Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

neviem , pointa je úplne inde,,
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
korela
misoft
Môj názor!

A PO NÁS POTOPA!!!!
Aká po nás potopa?! Sulík ťa spláchne z povrchu zemského ešte pred potopou.*Pre Sulíka štátne hmotné rezervy vôbec nemusia existovať, prežitok z minulosti, tak načo dnes vyvoláva výrobcovi?
Odtrhnutý od reality reálnych dní, údajne človek bez empatie, kde je zodpovednosť za obyvateľstvo, alebo ide o nedostatky pri manažovaní štátu?
.

ak je sulík za to, aby nemocnice neboli štátne, ale súkromné, tak je za zrušenie nemocníc na slovensku ?
ak je sulík za to, aby zubári neboli štátni, ale súkromní, tak je za zrušenie zubárov na slovensku ??

čo teda na to hovorí fico ?

BRATISLAVA 6. októbra (SITA) - Štátne hmotné rezervy (ŠHR) by nemuseli v budúcnosti skladovať niektoré položky. Na základe zmluvy by ich v prípade potreby zabezpečovali súkromné firmy.

Počíta s tým návrh novely zákona ŠHR, ktorú do parlamentu predložila skupina poslancov za Smer-SD. V dôvodovej správe k návrhu uvádzajú, že prijatím novely sa dosiahne vyššia hospodárnosť Správy rezerv, nakoľko jej nevzniknú straty likvidáciou nepoužiteľných zásob.


si úplne mimo...
také hrdzavé platinové sitká načo to vôbec skladovať, a súkromný sektor bude len tak zadarmo skladovať rezervy ktoré musia byť. V 95 chcela jedna firma aby som im robil krízové zásoby a ja že hej, ale vám budem dodávať plný sortiment do kuchyne a plus za skladovanie toho čo chceli dodať do 72 hodín. že na bežnú spotrebu kuchyne majú svojho dodávateľa. tak som ich niekam poslal
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Doteraz k nám sa importoval FAKE tovar... a kua... teraz nám importovali originál vírus....
Nezdajú sa... "lepšia sa"....
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

dnes v Jasnej

https://www.facebook.com/proud2bbabr...57853731118361
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

A kto im má zabrániť porušovanie zákonov?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes? Mrkol som sa na on-line kameru - ANI NOHA!!!!
http://stream.tmr.sk:1935/tmr//STREA.../playlist.m3u8
Uvidíte cez PotPlayer, VLC player otvorením tohto odkazu cez stream.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Dnes? Mrkol som sa na on-line kameru - ANI NOHA!!!!
http://stream.tmr.sk:1935/tmr//STREA.../playlist.m3u8
Uvidíte cez PotPlayer, VLC player otvorením tohto odkazu cez stream.
no len to si pozrel teraz aktuálne, je pol šiestej večer. Zatvárajú až od piatku

ešte dodám, premávka lanoviek je bežne do 16 hodiny https://www.jasna.sk/informacie/info...adzka-lanoviek
Naposledy upravil Dáša_ : 12.03.20 at 16:38
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
A kto im má zabrániť porušovanie zákonov?
A načo? Veď keby zákony nikto neporušoval, tak by sme ich ani nepotrebovali.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
korela
misoft
Môj názor!

A PO NÁS POTOPA!!!!
Aká po nás potopa?! Sulík ťa spláchne z povrchu zemského ešte pred potopou.*Pre Sulíka štátne hmotné rezervy vôbec nemusia existovať, prežitok z minulosti, tak načo dnes vyvoláva výrobcovi?
Odtrhnutý od reality reálnych dní, údajne človek bez empatie, kde je zodpovednosť za obyvateľstvo, alebo ide o nedostatky pri manažovaní štátu?
.

ak je sulík za to, aby nemocnice neboli štátne, ale súkromné, tak je za zrušenie nemocníc na slovensku ?
ak je sulík za to, aby zubári neboli štátni, ale súkromní, tak je za zrušenie zubárov na slovensku ??

čo teda na to hovorí fico ?

BRATISLAVA 6. októbra (SITA) - Štátne hmotné rezervy (ŠHR) by nemuseli v budúcnosti skladovať niektoré položky. Na základe zmluvy by ich v prípade potreby zabezpečovali súkromné firmy.

Počíta s tým návrh novely zákona ŠHR, ktorú do parlamentu predložila skupina poslancov za Smer-SD. V dôvodovej správe k návrhu uvádzajú, že prijatím novely sa dosiahne vyššia hospodárnosť Správy rezerv, nakoľko jej nevzniknú straty likvidáciou nepoužiteľných zásob.


si úplne mimo...
také hrdzavé platinové sitká načo to vôbec skladovať, a súkromný sektor bude len tak zadarmo skladovať rezervy ktoré musia byť. V 95 chcela jedna firma aby som im robil krízové zásoby a ja že hej, ale vám budem dodávať plný sortiment do kuchyne a plus za skladovanie toho čo chceli dodať do 72 hodín. že na bežnú spotrebu kuchyne majú svojho dodávateľa. tak som ich niekam poslal
-

-hrdzavé sitká ...........na čo ich potrebuješ v šhr ??
-prečo by to mal súkromný sektor robiť zadarmo ?? štát to robí zadarrmo ?
-jááj, ty máš vlaky a obedy pre vnúčatá....ok..
-účel je, aby to politickí nominanti netunelovali...

bez urážky...toto je trošku vačšia hra, ako ty dopestuješ.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
korela
misoft
Môj názor!

A PO NÁS POTOPA!!!!
Aká po nás potopa?! Sulík ťa spláchne z povrchu zemského ešte pred potopou.*Pre Sulíka štátne hmotné rezervy vôbec nemusia existovať, prežitok z minulosti, tak načo dnes vyvoláva výrobcovi?
Odtrhnutý od reality reálnych dní, údajne človek bez empatie, kde je zodpovednosť za obyvateľstvo, alebo ide o nedostatky pri manažovaní štátu?
.

ak je sulík za to, aby nemocnice neboli štátne, ale súkromné, tak je za zrušenie nemocníc na slovensku ?
ak je sulík za to, aby zubári neboli štátni, ale súkromní, tak je za zrušenie zubárov na slovensku ??

čo teda na to hovorí fico ?

BRATISLAVA 6. októbra (SITA) - Štátne hmotné rezervy (ŠHR) by nemuseli v budúcnosti skladovať niektoré položky. Na základe zmluvy by ich v prípade potreby zabezpečovali súkromné firmy.

Počíta s tým návrh novely zákona ŠHR, ktorú do parlamentu predložila skupina poslancov za Smer-SD. V dôvodovej správe k návrhu uvádzajú, že prijatím novely sa dosiahne vyššia hospodárnosť Správy rezerv, nakoľko jej nevzniknú straty likvidáciou nepoužiteľných zásob.


si úplne mimo...
také hrdzavé platinové sitká načo to vôbec skladovať, a súkromný sektor bude len tak zadarmo skladovať rezervy ktoré musia byť. V 95 chcela jedna firma aby som im robil krízové zásoby a ja že hej, ale vám budem dodávať plný sortiment do kuchyne a plus za skladovanie toho čo chceli dodať do 72 hodín. že na bežnú spotrebu kuchyne majú svojho dodávateľa. tak som ich niekam poslal
-

-hrdzavé sitká ...........na čo ich potrebuješ v šhr ??
-prečo by to mal súkromný sektor robiť zadarmo ?? štát to robí zadarrmo ?
-jááj, ty máš vlaky a obedy pre vnúčatá....ok..
-účel je, aby to politickí nominanti netunelovali...

bez urážky...toto je trošku vačšia hra, ako ty dopestuješ.....
pred mesiacom by si povedal načo potrebujeme respirátory v šhr, ak tam tie platinové sitká mali tak mali plán ich využitia, to isté načo mali v šhr mäsové konzervy.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

šírenie korona vírusu je taký novodobý MLM (o prvého infikovaného pacienta bolo postarané exkluzívne(sám na infekčnom všetko k dispozícii),čím horšie postavenie v geometrickej rade šírenia(rastie počet infikovaných), tým komplikovanejšia starostlivosť, tých posledných možno bude mať kto pochovať)
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korona vírus: najlacnejší pomocník pri internetizácii štátnej správy. (Odkazy: nechoďte všetko vybavíme elektronicky)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dáša_
misoft
Dnes? Mrkol som sa na on-line kameru - ANI NOHA!!!!
http://stream.tmr.sk:1935/tmr//STREA.../playlist.m3u8
Uvidíte cez PotPlayer, VLC player otvorením tohto odkazu cez stream.
no len to si pozrel teraz aktuálne, je pol šiestej večer. Zatvárajú až od piatku

ešte dodám, premávka lanoviek je bežne do 16 hodiny https://www.jasna.sk/informacie/info...adzka-lanoviek
Zavesila si to sem o 17:19! Takže som sa na to pozrel.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nepotešila tá sebeckosť ľudí. Zase na druhej strane čo majú robiť?
0123n.png  
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
korela
misoft
Môj názor!

A PO NÁS POTOPA!!!!
Aká po nás potopa?! Sulík ťa spláchne z povrchu zemského ešte pred potopou.*Pre Sulíka štátne hmotné rezervy vôbec nemusia existovať, prežitok z minulosti, tak načo dnes vyvoláva výrobcovi?
Odtrhnutý od reality reálnych dní, údajne človek bez empatie, kde je zodpovednosť za obyvateľstvo, alebo ide o nedostatky pri manažovaní štátu?
.

ak je sulík za to, aby nemocnice neboli štátne, ale súkromné, tak je za zrušenie nemocníc na slovensku ?
ak je sulík za to, aby zubári neboli štátni, ale súkromní, tak je za zrušenie zubárov na slovensku ??

čo teda na to hovorí fico ?

BRATISLAVA 6. októbra (SITA) - Štátne hmotné rezervy (ŠHR) by nemuseli v budúcnosti skladovať niektoré položky. Na základe zmluvy by ich v prípade potreby zabezpečovali súkromné firmy.

Počíta s tým návrh novely zákona ŠHR, ktorú do parlamentu predložila skupina poslancov za Smer-SD. V dôvodovej správe k návrhu uvádzajú, že prijatím novely sa dosiahne vyššia hospodárnosť Správy rezerv, nakoľko jej nevzniknú straty likvidáciou nepoužiteľných zásob.


si úplne mimo...
také hrdzavé platinové sitká načo to vôbec skladovať, a súkromný sektor bude len tak zadarmo skladovať rezervy ktoré musia byť. V 95 chcela jedna firma aby som im robil krízové zásoby a ja že hej, ale vám budem dodávať plný sortiment do kuchyne a plus za skladovanie toho čo chceli dodať do 72 hodín. že na bežnú spotrebu kuchyne majú svojho dodávateľa. tak som ich niekam poslal
-

-hrdzavé sitká ...........na čo ich potrebuješ v šhr ??
-prečo by to mal súkromný sektor robiť zadarmo ?? štát to robí zadarrmo ?
-jááj, ty máš vlaky a obedy pre vnúčatá....ok..
-účel je, aby to politickí nominanti netunelovali...

bez urážky...toto je trošku vačšia hra, ako ty dopestuješ.....
pred mesiacom by si povedal načo potrebujeme respirátory v šhr, ak tam tie platinové sitká mali tak mali plán ich využitia, to isté načo mali v šhr mäsové konzervy.
Pred mesiacom si to povedal pellegrini a jebo vlada ich poslala do činy....nie ja


Hmotne rezervy treba, rozpor je v tom, ci musia byt štatne..
Ma slovensko rezervy plynu ?
Su statne ?
Je nejaky problem ?

Mimochodom, k tomu sulikovi nemas nic ?
Aj korela ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kvaka
Tiež si myslím, že by všetci mali spojiť sily a urobiť všetko pre obmedzenie šírenia vírusu a pre ochranu najzraniteľnejších. Nie sa teraz hašteriť. Mňa Matovič sklamal, som čakala, že ponúkne pomoc, ale bez tých osočovaní, to sa môže riešiť neskôr. To s tým nedostatkom pomôcok je trestuhodné.
Včera, keď som ho videl aký je bezmocný, aj by ho človek poľutoval.
Dokonca žiadal Pellegríniho, nech rieši situáciu. Matovič nech rýchlo prevezme moc a riešia to oni. Ale už teraz vidno, že Matovič sa dostal tým volebným výsledkom do značných ťažkostí, nakoľko až teraz uvidíme, aký je to "schopný" premiér.
Naposledy upravil Nandrolon : 13.03.20 at 08:56 Dôvod: Bjúty a Podliak trpia erektilnou dysfunkciou :-))
5 3
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Kvaka
Tiež si myslím, že by všetci mali spojiť sily a urobiť všetko pre obmedzenie šírenia vírusu a pre ochranu najzraniteľnejších. Nie sa teraz hašteriť. Mňa Matovič sklamal, som čakala, že ponúkne pomoc, ale bez tých osočovaní, to sa môže riešiť neskôr. To s tým nedostatkom pomôcok je trestuhodné.
Včera, keď som ho videl aký je bezmocný, aj by ho človek poľutoval.
Dokonca žiadal Pellegríniho, nech rieši situáciu. Matovič nech rýchlo prevezme moc a riešia to oni. Ale už teraz vidno, že Matovič sa dostal tým volebným výsledkom do značných ťažkostí, nakoľko až teraz uvidíme, aký je to "schopný" premiér.
starosta obce nemôže čakať čo vykoná ohľadne korona OSN. Takže ktorá nezávislá osobnosť je presedom trnavského kraja? Takže má možnosť predviesť ako to majú lepšie zorganizované a nie sa predvádzať v televízii kritikou. Inak po vojne je každý generál. Máme c čerstvej pamäti ako všetci pľuli na českú vládu za to že pôvodne odmietla pomôcť číne materiálom slovensko to dalo. Predpokladalo sa že to bude eliminované v Azii. Dnes zase je zle, že nieje to čo sa dalo. Kto vedel dovtedy kým to neprepuklo v taliansku aký to bude mať vývoj?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Arcodan
Krizovy stab prijal od 12.3 zatvorenie barov, voľnočasových zariadení a priestorov lyžiarskych stredísk, wellness centier, fitnescentier, zábavných parkov a aquaparkov. Nikde sa nepise ci budu zatvorene eroticke salony ?
záleží na veľkosti skupiny či to bude hromadná "masáž" alebo individuálna. Ak sa počíta aj nosová dierka ...
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Arcodan
Krizovy stab prijal od 12.3 zatvorenie barov, voľnočasových zariadení a priestorov lyžiarskych stredísk, wellness centier, fitnescentier, zábavných parkov a aquaparkov. Nikde sa nepise ci budu zatvorene eroticke salony ?
neboj sa...
tu bude bordel stále....
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať