Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

marjankaj
buchač
Bodliakovi drbe statočne..ten je výnimka, zvaná debil.
šak ho už nechaj. Nepatrí sa vysmievať sa tým, čo sú momentálne pozadu.
Človeče, chcel si napísať "mentálne". :-))
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ako Baťa pomáhal s nákupmi zamestnancom.
https://www.denik.cz/galerie/koronav...353-1&photo=22
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
marjankaj
buchač
Bodliakovi drbe statočne..ten je výnimka, zvaná debil.
šak ho už nechaj. Nepatrí sa vysmievať sa tým, čo sú momentálne pozadu.
Človeče, chcel si napísať "mentálne". :-))
Takže sa dohodneme asi takto ?

Bodliak je momentálne diametrálne mentálne iný...
1 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Kia obnoví výrobu, po Veľkej noci prejde na dvojzmennú prevádzku
Výrobu obnovia za prísnych hygienických opatrení.

https://ekonomika.sme.sk/c/22373306/...tml?ref=njctse

Svojou cestou
Inak aj Bukovský nedávno na svojom kanáli, nezastavovať ekonomiku.
Bukovský sa vyjadruje už aj k ekonomike.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
veronikasad
Z čoho ďalšieho ešte bude obviňovať súčasný premier toho predchádzajúceho ?

15:08 – SLOVENSKO: „Mnoho ľudí z rómskych osád pracovali v krajinách, kde sa šíri koronavírus. Mnoho z nich prichádzali individuálne bez kontroly. Považujeme to za zlyhanie vlády Petra Pellegriniho,” uviedol premiér Igor Matovič v súvislosti s možným šírením pandémie v rómskych osadách.
Dnes uz aj,ze pendlisti...lebo pelle....
ja som si vcera popalila ruku.....do zato moze?ze by jaá?!
fico
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
korela
Kia obnoví výrobu, po Veľkej noci prejde na dvojzmennú prevádzku
Výrobu obnovia za prísnych hygienických opatrení.

https://ekonomika.sme.sk/c/22373306/...tml?ref=njctse

Svojou cestou
Inak aj Bukovský nedávno na svojom kanáli, nezastavovať ekonomiku.
Bukovský sa vyjadruje už aj k ekonomike.....
Vypočula si si to video, ak nie, tak k čomu sa vyjadruješ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ako sa majú dobre niektorí, dovolenky trvajú spravidla 14 dní. dnes doviezli dovolenkárov s tenerife a dali ich na 14 dní do dalšej dovolenky. Do akej psej matere sa strkali n dovolenku v marci keď vedeli aká situácia to mi pripomína Slovák a jeho tri priania more pálenky fľaša pálenky a ešte aj pol deci. nech aj roztrhá. Pre týchto máme núdzový stav mali by to komplet zaplatiť
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

konšpirátor..
zas ti niečo uniklo...

"Robert Mistrík, člen Ústredného krízového štábu, promptne reagoval na našu ponuku a nasmeroval nás na Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a Národné referenčné centrum pre chrípku, s ktorými budeme komunikovať. Našu prácu berieme veľmi zodpovedne a vážne a vzhľadom na naliehavosť potrebných riešení sa tým zaoberáme ďalej. Prioritne ponúkame testy našej výroby pre slovenský trh, nebránime sa pomôcť aj ďalším krajinám. Akonáhle to bude aktuálne, poskytneme informácie v spolupráci so zodpovednými úradmi aj širokej verejnosti," uzavrela spoločnosť DB Biotech.

https://www.topky.sk/cl/10/1878351/K...-testy-z-Kosic

dokedy tu budeš klamať a šíriť hoaxy
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Koronavírus - Návrhy vládnych opatrení, ktoré bude prejednávať parlament

https://www.nrsr.sk/web/?sid=zakony/prehlad/predlozene
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
konšpirátor..
zas ti niečo uniklo...

"Robert Mistrík, člen Ústredného krízového štábu, promptne reagoval na našu ponuku a nasmeroval nás na Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a Národné referenčné centrum pre chrípku, s ktorými budeme komunikovať. Našu prácu berieme veľmi zodpovedne a vážne a vzhľadom na naliehavosť potrebných riešení sa tým zaoberáme ďalej. Prioritne ponúkame testy našej výroby pre slovenský trh, nebránime sa pomôcť aj ďalším krajinám. Akonáhle to bude aktuálne, poskytneme informácie v spolupráci so zodpovednými úradmi aj širokej verejnosti," uzavrela spoločnosť DB Biotech.

https://www.topky.sk/cl/10/1878351/K...-testy-z-Kosic

dokedy tu budeš klamať a šíriť hoaxy
to si komu adresoval?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
korela
Kia obnoví výrobu, po Veľkej noci prejde na dvojzmennú prevádzku
Výrobu obnovia za prísnych hygienických opatrení.

https://ekonomika.sme.sk/c/22373306/...tml?ref=njctse

Svojou cestou
Inak aj Bukovský nedávno na svojom kanáli, nezastavovať ekonomiku.
Bukovský sa vyjadruje už aj k ekonomike.....
Tak sa zdá, že Buki si myslí, že ekonomika sa dá jesť....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ľudkovia, my sa to hádame, vadíme, nadávame na to, že sa kúpili nejaké pofidérne rýchlotesty Made in China a pritom v USA vynašli rýchlotest, ktorý za pár minút určí, či si nakazený.
https://vat.pravda.sk/clovek/clanok/...-za-par-minut/
Teraz už len čakám nejakú zmienku o tom, že v USA v Apalačskom pohorí hĺbia kilometrové štôlne, kde budú ukladať tie milióny rýchlotestovaných na kopy.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
konšpirátor..
zas ti niečo uniklo...

"Robert Mistrík, člen Ústredného krízového štábu, promptne reagoval na našu ponuku a nasmeroval nás na Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a Národné referenčné centrum pre chrípku, s ktorými budeme komunikovať. Našu prácu berieme veľmi zodpovedne a vážne a vzhľadom na naliehavosť potrebných riešení sa tým zaoberáme ďalej. Prioritne ponúkame testy našej výroby pre slovenský trh, nebránime sa pomôcť aj ďalším krajinám. Akonáhle to bude aktuálne, poskytneme informácie v spolupráci so zodpovednými úradmi aj širokej verejnosti," uzavrela spoločnosť DB Biotech.

https://www.topky.sk/cl/10/1878351/K...-testy-z-Kosic

dokedy tu budeš klamať a šíriť hoaxy
to si komu adresoval?
Samozrejme tebe...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vydesená občianka Gabriela píše premiérovi.
Táto veta môže byť pre narcisa smrteľná.
" Aj ty, keď niečo dobré robíš, nebudem ťa chváliť. "


Milý Igorko mňa tvoje tlačovky DESIA! !! !! !! !! !! !!


1. apríla 2020 22:36, Prečítané 651x, Gabriela Závacká, Nezaradené
Milý Igorko, mne je politika ukradnutá. Poznám ťa cez fb na tvojom profile. Zaujal si ma, ako kopu iných ľudí. Odvtedy pretieklo veľa vody. Dnes resp. už pár rokov ma politici, politika nezaujíma. Či to bol premiér Fico, Pelegríni, prezidenti, proste politika. Aj keď som bola na kandidátke Priama Demokracia č. 12. Teraz som v štádiu, že na politiku chytám alergiu.
Dnes ľudia majú svoje problémy, i ja ich mám. Mňa nezaujímali ani tvoje protesty, ani iné, ktokoľvek ich robil. Chcem iba pokojne žiť. Ale ty mi výrazne tento pokoj berieš, berieš aj tú štipku pokoja čo ľudia mali, keď vypuklo toto čudo Koron19. Okay, je to nebezpečná choroba. Vláda Pelegriniho bola našťastie duchaprítomná a zareagovala opatreniami. Rúška, zatvorenie škôl. Ale ďakovať jeho vláde ani chváliť ho za to nebudem. Aj ty, keď niečo dobré robíš, nebudem ťa chváliť. Politik – premiér, prezident, minister sa iba kritizujú a kontrolujú. Na to sú, aby nám občanom pomáhali. Máte za to veľké výhody. A nehovorím o drvivej väčšine daní, z našich rúk.
Korony sa bojím, ale teba sa desím, resp. sa desím tvojich tlačoviek. Prestaň ľudí desiť. Vzbudzuje to napätie v spoločnosti. Aj expremiér Pelegrini bol iba vecný. Robil čo treba. Ale nepochválim ho, bola to jeho povinnosť. Aj ty konaj svoju povinnosť, a nedes nás. Odkedy si začal tlačovky, skutočne sa desím.
Nemám chuť tesne pred spánkom riešiť nepríjemné veci, a toto je dokonca hororová vec, reálna. Nemám chuť písať už články na nepríjemnú tému, ani pozerať nepríjemné vecí. Tie sú okolo nás dosť. Samotná korona tu nemá tragické dôsledky ako v Nemecku, Taliansku. Urobili sme opatrenia. A ver mi, že ľudia sa desia, i ja sa desím korony. Ale odkedy máš tie desivé tlačovky, tak si zobral ľuďom tú štipku pokoja čo mali.
https://www.etrend.sk/ekonomika/krcm...mu-zivotu.html
Verím slovám odborníka MUDr. Krčméryho. Aj keď síce pripustil inde, že taliansky scenár je tu možný. Ale opatreniam expremiéra Pelegriniho sa tomu zamedzilo. Vieš Igor, že Taliani, Španieli to podcenili alebo resp. počúvali bruselských úradníkov, že to nič není.
Ľudia sa aj tak boja, čo je normálne, ale tvoje tlačovky ľudí desia. Preto ťa prosím Igorko, prestaň nás desiť, ja neverím nejakým počítačovým Bilom Gatesom, nemajú u mňa váhu. Sú to teoretici. Mudr. Krčméry je praktický odborník. Okay?
Mňa nezaujíma ani politika, ani tlačovky. Ja si cením ľudskosť, ľudský prístup. Prestaň už desiť ľudí. Inak si rob tlačovky koľko chceš. Mne je to fuk. Len teraz som háklivá na ne, lebo ma svojimi tlačovkami desíš. Sú out of reality.
Na záver: Vkladám tu aj odkaz na Mariku Ritomskú, ktorá sa aktívne venuje téme mobbing. Mobbing pokračuje aj napriek korone. http://www.ritomska.eu/
Kontakt, základné údaje o osvetovej činnosti Mariky Ritomskej nájdete na stránke ritomská. A kto chce vedieť viac, nech si ju vygúgli.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="bettylou"]
buchač
bjuty smis
bože, to je odpad ....
TOTO JE ODPAD !!!!!!!!!

https://ekonomika.sme.sk/c/22373575/...v.html?ref=trz

...pííp, píííp...kuwa...buď yebe niekomu na SMEčke alebo už totálne zayebalo Machrovičovi v hlave.

Vedia oni, že čo to ten blackaut znamená, čo to obnáša ?????
Kristus Pán nech chráni všetkých od takejto situácie.

"Vytvorí sa zoznam, z ktorého bude vidieť osobnú mieru solidarity každého jedného poslanca a ministra, ako je ochotný pomôcť bežným ľuďom,"


Výborne! Zoznam prispievateľov - prvý zmysluplný výdavok a základná direkcia fondu vzájomnej pomoci.
Miera solidarity s bežným človekom je priamo úmerná potenciálnym výhodám, pre zapísaných v tom zozname.
Ak by si boli odklepli nižšie platy, boli by tie prachy daňových poplatníkov rozdeľované zo štátnej kasy. Takto už dávajú zo svojho osobného - to už je charakter. Potom si to budú v parlamente bezcharakterne vykrikovať,
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Páčilo sa mi, ako Matovič dostal včera "ekonomickú nakladačku" od svojich vlastných kolegov, keď väčšina /ak nie všetci/ z koalície sú proti blackoutu, aj z opozície. Stál tam ako ... fakt by som mudal do vačku 5 eur, aby nebol taký smutný :-)))))

Jeho osobný AA /análny alpinista/ už stihol ako plačko urobiť na FB aj anketu
https://www.facebook.com/janmrva/posts/3790712301002784

Prial by som si, aby dopadla ako tá "Dankova" /kde nejaký BOT zahlasuje aspoň niekoľko desaťtisíckrát + fake profily/ a dostal patričný počet hlasov "za". Nech už je teda aj sranda riadna, a nie iba taká "suchá - Matovičova".
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak Matovič by sa už mal vyspať,podľa hlúpostí čo teraz produkuje sa za chvíľu zrúti.Ja som fakt radšej že sú tam mladí chlapi a podnikatelia,ale mali by sa dostať k slovu,pretože toto vyzerá na další kult osobnosti ked hviezdi len Matovič a pragmatickí ľudia typu Mihál,Sulík,Krajči,sa pomaly nedostanú k slovu.No a Matovič robí v mediálnom priestore,takže logike to veľmi nepraje.Každý by mal robiť to čo vie-Sulík s Mihálom ekonomiku,Krajči zdravotníctvo,min.obrany vojakov pre prípad nutnosti,tiež vnutro policajtov no a Matovič by mal robiť PR,ale nie takto,nestíhame predpisovať Lexauriny.Korona nestíha,zabije nás úzkosť a panika celej spoločnosti.
4 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Blackout: možno by jeho prínosom bolo, že psychicky labilné panie, ktoré desia Matovičove debiliny a nedajú im spávať, by konečne našli svoj pokoj, lebo by jej vyplo telku.

Väčšia sranda je, že pani Gabika všetkým kváka, že hoci ju politika absolútne nezaujíma a je jej celkom ukradnutá, figurovala na kandidátke dákej strany. Na kerú riť svoju súkromnú poštu premiérovi posiela pani Gabika po celej sieti? Šak ten chudák nevie, kde mu hlava stojí, ta ma on čas čítať takéto listy? Musí on iné veci čítať, aby nesklamal svojich voličov a v pravej chvíli zapôsobil keď už nie ako múdry, tak aspoň zásadový a sociálne cítaci a ešte mu to musí aj pasovať do scenára, čo dostal zhora.


Je iné, keď sieť zničí zemetrasenie, terorista,... Ale zastaviť dodávky elektriky s hentým odôvodnením by určite spôsobilo odvolanie premiéra a rýchle obnovenie dodávok.
Ľudia, ktorých alfou a omegou je napĺňať potreby systému a konzumovať jeho produkty nie na základe vlastnej vôle a chuti, ale na základe toho, čo im je podsúvané ako im blízke,správne, potrebné, pohodlné, módne... nepretržitým vysielaním na viacnásobnej úrovni, sa cítia bez toho kolotoča absolútne neatraktívni a nenaplnení. Ocitli by sa uprostred informačného prázdna a snažili sa prispôsobiť novej situácii.
Rýchlo by pochopili, že bez elektriny neprežijú a ani nechcú. Svorne by sa zhodli všetci bez rozdielu politického aj náboženského vyznania, že nemá zmysel zaostávať za ostatným svetom, lebo sprostosť sa v kapitalizme odpúšťa, ale lenivosť nie. Raz dva by boli v uliciach, aj s medzinárodnými pozorovateľmi.
Blekaut, ktorého výsledkom by bol slovenský liek na c., by bolo niečo iné. Tak by celá bilancia dôsledkov pre krajinu vyzerala inak.
To už by niečo prinieslo, vynájsť liek na pandémiu a bez elektriny.
Naposledy upravil bettylou : 02.04.20 at 06:40
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Tak Matovič by sa už mal vyspať,podľa hlúpostí čo teraz produkuje sa za chvíľu zrúti.Ja som fakt radšej že sú tam mladí chlapi a podnikatelia,ale mali by sa dostať k slovu,pretože toto vyzerá na další kult osobnosti ked hviezdi len Matovič a pragmatickí ľudia typu Mihál,Sulík,Krajči,sa pomaly nedostanú k slovu.No a Matovič robí v mediálnom priestore,takže logike to veľmi nepraje.Každý by mal robiť to čo vie-Sulík s Mihálom ekonomiku,Krajči zdravotníctvo,min.obrany vojakov pre prípad nutnosti,tiež vnutro policajtov no a Matovič by mal robiť PR,ale nie takto,nestíhame predpisovať Lexauriny.Korona nestíha,zabije nás úzkosť a panika celej spoločnosti.
Kde to žiješ.
Mihál by sa mal dostať k slovu, keď ho voliči VYHODILI za dvere parlamentu?
Sulík sa má dostať k slovu, ktorý sa ledva do parlamentu s odretými ušami dostal?

To, čo si zvolili, to ľudia majú.
Ak chceli Sulíka, mali voliťSaS. Ak chceli Miháľa, mali voliť PS/SPOLU.

To by sme dopadli, keby tí, čo sa nedostali do parlamentu boli na ministerských stoličkách. Takto demokracia nefunguje. Už aj to je veľký precedens, že SaS prijali Miháľa a dali mu dosť "výrazné slovo".

Ak niekto volil Matoviča, ešte ho aj krúžkoval a teraz UŽ PO PÁR DŇOCH na neho nadáva, takého považujem za HLUPÁKA, a každý normálny tiež.
PS: nechcem rýpať, ale Matovič /ako samostatná osoba/ nikdy okrem hlúpostí nič neprodukoval. Sám som tu písal, že takého v parlamente treba, ale na pozícii ako štekajúci pes v koterci pri rodinnom dome. Jedine na to sa vždy hodil.
Myslím, že kvôli tej jeho vyoperovanej chrbtici, kedy si všetkých nahrával a to myslím doslovne /lebo neverím že niekoho hej a niekoho nie/, kvôli tomu ho už plne IQ zdatný jedinec nikdy nebude brať "do partie"...
Bettylou - vynikajúci príspevok, dávam plus a 100% súhlas. Vídím, že si jedna z mála, ktorá vie, kde je sever a ako funguje "svet"....
Naposledy upravil Nandrolon : 02.04.20 at 06:45
2 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No,momentálne fakt nie je podstatné kto koho volil.Mihál aj Sulík majú na čísla googlové hlavy a čo je pravda je pravda,vo svojich odboroch sú skvelí.U Remišovej fakt neviem čo by mala robiť,možno ministerku kultúry pri troche fantázie,ale vedomosti Sulíkovho a Mihálovho teamu nevyužiť by bola slovenská chyba.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať