Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Čo ju tam jaký rodák neznásilnil? Možno by bola kľudnejšia a prišla by od radosti aj druhýkrát :-)))))))))))))))))))))))
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
NAINFIKOVAŤ ICH - debilov. A zavrieť niekam do jaskyne - nech pocítia, čo je to mať ten vírus.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Čo ju tam jaký rodák neznásilnil? Možno by bola kľudnejšia a prišla by od radosti aj druhýkrát :-)))))))))))))))))))))))
Potrebuje sa zviditeľniť, pretože tej jej Rómsky inštitút akosi "nefunguje" - veď ani ako splnomocnenkyňa pri vláde toho veľa neurobila.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
veronikasad
NAINFIKOVAŤ ICH - debilov. A zavrieť niekam do jaskyne - nech pocítia, čo je to mať ten vírus.
Ale niekto by z tej jaskyne vyšiel, čo potom s ním, zastreliť?
0 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

veronikasad
misoft
Moja 3/4 zapla telku - správy na Narkóze. TV šot z odoberania vzoriek v Jarovniciach. Všetko tam klapalo, vzorky odoberali vojenskí lekári a zdravotníci. A do toho tam zakrákala tá krava pridrbaná, kedysi nejaká oná - Klára Orgovánová - že je to prejav nátlaku, vojenskej sily a obmedzovania...
Je tá oná vôbec normálna?
Na toto čo hovoríš ?

https://www.peticie.com/oficialne_zv..._prav?a=128845
tak toto ma dostalo.. citujem: zo Slovenska MUDr. Igor Bukovský, PhD... to snáď mysleli ozaj?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Bol som pozrieť banku. Aj som rozmýšľal, či v tom, či pod ním mám, tým rúško mám, môžem do nej vstúpiť? Vstúpil som, a čuduj sa, žiaden alarm. Alarm sa ozval vo mne po poskytnutých informáciach.

Hluchý účet 9,3 €. Ale ožil, vklad (8 x 1,5) + 40 +(10 x 3), konečný stav účtu, evidovaný bankou? 82, €. sedí to?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

sito
Bol som pozrieť banku. Aj som rozmýšľal, či v tom, či pod ním mám, tým rúško mám, môžem do nej vstúpiť? Vstúpil som, a čuduj sa, žiaden alarm. Alarm sa ozval vo mne po poskytnutých informáciach.

Hluchý účet 9,3 €. Ale ožil, vklad (8 x 1,5) + 40 +(10 x 3), konečný stav účtu, evidovaný bankou? 82, €. sedí to?
Máš pokazenú kalkulačku ? 12+40+30 = ???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Žabinka
tak toto ma dostalo.. citujem: zo Slovenska MUDr. Igor Bukovský, PhD... to snáď mysleli ozaj?
Ale hlavne, že poniektorí (nevravím, že ty) nedajú na Bukiho dopustiť.

Veď aj tie jeho videjká na YT sú vyslovene uverejnené hlavne z dôvodu financií.
Veď on už ani inak neordinuje, len cez net...ale šak klinická výživa v podstate žiadna veda.
...a ozaj...tie videá ? Nejak som nepostrehol, že by v komentároch odpovedal na nejaké otázky.
Ani nevravím, že v podstate zneužíva (ja to tak vidím) koroňu na svoje účely.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Žabinka
veronikasad
misoft
Moja 3/4 zapla telku - správy na Narkóze. TV šot z odoberania vzoriek v Jarovniciach. Všetko tam klapalo, vzorky odoberali vojenskí lekári a zdravotníci. A do toho tam zakrákala tá krava pridrbaná, kedysi nejaká oná - Klára Orgovánová - že je to prejav nátlaku, vojenskej sily a obmedzovania...
Je tá oná vôbec normálna?
Na toto čo hovoríš ?

https://www.peticie.com/oficialne_zv..._prav?a=128845
tak toto ma dostalo.. citujem: zo Slovenska MUDr. Igor Bukovský, PhD... to snáď mysleli ozaj?
... zo Slovenska MUDr. Igor Bukovský, PhD. potvrdili, že predmetné opatrenia boli a sú prehnané, nekompetentné, kontraproduktívne, kontroverzné a sebazničujúce. Rovnako sa vyjadril aj Prof. MUDr. Vladimír Krčméry dňa 23.marca 2020. A sú aj ďalšie rovnaké vyjadrenia aj štátnych orgánov. O nepresnosti a chybovosti vládou získaných dát hovorí aj oficiálne vyjadrenie týchto dvoch celosvetovo uznávaných inštitúcií: Talianska štátna civilná ochrana a Spolkový štátny úrad Robert Koch inštitút v Berlíne zo dňa 20.marca 2020. O tejto skutočnosti poukazujú aj stanoviská od organizácie Nemecká sieť dôkaznej medicíny v Berlíne zo dňa 23. marca 2020 a najviac uznávaný vedecký časopis v oblasti lekárstva The New England Journal of Medice v USA zo dňa 26. marca 2020. Neprimeranosť a nesprávnosť tvrdenia vlády, že tu máme "pandémiu koronavírusu" potvrdzuje taktiež oficiálna stránka Európsky monitoring pre sledovanie zvýšenej úmrtnosti pre vyhlásenie verejných zdravotných opatrení na adrese www.euromomo.eu

(Ľudia, čo vedia, že "vedia", vyslovili svoj názor o nástupe epidémií na jar 2020 už pred dvomi rokmi. Detto Bill Gates v 2015 síce neurčil časový úsek, ale jav.)
0 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Žabinka
tak toto ma dostalo.. citujem: zo Slovenska MUDr. Igor Bukovský, PhD... to snáď mysleli ozaj?
Ale hlavne, že poniektorí (nevravím, že ty) nedajú na Bukiho dopustiť.

Veď aj tie jeho videjká na YT sú vyslovene uverejnené hlavne z dôvodu financií.
Veď on už ani inak neordinuje, len cez net...ale šak klinická výživa v podstate žiadna veda.
...a ozaj...tie videá ? Nejak som nepostrehol, že by v komentároch odpovedal na nejaké otázky.
Ani nevravím, že v podstate zneužíva (ja to tak vidím) koroňu na svoje účely.
Klinickú výživu by som nepodceňovala. Dávno sa vyjadrujem k tomu, že má každý môj obdiv, kto si dovolí pracovať v oblasti výživy a hlavne niečo konkrétne odporúčať svojmu klientovi.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

veronikasad
sito
Bol som pozrieť banku. Aj som rozmýšľal, či v tom, či pod ním mám, tým rúško mám, môžem do nej vstúpiť? Vstúpil som, a čuduj sa, žiaden alarm. Alarm sa ozval vo mne po poskytnutých informáciach.

Hluchý účet 9,3 €. Ale ožil, vklad (8 x 1,5) + 40 +(10 x 3), konečný stav účtu, evidovaný bankou? 82, €. sedí to?
Máš pokazenú kalkulačku ? 12+40+30 = ???
Ešte stále používam prsty! Január, Február, Marec ... mam ich na rukách len desať, ale mesiacov v roku je dvanásť. V čom je pravda? V mojich rukách, či v čase, či číslach? Či len tak? No 12 + 40 + 30 = 82. A tých 9,30 €? Koho sú, komu patria? Banke, či Tebe, či klientovi?





0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja ked mam na neho naladu...pozriem si jeho videjo....uz som sice davno nemala ono skor je to o tom,ze ludia su na neho alergićni...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

sito
veronikasad
sito
Bol som pozrieť banku. Aj som rozmýšľal, či v tom, či pod ním mám, tým rúško mám, môžem do nej vstúpiť? Vstúpil som, a čuduj sa, žiaden alarm. Alarm sa ozval vo mne po poskytnutých informáciach.

Hluchý účet 9,3 €. Ale ožil, vklad (8 x 1,5) + 40 +(10 x 3), konečný stav účtu, evidovaný bankou? 82, €. sedí to?
Máš pokazenú kalkulačku ? 12+40+30 = ???
Ešte stále používam prsty! Január, Február, Marec ... mam ich na rukách len desať, ale mesiacov v roku je dvanásť. V čom je pravda? V mojich rukách, či v čase, či číslach? Či len tak? No 12 + 40 + 30 = 82. A tých 9,30 €? Koho sú, komu patria? Banke, či Tebe, či klientovi?





A čo prsty na nohách?
A čo keď niekto má aj "prostredník" /najdlhší prst/, malíček som nechcel už písať, má aj medzi nohami?? Napočítam iba tu na porade 3 ks. ???
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Ja ked mam na neho naladu...pozriem si jeho videjo....uz som sice davno nemala ono skor je to o tom,ze ludia su na neho alergićni...
On tam má cca 3 videa, ktoré som si dal záväzok pozrieť, ale majú cca 40 min. a na to nemám čas, aby som sa dozvedel to, čo už viem a ešte k tomu to tu 10 rokov späť hlásam...
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
misoft
veronikasad
NAINFIKOVAŤ ICH - debilov. A zavrieť niekam do jaskyne - nech pocítia, čo je to mať ten vírus.
Ale niekto by z tej jaskyne vyšiel, čo potom s ním, zastreliť?
I to je jedno z riešení.... ale viem o lepšom.... poslať na Filipíny. Tam na to už majú aj prezidentské nariadenie.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Gustáv Murín
6 h ·
INŠPIRÁTOROM nezmyselného black-out-u na Slovensku je vraj infektológ prof. Jarčuška. Splieta absurdity porovnávaním Slovenska a Wu-han-u, pričom si neuvedomuje, že Wu-han (hoci s viac obyvateľmi, než Slovensko) je len MALÁ časť Číny a tak ostatné časti tejto obrovskej krajiny mohli prevziať hospodárske povinnosti tej malej izolovanej časti. "Vypnutie" celého Slovenska sa s tým nedá porovnávať, ak má osoba mozog v hlave a ešte ho aj dokáže použiť. Možno má pád profesor pocit svojej "hviezdnej chvíle", ale evidentne si neuvedomuje dve veci: 1. ekonomické následky svojho teoretizovania (preto je trestuhodné, že v Krízovom štábe nesedia povinne aj národohospodári) + 2. že radí psychicky nevyrovnanému človeku. Následky môžu byť fatálne:
Ako premiér konštatoval, možný blackout znamená, že utlmené a spomalené Slovensko sa spomalí ešte viac, aby sa koronavírus nešíril.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Klinickú výživu by som nepodceňovala. Dávno sa vyjadrujem k tomu, že má každý môj obdiv, kto si dovolí pracovať v oblasti výživy a hlavne niečo konkrétne odporúčať svojmu klientovi.
Hm..lenže u teba je to niečo iné.
Ty hentú výživu nepodceňuješ, ty je preceňuješ...podriaďuješ v podstate všetko (aspoň tak mi to vychádza z príspevkov).

Ja nemám nič proti nej samotnej, skôr mi prekáža ten spôsob podávania informácií...fakt som na neho (jak Lui spomenula) alergický, čo nie som určite sám.

Moja dialekárka mi v začiatkoch povedala, že to prílišné sledovanie seba samého by mohlo viesť skôr ku zhoršeniu ako zlepšeniu stavu.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Ja ked mam na neho naladu...pozriem si jeho videjo....uz som sice davno nemala ono skor je to o tom,ze ludia su na neho alergićni...
Lui - nič v zlom.... pozeraj si ho, ale ten dochtorko je v podstate podsúvateľ názorov iných (tiež)dochtorov.
Nechcem znevažovať lekársky stav (dnes robia všetko možné i nemožné, aby toto vládli), ale ten dochtorko mení svoje vyjadrenia, rady, názory ako kabát. raz v (asi) Teleráne hlásal, že tuky sú zlé, že slanina nie je zdravá a o pár týždňov to už vyzdvihoval, ake je to prospešné.

Pre mňa je ten dochtorko ŠARLATÁN!
Naposledy upravil misoft : 03.04.20 at 18:39
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Gustáv Murín
6 h ·
INŠPIRÁTOROM nezmyselného black-out-u na Slovensku je vraj infektológ prof. Jarčuška. Splieta absurdity porovnávaním Slovenska a Wu-han-u, pričom si neuvedomuje, že Wu-han (hoci s viac obyvateľmi, než Slovensko) je len MALÁ časť Číny a tak ostatné časti tejto obrovskej krajiny mohli prevziať hospodárske povinnosti tej malej izolovanej časti. "Vypnutie" celého Slovenska sa s tým nedá porovnávať, ak má osoba mozog v hlave a ešte ho aj dokáže použiť. Možno má pád profesor pocit svojej "hviezdnej chvíle", ale evidentne si neuvedomuje dve veci: 1. ekonomické následky svojho teoretizovania (preto je trestuhodné, že v Krízovom štábe nesedia povinne aj národohospodári) + 2. že radí psychicky nevyrovnanému človeku. Následky môžu byť fatálne:
Ako premiér konštatoval, možný blackout znamená, že utlmené a spomalené Slovensko sa spomalí ešte viac, aby sa koronavírus nešíril.
Murín zavádza...

Za príklad dáva Matovič čínsku provinciu Wu-chan, ktorá "blackout" urobila a šírenie vírusu, zdá sa, zastavila. O podobné vypnutie krajiny sa podľa šéfa Slovenskej spoločnosti infektológov Pavla Jarčušku snaží aj maďarský premiér Viktor Orbán. "Len to tak nenazýva," hovorí Jarčuška.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22373921/ako-...-blackout.html
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Klinickú výživu by som nepodceňovala. Dávno sa vyjadrujem k tomu, že má každý môj obdiv, kto si dovolí pracovať v oblasti výživy a hlavne niečo konkrétne odporúčať svojmu klientovi.
Hm..lenže u teba je to niečo iné.
Ty hentú výživu nepodceňuješ, ty je preceňuješ...podriaďuješ v podstate všetko (aspoň tak mi to vychádza z príspevkov).

Ja nemám nič proti nej samotnej, skôr mi prekáža ten spôsob podávania informácií...fakt som na neho (jak Lui spomenula) alergický, čo nie som určite sám.

Moja dialekárka mi v začiatkoch povedala, že to prílišné sledovanie seba samého by mohlo viesť skôr ku zhoršeniu ako zlepšeniu stavu.
Nevieš, nerieš ma.
Že tu prispievam do témy o potravinách? Ide skôr o takú malú "osvetu" z mojej strany, podporenie záujmu o informácie o potravinách, ktoré konzumujeme, lebo ...
Keby to bolo ako píšeš, bola by som iba rada. To mi ver.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať