Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
ty si bol vojak...možno dobrý, neviem
ale o ekonomike sa s tebou už dlhšie nebavím......len si daj do googlu investičný dlh..vyber si či slovensko, alebo čssr

baz-ku predal nemcom tvoj močár.....naozaj mna chceš z tohto viniť ??

a to tretie dnes vypustil smer a hn

kludne si to doštuduj....ked chceš, dám ti linky
Prečo tu zase z nejakého obyčajného termínu ako je investičný dlh robíš raketovú vedu?
Investičný dlh sú vlastne dlhodobo zanedbané investície. Lenže je otázne, na koľko máš pravdu, keďže kedysi sme boli jednotka napr. čo sa týka zbraní, čo sa týka motoriek.
Myslím, že najviac je to tu zanedbané od roku 1989. Odvtedy sa takmer nič nevybudovalo. To, že sa tu nastavali plechové krabice typu tesco, montážne haly, to nie sú žiadne trvalé investície....
Ešte naši dedovia vždy rozprávali, že naše motorky v podstate boli na prvopočiatku okopírované a potom nás samozrejme bohaté štáty predbehli. Nakoľko mali pravdu, neviem posúdiť, ale hovorili ešte ak sa pamätám, hovorili ešte o predvojnovom stave. Je možné, ale že obdobie mám pomýlené.
nič z toho nerobím, len som nemal chuť otvárať o tom diskusiu..
,
ale ako ilustračný príklad si to dal krásne, tie motorky.....to je presne príklad investičného dlhu...

naše - presnejšie české-motorky boli svetová špička..
komanči ju znárodnili...chvílu to ešte išlo zotrvačnosťou, zamestnanci , vývojári predsa zostali...
.súdruhovia ale povedali, že do komunizmu na mororkách nepojdeme...zisky potrebovali na mlieko za 2 koruny a byty " zadarmo "a nie na investície do vývoja
...až sa to celé zosypalo..

a tak to bolo presne s celým čssr....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
ty si bol vojak...možno dobrý, neviem
ale o ekonomike sa s tebou už dlhšie nebavím......len si daj do googlu investičný dlh..vyber si či slovensko, alebo čssr

baz-ku predal nemcom tvoj močár.....naozaj mna chceš z tohto viniť ??

a to tretie dnes vypustil smer a hn

kludne si to doštuduj....ked chceš, dám ti linky
Prečo tu zase z nejakého obyčajného termínu ako je investičný dlh robíš raketovú vedu?
Investičný dlh sú vlastne dlhodobo zanedbané investície. Lenže je otázne, na koľko máš pravdu, keďže kedysi sme boli jednotka napr. čo sa týka zbraní, čo sa týka motoriek.
Myslím, že najviac je to tu zanedbané od roku 1989. Odvtedy sa takmer nič nevybudovalo. To, že sa tu nastavali plechové krabice typu tesco, montážne haly, to nie sú žiadne trvalé investície....
Ešte naši dedovia vždy rozprávali, že naše motorky v podstate boli na prvopočiatku okopírované a potom nás samozrejme bohaté štáty predbehli. Nakoľko mali pravdu, neviem posúdiť, ale hovorili ešte ak sa pamätám, hovorili ešte o predvojnovom stave. Je možné, ale že obdobie mám pomýlené.
nič z toho nerobím, len som nemal chuť otvárať o tom diskusiu..
,
ale ako ilustračný príklad si to dal krásne, tie motorky.....to je presne príklad investičného dlhu...

naše - presnejšie české-motorky boli svetová špička..
komanči ju znárodnili...chvílu to ešte išlo zotrvačnosťou, zamestnanci , vývojári predsa zostali...
.súdruhovia ale povedali, že do komunizmu na mororkách nepojdeme...zisky potrebovali na mlieko za 2 koruny a byty " zadarmo "a nie na investície do vývoja
...až sa to celé zosypalo..

a tak to bolo presne s celým čssr....
Tak to som sa potom trafil, že sme ich mali "niekedy" /nepamätal som si obdobie/ "jedny z najlepších možno aj najlepšie/.
Tak prečo ma ten VOZKA zase obvinil že si to pletiem.
Ináč reálne je ten investičný dlh takmer v každom odvetví, vodárne, elektrárne.
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
marjankaj
bettylou
To je také naše dedičstvo (ako povedala Simona), problémy a pi.ovanie. Lebo jediné pi.ovanie nám nikto nevezme... Asi tak
Bety, dobre ti ide.
malo tam byť naše národné dedičstvo
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
ty si bol vojak...možno dobrý, neviem
ale o ekonomike sa s tebou už dlhšie nebavím......len si daj do googlu investičný dlh..vyber si či slovensko, alebo čssr

baz-ku predal nemcom tvoj močár.....naozaj mna chceš z tohto viniť ??

a to tretie dnes vypustil smer a hn

kludne si to doštuduj....ked chceš, dám ti linky
Prečo tu zase z nejakého obyčajného termínu ako je investičný dlh robíš raketovú vedu?
Investičný dlh sú vlastne dlhodobo zanedbané investície. Lenže je otázne, na koľko máš pravdu, keďže kedysi sme boli jednotka napr. čo sa týka zbraní, čo sa týka motoriek.
Myslím, že najviac je to tu zanedbané od roku 1989. Odvtedy sa takmer nič nevybudovalo. To, že sa tu nastavali plechové krabice typu tesco, montážne haly, to nie sú žiadne trvalé investície....
Ešte naši dedovia vždy rozprávali, že naše motorky v podstate boli na prvopočiatku okopírované a potom nás samozrejme bohaté štáty predbehli. Nakoľko mali pravdu, neviem posúdiť, ale hovorili ešte ak sa pamätám, hovorili ešte o predvojnovom stave. Je možné, ale že obdobie mám pomýlené.
nič z toho nerobím, len som nemal chuť otvárať o tom diskusiu..
,
ale ako ilustračný príklad si to dal krásne, tie motorky.....to je presne príklad investičného dlhu...

naše - presnejšie české-motorky boli svetová špička..
komanči ju znárodnili...chvílu to ešte išlo zotrvačnosťou, zamestnanci , vývojári predsa zostali...
.súdruhovia ale povedali, že do komunizmu na mororkách nepojdeme...zisky potrebovali na mlieko za 2 koruny a byty " zadarmo "a nie na investície do vývoja
...až sa to celé zosypalo..

a tak to bolo presne s celým čssr....
Motorky tkáčske stroje doplatili na naivitu a ukecanosť našich konštruktérov podobne ako anglickí lodiari. japonci kradli a kopírovali čo sa dalo Taká epizodka keď to angláni zistili tak vyrobili takú dokumentáciu lode že sa im prevrátila, lenže motorka sa taká nedala vyrobiť.
Tých špičiek sme mali dosť
Investičná poddimenzovanosť - technologické vybavenie bolo vyrobené niekedy skôr ako hala tak sa kúpilo nové. asi bolo na všetko času dosť. Ani WV nevyrába sortiment a množstvo chaoticky ale podľa plánu presne tak ako každý iný podnikateľ za socializmu bol podnikateľ štát. Nehovorím čo bolo dobré a čo nie
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

no pozri ho....kto by si ho viac " zaslúžil "
teraz nech blúzni


12:22

Britský premiér Boris Johnson mal pozitívny test na koronavírus. Johnson má mierne príznaky a je v izolácii vo svojom sídle na Downing Street. Vládu bude riadiť na diaľku.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
bettylou
marjankaj
bettylou
To je také naše dedičstvo (ako povedala Simona), problémy a pi.ovanie. Lebo jediné pi.ovanie nám nikto nevezme... Asi tak
Bety, dobre ti ide.
malo tam byť naše národné dedičstvo
Z toho sa už nevyvlečieš.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
končí nám sranda, predseda sem mieri:

https://www.reformy.cz/nemecko-zavir...-pro-migranty/
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pre Bratislavčanov, ktorým sa ešte nepodarilo zohnať rúška

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...-6pQ1rbPEah3eq
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

veronikasad
Pre Bratislavčanov, ktorým sa ešte nepodarilo zohnať rúška

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...-6pQ1rbPEah3eq
u nás po dlhej dobe v lekárňach dostať látkové, cena sa pohybuje od 2- cca 4,50€/ks..
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Žabinka
veronikasad
Pre Bratislavčanov, ktorým sa ešte nepodarilo zohnať rúška

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...-6pQ1rbPEah3eq
u nás po dlhej dobe v lekárňach dostať látkové, cena sa pohybuje od 2- cca 4,50€/ks..
mne včera doniesol klient od VULKAN-u za 3€/ks - látkové, opakovane používatelné. Predávajú ich aj v Partizánskom
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
A už máme vinníka.
https://www.topky.sk/cl/10/1875143/M...tnej-poistovne
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

čakal si niečo iné ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Som zdúpnel z jedného opatrenia ministra zdravia...šot v správach na STV1.

Opatrenie spočíva (bude spočívať) v tom, že všeobecní lekári budú musieť kontaktovať telefonicky všetkých pacientov nad 65 rokov.

P.S.:
Poznámok sa radšej zdržím...ale povedal by som, že hentá nová partia okolo Matelka nie je normálna.
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
veronikasad
čakal si niečo iné ?
Ani nie. Ale nejako mešká. Aj na vlastnú inauguráciu meškal. To asi bude nový trend.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Mala som zablokované prijímanie správ zo skrátených čísiel, kvoli MsU som to odblokovala a hneď ma dnes vytočila takáto sms :

Ostaň doma, no spestri si dni s SMS žrebom od Tipos-u s hlavnou výhrou až 100 000€! Cena žrebu len 1€. Pošli SMS ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
Mala som zablokované prijímanie správ zo skrátených čísiel, kvoli MsU som to odblokovala a hneď ma dnes vytočila takáto sms :

Ostaň doma, no spestri si dni s SMS žrebom od Tipos-u s hlavnou výhrou až 100 000€! Cena žrebu len 1€. Pošli SMS ...
Ja som imúnny voči takýmto onačinám...ALE je zaujímavé jedno.
Parlament rieši, či a ako sledovať koroňákov...no Tipos (Joj a podobne) sa s GDPR nejak neondia...posielajú obťažujúce smsky jedna radosť.

...a aj iné je zaujímavé.
Vo veľkom sa bojuje proti rôznym herniam...no na druhej strane sa v reklamných okienkach objavujú pravidelne spoty na Tipos, Niké, Fortuna.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Keby som dnes na vlastne usi nepocula tie perly ministra zdravia...asi ani neuverim....sa mi zda,ze igorova parta si robi z nas srandu....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
Som zdúpnel z jedného opatrenia ministra zdravia...šot v správach na STV1.

Opatrenie spočíva (bude spočívať) v tom, že všeobecní lekári budú musieť kontaktovať telefonicky všetkých pacientov nad 65 rokov.

P.S.:
Poznámok sa radšej zdržím...ale povedal by som, že hentá nová partia okolo Matelka nie je normálna.
Netýka sa to len dôchodcov, ktorí majú podozrenie na korona a sú v domácej karanténe ?
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
veronikasad
Mala som zablokované prijímanie správ zo skrátených čísiel, kvoli MsU som to odblokovala a hneď ma dnes vytočila takáto sms :

Ostaň doma, no spestri si dni s SMS žrebom od Tipos-u s hlavnou výhrou až 100 000€! Cena žrebu len 1€. Pošli SMS ...
Ja som imúnny voči takýmto onačinám...ALE je zaujímavé jedno.
Parlament rieši, či a ako sledovať koroňákov...no Tipos (Joj a podobne) sa s GDPR nejak neondia...posielajú obťažujúce smsky jedna radosť.

...a aj iné je zaujímavé.
Vo veľkom sa bojuje proti rôznym herniam...no na druhej strane sa v reklamných okienkach objavujú pravidelne spoty na Tipos, Niké, Fortuna.
kvoli tej tvojej poslednej vete som to sem pridala, aj keď som nedopísala celú SMS. Ja im na to číslo určite neodpoviem ale kolkí z tých čo sa doma naozaj nudia naň klikli a potom sa budú čudovať účtu za telefon...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Keby som dnes na vlastne usi nepocula tie perly ministra zdravia...asi ani neuverim....sa mi zda,ze igorova parta si robi z nas srandu....
Robia? Veď to je len prvé dejstvo. A celá hra má štyri dejstvá....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať