Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Keďže niekto vymazal, nuž dám znova.

VYHLASUJEM VEREJNÝ BLACKOUT na nick SS88...čo znamená žiadna reakcia na jeho príspevky.
Ty si si už dávno vyhlásil svoj BLACKOUT a zhaslo ti v celej hlave.
Naozaj ti to bolo treba?
--------------------------------
Veď si už zažni.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Klamať, klamať?...hrôza: https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zah...itm_position=2
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Som zvedavý, kedy začnete upozorňovať na Matovičove nekonanie v sľubovanom zatváraní štátnej mafie.
Sľuboval, že ich pozatvára a skutek utek.
0 1
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

Tweety
hmm.. zvláštne že na to zase prišli amíci trošku mi to pripomína to porekadlo: zlodej kričí chyťte zlodeja, asi len pánbožko vie, kto naozaj klame
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Mikae
Tweety
hmm.. zvláštne že na to zase prišli amíci trošku mi to pripomína to porekadlo: zlodej kričí chyťte zlodeja, asi len pánbožko vie, kto naozaj klame
A ako si prišiel na to, že na to prišli práve tí amíci?

Podľa britského denníka Daily Mail Čína zámerne poskytovala o obetiach neúplné informácie. Má to tvrdiť správa amerických tajných služieb určená pre Biely dom, uvádza agentúra Bloomberg. Americký prezident Donald Trump však tvrdí, že nevie či Čína klamala, no pripustil, že čísla, ktoré uvádza, nemusia byť presné.

Myslím, že časom aj toto vám príde akože prínosné.
Jedná sa o:
Boj o planétu a mysle ľudí 23.časť 2.4.2020 - novinky od hnutia odporu a síl svetla (úloha koronavírusu na planete).

Naposledy upravil jar88 : 03.04.20 at 10:51
1 1
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

jar88
Mikae
Tweety
hmm.. zvláštne že na to zase prišli amíci trošku mi to pripomína to porekadlo: zlodej kričí chyťte zlodeja, asi len pánbožko vie, kto naozaj klame
A ako si prišiel na to, že na to prišli práve tí amíci?

Podľa britského denníka Daily Mail Čína zámerne poskytovala o obetiach neúplné informácie. Má to tvrdiť správa amerických tajných služieb určená pre Biely dom, uvádza agentúra Bloomberg. Americký prezident Donald Trump však tvrdí, že nevie či Čína klamala, no pripustil, že čísla, ktoré uvádza, nemusia byť presné.

Myslím, že časom aj toto vám príde akože prínosné.
Jedná sa o:
Boj o planétu a mysle ľudí 23.časť 2.4.2020 - novinky od hnutia odporu a síl svetla (úloha koronavírusu na planete).

Je to napísané v tom článku, v tom linku čo dala tweety
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Načo to tu kade tade vytrubuješ, čo si to za chlapa? Ak by si bol pevný ako tvrdíš, povedal by si si to sám pre seba a nezaťažoval tým iných.
... a TY si v kerej onej doteraz bola ????? Alebo si si prišla len prdnúť ?
To tebe (ako žene) nevadí, že ten exot uráža ženy vo svojich príspevkoch...znevažuje ich názor ?
Ja ti síce poviem, čo si myslím o tebe ako o osobe (a bude to platiť aj naďalej)...ale názor akceptujem.
Všímaš si ten rozdiel ?

Tweety
Niečo novšie ohľadom obetí by sa nenašlo ???
0 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Vážení páni - Vy viete ktorí, nebudem Vás menovať... Prestaňte už konečne na seba reagovať, osočovať sa vulgarizmani, každý má právo vysloviť svoj názor, aj keď sa nezhoduje s tým Vašim.

"Sprivatizovali" ste si tému, ktorá nepatrí len Vám.
5 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Tweety
Načo to tu kade tade vytrubuješ, čo si to za chlapa? Ak by si bol pevný ako tvrdíš, povedal by si si to sám pre seba a nezaťažoval tým iných.
... a TY si v kerej onej doteraz bola ????? Alebo si si prišla len prdnúť ?
To tebe (ako žene) nevadí, že ten exot uráža ženy vo svojich príspevkoch...znevažuje ich názor ?
Ja ti síce poviem, čo si myslím o tebe ako o osobe (a bude to platiť aj naďalej)...ale názor akceptujem.
Všímaš si ten rozdiel ?

Tweety
Niečo novšie ohľadom obetí by sa nenašlo ???
To ako si prišiel k "NÁZORU", že si sem prišla Prdnúť?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Mikae
jar88
Mikae
Tweety
hmm.. zvláštne že na to zase prišli amíci trošku mi to pripomína to porekadlo: zlodej kričí chyťte zlodeja, asi len pánbožko vie, kto naozaj klame
A ako si prišiel na to, že na to prišli práve tí amíci?

Podľa britského denníka Daily Mail Čína zámerne poskytovala o obetiach neúplné informácie. Má to tvrdiť správa amerických tajných služieb určená pre Biely dom, uvádza agentúra Bloomberg. Americký prezident Donald Trump však tvrdí, že nevie či Čína klamala, no pripustil, že čísla, ktoré uvádza, nemusia byť presné.

Myslím, že časom aj toto vám príde akože prínosné.
Jedná sa o:
Boj o planétu a mysle ľudí 23.časť 2.4.2020 - novinky od hnutia odporu a síl svetla (úloha koronavírusu na planete).

Je to napísané v tom článku, v tom linku čo dala tweety
A kde si to v tom linku čítala.??
Prehliadla si, že "Podľa britského denníka...atd" je uvedené práve z toho linku?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88

Napísali ste tu svorne už aspoň 30 strán sprostostí, ktorými neustále demonštrujete svoju vymletosť. Koľko krát nám to tu ešte budeš opakovať?
Už to všetci vieme. Naozaj všetci.
Toto je debata - v Kaviarni porady. Buď taký dobrý a odsadni si od nášho stola. Ozaj bude príjemnejšia atmosféra.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Mikae
Tweety
hmm.. zvláštne že na to zase prišli amíci trošku mi to pripomína to porekadlo: zlodej kričí chyťte zlodeja, asi len pánbožko vie, kto naozaj klame
Som postrehla nejaké info, že došli začiatkom týždňa nejaké hoaxy z poza vody na sk. Reku, amíci doma, asi sa nudia.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čo ma potešilo?
Kafíčko v jednej ruke, cigaretľa v druhej ruke, rozvalený na balkáne v kresielku na slniečku....
Toto je teraz IN!
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Medzi poniektorými prispievajúcimi v téme je asi taký rozdieľ ako medzi Ficom a Matovičom. Čiže žiadny. Obaja takmer rovnakí xxxxx.

Je fakt udivujúce ako sme všetci múdri, všetci vieme, čo treba robiť, všetci vieme, aké chyby robí Matovič, Fico, všetci vieme, čo by bolo treba robiť, všetci vieme, že ten čo nezdieľa náš názor je ten najväčší .....

Ako dobre sa drísta, kibicuje a kritizuje všetko, všetkých doma z gauča. Nuda je fakt sviňa.
7 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Jarka 1
Medzi poniektorými prispievajúcimi v téme je asi taký rozdieľ ako medzi Ficom a Matovičom. Čiže žiadny. Obaja takmer rovnakí xxxxx.

Je fakt udivujúce ako sme všetci múdri, všetci vieme, čo treba robiť, všetci vieme, aké chyby robí Matovič, Fico, všetci vieme, čo by bolo treba robiť, všetci vieme, že ten čo nezdieľa náš názor je ten najväčší .....
Preesne taak!
Kukaj jak sa zľakli, hneď 5plusiek si dostala, aby u teba neboli náhodou najväčší oní..,


basom koňa, ktovie, čo sa deje vo svete teraz.. Nikde žiadne správy, len tá slávna globálna akcia . Aj z koša na špinavé prádlo na mňa vybehne.
Naposledy upravil bettylou : 03.04.20 at 13:46
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Tweety
No tak to si naozaj tí praví na nich papuľu otvorili.



cit.: Doktorka v rozhovore okrem iného spomenula, že sa nový koronavírus dokáže šíriť aj z človeka na človeka - s čím čínska vláda, ešte v tom čase, rozhodne nesúhlasila.
Čína má vo vláde atestovaných lekárov, že si dovolili nesúhlasiť so záverom lekárky? Žeby taká prosperujúca krajina mala vo vláde dementov? Nezastávam sa číňanov, ale táto info nevyzerá nejaká objektívna, skôr zase niečo, čo má vyvolať vlnu nenávisti voči Číne.

Ona aj jej 4kol zomreli... A pritom kopec ľudí má len ľahký až stredný priebeh, a oni hneď 5 naraz.... chcípáci.
Naposledy upravil bettylou : 03.04.20 at 13:49
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale jedno je isté.... za všetko je zodpovedný Batman!
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bettylou
veronikasad
Vážení páni - Vy viete ktorí, nebudem Vás menovať... Prestaňte už konečne na seba reagovať, osočovať sa vulgarizmani, každý má právo vysloviť svoj názor, aj keď sa nezhoduje s tým Vašim.

"Sprivatizovali" ste si tému, ktorá nepatrí len Vám.
Vidíš, akí sú... kapitalisti, témy privatizujú... samce nespratné.. vidno, že je jar... prírode neporučíš.

A potešilo, či rozčúlilo?
už dlhšiu dobu rozčuluje
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Moja 3/4 zapla telku - správy na Narkóze. TV šot z odoberania vzoriek v Jarovniciach. Všetko tam klapalo, vzorky odoberali vojenskí lekári a zdravotníci. A do toho tam zakrákala tá krava pridrbaná, kedysi nejaká oná - Klára Orgovánová - že je to prejav nátlaku, vojenskej sily a obmedzovania...
Je tá oná vôbec normálna?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
Moja 3/4 zapla telku - správy na Narkóze. TV šot z odoberania vzoriek v Jarovniciach. Všetko tam klapalo, vzorky odoberali vojenskí lekári a zdravotníci. A do toho tam zakrákala tá krava pridrbaná, kedysi nejaká oná - Klára Orgovánová - že je to prejav nátlaku, vojenskej sily a obmedzovania...
Je tá oná vôbec normálna?
Na toto čo hovoríš ?

https://www.peticie.com/oficialne_zv..._prav?a=128845
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať