Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač
afrikánka
A s tymto suhlasis?
Keďže toto smeruje na mňa, nuž odpoviem.

Samozrejme, že súhlasím...veď preto na teba nereagujem (výnimky sú občasné pravidlo) a držím sa od teba čo najďalej.

Nesúhlasím ale s tým, že pomaly do každého príspevku uyebeš tie stupídne obrázky s dzignutými výrokmi ohľadom mačiek.
Zaujimave, ze si sa hned hlasil k minuske, som na mobile, takze som minuskara necmuchala...
...ved tebe vadi vsetko
IMG_20190301_200746.jpg  
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Daj si panáka...

1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nemôžem dať k starej Blažkovej...to by sa hádam nepatrilo
https://www.extraplus.sk/clanok/reda...Be-62A0OsMkuGw
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pridám k tomu: https://plus7dni.pluska.sk/domov/exk...itm_position=4
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Predbehla si ma...tiež som to chcela dať
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

zaujímavé
https://www.slavne-dny.cz/list
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ani toto nie je do Blažkovej

https://zemavek.sk/marketingovy-a-ps...tky-caputovej/
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a veru mali ste dať, vyhrabte ešte aj, kto všetko na zemi dostal takú istú cenu, no a potom už len ten postoj...
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

https://zemavek.sk/ake-tajomstvo-ukr...zana-caputova/
Aj to máme...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Odkazovať akurát na zem a vek - veď u uBlock Origin mi to vo FF blokuje - celý obsah, len prázdna strana - berú to ako konšpiračné články. Zem a vek je čiastočne na blackliste....
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Som sa zasmial.... môj čierny diablik si našiel ďalšie miesto, odkiaľ môže stvárať svoje "kocúrstva" - na chladničke. Vyskočí po mrazáku na chladničku, tam sa zašije za kvet a sleduje dianie okolo. Takže má už neviem koľké pozorovacie posadenie... A keď chce provokovať, tak ak ide niekto okolo, tak capne labkou (bez pazúrikov!) a skryje sa za ten kvet. A myslí si (asi): Som nenápadný, som nenápadný....
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Tak môj biely tulák takéto prepady robí spoza kríkov na záhrade, vyskočí takmer po pás, akože zaútočí a potom zdrhne...u neho to znamená "poďme sa naháňať, blázniť", samo, že sa pripojím, aspoň mám príležitosť sa hýbať
Zdalo by sa, že u nás doma som ja tá, čo ho "zbožňuje", ale je to práve môj mng...dokonca sa vyjadril, že ho má "najradšej na svete" Neplakala som, pretože kocúr má radšej mňa, ako jeho.
Je zaujímavé, koľko vidím na internete príspevkov, videí, kde muži pestujú, spávajú s mačkami, povedala by som, že dokonca sú v tomto v prevahe nad ženami. Podľa výskumov v Anglicku, v Austrálii, kde testovali dlhovekosť mužov, podľa chovu mačiek, tak 80% mužov u dlhovekých chovali mačky...odbúravajú stres, ochraňujú pred infarktom
3 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

misoft

Odkazovať akurát na zem a vek - veď u uBlock Origin mi to vo FF blokuje - celý obsah, len prázdna strana - berú to ako konšpiračné články. Zem a vek je čiastočne na blackliste....
Tak ja takú vymoženosť blokovania nemám
A nemyslím, že nejaká konšpirácia, iba fakty


Zuzana Čaputová dostala v roku 2016 Goldmanovu environmentálnu cenu, ktorú každoročne udeľuje Goldmanova nadácia jednotlivcom, ktorí vykonali niečo výnimočné v oblasti životného prostredia. Táto cena je však špecifická ešte čímsi iným. Skúste na to prísť sami po prečítaní nasledujúcich riadkov.
Harrison Ngau Laing (Malajzia) je environmentalista bojujúci proti odlesňovaniu. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1990) vložil tie peniaze do kampane a stal sa poslancom malajzijského parlamentu.
Juan Mayr Maldonado (Kolumbia) je fotograf a environmentalista, ktorý sa po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1993) stal ministrom životného prostredia Kolumbie.
Laila Iskander (Egypt) je podnikateľka a pedagogička. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1994) sa stala ministerkou životného prostredia.
Luis Macas (Ekvádor) je antropológ a lingvista. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1994) sa stal poslancom, ministrom poľnohospodárstva a v roku 2006 kandidoval na prezidenta.
Noah Idechong (Palau) je environmentalista a aktivista. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1995) sa stal poslancom parlamentu.
Marina Silva (Brazília) je environmentalistka. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1996) sa stala ministerkou a až trikrát kandidovala na prezidentku Brazílie.
Albena Simeonova (Bulharsko) je environmentálna aktivistka. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1996) sa stala podpredsedníčkou Bulharskej strany zelených.
Alexander Nikitin (Rusko) bol dôstojníkom, bezpečnostným inšpektorom a environmentalistom. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (1996) bol nádejným opozičným lídrom.
Rudolf Amenga-Etego (Ghana) je právnik a environmentalista. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (2004) sa stal poslancom parlamentu a politickým lídrom.
Jean-Baptiste Chavannes (Haiti) je farmár a líder hnutia farmárov. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (2005) v roku 2015 kandidoval na prezidenta Haiti.
Jevgenija Čirikova (Rusko) je environmentalistka. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (2012) za získané peniaze urobila protivládnu kampaň a stala sa prominentnou disidentkou.
Nohra Padilla (Kolumbia) je environmentalistka, venuje sa problematike odpadu. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (2013) sa začala venovať aj politike, je prezidentkou globálnej aliancie spracovateľov odpadu.
Myint Zaw (Mjanmarsko) je žurnalista a aktivista. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (2015) sa stal zástupcom ministra pre energetiku.
Zuzana Čaputová (Slovensko) je právnička. Po zisku Goldmanovej environmentálnej ceny (2016) kandiduje na prezidentku Slovenskej republiky.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

afrikánka....čo tebe z týchto faktov vyplýva ?
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

bjuty smis
afrikánka....čo tebe z týchto faktov vyplýva ?
Hmm...nie som politický fanda, ani "odborník", niektoré voľby vynechávam a neviem, či sa zúčastním týchto. Dala som určité linky, pretože ma záujem o voľby vtiahol do terajšieho výberu, možností. Ani nepozerám správy, stačí, keď po nich a debatách dozviem od mng, čo sa deje...a že to poriadne ohnivo komentuje.
Politik, kto je to, aký človek, aká osobnosť?
Ambiciózny, chce vyniknúť, možno až narcis. Použije všetky možnosti, ktoré mu k tomuto cieľu dopomôžu...ale ako sa potom zachová?
Skoro som zabudla na najdôležitejšiu skutočnosť, musí mať charizmu! Ten víťazí.
Zatiaľ vždy iba sklamanie...takže asi takto.
Naposledy upravil afrikánka : 09.03.19 at 11:11
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

https://zemavek.sk/dva-kone-esetu/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pekne to napísala korela

vybrať si treba podla doterajšieho života, činov a nie podľa predvolebných sľubov....

človek sa len tak nezmení....
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

bjuty smis
pekne to napísala korela

vybrať si treba podla doterajšieho života, činov a nie podľa predvolebných sľubov....

človek sa len tak nezmení....
Zase hmm...nechcem nikoho uraziť, ani sa dotknúť, ale keď už vstupujem do politiky, tak s čistým štítom, aj tým morálnym. Ako chce niekto zvládnuť vysokú politiku, keď nezvládol manželstvo?
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

to som ešte nepočul
putin rozvedený...trump 4, alebo 5 žena....gerhard schroder 4 x ženatý ...
nechceme byť snád svetový ?? )

t
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať