Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

buchač
Keď kopíruješ, mal by si pridať aj autora.
Síce François Villon už nejak protestovať nebude, ale inak musím povedať, že je to nádherne spísané...majster jazyka to bol.
Čítal si v originále, čo ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

já ti píšem, že ked si si to vygooglil, tak nemachruj ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
já ti píšem, že ked si si to vygooglil, tak nemachruj ?
Nepochopil si ma.
Ten úryvok z knihy uvedeného autora "Balada o jazykoch klebetníkov" ma tak zaujal, že som si vyhľadal.
Že prečo ?...nuž preto, lebo neverím, že by si ty také niečo dal dokopy...to už musia byť iní majstri jazyka.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ale pochopil, samozrejme srandujem
... a som rád, že sa tam nandy zbadal...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...
ALE ja sa opýtam..." ČO vravíš na ten blackaut ?"
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

momentálne cocotina
je správne, že musí byť pripravený na všetky alternatívy a má plán B
pochvál ho...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Nepozerám už tri dni tlačovky, iba z internetu niečo pokukám.
Píše sa: Matovič tiež konštatoval, že v prípade blackoutu by sa vyhlásil výnimočný stav.

No ale ten výnimočný stav nemôže iba sama vláda.
Podľa ústavy Čl. 4

Výnimočný stav
(1) Výnimočný stav môže na návrh vlády vyhlásiť prezident len za podmienky, že došlo alebo bezprostredne hrozí, že dôjde k teroristickému útoku, k rozsiahlym pouličným nepokojom spojeným s útokmi na orgány verejnej moci, drancovaním obchodov a skladov alebo s inými hromadnými útokmi na majetok alebo dôjde k inému hromadnému násilnému protiprávnemu konaniu, ktoré svojím rozsahom alebo následkami podstatne ohrozuje alebo narušuje verejný poriadok a bezpečnosť štátu, ak ho nemožno odvrátiť činnosťou orgánov verejnej moci a ak je znemožnené účinné použitie zákonných prostriedkov; výnimočný stav možno vyhlásiť len na postihnutom alebo na bezprostredne ohrozenom území.
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty smis
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...
ALE ja sa opýtam..." ČO vravíš na ten blackaut ?"
To ani za dva dni, si nebol schopný pochopiť, kto a ako ti ten blackaut podstrčil?
No jednoducho neverím.
-----------------------------------
Aj keď neviem.
Manželka ma už zas napomenula, aby som nebol sprostý a nič vám nevysvetloval.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
momentálne cocotina
je správne, že musí byť pripravený na všetky alternatívy a má plán B
pochvál ho...
Bjuty, osobne si myslím, že ty si v už tak fanatickom stave, že keby sa ti osobne Matovič doslovne vymočil do polievky, tak ju budeš chváliť a mľaskať, aká je chutná.
Ty si čistý kandidát na vklad do BMG, podľa mňa si tam aj peniaze mal.
Tieto spoločnosti využívajú presne takých, ako si ty + rôzne TV reklamy na šmejdové produkty - ideálny zákazník, len ti to musí byť správne a ostro naservírované.
Darmo, Matovič keď ho sledujem určite mal 1-2 semestre psychológie. On vie moc dobre prečo zastrašuje ľud. Toho "neštastného truhlíka" keď mu oponujú jeho vlastní iba hrá. Ešte minulý týždeň som pozeral jeho video niekoľko rokov späť /asi 2012/. Ide podľa vlastného scénara a vlastnej novinárskej praxe.
Najlepšie sa ľud ovláda a vykorisťuje, keď je v strachu o holý život.
Ale ešte raz tvrdím, žiaden blackout nebude, na to nemá gule, a sám seba "nezareže" hneď na začiatku. Ja osobne /aj celá rodina/ sa z neho iba smejeme ako sám seba kvôli peniazom a vlastnému prospechu iba ponižuje.
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
Bettylou, pomôže jedine "kašľať na to" :-))))))))))))
Riešením by bolo aj neukľudňovať to a umožniť ľuďom vyrovnať sa s realitou. lebo inak sa zbytočne konšpiruje, že ľudská myseľ aj konanie je niekým zámerne ovládané a pri každom výkyve má BLX plnú ordináiu zmätkov.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
momentálne cocotina
je správne, že musí byť pripravený na všetky alternatívy a má plán B
pochvál ho...
Bjuty, osobne si myslím, že ty si v už tak fanatickom stave, že keby sa ti osobne Matovič doslovne vymočil do polievky, tak ju budeš chváliť a mľaskať, aká je chutná.
Ty si čistý kandidát na vklad do BMG, podľa mňa si tam aj peniaze mal.
Tieto spoločnosti využívajú presne takých, ako si ty + rôzne TV reklamy na šmejdové produkty - ideálny zákazník, len ti to musí byť správne a ostro naservírované.
Darmo, Matovič keď ho sledujem určite mal 1-2 semestre psychológie. On vie moc dobre prečo zastrašuje ľud. Toho "neštastného truhlíka" keď mu oponujú jeho vlastní iba hrá. Ešte minulý týždeň som pozeral jeho video niekoľko rokov späť /asi 2012/. Ide podľa vlastného scénara a vlastnej novinárskej praxe.
Najlepšie sa ľud ovláda a vykorisťuje, keď je v strachu o holý život.
Ale ešte raz tvrdím, žiaden blackout nebude, na to nemá gule, a sám seba "nezareže" hneď na začiatku. Ja osobne /aj celá rodina/ sa z neho iba smejeme ako sám seba kvôli peniazom a vlastnému prospechu iba ponižuje.
čo si ja osobne myslím o tebe nedám, včerajšok si snád ešte pamätáš...
čomu nerozumieš na slove cocotina ?

a že vyzývam buchača aby ho pochváli to je na teba tiež zložité, tak to nerieš...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Betty, keby okrem korony zabíjala aj panika, ostanú len fyzicky a psychicky odolné zdravé jedince. Mne syn hovorí do telefónu, ak sa pýtam, čo potom, ak by nastalo toto a toto.. mami, nerieš, riešiť sa bude to, čo bude treba.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bettylou
Nandrolon
Bettylou, pomôže jedine "kašľať na to" :-))))))))))))
Riešením by bolo aj neukľudňovať to a umožniť ľuďom vyrovnať sa s realitou. lebo inak sa zbytočne konšpiruje, že ľudská myseľ aj konanie je niekým zámerne ovládané a pri každom výkyve má BLX plnú ordináiu zmätkov.
Matovič bude mať za chvíľu tlačovku, kde bude stáť roztrasený a hlásať: "ĽUDIA, UDRŽUJTE PROSÍM PANIKU" ... za ním sa bude pod rúškou chichotať náš slovenský Domovník :-))

Betty pochybujem, že plnú ordináciu, však 70% chorých vďaka korone vyzdravelo a sú prázdne ambulancie
2 1
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

buchač
bjuty smis
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...
ALE ja sa opýtam..." ČO vravíš na ten blackaut ?"
Vygoogli si, ako sa to píše, dobre ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
momentálne cocotina
je správne, že musí byť pripravený na všetky alternatívy a má plán B
pochvál ho...
Bjuty, osobne si myslím, že ty si v už tak fanatickom stave, že keby sa ti osobne Matovič doslovne vymočil do polievky, tak ju budeš chváliť a mľaskať, aká je chutná.
Ty si čistý kandidát na vklad do BMG, podľa mňa si tam aj peniaze mal.
Tieto spoločnosti využívajú presne takých, ako si ty + rôzne TV reklamy na šmejdové produkty - ideálny zákazník, len ti to musí byť správne a ostro naservírované.
Darmo, Matovič keď ho sledujem určite mal 1-2 semestre psychológie. On vie moc dobre prečo zastrašuje ľud. Toho "neštastného truhlíka" keď mu oponujú jeho vlastní iba hrá. Ešte minulý týždeň som pozeral jeho video niekoľko rokov späť /asi 2012/. Ide podľa vlastného scénara a vlastnej novinárskej praxe.
Najlepšie sa ľud ovláda a vykorisťuje, keď je v strachu o holý život.
Ale ešte raz tvrdím, žiaden blackout nebude, na to nemá gule, a sám seba "nezareže" hneď na začiatku. Ja osobne /aj celá rodina/ sa z neho iba smejeme ako sám seba kvôli peniazom a vlastnému prospechu iba ponižuje.
čo si ja osobne myslím o tebe nedám, včerajšok si snád ešte pamätáš...
čomu nerozumieš na slove cocotina ?

a že vyzývam buchača aby ho pochváli to je na teba tiež zložité, tak to nerieš...
Ja rozumiem, toto slovo sa číta namiesto namiesto "C" "K".
Takže zas len klameš ako nenadávaš, nehrešíš, neurážaš, slušne a s faktami diskutuješ.
Čestnosť hodná OĽANO.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bodliak
buchač
bjuty smis
aj by som sa ťa opýtal, konkrétne, ale načo ...
ALE ja sa opýtam..." ČO vravíš na ten blackaut ?"
Vygoogli si, ako sa to píše, dobre ?
Myslíš Matovičovu adresu googlu - www.gúgl.sk ???
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
momentálne cocotina
je správne, že musí byť pripravený na všetky alternatívy a má plán B
pochvál ho...
Bjuty, osobne si myslím, že ty si v už tak fanatickom stave, že keby sa ti osobne Matovič doslovne vymočil do polievky, tak ju budeš chváliť a mľaskať, aká je chutná.
Ty si čistý kandidát na vklad do BMG, podľa mňa si tam aj peniaze mal.
Tieto spoločnosti využívajú presne takých, ako si ty + rôzne TV reklamy na šmejdové produkty - ideálny zákazník, len ti to musí byť správne a ostro naservírované.
Darmo, Matovič keď ho sledujem určite mal 1-2 semestre psychológie. On vie moc dobre prečo zastrašuje ľud. Toho "neštastného truhlíka" keď mu oponujú jeho vlastní iba hrá. Ešte minulý týždeň som pozeral jeho video niekoľko rokov späť /asi 2012/. Ide podľa vlastného scénara a vlastnej novinárskej praxe.
Najlepšie sa ľud ovláda a vykorisťuje, keď je v strachu o holý život.
Ale ešte raz tvrdím, žiaden blackout nebude, na to nemá gule, a sám seba "nezareže" hneď na začiatku. Ja osobne /aj celá rodina/ sa z neho iba smejeme ako sám seba kvôli peniazom a vlastnému prospechu iba ponižuje.
čo si ja osobne myslím o tebe nedám, včerajšok si snád ešte pamätáš...
čomu nerozumieš na slove cocotina ?

a že vyzývam buchača aby ho pochváli to je na teba tiež zložité, tak to nerieš...
Ja rozumiem, toto slovo sa číta namiesto namiesto "C" "K".
Takže zas len klameš ako nenadávaš, nehrešíš, neurážaš, slušne a s faktami diskutuješ.
Čestnosť hodná OĽANO.
ale to nevravím nikomu z vás..

to " preci " je môj názor na matovičov blekaout ))))))))))
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
kukučka
Koluje po FB

Daniela Ustupska:

Este budeme dlho ticho? ? ? Vcera bola zaslana na statne hmotne rezervy, aj na profil premiera ponuka zdravotnickeho materialu. Do niektorych nemocnic dodali AZ 50 ks FFP3, pricom na sklade ich je vraj 70 000 ks. Preco teda vystavuju riziku zdravotnicky personal? Vydali zakaz predaja a dokonca vyzvali, aby ludia boli solidarni a radsej ich priniesli do nemocnic. V ponuke bolo k okamzitemu odberu 200 000 ks v cene 5, 00 € bez dopravy, co moze navysit cenu zhruba o 20-30 centov, takze konecna cena by bola okolo 5, 30 € / ks. Nikto sa ani len neunuval odpovedat. Dnes rano, po telefonate s vyrobcom o 7, 15 bol tento material ponuknuty Ceskej republike. O 8, 15 prisla okamzita odpoved, ihned berieme ak mate aj 1 000 000 ks. O com to svedci? Nasa vlada kasle na cely slovensky narod. Darmo ludia posielaju jedlo a usite ruska zdarma do nemocnic, ked vlada na to vsetko kasle. A potiadne zvysoka. Kto este veri celej tejto pereputi s plagatikmi a grafmi? Slovac zase tichucko cusi a caka, ako hlboko padne. A verte, padne poriadne na hubu. Preco zverejnujem fakty? Lebo Pentovic si Vas kupil tym, ze bude vsetko trasparente a vsetko bude zverejnovane. Preco nezverejni, ako to vsetko v skutocnosti je? Lebo totalny CHAOS. Neviem, ci sa tento status niekam dostane, pretoze ma blokuju. Prosim, ku komu sa dostane, nech posiela dalej. Slnecny den prajem, nemozem inac.
A večer zas nosatý Mistrík bude vysvetľovať a dementovať tento status...
[QUOTE="kukučka"]Koluje po FB

Riziku sa vystavujete sami, lebo namiesto aby ste poslali sanitku do skladu, a preverili respirátory , a keď sú, nafasovali ich a chránili svoj aj pacientov život, tak sa zaoberáte spísaním tohto statusu a popisom kšeftu do čiech, ktorý by bol nakoniec ostal len na papieri. Čo by šéfa oddelenia zavreli za krádež? Už ste fakt magori z týchto sietí. nebojíte sa o svoj život, ale dajakého zákazu. Ja len pevne verím, že toto písal nejaký trol, lebo ak máme takýto dementný zdravotnícky personál, tak zbohom rodina.
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

bóžinku chlapci ... sa tu toho popísalo! Však namiesto týchto oných (neviem ako nazvať tie silácke kecy a urážania ... ) by ste ozaj mohli vymyslieť taký účinný balík opatrení, žeby si vírus ani neškrtol! Ukáže to Matovičovi (celej vláde) - nech mu "spadne sánka" !
Však toľko "múdrosti" tu je !... škoda nechať ležať ladom ...
6 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
momentálne cocotina
je správne, že musí byť pripravený na všetky alternatívy a má plán B
pochvál ho...
Bjuty, osobne si myslím, že ty si v už tak fanatickom stave, že keby sa ti osobne Matovič doslovne vymočil do polievky, tak ju budeš chváliť a mľaskať, aká je chutná.
Ty si čistý kandidát na vklad do BMG, podľa mňa si tam aj peniaze mal.
Tieto spoločnosti využívajú presne takých, ako si ty + rôzne TV reklamy na šmejdové produkty - ideálny zákazník, len ti to musí byť správne a ostro naservírované.
Darmo, Matovič keď ho sledujem určite mal 1-2 semestre psychológie. On vie moc dobre prečo zastrašuje ľud. Toho "neštastného truhlíka" keď mu oponujú jeho vlastní iba hrá. Ešte minulý týždeň som pozeral jeho video niekoľko rokov späť /asi 2012/. Ide podľa vlastného scénara a vlastnej novinárskej praxe.
Najlepšie sa ľud ovláda a vykorisťuje, keď je v strachu o holý život.
Ale ešte raz tvrdím, žiaden blackout nebude, na to nemá gule, a sám seba "nezareže" hneď na začiatku. Ja osobne /aj celá rodina/ sa z neho iba smejeme ako sám seba kvôli peniazom a vlastnému prospechu iba ponižuje.
čo si ja osobne myslím o tebe nedám, včerajšok si snád ešte pamätáš...
čomu nerozumieš na slove cocotina ?

a že vyzývam buchača aby ho pochváli to je na teba tiež zložité, tak to nerieš...
Ja rozumiem, toto slovo sa číta namiesto namiesto "C" "K".
Takže zas len klameš ako nenadávaš, nehrešíš, neurážaš, slušne a s faktami diskutuješ.
Čestnosť hodná OĽANO.
ale to nevravím nikomu z vás..

to " preci " je môj názor na matovičov blekaout ))))))))))
Neverím. Ale dnes som už zahlasoval, že som ZA, nech má chlapec radosť a viac adrenalínu v tele :-)
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať