Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
Potešilo ma, že len v Bratislave sú skorumpovaní sudcovia.
Ty si to nebodaj naozaj myslíš.
------------------------------------------
Normálne mysliacemu je už dávno jasné, že Kočner nieje jediný na Slovensku.
Sú ich tu desiatky. No a samozrejme, že k tomu svojmu podnikaniu potrebujú aj svojich miestnych sudcov, daňovákov, policajtov, exekútorov a iných úradníčkov.
-------------------------------------------------------------------
Jankovská (ako príklad) je predsa z Trenčína a určite poznáš prípad pána Janíčka.
Tých "sudcov" sú stovky.
Už si sa niekedy zamyslel nad tým, prečo sa ešte neohradili (tí slušní sudcovia) a naopak spoločne držia bobríka mlčanlivosti?
ty si nepochopil že kde nieje žalobca, nie je sudca, Tak menuj sudcov z iných okresov okrem tých zavretých ak nie sú tak sú potom všetci čistí ako vodička z bystrinky
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

marjankaj
jar88
Tak sa ťa pýtam, aký je v tom rozdiel?
Čo na tom záleží, že tým ostatným nepomohol Kováč, alebo že nemajú banďúro, ako kočner?
Za všetko môže cárska polícia v Rusku. Keby nenechali Lenina vystreliť z Aurory, tak svet by vyzeral úplne inak.
Keby bolo keby, tak by tu nikto nepísal, že v ORSR máme zapísanú nejakú americkú sro.
------------------------------------
Som zvedavý, aké keby tu budete zas vypisovať, až bude nejaká americká spoločnosť patentovať liek na ničenie vírusov.
Samozrejme, že to bude patentovať v USA, ako americký patent.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
pavol54
Potešilo ma, že len v Bratislave sú skorumpovaní sudcovia.
Ty si to nebodaj naozaj myslíš.
------------------------------------------
Normálne mysliacemu je už dávno jasné, že Kočner nieje jediný na Slovensku.
Sú ich tu desiatky. No a samozrejme, že k tomu svojmu podnikaniu potrebujú aj svojich miestnych sudcov, daňovákov, policajtov, exekútorov a iných úradníčkov.
-------------------------------------------------------------------
Jankovská (ako príklad) je predsa z Trenčína a určite poznáš prípad pána Janíčka.
Tých "sudcov" sú stovky.
Už si sa niekedy zamyslel nad tým, prečo sa ešte neohradili (tí slušní sudcovia) a naopak spoločne držia bobríka mlčanlivosti?
ty si nepochopil že kde nieje žalobca, nie je sudca, Tak menuj sudcov z iných okresov okrem tých zavretých ak nie sú tak sú potom všetci čistí ako vodička z bystrinky
Ak by boli čistí, tak by sa asi ohradili, či?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

o tom , kolko sudcov z iných okresov bolo dotera zavretých, ste rozhodli vy pri volbách
a ked kiska povedal, že fico vybudoval mafiánský štát, tak je najhorší prezident...

nová vláda zverejnená
a matelko má aj sis...naštastie nie kolár
vyzerá to naozaj parádne...
uvidíte, zachvílu to nebudú len bratislavskí sudcovia....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
o tom , kolko sudcov z iných okresov bolo dotera zavretých, ste rozhodli vy pri volbách
a ked kiska povedal, že fico vybudoval mafiánský štát, tak je najhorší prezident...

nová vláda zverejnená
a matelko má aj sis...naštastie nie kolár
vyzerá to naozaj parádne...
uvidíte, zachvílu to nebudú len bratislavskí sudcovia....
Kiska toho už nahovoril až do het....a áno, je to najhorší doterajší prezident v histórii Slovenska. Zdôrazňujem...NAJHORŠÍ !!!
Poznámka - tým rozhodne neobhajujem Fica, to len aby jasno bolo.

Nič neuvidíme...to by museli dať do ťurmy pomaly celý sudcovský stav. Zdôrazňujem...CELÝ !!!
Poznámka - skoro každý berie. Len ak je niekto nenažratý, nuž dobre mu tak.
Snáď ale nechceš tvrdiť, že Kočner mal podchytených všetkých...to by bolo už poriadne psycho....také tvrdenia nechajme tupelám s Tupiek, NČ, Aktualít.
2 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No,mne osobne vadí,že rezort spravodlivosti dostane Kiska.Krok vedľa.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nova vlada zverejnena...vyzera to naozaj paradne....toto ako naozaj?!vazne myslis
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

zdôraznuj si kolko chceš, je to tvoj názor,,,ja hovorím, že bol po kováčovi najlepší
že vám fico vygumoval hlavy vaša vec
skoro každý bere...ked sa v takom okruhu pohyhuješ...ja hovorím, že vačšina nebere..

kočnar mal podchytených tých, ktorých potreboval pri svojích ekonomických podvodoch..
lenže takéhoto lokálneho kočnera má každý okres....každé mesto
a často priamo starosta a smerácki funkcionári
až ma napína, ked v správach vidím tie tlsté starostovské papule, čo 15 rokov mali v správach titulku starosta za smer a teraz - nezávislí..

nehovoriac, že sú aj silnejší ako kočner....zo súkromného poschodia hotel hilton
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

lujza.j
Nova vlada zverejnena...vyzera to naozaj paradne....toto ako naozaj?!vazne myslis
úplne....
ale chápem, že vás to pekne .se...smeje.")
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
zdôraznuj si kolko chceš, je to tvoj názor,,,ja hovorím, že bol po kováčovi najlepší
že vám fico vygumoval hlavy vaša vec
skoro každý bere...ked sa v takom okruhu pohyhuješ...ja hovorím, že vačšina nebere..

kočnar mal podchytených tých, ktorých potreboval pri svojích ekonomických podvodoch..
lenže takéhoto lokálneho kočnera má každý okres....každé mesto
a často priamo starosta a smerácki funkcionári
až ma napína, ked v správach vidím tie tlsté starostovské papule, čo 15 rokov mali v správach titulku starosta za smer a teraz - nezávislí..

nehovoriac, že sú aj silnejší ako kočner....zo súkromného poschodia hotel hilton
Stiahni si už beľmo z očí, vrcholový štátnik aby v zahraničí predstavoval seba ako obeť? Nájdeš ešte niekoho iného okrem neho?
A s tým Ficom sa tiež zastav už iba kvôli objektivite, ak začneš spomínať ostatných, potom v pohode operuj aj ním.
Ty asi nebudeš Lovák.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja som si ešte nové zloženie vlády ani neprečítala. Nepustí ma skúsenosť.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Prosím vás, ako dezinfikujete nákup po príchode domov? Čím?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
No,mne osobne vadí,že rezort spravodlivosti dostane Kiska.Krok vedľa.
Aký začiatok, taký ...
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ja som včerajší nákup, čo syn doviezol, dala do "domčeka", kde je zima, postojí tam podľa obalov, papierové som dala dnu už dnes, ovocie a zeleninu detto, plasty tam nechám 3 dni, beriem podľa potreby, utriem vlhčenou dezinfekčnou utierkou. Po 4 dňoch všetko uložím dnu. Dve kurence som večer naporcovala a dala zamraziť.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
bjuty smis
zdôraznuj si kolko chceš, je to tvoj názor,,,ja hovorím, že bol po kováčovi najlepší
že vám fico vygumoval hlavy vaša vec
skoro každý bere...ked sa v takom okruhu pohyhuješ...ja hovorím, že vačšina nebere..

kočnar mal podchytených tých, ktorých potreboval pri svojích ekonomických podvodoch..
lenže takéhoto lokálneho kočnera má každý okres....každé mesto
a často priamo starosta a smerácki funkcionári
až ma napína, ked v správach vidím tie tlsté starostovské papule, čo 15 rokov mali v správach titulku starosta za smer a teraz - nezávislí..

nehovoriac, že sú aj silnejší ako kočner....zo súkromného poschodia hotel hilton
Stiahni si už beľmo z očí, vrcholový štátnik aby v zahraničí predstavoval seba ako obeť? Nájdeš ešte niekoho iného okrem neho?
A s tým Ficom sa tiež zastav už iba kvôli objektivite, ak začneš spomínať ostatných, potom v pohode operuj aj ním.
Ty asi nebudeš Lovák.
aký štátnik ?
ja vyberám z kováča, schustera, gašpaoviča a kisku..
kiska samozrejme bol obeť ficovho besnenia za to, že ho v podstate on - zničil..
aké beľmo ?? o svojom píšeš ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....to,ze nemam mega prehnany optimizmus....neznamena,ze ma to serie....co sa budem nervovat....nezmenim to.....ja som bola volit ...iba tak...urcite nie,ze som niekomu uverila....netvrdim,ze je to ok....ale je to moja vec.....uz som to tu pisala....bud sa volili stari lupeznici....alebo novi....takze vlastne šuma fuk...
Ja si velmi dobre pamatam....dva roky vlády iveta,rišo a spol....
Volila som aj teraz borisa a je mi u prdele ci si niekto mysli,ze nie som normalna
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
lujza.j
Nova vlada zverejnena...vyzera to naozaj paradne....toto ako naozaj?!vazne myslis
úplne....
ale chápem, že vás to pekne .se...smeje.")
Ak to patrilo mne,tak nes.... len som rozčarovaná.Myslela som si naivne,že sa aj Kiska dovyšetruje.Nuž ale zrejme teraz bude on náš človek.Naozaj okatá zmena.
Ako dovetok a na vysvetlenie-platí prezumpcia neviny,ale po prebehnutom procese a potom ako tvrdil že zubára nepozná,čo bola do neba volajúca lož pretože ich mamy boli kamarátky,mu jednoducho neverím.Médiá neinformujú o jeho rodine-napr.brat s ktorým podnikal a zachytila som-neviem to-že si nechal podnikanie v Čechách a brat sa nepohodol s bankami.Rada by som si to prečítala,ale nestranné médiá o tom nejako neinformujú-nech má možnosť očistiť si meno,ja mu to želám.Ale teda ked ide mať rezort spravodlivosti kto mu to prosím ťa bude veriť?No nikto.V záujme jeho je,aby nemal na rezort spravodlivosti dosah.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
zdôraznuj si kolko chceš, je to tvoj názor,,,ja hovorím, že bol po kováčovi najlepší
že vám fico vygumoval hlavy vaša vec
skoro každý bere...ked sa v takom okruhu pohyhuješ...ja hovorím, že vačšina nebere..

kočnar mal podchytených tých, ktorých potreboval pri svojích ekonomických podvodoch..
lenže takéhoto lokálneho kočnera má každý okres....každé mesto
a často priamo starosta a smerácki funkcionári
až ma napína, ked v správach vidím tie tlsté starostovské papule, čo 15 rokov mali v správach titulku starosta za smer a teraz - nezávislí..

nehovoriac, že sú aj silnejší ako kočner....zo súkromného poschodia hotel hilton
Kuwa fix...to do každého príspevku musíš spomenúť..." Fico vám..."...???
Komu ? Mne, Lui, Jožkovi, Ferkovi...???

To ja/my môžeme povedať, že tebe Maťko totálne pomiatol hlavu.
-------------------------
Kiska po Kováčovi najlepší prezident ?
Toto fakt myslíš vážne ? Ale že fakt úplne vážne ?
-------------------------
Takže ešte raz ?
Skoro každý sudca berie...tak isto, ako aj lekári.
A je úplne, že akou formou...niekde obálka a inde povedzme protislužba.
-------------------------
Chuja do lokálnych starostov a ich prezliekanie kabátov...hentí veľa vodičky nenamútia.
Ale horšie je, ako to robia vrcholoví "politici" ...Beblavý už 4x preskočil, Mihál zo 3x...kurvy na chodníku sú čestnejšie ako hentí.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Toto som napísal pred viac ako týždňom..
buchač
korela
Minulý týždeň v Blave poniektoré regále prázdne...včul ich vezmú útokom.
V Prahe oveľa skôr. Kuriér rohlik.cz, že ťahal hneď prvý deň 50 tašiek na 5. posch. , možno väčšia rodina, ...ja to neodsudzujem, nech sa každý zariadi po svojom, niekto má v špajzi zo záhrady malý zelovoc v pivnici.
Šak bratia češi (fujtajbl, že bratia) boli vždy pred nami... Čiže sú pred nami aj v tom, že sú viac drbnutí....
Veď odkiaľ je to príslovie.."Co je doma, to se počíta"...?
No néééé...najprv sa narobí na záhrade a potom vyhodí ?
Šak jasné, že zakonzervuje.

Američania ? Nesranduj...nechcel by som zažiť ten nápor na obchody, paniku a následné rabovanie....tam by šlo už o život, šak to yebnutý "národ"...
Takže ?

Osobne si myslím, že hentá nákupná horúčka je aj v podstate pochopiteľná, no aj tak je to na hlavu.
Ale tvrdím, že v USA by pri vyšších počtoch nakazených a mŕtvych vzali (hlavne) černosi obchody doslova útokom, prípadným rabovaním...plus zvýšenie počtu iných trestných činov.
[/QUOTE]

No nemal som pravdu ?
Príprava na COVID v Amerike...nákup zbraní z jasného dôvodu .

1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Od čtvrtka mezi 10 a 12 hodinou mohou nakupovat v obchodech pouze lidé nad 65 let. Má to chránit seniory před nákazou. Ostatní lidé mají nakupovat jindy.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/k...655_domaci_kop
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať