Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

v Grécku sú tiež prísne opatrenia.. žiadne školy, múzeá, kaviarne, kiná, pláže, žiadna zábava.. vonku sa môžu pohybovať len na základe 2 povolení, A povolenie je do/z práce a potvrďuje ho zamestnávateľ, B povolenie slúži na nákup, k lekárovi, do lekárne.. pôvodne mali byť povolenia formou sms, ale tento systém pravidelne kolabuje, takže každý kto ide po ulici, musí mať buď sms povolenie alebo papierový formulár.. inak pokuta.. ulice sú úplne prázdne, akurát dnes som si uvedomila, keď som pozerala kameru, že na ulici nie je nikto, len veľa holubov, ktoré nemá kto kŕmiť, a čestná stráž pri parlamente..
Naposledy upravil Žabinka : 28.03.20 at 21:48
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...


Yes, TP getting police protection ????!

0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
... Som rád, že Matopich ma poslúchol. Respirátory zákaz.... bojujem na všetkých frontoch za to...
Teba už zrejme neposlúcha ani ten, ktorého nosíš v tých svojich trenkách s židákom na zadnej strane. Nechápem, prečo si namýšlaš, že ťa zrovna on bude poslúchať?
-----------------------------------------------------
Veď už aj tomu najhlúpejšiemu a aj NAJ HLUP ŠE MU muselo docvaknúť, kde má vaše názory a pcity. Hlavne čo sa týka vášho názoru na sledovanie a špiclovanie cez mobil, ktorý si ešte k tomu aj sami platíte.
-----------------------------------------------------
A naviac ho ani nezaujíma, či si ho natruc necháš doma a pobežíš na tajnáša za kepečky.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nič len chaotické vydávanie nariadení a vzápätí ich odvolávania. Aspoň keby odkopírovali to čo nariaďujú česi. Riadenie štátu nie sú tlačovky
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Nandrolon
... Som rád, že Matopich ma poslúchol. Respirátory zákaz.... bojujem na všetkých frontoch za to...
Marný to boj v mojom prípade...ja budem nosiť vždy skôr respirátor ako nejaké podomácky vyrobené rúško.

Machrovič a jeho suita...kuwa, vydávajú príkazy, ale sami ich nejak nedodržujú.
Stačí sa pozrieť, čo vystrájajú s rúškami .
Ako vás tak čítam, stále akosi neviete stráviť, že tým vašim to nejaký Matovič natrel na celej čiare.
Teraz tí vaši budú už aj v parlamente len a len na smiech. A vraj budú opozícia, ale nie s kotlebami, ale svojho dvorného blázna si zosmiešňovať nedajú. Veď Blaha je akademik.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
Nič len chaotické vydávanie nariadení a vzápätí ich odvolávania. Aspoň keby odkopírovali to čo nariaďujú česi. Riadenie štátu nie sú tlačovky
Ak sa ti tie České tak páčia, tak ich zober za svoje a dodržuj.
Neviem čo a kto ti v tom bráni.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
... Som rád, že Matopich ma poslúchol. Respirátory zákaz.... bojujem na všetkých frontoch za to...
Marný to boj v mojom prípade...ja budem nosiť vždy skôr respirátor ako nejaké podomácky vyrobené rúško.

Machrovič a jeho suita...kuwa, vydávajú príkazy, ale sami ich nejak nedodržujú.
Stačí sa pozrieť, čo vystrájajú s rúškami hlavný hygienik, pán profesor, Machovič samotný, atď...furt si ich napravujú, medzery pri nose jak na kamión...

...a tie podomácky vyrobené rúška ? Šak niektoré tkaniny, z čoho sú ušité, sú vhodné akurát na preosiatie makadamu.
Mne to písať nemusíš, ja tvrdím stále nenosiť nič. Ale keďže sa snažím neporušovať zákony, tak tam, kde je to prikázané tak tú pyskplachtu nosím.
U respirátora ide o to, že vydychovaný vzduch nejde cez žiadnu látku, ale rovno von ventilom /sú aj respirátory bez ventilu/. Niektorí tvrdia, že pri kýchnutí ide dokonca väčšou rýchlosťou, lebo ventil je malý, to už neriešim...
Samozrejme že ten hrubý filc respirátora viac filtruje ako rúško.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
pavol54
Nič len chaotické vydávanie nariadení a vzápätí ich odvolávania. Aspoň keby odkopírovali to čo nariaďujú česi. Riadenie štátu nie sú tlačovky
Ak sa ti tie České tak páčia, tak ich zober za svoje a dodržuj.
Neviem čo a kto ti v tom bráni.
Na čo by ich on dodržoval. On je zdravý, nepotrebuje dodržiavať nič. Ani by to nemalo zmysel, aby 1 dodržiaval a 5 miliónov nie.
PS: na tvoj predošlý retardovaný príspevok nereagujem. Ale prečo potom zatrhol respirátory, keď nie na základe užívateľov?
Naposledy upravil Nandrolon : 29.03.20 at 08:14
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
Nič len chaotické vydávanie nariadení a vzápätí ich odvolávania. Aspoň keby odkopírovali to čo nariaďujú česi. Riadenie štátu nie sú tlačovky
Igor vzdy miloval tlačofky....od kedy dosiel na hradny kopec....ja som to volala"ani jeden den bez tlačofky" mozno 24.12 nebola...kazdy sa inak predvadza....
4 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Američania si už schválili 1200 na hlavu namiesto pôvodne navrhovaných 1000 dolárov.
-------------------------------------------
Naproti tomu EÚ schvalila masívnu podporu výrobý a mini podporu svojich občanov. Neskôr, až to trochu odznie, europania budú mať vyrobené výrobky, ale nebudú mať peniaze na ich kupovanie a tak si ich kúpia američania lebo svoje vyrobené nebudú mať.
-------------------------------------------
Cítim že je to také európsky trhové a zároveň aj americky socíálne.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
veronikasad
Bratislavcania nepochopili a dnes si dali vo velkom mnozstve z karantény "pohov". Upozornoval na to dnes moderator rádia Vlna ...
Bol som vcera na bicykli v lese a ani jeden dalsi cyklista nemal rusko. Vsak ani ja. ved stromu nas nenakazia. Ani kacky na Strkaci. Moderator chcel mal akcnu udernu reportaz.
Ked sa zjavil prvy chory, zavreli skoly, nakupne centra a vsetko mozne. Teraz ked denno-denne pribudaju desiatky chorych, tak zaciname otvarat...
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
Nič len chaotické vydávanie nariadení a vzápätí ich odvolávania. Aspoň keby odkopírovali to čo nariaďujú česi. Riadenie štátu nie sú tlačovky
Ak sa ti tie České tak páčia, tak ich zober za svoje a dodržuj.
Neviem čo a kto ti v tom bráni.
Lenže by som porušil nariadenie, za ktoré ma nebude sankcionovať česká mašinéria ale slovenská. V anglicku sa jazdí vľavo ak sa mi to páči, tak mám tiež na Slovensku? LEN TAK NA OKRAJ NIE JE ZLODEJ AKO ZLODEJ ŽE? Bratislavský Vallo nebude odvolaný nebude mediálne zarezaný ako Kičura? Veď ten pre pár svojich úradníkov (čo sedia doma a mohli si ich ušiť) nakúpil rúška ešte drahšie a Kičura pre lekárov (ktorí ich potrebujú pre službu )
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Este zabudli otvorit decatlon....aby si mohli zubari kupit tu masku na šnorchlovanie...co ospevoval minister zdravia...ze cesky zubar v nej robi.....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Este zabudli otvorit decatlon....aby si mohli zubari kupit tu masku na šnorchlovanie...co ospevoval minister zdravia...ze cesky zubar v nej robi.....
Inak keď prišli do Brna prví Libyjci, tak naša zubárka nahodila také plexi, ako majú tí tlmočníci v telke
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
jar88
pavol54
Nič len chaotické vydávanie nariadení a vzápätí ich odvolávania. Aspoň keby odkopírovali to čo nariaďujú česi. Riadenie štátu nie sú tlačovky
Ak sa ti tie České tak páčia, tak ich zober za svoje a dodržuj.
Neviem čo a kto ti v tom bráni.
Lenže by som porušil nariadenie, za ktoré ma nebude sankcionovať česká mašinéria ale slovenská. V anglicku sa jazdí vľavo ak sa mi to páči, tak mám tiež na Slovensku? LEN TAK NA OKRAJ NIE JE ZLODEJ AKO ZLODEJ ŽE? Bratislavský Vallo nebude odvolaný nebude mediálne zarezaný ako Kičura? Veď ten pre pár svojich úradníkov (čo sedia doma a mohli si ich ušiť) nakúpil rúška ešte drahšie a Kičura pre lekárov (ktorí ich potrebujú pre službu )
??
a kupovali ich v rovnaký deň ?
a prečo ich kupovali ?

nie náhodou preto, že teplošová vláda totálne zlýhala a nechala samosprávy v srabe ?

môžme byť len radi, že sa toho chytili konečne odborníci,,,a nie smerácke špiny, čo aj na smrti obyvatelstva neváhali zarábať...
1 2
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ta bohovska mapa. U nas v okrese, tiež je nakazený už dva týždne, ale mapa čistá... Oyeby
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ty kokos...vám už totálne drbe ???
0 2
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
Ty kokos...vám už totálne drbe ???
??
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

vicktor
veronikasad
Bratislavcania nepochopili a dnes si dali vo velkom mnozstve z karantény "pohov". Upozornoval na to dnes moderator rádia Vlna ...
Bol som vcera na bicykli v lese a ani jeden dalsi cyklista nemal rusko. Vsak ani ja. ved stromu nas nenakazia. Ani kacky na Strkaci. Moderator chcel mal akcnu udernu reportaz.
Ked sa zjavil prvy chory, zavreli skoly, nakupne centra a vsetko mozne. Teraz ked denno-denne pribudaju desiatky chorych, tak zaciname otvarat...
No jasné.
A zabudol si napísať, že to preto, že Matovič.
-------------------------------
Veď vieme, že otvárať sa budú hlavne obchody, ako železiarstvo, elektro inštalačný materiál, vodarina, stavebniny a podobné onačiny.
-------------------------------
Matovič má nedostavaný dom a zrejme sa mu sťažujú jeho remeselníci, že im chýba gumička, tesnenie, zárubňa či nejaká hmoždinka a tak podobne. A tak sa asi rozhodol, že tie obchody nechá otvoriť. Pre ficovoličov je to jasné zneužívanie funkcie. Podla nich je nad slnko jasné, že mu viac záleží na jeho super rezidencii, ako na zdraví národa a životoch našich ľudí.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
jar88
pavol54
Nič len chaotické vydávanie nariadení a vzápätí ich odvolávania. Aspoň keby odkopírovali to čo nariaďujú česi. Riadenie štátu nie sú tlačovky
Ak sa ti tie České tak páčia, tak ich zober za svoje a dodržuj.
Neviem čo a kto ti v tom bráni.
Lenže by som porušil nariadenie, za ktoré ma nebude sankcionovať česká mašinéria ale slovenská. V anglicku sa jazdí vľavo ak sa mi to páči, tak mám tiež na Slovensku? LEN TAK NA OKRAJ NIE JE ZLODEJ AKO ZLODEJ ŽE? Bratislavský Vallo nebude odvolaný nebude mediálne zarezaný ako Kičura? Veď ten pre pár svojich úradníkov (čo sedia doma a mohli si ich ušiť) nakúpil rúška ešte drahšie a Kičura pre lekárov (ktorí ich potrebujú pre službu )
??
a kupovali ich v rovnaký deň ?
a prečo ich kupovali ?

nie náhodou preto, že teplošová vláda totálne zlýhala a nechala samosprávy v srabe ?

môžme byť len radi, že sa toho chytili konečne odborníci,,,a nie smerácke špiny, čo aj na smrti obyvatelstva neváhali zarábať...
Keď sme už pri tej zrade
Keď som študoval v Brne tak sme mali okrem iného aj predmet hospodárskej mobilizácie štátu. Presne bol spracované plány v každom výrobnom podniku do koľkých hodín prejde na vojnovú výrobu a toto existovalo nielen na zbrane ale aj zdravotnícky a proviantný materiál. Existovala vedecká teória "teória fronty" (nie vojenského frontu) ako sa bude vyvíjať potreba tovarových tokov a schopnosti hospodárstva tieto potreby svojou výrobou dodávať. Ak by existovali nejaké krízové plány tak by sme nemuseli kupovať ani jednu rúšku ani jeden respirátor a do týždňa by sme boli schopní naplno rozbehnúť výrobu a zásobovanie. A to bol "môj mečiar pri moci" keď som musel mať vypracované plány dodávky potravín (nakoniec sme to po dohovore zrušili) Ktorá vláda (privatizačná) to všetko porušila?
Na smrti zarábajú tí čo zrušili platby za rozbor 30 a zaviedli 48 a som zvedavý ako ich budú robiť štátne labáky, keď sa im pri súbežnej dodávke zo súkromníkom ich testy stratili? Prvé palety súkromné sa naložili, dalšie palety štátne ostali u dodavateľa. To je sakra náhoda. že by zarábanie na smrti?
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať