Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
zdôraznuj si kolko chceš, je to tvoj názor,,,ja hovorím, že bol po kováčovi najlepší
že vám fico vygumoval hlavy vaša vec
skoro každý bere...ked sa v takom okruhu pohyhuješ...ja hovorím, že vačšina nebere..

kočnar mal podchytených tých, ktorých potreboval pri svojích ekonomických podvodoch..
lenže takéhoto lokálneho kočnera má každý okres....každé mesto
a často priamo starosta a smerácki funkcionári
až ma napína, ked v správach vidím tie tlsté starostovské papule, čo 15 rokov mali v správach titulku starosta za smer a teraz - nezávislí..

nehovoriac, že sú aj silnejší ako kočner....zo súkromného poschodia hotel hilton
Jednu tebou opisovanú tvár tiež poznám, ale smerák nikdy nebol, stále ho počujem, ako sa vyjadruje k súčas. problémom. Nikomu neprekážalo jeho prepieranie aj v STV ohľadom poľ. revíra, koľko vydal za svojho pôsobenia staveb. povolení pre niekoľko veľkých obchodov a bánk, a stále šplhá vyššie a vyššie najprv cez komunálnu ...
DÚ, KDH, DS a SDK............... ANO, DS, KDH, SDKÚ a SMK ...............ANO, DS, SDKÚ, SMK, SZS za poslanca ....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
bjuty smis
lujza.j
Nova vlada zverejnena...vyzera to naozaj paradne....toto ako naozaj?!vazne myslis
úplne....
ale chápem, že vás to pekne .se...smeje.")
Ak to patrilo mne,tak nes.... len som rozčarovaná.Myslela som si naivne,že sa aj Kiska dovyšetruje.Nuž ale zrejme teraz bude on náš človek.Naozaj okatá zmena.
Ako dovetok a na vysvetlenie-platí prezumpcia neviny,ale po prebehnutom procese a potom ako tvrdil že zubára nepozná,čo bola do neba volajúca lož pretože ich mamy boli kamarátky,mu jednoducho neverím.Médiá neinformujú o jeho rodine-napr.brat s ktorým podnikal a zachytila som-neviem to-že si nechal podnikanie v Čechách a brat sa nepohodol s bankami.Rada by som si to prečítala,ale nestranné médiá o tom nejako neinformujú-nech má možnosť očistiť si meno,ja mu to želám.Ale teda ked ide mať rezort spravodlivosti kto mu to prosím ťa bude veriť?No nikto.V záujme jeho je,aby nemal na rezort spravodlivosti dosah.
minule som písal že prvá obeť ktorá podľahla korone bola threma a druhou obeťou ktorá jej podľahne bude spravodlivosť. Od 29.2. o threme ani ťuk, cieľ bol splnený.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
zdôraznuj si kolko chceš, je to tvoj názor,,,ja hovorím, že bol po kováčovi najlepší
že vám fico vygumoval hlavy vaša vec
skoro každý bere...ked sa v takom okruhu pohyhuješ...ja hovorím, že vačšina nebere..

kočnar mal podchytených tých, ktorých potreboval pri svojích ekonomických podvodoch..
lenže takéhoto lokálneho kočnera má každý okres....každé mesto
a často priamo starosta a smerácki funkcionári
až ma napína, ked v správach vidím tie tlsté starostovské papule, čo 15 rokov mali v správach titulku starosta za smer a teraz - nezávislí..

nehovoriac, že sú aj silnejší ako kočner....zo súkromného poschodia hotel hilton
Kuwa fix...to do každého príspevku musíš spomenúť..." Fico vám..."...???
Komu ? Mne, Lui, Jožkovi, Ferkovi...???

To ja/my môžeme povedať, že tebe Maťko totálne pomiatol hlavu.
-------------------------
Kiska po Kováčovi najlepší prezident ?
Toto fakt myslíš vážne ? Ale že fakt úplne vážne ?
-------------------------
Takže ešte raz ?
Skoro každý sudca berie...tak isto, ako aj lekári.
A je úplne, že akou formou...niekde obálka a inde povedzme protislužba.
-------------------------
Chuja do lokálnych starostov a ich prezliekanie kabátov...hentí veľa vodičky nenamútia.
Ale horšie je, ako to robia vrcholoví "politici" ...Beblavý už 4x preskočil, Mihál zo 3x...kurvy na chodníku sú čestnejšie ako hentí.
nie do každého, iba kam patrí
povedať do môžte kubko, ale pravda to nebude....mne žiadny politik hlavu nepopletie...
ja na pasienky ani pre karafiat na mdž nechodím....politikom sa totiž nemá veriť, oni sa majú kontrolovať
áno, kiska 2, najlepší....s obrovským náskokom ..

beblabý v politike už ani nieje, ...mihál je proste nenahraditelný...on má totiž v hlave, nevidel si ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

BXLmiami
bjuty smis
lujza.j
Nova vlada zverejnena...vyzera to naozaj paradne....toto ako naozaj?!vazne myslis
úplne....
ale chápem, že vás to pekne .se...smeje.")
Ak to patrilo mne,tak nes.... len som rozčarovaná.Myslela som si naivne,že sa aj Kiska dovyšetruje.Nuž ale zrejme teraz bude on náš človek.Naozaj okatá zmena.
Ako dovetok a na vysvetlenie-platí prezumpcia neviny,ale po prebehnutom procese a potom ako tvrdil že zubára nepozná,čo bola do neba volajúca lož pretože ich mamy boli kamarátky,mu jednoducho neverím.Médiá neinformujú o jeho rodine-napr.brat s ktorým podnikal a zachytila som-neviem to-že si nechal podnikanie v Čechách a brat sa nepohodol s bankami.Rada by som si to prečítala,ale nestranné médiá o tom nejako neinformujú-nech má možnosť očistiť si meno,ja mu to želám.Ale teda ked ide mať rezort spravodlivosti kto mu to prosím ťa bude veriť?No nikto.V záujme jeho je,aby nemal na rezort spravodlivosti dosah.
naozaj nechcem o kiskovi a ficovi, o novej vláde som začal
vy so len toho však chytáte

tak naposledy, kisku vyšetrovalo FICO x rokov, zneužíval políciu aj daňový úrad a velké h.

výsledok ? ako 1. na slovensku je obvinený v tých daňových otázkach
pozemok ? kokainový kotletov sudca radačovský ho označil za poškodeného ( dúfam, že si to pavol už doštudoval a nazačne mi zas nadávať )

stále máš problém s mediami...nie su nestranné
však si teda čítajte dalej aeronet a hlavné správy a ako vravíš pravdu najdeš uprostred...



idem vertikutátorovať,takže asi tak.....kisku ani zločinca fica už v tejto súvislosti nebudem komentovať
máte právo na váš pomýlený názor
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
buchač
Toto som napísal pred viac ako týždňom..
buchač
korela
Minulý týždeň v Blave poniektoré regále prázdne...včul ich vezmú útokom.
V Prahe oveľa skôr. Kuriér rohlik.cz, že ťahal hneď prvý deň 50 tašiek na 5. posch. , možno väčšia rodina, ...ja to neodsudzujem, nech sa každý zariadi po svojom, niekto má v špajzi zo záhrady malý zelovoc v pivnici.
Šak bratia češi (fujtajbl, že bratia) boli vždy pred nami... Čiže sú pred nami aj v tom, že sú viac drbnutí....
Veď odkiaľ je to príslovie.."Co je doma, to se počíta"...?
No néééé...najprv sa narobí na záhrade a potom vyhodí ?
Šak jasné, že zakonzervuje.

Američania ? Nesranduj...nechcel by som zažiť ten nápor na obchody, paniku a následné rabovanie....tam by šlo už o život, šak to yebnutý "národ"...
Takže ?

Osobne si myslím, že hentá nákupná horúčka je aj v podstate pochopiteľná, no aj tak je to na hlavu.
Ale tvrdím, že v USA by pri vyšších počtoch nakazených a mŕtvych vzali (hlavne) černosi obchody doslova útokom, prípadným rabovaním...plus zvýšenie počtu iných trestných činov.
No nemal som pravdu ?
Príprava na COVID v Amerike...nákup zbraní z jasného dôvodu .

[/QUOTE]
buchač
buchač
Toto som napísal pred viac ako týždňom..
buchač
korela
Minulý týždeň v Blave poniektoré regále prázdne...včul ich vezmú útokom.
V Prahe oveľa skôr. Kuriér rohlik.cz, že ťahal hneď prvý deň 50 tašiek na 5. posch. , možno väčšia rodina, ...ja to neodsudzujem, nech sa každý zariadi po svojom, niekto má v špajzi zo záhrady malý zelovoc v pivnici.
Šak bratia češi (fujtajbl, že bratia) boli vždy pred nami... Čiže sú pred nami aj v tom, že sú viac drbnutí....
Veď odkiaľ je to príslovie.."Co je doma, to se počíta"...?
No néééé...najprv sa narobí na záhrade a potom vyhodí ?
Šak jasné, že zakonzervuje.

Američania ? Nesranduj...nechcel by som zažiť ten nápor na obchody, paniku a následné rabovanie....tam by šlo už o život, šak to yebnutý "národ"...
Takže ?

Osobne si myslím, že hentá nákupná horúčka je aj v podstate pochopiteľná, no aj tak je to na hlavu.
Ale tvrdím, že v USA by pri vyšších počtoch nakazených a mŕtvych vzali (hlavne) černosi obchody doslova útokom, prípadným rabovaním...plus zvýšenie počtu iných trestných činov.
No nemal som pravdu ?
Príprava na COVID v Amerike...nákup zbraní z jasného dôvodu .

[/QUOTE]
Vraj nákup zbraní z jasného dôvodu.
No že daj ten podľa teba (podla tvojho názoru).

Nebude to akosi inak, ako si práve ty predpovedal?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kvaka
Ja som včerajší nákup, čo syn doviezol, dala do "domčeka", kde je zima, postojí tam podľa obalov, papierové som dala dnu už dnes, ovocie a zeleninu detto, plasty tam nechám 3 dni, beriem podľa potreby, utriem vlhčenou dezinfekčnou utierkou. Po 4 dňoch všetko uložím dnu. Dve kurence som večer naporcovala a dala zamraziť.
Skúšala som niečo zistiť cez google, nejako sa o tom neiformuje.
Kvaka, tak predsa niekto, to máš celú procedúru rozpracovanú. Dobre.
Tiež sme mali taký dobrý chlad vonku, ale stavba sa vedľa zbúrala a prišli sme o toto miesto. Aj jablká sa tam dali skladovať až po veľké mrazy.
Ja som papierové vysprejovala ešte prednákazovým Dettolom,aj povrch niektorých balení. Nemám však dobrý pocit z týchto nákupov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Vraj nákup zbraní z jasného dôvodu.
No že daj ten podľa teba (podla tvojho názoru).

Nebude to akosi inak, ako si práve ty predpovedal?
Mimoriadne odpoviem.
ALE je zjavné, že si nepochopil súvislosti medzi príspevkami...inak by si nedával sprosté otázky.

Napísal som :
" Osobne si myslím, že hentá nákupná horúčka je aj v podstate pochopiteľná, no aj tak je to na hlavu.
Ale tvrdím, že v USA by pri vyšších počtoch nakazených a mŕtvych vzali (hlavne) černosi obchody doslova útokom, prípadným rabovaním...plus zvýšenie počtu iných trestných činov. "

To video ukazuje nákup zbraní na osobnú ochranu a aj majetku, lebo jeden nikdy nevie, čo sa môže prihodiť.
2 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tu sa ešte furt rieši politika? Táto téma mi už dosť uniká, lebo keď som videl tých "kandidátov na ministrov", tak chorých v ústavoch tiež neriešim. Tá Remišová, Matovič, neškodné detiská. Kočner by si Remišovú kúpil za 1 stretnutie a pár desiatok tisíc eur, ak by mal šancu. Veď tej vidno na tvári, aká je neúplatná :-))))))))))))))))))
Na Jankovskú sa bude v budúcich voľbách pozerať popri Remiške ako na čestnú osobu.
:-))))))
Všetko bude riadiť Sulík, to som vedel už dávno, stačil by mu na to iba prechod do parlamentu.
Matovič má Sulíka ako za svojho otca a mentora a tak je to vzhľadom na Matovičovu výbavu aj správne. Ani sa mu nečudujem, nakoľko nikto kompetentnejší ako Sulík tam momentálne nie je na riadenie štátu. Takže ho považujem ako za predsedu vlády, čo aj po praktickej stránke bude.
Ako sa hovorí, "medzi slepými aj jednooký kráľom"...
Až teraz uvidíme, že tie odvážne Sulíkove "reči" v Bruseli boli iba reči bezvýznamného europoslanca z východného bloku, teraz sa Bruselu neodváži v ničom vzdorovať, a možno je to aj v takejto konštelácii iba dobre.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Vraj nákup zbraní z jasného dôvodu.
No že daj ten podľa teba (podla tvojho názoru).

Nebude to akosi inak, ako si práve ty predpovedal?
Mimoriadne odpoviem.
ALE je zjavné, že si nepochopil súvislosti medzi príspevkami...inak by si nedával sprosté otázky.

Napísal som :
" Osobne si myslím, že hentá nákupná horúčka je aj v podstate pochopiteľná, no aj tak je to na hlavu.
Ale tvrdím, že v USA by pri vyšších počtoch nakazených a mŕtvych vzali (hlavne) černosi obchody doslova útokom, prípadným rabovaním...plus zvýšenie počtu iných trestných činov. "

To video ukazuje nákup zbraní na osobnú ochranu a aj majetku, lebo jeden nikdy nevie, čo sa môže prihodiť.
Ako vždý aj teraz si úplne mimo.
Veľa američanov si túto epidémiu spája s každým, kto im nejako pripomína číňana.
Zbrane nakupujú hlavne číňania.
---------------------------------------------
Nejaké nepokoje (či dokonca rabovačky) v USA nijako nehrozia. USA má na rozdiel od nás naozaj profesionálnu políciu a aj armádu. Čosi ako národnú gardu, ale nie podľa predstáv ĽSNS - Kotlebovcov.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vidím, že si ako jednoduchý dedinčan, ktorému keď detiská budú vyvážať hnoj z kravína, tak bude ich otec v krčme tvrdiť, že je to najlepšia, najčistotnejšia a najzáslužnejšia práca na svete.
Je mi z Teba do smiechu, v podstate si chudobný a osamotený človek. Tú celú ameriku si môžeš strčiť niekde. V živote by som tam žiť nechcel, hoci tam mám desaťročia aj rodinu a aj známych, ktorí sa tu už nevrátia, možno tak umrieť :-))))))))
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Výroba rúšok.
Nákup linky za 150 000 dolárov
Inštalácia 14 dní
Produkcia 100 000 kusov za deň

Pelegrini pritom minie 30 až 50 000 OOO €
Za také peniaze mohol vybaviť takouto linkou každú nemocnicu a možno aj každé obvodné stredisko.




Pelegrini nám nakecáva, že rúško je veľký problém.
Vraj ich nieje kde zadovážiť a tak treba nakúpiť hlavne cez určené sro.-čky a predsa, keď ide o zdravie, peniaze nehrajú žiadnu rolu.
Bude to drahé - no a?
Naposledy upravil jar88 : 18.03.20 at 17:36
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Výroba rúšok.
Nákup linky za 150 000 dolárov
Inštalácia 14 dní
Produkcia 100 000 kusov za deň

Pelegrini pritom minie 30 až 50 000 OOO €
Za také peniaze mohol vybaviť takouto linkou každú nemocnicu a možno aj každé obvodné stredisko.
A čo tak výroba cca 5 000 000 denne, štát to stojí 0,00 eur, Podnikateľia v textilnom priemysle majú tržby z látok, gúm.
Záťaž pre obyvateľstvo max. 30. min. denne na občana /počítam tých grambľavých s dochodenou iba 4. triedou./
Ale keďže BIO matky šijú aj 50 denne, tak tí "štvrtáci" by ani nemuseli šiť.
Lenže: ľudia ako JARSS iba naťahujú ruky a poukazujú na Ameriku :-)))))))))))))
Nech jeho detiská naposielanú pre celú JEHO A SVOJU rodinu. Ale tipujem, že oni svoje ani šiť nebudú, max. niekde ukradnú a pošlú dedkovi v SR. Samozrejme, súrodenci, nech sa postarajú...
Lebo ruky ĽAVÉ, ukradnúť SA DÁ, tak padá otázka "NAČO"?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))
Ja to stále hovorím, všetko je v ľuďoch. A keď vidím teraz tých hajzľov v každej firme, ktorým sa detiská dosraté až za ušami vracajú zo zahraničia, ale rodičia chodia normálne pracovať, nakoľko by im ušli úplatky a aj normálny plný plat /lebo PN nie je plný plat/, a chodia do práce.... Dostať to od nich, tak by som bol rád, keby sa nakazila aspoň do 3. pokolenia celá ich rodina.
Je nejaké anonymné nahlasovanie? Lebo v piatok by som pár ľudí nahlásil. Od lekárov na Kysuciach, po manažérov. Nech ich preveria, prípadne doložím údaje.
Keď príde lekár z ODCH z lyžovačky v Taliansku a na druhý deň ordinuje, to by malo fakt niektorých zaujímať...
Naposledy upravil Nandrolon : 18.03.20 at 17:16
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
buchač
jar88
Vraj nákup zbraní z jasného dôvodu.
No že daj ten podľa teba (podla tvojho názoru).

Nebude to akosi inak, ako si práve ty predpovedal?
Mimoriadne odpoviem.
ALE je zjavné, že si nepochopil súvislosti medzi príspevkami...inak by si nedával sprosté otázky.

Napísal som :
" Osobne si myslím, že hentá nákupná horúčka je aj v podstate pochopiteľná, no aj tak je to na hlavu.
Ale tvrdím, že v USA by pri vyšších počtoch nakazených a mŕtvych vzali (hlavne) černosi obchody doslova útokom, prípadným rabovaním...plus zvýšenie počtu iných trestných činov. "

To video ukazuje nákup zbraní na osobnú ochranu a aj majetku, lebo jeden nikdy nevie, čo sa môže prihodiť.
Ako vždý aj teraz si úplne mimo.
Veľa američanov si túto epidémiu spája s každým, kto im nejako pripomína číňana.
Zbrane nakupujú hlavne číňania.
---------------------------------------------
Nejaké nepokoje (či dokonca rabovačky) v USA nijako nehrozia. USA má na rozdiel od nás naozaj profesionálnu políciu a aj armádu. Čosi ako národnú gardu, ale nie podľa predstáv ĽSNS - Kotlebovcov.
Tak z tohoto si asi urobím screen.
Čas ukáže, čo situácia prinesie....hranice medzi Kanadou a USA sú už uzatvorené.
Fakt si dilino, škoda sa tebou zaoberať...hlavne, že " ty si v obraze".
-------------------------------------------
Profesionálna polícia v USA po živelnej pohrome v New Orleanse.
https://www.google.com/search?client...rleans+katrina
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Čuduješ sa, veď tu písal, že nemá ani zbrojný preukaz. Podľa mňa by tú svoju SSHH /ak ešte bude žiť/ v kritickej situácii kľudne použil ako "živý štít".
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Čuduješ sa, veď tu písal, že nemá ani zbrojný preukaz. Podľa mňa by tú svoju SSHH /ak ešte bude žiť/ v kritickej situácii kľudne použil ako "živý štít".
...s laikmi ako je SS88 sa na odbornú tému nebavím.

Aj Pali je odborník, dokonca má vysokú školu....no nejak má niekedy problém pochopiť text, respektíve myšlienku samotnú.

Bodliak nie je žiaden odborník, on je len chujko manažerik...síce hodnotí o 106, ale problematike nerozumie, nakoľko sa diskusie nezúčastňuje. Holt, v hlave má betón, vajcá má plné...tak čo s takých chujom ? Šak nech sa odbavuje.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ad Podliak: spí on vôbec? Podľa mňa je na drogách, takže za chvíľu tu bude kľud, len vydržať.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Nandrolon
Čuduješ sa, veď tu písal, že nemá ani zbrojný preukaz. Podľa mňa by tú svoju SSHH /ak ešte bude žiť/ v kritickej situácii kľudne použil ako "živý štít".
...s laikmi ako je SS88 sa na odbornú tému nebavím.

Aj Pali je odborník, dokonca má vysokú školu....no nejak má niekedy problém pochopiť text, respektíve myšlienku samotnú.

Bodliak nie je žiaden odborník, on je len chujko manažerik...síce hodnotí o 106, ale problematike nerozumie, nakoľko sa diskusie nezúčastňuje. Holt, v hlave má betón, vajcá má plné...tak čo s takých chujom ? Šak nech sa odbavuje.
Ako to tak vidím, zas vám došli argumenty a tak ste spustili svojej debilite stavidlo.
-------------------------
Dilinobuch je akorát tak odborník na predpotopnú ľudovú armádu
a ten druhý dilino z lazov je odborník na poháňanie ženičiek v učtarni.
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Aké argumenty? Však slobodne debatujeme. Aj ty debatuješ, akurát sám so sebou na porade...
A ináč - čo, už si ten dom, nad ktorým si sa tu ako 61-ročný rozplýval "svojimi vlastnými rukami" postavil? Alebo to bol vtedy len taký "geriatrický melancholicko-retardovaný nápad pred núteným predajom tvojho pôvodného, zrejme zdedeného domu so 4 plynovými kotlami a 2 "ostrými" dobermanmi???
:-)))))))))))))
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
......................Aj Pali je odborník, dokonca má vysokú školu....no nejak má niekedy problém pochopiť text, respektíve myšlienku samotnú.........................................
Pravda, pravda.... vysokú školu "života", ibaže ten "diplom" akosi stratiť platnosť....
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať