Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

O tvojom viem, ale to beriem tak, že bol chybný /nie názorovo, ale chybná citácia/, preto si ho zmazal. Ale na jeho príspevky každý moderátor zrejme zvysoka kašle tak tu zase vyplakáva...
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

marjankaj
Nandrolon
Vidíš, ten som tu ráno videl, a teraz nie, ale tie naše nadávky sú tu všetky.
Bjuty určite nemyslel tvoj príspevok PROTI Jar88. On myslí vždy a zásadne iba na seba a svoje príspevky. Čistý PLAČKO.
Ja som vymazal svoj, lebo mi to preložilo do "čínštiny" a bjúty sa sťažoval, že nemá slovník. A vymazal som to aj nemu, lebo to citoval. Ale ak mu to tak veľmi chýba, tak to môžem vrátiť, nech sa pokochá nad nadávkami, ktoré tam vypotil. Slušňák jeden.
ten moj s nádavkami ostal, chlapče.

ty dobre vieš, prečo si ho vymazal...chlapče...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
Nandrolon
Vidíš, ten som tu ráno videl, a teraz nie, ale tie naše nadávky sú tu všetky.
Bjuty určite nemyslel tvoj príspevok PROTI Jar88. On myslí vždy a zásadne iba na seba a svoje príspevky. Čistý PLAČKO.
Ja som vymazal svoj, lebo mi to preložilo do "čínštiny" a bjúty sa sťažoval, že nemá slovník. A vymazal som to aj nemu, lebo to citoval. Ale ak mu to tak veľmi chýba, tak to môžem vrátiť, nech sa pokochá nad nadávkami, ktoré tam vypotil. Slušňák jeden.
on nenadáva, nechová sa povýšenecky a a a ... len k tomu, kto mu "mastí brucho" ale môžem ho pozvať do našich bytov na panenskú alebo kdesi inde čo boli (v Bratislave, Trnave Tepliciach či Francúzsku alebo na Floride) kúpené za výhodných podmienok, alebo zo zaujímavých peňazí a môžu mu tam pomastiť brucho.
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
bjuty smis
bože, to je odpad ....
TOTO JE ODPAD !!!!!!!!!

https://ekonomika.sme.sk/c/22373575/...v.html?ref=trz

...pííp, píííp...kuwa...buď yebe niekomu na SMEčke alebo už totálne zayebalo Machrovičovi v hlave.

Vedia oni, že čo to ten blackaut znamená, čo to obnáša ?????
Kristus Pán nech chráni všetkých od takejto situácie.
Este si si nevsimol cim katastrofickejsi scenar tento zjav vymysli...alebo negativnu spravu hlasi....ze si to jeho vlastnym sposobom uziva -"vsetky oci,usi na mne"...uz si nasiel aj partaka....co mu bude vyrabat jeho oblubene plagatiky "grafíčky,zústatečky,vydajíčky"...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Este si si nevsimol cim katastrofickejsi scenar tento zjav vymysli...alebo negativnu spravu hlasi....ze si to jeho vlastnym sposobom uziva -"vsetky oci,usi na mne"...uz si nasiel aj partaka....co mu bude vyrabat jeho oblubene plagatiky "grafíčky,zústatečky,vydajíčky"...
....ale nějak to vyhledávání nefunguje.... nikde nejsou poplatky....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
bjuty smis
bože, to je odpad ....
TOTO JE ODPAD !!!!!!!!!

https://ekonomika.sme.sk/c/22373575/...v.html?ref=trz

...pííp, píííp...kuwa...buď yebe niekomu na SMEčke alebo už totálne zayebalo Machrovičovi v hlave.

Vedia oni, že čo to ten blackaut znamená, čo to obnáša ?????
Kristus Pán nech chráni všetkých od takejto situácie.
Treba to spraviť tak ako to spravili bratríci v dobách husitských hnutí v TÁBORE všetko nahádzali do kadí. Ja dám do fondu všetok svoj majetok, ak dajú všetok všetci boháči. Podobenstvo o farizejovi a chudobnej vdove je načase oprášiť. Chudobná vdova dala 2 peniazky a Farizej dal dinár A Ježiš Kristus hovorí: " tá vdova dala všetko, a ten farizej len zbytok z toho čo mu nechýba. Mne ten trinásty dôchodok chýbať nebude
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
buchač
bjuty smis
bože, to je odpad ....
TOTO JE ODPAD !!!!!!!!!

https://ekonomika.sme.sk/c/22373575/...v.html?ref=trz

...pííp, píííp...kuwa...buď yebe niekomu na SMEčke alebo už totálne zayebalo Machrovičovi v hlave.

Vedia oni, že čo to ten blackaut znamená, čo to obnáša ?????
Kristus Pán nech chráni všetkých od takejto situácie.
Este si si nevsimol cim katastrofickejsi scenar tento zjav vymysli...alebo negativnu spravu hlasi....ze si to jeho vlastnym sposobom uziva -"vsetky oci,usi na mne"...uz si nasiel aj partaka....co mu bude vyrabat jeho oblubene plagatiky "grafíčky,zústatečky,vydajíčky"...
Ten natvrdlý preceda ani len netuší, že čo to všetko obnáša...a som presvedčený, že aj tu málokto vie, o čom je reč.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No už len blackout by nam tu chýbal.... a boli by sme totálne v pérdeli.
Ale asi štátne tlačiarne by mali objednávky... na tlač prídelových lístkov...

On si chce zmyslieť zaviesť tu vojnový stav?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Lenže ten vírus nikde nezmizne. Bude tu keď vyjdeme von. Akurát si položíme komplet ekonomiku.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Do toho fondu vzájomnej pomoci prispejú aj tí čo mali odpustenú stratu za rok 2014 alebo sa na to vyskladáme Mivko písal že vraj je to 50 melónov u troch firiem včetne kočnerových .
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Lenže ten vírus nikde nezmizne. Bude tu keď vyjdeme von. Akurát si položíme komplet ekonomiku.
Vieš ako liečil na vojne lekár? Postavil do prostriedku miestnosti podplukovníka a všetci pacienti chodili dookola a ako najvyššiu šaržu ho zdravili,dovtedy kým sa celkom neuzdravili.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
buchač
bjuty smis
bože, to je odpad ....
TOTO JE ODPAD !!!!!!!!!

https://ekonomika.sme.sk/c/22373575/...v.html?ref=trz

...pííp, píííp...kuwa...buď yebe niekomu na SMEčke alebo už totálne zayebalo Machrovičovi v hlave.

Vedia oni, že čo to ten blackaut znamená, čo to obnáša ?????
Kristus Pán nech chráni všetkých od takejto situácie.
Este si si nevsimol cim katastrofickejsi scenar tento zjav vymysli...alebo negativnu spravu hlasi....ze si to jeho vlastnym sposobom uziva -"vsetky oci,usi na mne"...uz si nasiel aj partaka....co mu bude vyrabat jeho oblubene plagatiky "grafíčky,zústatečky,vydajíčky"...
Prečítala som už pár hodnotení, ale zatiaľ sa odborníci držia v úzadí. Žeby išlo až tak o silný kaliber?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

"Tak tak, blackout by mal zmysel keby ho aplikovala komplet cela EU aspon. Uplne idealne cely svet. Ale aj keby sa aplikoval, tak neverim ze by virus vymrel. Tak dokonaly blackout nikyd nebude, a teda nakoniec sa virus zase dostane aj tam kde uz nikto chory nie je.
Jednoznacne som za sucasne opatrenia, zvysenu hygienu vsade, ziadne masove akcie. A pritom budu kazdy den pribudat nove pripady az kym sa nenajde liek, alebo proste tak budeme zit. Korona ako sucast zivota."
.
Asi najlepší príspevok v diskusii pod článkom.
Dúfam, že o tomto nerozhodne všeľudové hlasovanie, ale odborníci.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
lujza.j
buchač
bjuty smis
bože, to je odpad ....
TOTO JE ODPAD !!!!!!!!!

https://ekonomika.sme.sk/c/22373575/...v.html?ref=trz

...pííp, píííp...kuwa...buď yebe niekomu na SMEčke alebo už totálne zayebalo Machrovičovi v hlave.

Vedia oni, že čo to ten blackaut znamená, čo to obnáša ?????
Kristus Pán nech chráni všetkých od takejto situácie.
Este si si nevsimol cim katastrofickejsi scenar tento zjav vymysli...alebo negativnu spravu hlasi....ze si to jeho vlastnym sposobom uziva -"vsetky oci,usi na mne"...uz si nasiel aj partaka....co mu bude vyrabat jeho oblubene plagatiky "grafíčky,zústatečky,vydajíčky"...
Ten natvrdlý preceda ani len netuší, že čo to všetko obnáša...a som presvedčený, že aj tu málokto vie, o čom je reč.
Nože, popíš ho bližšie aj s dôsledkami, aj tak som vám chcela položiť bez hanby túto otázku. Veď ušijete odpoveď na naše pomery.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No ten vtip, neviem kde som ho videla bude nakoniec pravdivý. Truban, Matovic a diskusia..... My nebudeme kradnúť. To máš pravdu, za 2 týždne to aj tak nestihneme
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
lujza.j
buchač
bjuty smis
bože, to je odpad ....
TOTO JE ODPAD !!!!!!!!!

https://ekonomika.sme.sk/c/22373575/...v.html?ref=trz

...pííp, píííp...kuwa...buď yebe niekomu na SMEčke alebo už totálne zayebalo Machrovičovi v hlave.

Vedia oni, že čo to ten blackaut znamená, čo to obnáša ?????
Kristus Pán nech chráni všetkých od takejto situácie.
Este si si nevsimol cim katastrofickejsi scenar tento zjav vymysli...alebo negativnu spravu hlasi....ze si to jeho vlastnym sposobom uziva -"vsetky oci,usi na mne"...uz si nasiel aj partaka....co mu bude vyrabat jeho oblubene plagatiky "grafíčky,zústatečky,vydajíčky"...
Ten natvrdlý preceda ani len netuší, že čo to všetko obnáša...a som presvedčený, že aj tu málokto vie, o čom je reč.
Nože, popíš ho bližšie aj s dôsledkami, aj tak som vám chcela položiť bez hanby túto otázku. Veď ušijete odpoveď na naše pomery.
Hehehehehe...ta to si ma teda fasa pobavila.
To nie je na jeden príspevok, dokonca s dôsledkami...to je debata na pár hodín !
Na iných fórach sa o takýchto otázkach baví roky.
0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
korela
buchač
lujza.j
buchač
bjuty smis
bože, to je odpad ....
TOTO JE ODPAD !!!!!!!!!

https://ekonomika.sme.sk/c/22373575/...v.html?ref=trz

...pííp, píííp...kuwa...buď yebe niekomu na SMEčke alebo už totálne zayebalo Machrovičovi v hlave.

Vedia oni, že čo to ten blackaut znamená, čo to obnáša ?????
Kristus Pán nech chráni všetkých od takejto situácie.
Este si si nevsimol cim katastrofickejsi scenar tento zjav vymysli...alebo negativnu spravu hlasi....ze si to jeho vlastnym sposobom uziva -"vsetky oci,usi na mne"...uz si nasiel aj partaka....co mu bude vyrabat jeho oblubene plagatiky "grafíčky,zústatečky,vydajíčky"...
Ten natvrdlý preceda ani len netuší, že čo to všetko obnáša...a som presvedčený, že aj tu málokto vie, o čom je reč.
Nože, popíš ho bližšie aj s dôsledkami, aj tak som vám chcela položiť bez hanby túto otázku. Veď ušijete odpoveď na naše pomery.
Hehehehehe...ta to si ma teda fasa pobavila.
To nie je na jeden príspevok, dokonca s dôsledkami...to je debata na pár hodín !
Na iných fórach sa o takýchto otázkach baví roky.
presnejšie na získanie akého takého prehľadu a základných poznatkov jeden semester na VAAZ, a dnes majú na túto problematiku študijné odbory "Krízový manažment"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ešte len teraz idú vypracovávať kto (aké pracovné funkcie) by mal dostať respirátory FFP 2, 3 uložené v ŚHR. 29.2 vyhrali voľby.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To je ťažké pochopiť, že žiaden blackout v pravom slova zmysle nebude? Že to len sociopat Matovič potrebuje robiť permanentne BUBUBU svojím modroknižskárskym kolegom? Veď aj podnikateľov aj odbory treba udržiavať v strachu, aby moc nežiadali lebo príde blackout.
0 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Z čoho ďalšieho ešte bude obviňovať súčasný premier toho predchádzajúceho ?

15:08 – SLOVENSKO: „Mnoho ľudí z rómskych osád pracovali v krajinách, kde sa šíri koronavírus. Mnoho z nich prichádzali individuálne bez kontroly. Považujeme to za zlyhanie vlády Petra Pellegriniho,” uviedol premiér Igor Matovič v súvislosti s možným šírením pandémie v rómskych osadách.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať