Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
bjuty smis
neschvál som nechcel písať, kto a prečo obvinil sulíka s tou blbosťou...aj ked tu jeden pán len nato čaká...
ale kludne si ešte o pánovi maukšovi trošku pogooglite...
Ja to vidím tak, že si mohol opätovne u neho objednať košele ako doteraz a nemal sa rýpať v cudzej agende. Do čoho pichol, to sa mu vrátilo. Nepokladám to moc za chytré.
To video si videla,kde Pelle povedal,že bude to drahé a saková mu odpovedala,že no a čo,veď peniaze na to budú zháňať ONI.
Je celkom možné,že sulik chcel zabraniť tomu,aby nebola podpisana nejaka zmluva,veľmi vyhodná pre niekoho a nevyhodna pre štát,a peniaze musi na to potom zohnat nova vláda....
Alebo chce potopiť sulika na nieči prikaz a potom az dostane státnu zakazku.
Ja uz sa tu necudujem ničomu.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kopretinka
korela
bjuty smis
neschvál som nechcel písať, kto a prečo obvinil sulíka s tou blbosťou...aj ked tu jeden pán len nato čaká...
ale kludne si ešte o pánovi maukšovi trošku pogooglite...
Ja to vidím tak, že si mohol opätovne u neho objednať košele ako doteraz a nemal sa rýpať v cudzej agende. Do čoho pichol, to sa mu vrátilo. Nepokladám to moc za chytré.
To video si videla,kde Pelle povedal,že bude to drahé a saková mu odpovedala,že no a čo,veď peniaze na to budú zháňať ONI.
Je celkom možné,že sulik chcel zabraniť tomu,aby nebola podpisana nejaka zmluva,veľmi vyhodná pre niekoho a nevyhodna pre štát,a peniaze musi na to potom zohnat nova vláda....
Alebo chce potopiť sulika na nieči prikaz a potom az dostane státnu zakazku.
Ja uz sa tu necudujem ničomu.
Mali by spraviť verejné obstaranie (aby to nedopadlo ako na mukačevskej ) potom zasadne komisia potom bude musieť niekoľkokrát zmeniť zloženie pre onemocnenie člena korona(však ako na súde) potom nová súťaž a niekto ju napadne a tak dookola až ostanú len zdraví jedinci a tí už žiadne respirátory a ani rúšky nebudú potrebovať. Ušetrené prostriedky sa použijú
A, na 2%
B,na investičnú pomoc pre straty ktoré utrpeli veľkí podnikatelia pre korona
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
neschvál som nechcel písať, kto a prečo obvinil sulíka s tou blbosťou...aj ked tu jeden pán len nato čaká...
ale kludne si ešte o pánovi maukšovi trošku pogooglite...
Predstaviteľ firmy ZORNICA povedal, že mu volal Sulík, aby so štátom nepodpisoval zmluvu o rúškach
(Krátka tlačovka s Maukšom a ešte jedným výrobcom zo Svitu po rokovaní vlády)
11.3.2020
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stojí za info: https://www.cas.sk/clanok/956042/pro...riticky-video/
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Môj názor!
Všetko toto (s tým zdravotníckym materiálom) je pekne zinscenovaný odrb na občanov.
A) Ak by vyhral SMER voľby - za nedostatok by bral na zodpovednosť výrobcov, podnikateľov, že nevedia dodať.
B) Ak by prehral, zvalili by to na novú vládu, že nie je schopná zabezpečiť.

V každom prípade sa držali jedného!
A PO NÁS POTOPA!!!!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

To,ze zdravie je prednejsie je iba blabol...minimalne pre tych...co ich seru storno poplatky za zruseny zajazd......nemyslela som,ze ludia su az tak debilni
Z kazdej strany pocuvam..kde sa aky debil vratil od talošov...alebo z inej nakazenej rici...
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Môj názor!
Všetko toto (s tým zdravotníckym materiálom) je pekne zinscenovaný odrb na občanov.
A) Ak by vyhral SMER voľby - za nedostatok by bral na zodpovednosť výrobcov, podnikateľov, že nevedia dodať.
B) Ak by prehral, zvalili by to na novú vládu, že nie je schopná zabezpečiť.

V každom prípade sa držali jedného!
A PO NÁS POTOPA!!!!
Aká po nás potopa?! Sulík ťa spláchne z povrchu zemského ešte pred potopou.*Pre Sulíka štátne hmotné rezervy vôbec nemusia existovať, prežitok z minulosti, tak načo dnes vyvoláva výrobcovi?
Odtrhnutý od reality reálnych dní, údajne človek bez empatie, kde je zodpovednosť za obyvateľstvo, alebo ide o nedostatky pri manažovaní štátu?

Pýtala som sa tu nedávno na názor na ŠHR, odpovedal iba buchač.*

"25.01.20 13:
buchač Niektorí ľudia sú ako obl*..

korela Aký máte názor na štátne hmotné rezervy, majú ešte dnes svoje opodstatnenie?
buchač Keď ich majú svetové veľmoci, tak snáď aj u nás majú svoje miesto...či ?"
.
To trhové hospodárstvo nejako zatemnilo myseľ mnohým ľuďom.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
bjuty smis
neschvál som nechcel písať, kto a prečo obvinil sulíka s tou blbosťou...aj ked tu jeden pán len nato čaká...
ale kludne si ešte o pánovi maukšovi trošku pogooglite...
Ja to vidím tak, že si mohol opätovne u neho objednať košele ako doteraz a nemal sa rýpať v cudzej agende. Do čoho pichol, to sa mu vrátilo. Nepokladám to moc za chytré.
a ja to vidím takto

https://www.branik.info/post/pravda-...onav%C3%ADrusu
Aj takýto pohľad je viac ako zaujímavý pre obyvateľstvo tejto k r a j i n y.

Od 10.40 Sulík: "Štát nemusí vlastniť nejaké podniky, štát nemusí ..., a takýchto vecí nájdeme množstvo, a toto všetko by nemalo existovať, ani štátne hmotné rezervy nemusia existovať, to sú také výmysly z minulosti ..."


Prvá predvolebná diskusia .týždňa: Ako opraviť Slovensko?

29 080 zhliadnutí•14. 1. 2020


V prvej predvolebnej diskusii .týždňa Šimon Jeseňák diskutoval s hosťami:
- Richard Sulík, Sloboda a Solidarita
- Tomáš Meravý, Za ľudí
- Jozef Mihál, PS/Spolu
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Mali by spraviť verejné obstaranie (aby to nedopadlo ako na mukačevskej ) potom zasadne komisia potom bude musieť niekoľkokrát zmeniť zloženie pre onemocnenie člena korona(však ako na súde) potom nová súťaž a niekto ju napadne a tak dookola až ostanú len zdraví jedinci a tí už žiadne respirátory a ani rúšky nebudú potrebovať. Ušetrené prostriedky sa použijú
A, na 2%
B,na investičnú pomoc pre straty ktoré utrpeli veľkí podnikatelia pre korona[/QUOTE]
:-)))))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Necitujem, ale znova sa opýtam.
Kde bol Krčméry doteraz ???
Lebo tie jeho rady a iné som už čítal niekde inde...a to pred pár dňami. Tu na Porade je slabý odvar diskusie oproti tomu, čo sa na iných fórach preberá (Modrých koníkov, Modré mamičky, Modré onačiny do toho nerátam).

Aby bolo jasno, Krčméry je odborník, no niečo mi v CV proste nesedí.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Vladim...C4%8Dm%C3%A9ry

-------------------------------

Sulík, Matovič, Fico, Pellegrini, Truban, Beblavý....a aj ďalší sa bijú o korytá.
Keby by sa spojili v jedno a začali robiť niečo pre obyvateľov, to by bola iná káva...obyvateľstvo by ich možno začalo brať aj vážne...ale takto ?
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A nenapíšeš, čo ti na ňom konkrétne nesedí, aby sme boli v obraze viac, ako ty? Lebo len tak napísať, že mi niečo na takej kapacite nesedí, je o ničom.
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Kde by bol? V robote, ako väčšina. Veď daj svoje rady a prestaň sa zadrapovať do Krčméryho.
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Jurko, v prípade doktora Krčméryho si šliapol úplne mimo.. a viac sa k tomu nebudem vyjadrovať, načo..
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Žabinka
Jurko, v prípade doktora Krčméryho si šliapol úplne mimo.. a viac sa k tomu nebudem vyjadrovať, načo..
Ešte raz poviem ?
Odborník je, šak o tom potom.
Lenže v tom CV je nejak málo údajov o praxi...nejak málo rokov v nej. Veď tam je neskutočne veľa údajov o jeho štúdiu, o publikovanej činnosti.
Tie jeho vyjadrenia mi momentálne prídu ako podľa toho starého a známeho..." Po vojne je každý generálom ".
Je síce pravda, že táto "vojna" ešte len začala, ale aj tak sa nemôžem zbaviť dojmu, že čerpá z iných zdrojov.

Rozumieme sa ?

----------------------------
kukučka
Kde by bol? V robote, ako väčšina. Veď daj svoje rady a prestaň sa zadrapovať do Krčméryho.
Šak nech je a nech sa realizuje...tak, ako väčšina. A nezadrapujem, vyslovujem len názor...snáď môžem, či ?
Moje rady ?....eeeeeee...ako to povedala Žab ?...a na čo ???
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
misoft
Môj názor!

A PO NÁS POTOPA!!!!
Aká po nás potopa?! Sulík ťa spláchne z povrchu zemského ešte pred potopou.*Pre Sulíka štátne hmotné rezervy vôbec nemusia existovať, prežitok z minulosti, tak načo dnes vyvoláva výrobcovi?
Odtrhnutý od reality reálnych dní, údajne človek bez empatie, kde je zodpovednosť za obyvateľstvo, alebo ide o nedostatky pri manažovaní štátu?
.

ak je sulík za to, aby nemocnice neboli štátne, ale súkromné, tak je za zrušenie nemocníc na slovensku ?
ak je sulík za to, aby zubári neboli štátni, ale súkromní, tak je za zrušenie zubárov na slovensku ??

čo teda na to hovorí fico ?

BRATISLAVA 6. októbra (SITA) - Štátne hmotné rezervy (ŠHR) by nemuseli v budúcnosti skladovať niektoré položky. Na základe zmluvy by ich v prípade potreby zabezpečovali súkromné firmy.

Počíta s tým návrh novely zákona ŠHR, ktorú do parlamentu predložila skupina poslancov za Smer-SD. V dôvodovej správe k návrhu uvádzajú, že prijatím novely sa dosiahne vyššia hospodárnosť Správy rezerv, nakoľko jej nevzniknú straty likvidáciou nepoužiteľných zásob.


si úplne mimo...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kde bol?mozno volby....aby sa odvolilo......potom dlho dlho nic.....a teraz uz aj on ma priestor...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a tu máš k tým sulíkovým chybám pri manažovaní štátu :

5. februára 2020 sa objavila v médiách informácia o snahe získať povolenie na pristátie čínskeho lietadla, pričom Peter PELLEGRINI uviedol: “Ide o lietadlo, ktoré by malo na letisku vyzdvihnúť humanitárnu pomoc, ktorú poskladali aj niektoré slovenské firmy.” Že ide o humanitárnu pomoc uviedol opakovane s tým, že by údajne nebolo spravodlivé, aby sme bránili jej odvozu do Číny, ak už je pripravená. Ako sa neskôr ukázalo, premiér niekoľkokrát nehovoril pravdu. O žiadnu humanitárnu pomoc nešlo.

serácki šmejdi vykúpili a do číny za 3 000 000 000 predali :
1 000 000 000 - masky a respirátora
1 000 000 000 - ochranné kombinézy
20 000 - ochranné okuliare
2 000 - digitálne teplomery
1000 - návlek na topánky

V tom istom čase boli sklady Správy štátnych hmotných rezerv absolútne nepripravené na rastúcu hrozbu, o tejto skutočnosti vedenie informovalo členov krízového štábu a poskytlo dostatok informácií, aby bolo možné situáciu posúdiť, ako kritickú. Materiál v takomto stave nepripravenosti krajiny na hrozbu nikdy nemal opustiť územie Slovenskej republiky.

"Kontroly" vyvážaného materiálu sa okrem iných zúčastnil aj minister Árpád ÉRSEK, čo opäť navodzovalo dojem, že ide o humanitárnu akciu v záujme štátu. Minister uviedol, že by malo ísť o zdravotnícky materiál: "Mali by tam byť rúška, mali by tam byť teplomery, zdravotnícky materiál, ktorý máme pod kontrolou." Zároveň uviedol, že sa ráno na akcii podieľal aj hygienik.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Už dávno mu mali dať priestor. Teda profesorovi Krčmérymu.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Tiež si myslím, že by všetci mali spojiť sily a urobiť všetko pre obmedzenie šírenia vírusu a pre ochranu najzraniteľnejších. Nie sa teraz hašteriť. Mňa Matovič sklamal, som čakala, že ponúkne pomoc, ale bez tých osočovaní, to sa môže riešiť neskôr. To s tým nedostatkom pomôcok je trestuhodné.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
serácki šmejdi vykúpili a do číny za 3 000 000 000 predali :
Nemáš tam náhodou chybu, konkrétne v tej sume ?
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať