Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ešte niečo pán vlastník tejto porady hrá bobríka mlčania, mohol v rámci prevencie proti hoaxom hodiť niečo oficiálne o korona a ako sa prenáša ako sa chrániť, preventívnych informácii nikdy nebolo dosť. že si to môžeme nájsť niekde nie argument proti ochoreniu
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Ešte niečo pán vlastník tejto porady hrá bobríka mlčania, mohol v rámci prevencie proti hoaxom hodiť niečo oficiálne o korona a ako sa prenáša ako sa chrániť, preventívnych informácii nikdy nebolo dosť. že si to môžeme nájsť niekde nie argument proti ochoreniu
Hehehe...daj ešte nejaký vtip, lebo toto proste nemôžeš myslieť vážne.
1 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

mňa prekvapila uvedomelosť a zodpovednosť Grékov.. hlavné námestie aj najrušnejšia pešia zóna v Aténach sú poloprázdne.. za normálnych okolností sa tade treba predierať davom ľudí.. predpokladala som že túto situáciu budú brať s rezervou, ako tomu bolo koncom februára, keď som tam bola, ale už sú aj oni vystrašení..
https://www.skylinewebcams.com/en/we...arliament.html
https://www.skylinewebcams.com/en/we...ma-square.html
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
pavol54
Ešte niečo pán vlastník tejto porady hrá bobríka mlčania, mohol v rámci prevencie proti hoaxom hodiť niečo oficiálne o korona a ako sa prenáša ako sa chrániť, preventívnych informácii nikdy nebolo dosť. že si to môžeme nájsť niekde nie argument proti ochoreniu
Hehehe...daj ešte nejaký vtip, lebo toto proste nemôžeš myslieť vážne.
A iný argument, ako to tvoje "hehehe" stále ešte nemáš?
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
Ešte niečo pán vlastník tejto porady hrá bobríka mlčania, mohol v rámci prevencie proti hoaxom hodiť niečo oficiálne o korona a ako sa prenáša ako sa chrániť, preventívnych informácii nikdy nebolo dosť. že si to môžeme nájsť niekde nie argument proti ochoreniu
Sto krát bolo povedané a to aj oficiálne, že sa treba snažiť vyhnúť nákaze a aj ako.
Čo by si viac chcel?
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Tri dobré správy zo Slovenska a z Česka o boji s koronavírusom

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22359967/tri-...m.html?ref=trz

môže čítať aj ten, kto nemá predplatné
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
Ešte niečo pán vlastník tejto porady hrá bobríka mlčania, mohol v rámci prevencie proti hoaxom hodiť niečo oficiálne o korona a ako sa prenáša ako sa chrániť, preventívnych informácii nikdy nebolo dosť. že si to môžeme nájsť niekde nie argument proti ochoreniu
Hehehe...daj ešte nejaký vtip, lebo toto proste nemôžeš myslieť vážne.
som si myslel že máš viac rozumu ale ty si len obyčajný namyslený arogantný hlupák ktorý sa rýpe do všetkého aj keď nemá čo povedať k veci.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
Ešte niečo pán vlastník tejto porady hrá bobríka mlčania, mohol v rámci prevencie proti hoaxom hodiť niečo oficiálne o korona a ako sa prenáša ako sa chrániť, preventívnych informácii nikdy nebolo dosť. že si to môžeme nájsť niekde nie argument proti ochoreniu
Sto krát bolo povedané a to aj oficiálne, že sa treba snažiť vyhnúť nákaze a aj ako.
Čo by si viac chcel?
Vážim si prácu lekárov ale ten lekár čo nakazil pol personálu z oddelenia,lebo niečo zanedbal hovorí za všetko a veď absolvoval 6 ročný vzdelávací program ako sa chovať, takže ak obyčajným laikom to denne pripomínajú médiá ale ja zabúdam a čo neprečítam sa vyparí alebo sa v pamäti pozmení. Ale čo veď potencionálna možnosť nakazenia sa 40% obyvateľov je nič.
Ako pyrotechnik som sa zahrával pri každom zásahu so smrťou, ale VŹDY som si pred odchodom na zásah prečítal metodiku správania sa pyrotechnika a pre uložením náložky som sa pomodlil aby to dobre dopadlo. NEMUSEL SOM
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešili prázdne ulice a cesty. Ešte aj policajti skončili s fúkaním, asi tiež dezinfikujú :-))))))
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
pavol54
Ešte niečo pán vlastník tejto porady hrá bobríka mlčania, mohol v rámci prevencie proti hoaxom hodiť niečo oficiálne o korona a ako sa prenáša ako sa chrániť, preventívnych informácii nikdy nebolo dosť. že si to môžeme nájsť niekde nie argument proti ochoreniu
Sto krát bolo povedané a to aj oficiálne, že sa treba snažiť vyhnúť nákaze a aj ako.
Čo by si viac chcel?
Vážim si prácu lekárov ale ten lekár čo nakazil pol personálu z oddelenia,lebo niečo zanedbal hovorí za všetko a veď absolvoval 6 ročný vzdelávací program ako sa chovať, takže ak obyčajným laikom to denne pripomínajú médiá ale ja zabúdam a čo neprečítam sa vyparí alebo sa v pamäti pozmení. Ale čo veď potencionálna možnosť nakazenia sa 40% obyvateľov je nič.
Ako pyrotechnik som sa zahrával pri každom zásahu so smrťou, ale VŹDY som si pred odchodom na zásah prečítal metodiku správania sa pyrotechnika a pre uložením náložky som sa pomodlil aby to dobre dopadlo. NEMUSEL SOM
Myslím, že medzi tou prácou pyrotechnika a súčasným konaním bežného jedinca je "dosť", ale naozaj dosť veľký.
Pyrotechnik predsa vždy vie čo je trhavina, alebo akeho má byť vzhladu. Ja naozaj neviem, akeho vzhladu je infikovaný človek, alebo predmet.
Rád by som ťa videl (ako pyrotechnika) , ako by si konal, keby si vedel, ako sa chvajú trhaviny, ale nevedel by si či náhodou nieje trhavinou niektoré jablko, alebo zemiak, či čokoľvek iné, čo prišlo do styku s trhavinou.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Potešili prázdne ulice a cesty. Ešte aj policajti skončili s fúkaním, asi tiež dezinfikujú :-))))))
Ešte aj cesta na moravu je prázdna.
Treba to využiť, či?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
jar88
pavol54
Ešte niečo pán vlastník tejto porady hrá bobríka mlčania, mohol v rámci prevencie proti hoaxom hodiť niečo oficiálne o korona a ako sa prenáša ako sa chrániť, preventívnych informácii nikdy nebolo dosť. že si to môžeme nájsť niekde nie argument proti ochoreniu
Sto krát bolo povedané a to aj oficiálne, že sa treba snažiť vyhnúť nákaze a aj ako.
Čo by si viac chcel?
Vážim si prácu lekárov ale ten lekár čo nakazil pol personálu z oddelenia,lebo niečo zanedbal hovorí za všetko a veď absolvoval 6 ročný vzdelávací program ako sa chovať, takže ak obyčajným laikom to denne pripomínajú médiá ale ja zabúdam a čo neprečítam sa vyparí alebo sa v pamäti pozmení. Ale čo veď potencionálna možnosť nakazenia sa 40% obyvateľov je nič.
Ako pyrotechnik som sa zahrával pri každom zásahu so smrťou, ale VŹDY som si pred odchodom na zásah prečítal metodiku správania sa pyrotechnika a pre uložením náložky som sa pomodlil aby to dobre dopadlo. NEMUSEL SOM
Myslím, že medzi tou prácou pyrotechnika a súčasným konaním bežného jedinca je "dosť", ale naozaj dosť veľký.
Pyrotechnik predsa vždy vie čo je trhavina, alebo akeho má byť vzhladu. Ja naozaj neviem, akeho vzhladu je infikovaný človek, alebo predmet.
Rád by som ťa videl (ako pyrotechnika) , ako by si konal, keby si vedel, ako sa chvajú trhaviny, ale nevedel by si či náhodou nieje trhavinou niektoré jablko, alebo zemiak, či čokoľvek iné, čo prišlo do styku s trhavinou.
uvádzal som to ako príklad rizikovej práce. Inak ani ja som (aspoň si to myslím) nevidel človeka infikovaného Ale keby som bol lekár tak by som sa na to pozeral inak ako laik. Lekár nie je bežný jedinec ale profík.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Palinko, odborník Porady:
Výrus bez špeciálnych testov ani najlepší "profík" nezistí.
---------------------------------------
Myslel som si že osveta bola tu u nás dostatočná, ale pri tebe asi stále ešte nedostatočná.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Palinko, odborník Porady:
Výrus bez špeciálnych testov ani najlepší "profík" nezistí.
---------------------------------------
Myslel som si že osveta bola tu u nás dostatočná, ale pri tebe asi stále ešte nedostatočná.
kto tu hovorí o testoch?
No schválne napíš prvé príznaky korona vírusu a odkaz na jeho relevantné odborné zdroje.
To že prejavom je suchý kašeľ a zvýšená teplota a 8 - 9 deň možný zápal pľúc. to má byť celá laická diagnostika ?
to už aby bola fronta pred labákom alebo sa to berie na ľahkú váhu
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
To že prejavom je suchý kašeľ a zvýšená teplota a 8 - 9 deň možný zápal pľúc. to má byť celá laická diagnostika ?
Pali ty musíš byť odborník. Ak s tým prídeš k lekárovi alebo nebodaj do nemocnice, tak ti hrozí pokuta 1659 €. A lekár ťa vyšetrí cez telefón, prípadne cez SMSku ak by si sa nedovolal.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
pavol54
To že prejavom je suchý kašeľ a zvýšená teplota a 8 - 9 deň možný zápal pľúc. to má byť celá laická diagnostika ?
Pali ty musíš byť odborník. Ak s tým prídeš k lekárovi alebo nebodaj do nemocnice, tak ti hrozí pokuta 1659 €. A lekár ťa vyšetrí cez telefón, prípadne cez SMSku ak by si sa nedovolal.
Ved to je práve to zamestnanec povie že má stárý typ smrteľnej nemoci na 6 (soplík) zhodou okolností aj corona je na 6 písmen čo mu poviem nestresuj choď domov polež si. alebo nepovie nič a dnes to môže chytiť pred krčmou napr. ak sa zistí že mohol konať včas tak zaplatí 1659 ak to prežije, ale ak firma nevykoná kroky tak je za to pálka 20 000 a to má všetkých čo sa spotili pri práci a zakašlú poslať do karantény a hlásiť ako riziko? a zistí sa že to ič nie je tak je to planý poplach a zneužívanie pomoci. A teraz čo a niekto sa vyjadrí ako super mudrc.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Rozčúlilo ma to neuveriteľne múdre dievčatko na aktualitách.Najsprostejší a najnezodpovednejší ľudia na svete sú novinári.
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
Palinko, odborník Porady:
Výrus bez špeciálnych testov ani najlepší "profík" nezistí.
---------------------------------------


Myslel som si že osveta bola tu u nás dostatočná, ale pri tebe asi stále ešte nedostatočná.

kto tu hovorí o testoch?
No schválne napíš prvé príznaky korona vírusu a odkaz na jeho relevantné odborné zdroje.
To že prejavom je suchý kašeľ a zvýšená teplota a 8 - 9 deň možný zápal pľúc. to má byť celá laická diagnostika ?
to už aby bola fronta pred labákom alebo sa to berie na ľahkú váhu
----------------------------------------------------------------------------------------------
jar88jar88
pavol54
Ešte niečo pán vlastník tejto porady hrá bobríka mlčania, mohol v rámci prevencie proti hoaxom hodiť niečo oficiálne o korona a ako sa prenáša ako sa chrániť, preventívnych informácii nikdy nebolo dosť. že si to môžeme nájsť niekde nie argument proti ochoreniu

Ja (jar88) som ti nato napísal:
Sto krát bolo povedané a to aj oficiálne, že sa treba snažiť vyhnúť nákaze a aj ako.
Čo by si viac chcel?
-------------------------------------------------
Ty budeš na tom asi tak, ako spomenul buchač.
Naposledy upravil jar88 : 17.03.20 at 12:35
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Mária27
Tri dobré správy zo Slovenska a z Česka o boji s koronavírusom

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22359967/tri-...m.html?ref=trz

môže čítať aj ten, kto nemá predplatné
z článku: cit: "Firma, ktorá chystá liek, má dodávateľa zo Slovenska
Dodávateľom pre firmu Gilead Sciences, ktorá vyvinula možný liek na koronavírus remdesivir, je slovenská firma HighChem."

ORSR: aktuálny výpis
HighChem s.r.o.

Spoločníci:
Thermo Fisher Scientific Inc.
Third Avenue 168
Waltham, Massachusetts 024 51
Spojené štáty americké
(od: 27.06.2019)
Výška vkladu každého spoločníka:
Thermo Fisher Scientific Inc.
Vklad: 6 638,78 EUR ( peňažný vklad ) Splatené: 6 638,78 EUR
(od: 27.06.2019)
Štatutárny orgán:
konatelia
(od: 20.07.2019)
Petrus Thomas Adrianus van der Zande
Nieuwe molenweg 53
Halsteren 4661 SH
Holandské kráľovstvo
Vznik funkcie: 06.06.2019
(od: 27.06.2019)
Ralf Oliver Schlegel
Rockwinkeler Heerstr. 114
Bremen 283 55
Nemecká spolková republika
Vznik funkcie: 06.06.2019
(od: 20.07.2019)
Radosław Wawrzyniak
Seczkowa 94E
Varšava 03-986
Poľská republika
Vznik funkcie: 06.06.2019


neskutočne slovenská firma, Mistrík tam síce za americkú firmu bol, aj zložil 300 litrov - korún, nie eur, žiadna Čaputová však nikde v OR nefiguruje, ani v aktuálnom ani v úplnom registri. To še dá??

Redemsvir - pôvodne vyvinutý firmou Gilead Sciences na boj proti Ebole..
https://www.lexology.com/library/det...1-36562d8bd69a
Naposledy upravil bettylou : 17.03.20 at 13:09
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
buchač
pavol54
Ešte niečo pán vlastník tejto porady hrá bobríka mlčania, mohol v rámci prevencie proti hoaxom hodiť niečo oficiálne o korona a ako sa prenáša ako sa chrániť, preventívnych informácii nikdy nebolo dosť. že si to môžeme nájsť niekde nie argument proti ochoreniu
Hehehe...daj ešte nejaký vtip, lebo toto proste nemôžeš myslieť vážne.
som si myslel že máš viac rozumu ale ty si len obyčajný namyslený arogantný hlupák ktorý sa rýpe do všetkého aj keď nemá čo povedať k veci.
Si si istý, že si pochopil, čo som tým chcel povedať ???...teda okrem toho, že si môj príspevok vzal osobne a mám za to, že si v tom presvedčení, že sa vysmievam tebe.

Takže k veci samotnej.
Ty si fakt myslíš, že vlastník Porady by mal hodiť niečo oficiálne ?
...a povedz mi, že na kieho frasa ? Málo máš tých informácií, paniky a či hoaxov inde ? Nestačia ti tie témy na Porade, kde už také konanie existuje ?
To mám chápať tak, že z titulu vlastníctva Porady tie jeho prípadné informácie by boli relevantné ?
Nestačí ti, že poniektorí sú v tej karanténe už dávno...roky rokúce, zahrabaní v tých číslach ?...áno, myslím na účtovníkov.
Vlastník Porady by sa mal angažovať teraz, keď roky rokúce na svoju stránku pekne zvysoka serie...a toto ma rozosmialo.

Otázka znie kľudne aj inak.
PREČO si nevytvoril tému vyslovene zameranú na korona vírus TY ???
ČO ti bránilo...výbuch pyrotechniky v kope hnoja v tvojej obývačke ?
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať