Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
Nandrolon
Dúfam, že toto je konečne dôvod pre Kočnera, začať spievať na všetky strany.
Kočner nemôže byť tak hlúpy, aby ho dal zabiť po tom, čo mal s ním mediálny konflikt, môj názor.
Ak sú tie zmenky pravé koľko by mala zaplatiť tá americká firma 70 melónov? Keby mi hrozilo doživotie, tak pri ponuke 1 - 10 mil rodine, budem tvrdiť že vrah je ten na koho ukáže darca sumy.
Len je zaujímavé že sa nenašla strelná zbraň. Strelci asi zabudli kam ju dali
čo ty zas dokážeš dokopy dosplietať....
ty to nepochopíš, to som písal pre tých čo áno
zas a zas si doplietol si dokopy falošné zmenky - markíza a dnešné obvinenia za vraždu kuciaka
pachatel rovnaký, trestný čin iný....ale máš pravdu.ako tu machruješ....teba a blahu nepochopím...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
Nandrolon
Dúfam, že toto je konečne dôvod pre Kočnera, začať spievať na všetky strany.
Kočner nemôže byť tak hlúpy, aby ho dal zabiť po tom, čo mal s ním mediálny konflikt, môj názor.
Ak sú tie zmenky pravé koľko by mala zaplatiť tá americká firma 70 melónov? Keby mi hrozilo doživotie, tak pri ponuke 1 - 10 mil rodine, budem tvrdiť že vrah je ten na koho ukáže darca sumy.
Len je zaujímavé že sa nenašla strelná zbraň. Strelci asi zabudli kam ju dali
čo ty zas dokážeš dokopy dosplietať....
ty to nepochopíš, to som písal pre tých čo áno
zas a zas si doplietol si dokopy falošné zmenky - markíza a dnešné obvinenia za vraždu kuciaka
pachatel rovnaký, trestný čin iný....ale máš pravdu.ako tu machruješ....teba a blahu nepochopím...
ako vieš že falošné, už bol vynesený rozsudok čo to potvrdzuje? obvinenia z vraždy pokiaľ nebol súd sú len obvinenia Pištoľku si videl? vieš kde je? Keď to nevedia ani vykonávatelia ani polícia, tak tie bulvárne správy boli určené len tebe a kolektívu s podobným duchom, zatiaľ sú len nepriame dôkazy. Doživotie sa dá odsedieť len raz takže môžu byť odsúdení aj päťkrát na doživotie im to je už jedno.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Mňa to neprekvapuje, lebo v každej strane je takých za kýbeľ.
neovládaš klávesnicu alebo nevidíš? nie kýbeľ ale figeľ
On hovoril ze ho daruje a mam dojem, ze ho daroval svojej dcere, nie?
Az potom po strastiplnej ceste novinarov uz neviem, ako skoncil, ale ta komedia trvala viac ako rok, nie?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

takže si síce zas a zase a doplietol, ale neboli falošné )
nechaj tak...daj, čo ťa dnes potešilo...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
takže si síce zas a zase a doplietol, ale neboli falošné )
nechaj tak...daj, čo ťa dnes potešilo...
však daj číslo rozsudku ty si taký milý, že najradšej svoje priania vydávaš za pravdu. a hneď rozsudok a guľku do čela. (nepohodlným tvojim predstavám)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
takže si síce zas a zase a doplietol, ale neboli falošné )
nechaj tak...daj, čo ťa dnes potešilo...
však daj číslo rozsudku ty si taký milý, že najradšej svoje priania vydávaš za pravdu. a hneď rozsudok a guľku do čela. (nepohodlným tvojim predstavám)
číslo rozsudku, kde si doplietol zmenky markízy s vraždou kuciaka ??

wow.....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tuším aj jeden nedávno zosnulý, potom tam bola nadácia, ako inak, s jeho dcérou
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
takže si síce zas a zase a doplietol, ale neboli falošné )
nechaj tak...daj, čo ťa dnes potešilo...
však daj číslo rozsudku ty si taký milý, že najradšej svoje priania vydávaš za pravdu. a hneď rozsudok a guľku do čela. (nepohodlným tvojim predstavám)
číslo rozsudku, kde si doplietol zmenky markízy s vraždou kuciaka ??

wow.....
trpíš myšlienkovou dyslexiou?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm.... Bašternák.... previedol všetok majetok (okrem bytu, kde Hranol ešte oxiduje) na rodinu. Bol obvinený... začal prevádzať darovaním....
Ak by toto skúsil nejaký občan, čo má dlhy, majiteľ firmy, čo má dlhy - odrazu by sa ihneď zjavilo "Neplatnosť xxxxx zmluvy" a súd by to odklepol. Budú takto postupovať i v prípade daňového podvodníka Bašternáka?
A Hranatý? Prehlasoval, že akonáhle hento a toto na Bašternáka, tak sa okamžite odsťahuje - zase len tie jeho kecy.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Ak by toto skúsil nejaký občan, čo má dlhy, majiteľ firmy, čo má dlhy - odrazu by sa ihneď zjavilo "Neplatnosť xxxxx zmluvy" a súd by to odklepol. Budú takto postupovať i v prípade daňového podvodníka Bašternáka?
Ale no táááák....

1. Prokurátor nevidel dôvod na obstavenie majetku...alebo "nevidel".
2. Takýchto podnikateľov je hafo
3. ...a v neposlednej miere, takýchto občanov je tiež plno.
4. Zákon je na hovno...zákony sú na trt !!!

Bod 2 sa dotýka aj mňa...už pekných pár rokov exekútor nemôže od povinnej osoby nič vymôcť. Dotyčná osoba sa dokonca rozviedla...

Kuwa...a naše zákony sú také, že takýto podnikavci si v pohode môžu uplatniť osobný bankrot.
Kua...ja by im dal bankrot...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Hmmmm.... Bašternák.... previedol všetok majetok (okrem bytu, kde Hranol ešte oxiduje) na rodinu. Bol obvinený... začal prevádzať darovaním....
Ak by toto skúsil nejaký občan, čo má dlhy, majiteľ firmy, čo má dlhy - odrazu by sa ihneď zjavilo "Neplatnosť xxxxx zmluvy" a súd by to odklepol. Budú takto postupovať i v prípade daňového podvodníka Bašternáka?
A Hranatý? Prehlasoval, že akonáhle hento a toto na Bašternáka, tak sa okamžite odsťahuje - zase len tie jeho kecy.
Teraz keď to prepadlo štátu, tak sa aspoň bude plniť štátna kasa z nájomného, ešte koľko si vyráta nový vlastník nájomné.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
misoft
Ak by toto skúsil nejaký občan, čo má dlhy, majiteľ firmy, čo má dlhy - odrazu by sa ihneď zjavilo "Neplatnosť xxxxx zmluvy" a súd by to odklepol. Budú takto postupovať i v prípade daňového podvodníka Bašternáka?
Ale no táááák....

1. Prokurátor nevidel dôvod na obstavenie majetku...alebo "nevidel".
2. Takýchto podnikateľov je hafo
3. ...a v neposlednej miere, takýchto občanov je tiež plno.
4. Zákon je na hovno...zákony sú na trt !!!

Bod 2 sa dotýka aj mňa...už pekných pár rokov exekútor nemôže od povinnej osoby nič vymôcť. Dotyčná osoba sa dokonca rozviedla...

Kuwa...a naše zákony sú také, že takýto podnikavci si v pohode môžu uplatniť osobný bankrot.
Kua...ja by im dal bankrot...
stačí mať známych právnikov a práva sa domôžeš
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Asi takto:
buchač
Ale no táááák....

1. Prokurátor nevidel dôvod na obstavenie majetku...alebo "nevidel".
2. Takýchto podnikateľov je hafo
3. ...a v neposlednej miere, takýchto občanov je tiež plno.
4. Zákon je na hovno...zákony sú na trt !!!✔✔✔✔✔

Bod 2 sa dotýka aj mňa...už pekných pár rokov exekútor nemôže od povinnej osoby nič vymôcť. Dotyčná osoba sa dokonca rozviedla...

Kuwa...a naše zákony sú také, že takýto podnikavci si v pohode môžu uplatniť osobný bankrot.
Kua...ja by im dal bankrot...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
takže si síce zas a zase a doplietol, ale neboli falošné )
nechaj tak...daj, čo ťa dnes potešilo...
však daj číslo rozsudku ty si taký milý, že najradšej svoje priania vydávaš za pravdu. a hneď rozsudok a guľku do čela. (nepohodlným tvojim predstavám)
číslo rozsudku, kde si doplietol zmenky markízy s vraždou kuciaka ??

wow.....
trpíš myšlienkovou dyslexiou?
kašli na to,...všetci vidia, čo tu vyvádzaš ))
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
stačí mať známych právnikov a práva sa domôžeš
No schválne...AKO ?

Veď ja som súdy vyhral, povinný fásol podmienku, exekútor (povedzme) koná...väzenie pre dlžníkov neexistuje...tak čo by známy ešte mohol urobiť ?

Jááááj...pred XX rokmi by to bola iná...ani právnikov by mi nebolo potrebných.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

53797772_2303077889971461_6645207665620287488_n.jpg  
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zmráka sa, stmieva sa...., sľučky sa sťahujú.https://domov.sme.sk/c/22075389/kocn...i-z-penty.html
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Zmráka sa, stmieva sa...., sľučky sa sťahujú.https://domov.sme.sk/c/22075389/kocn...i-z-penty.html
Divadlo pre slaboduchých.
Fico má nahrabané na 5 generácii vnúčat, Kočner na 10. Hociktorý otrok z fabriky by si rád odsedel smiešnych pár rôčkov za tie milióny eur, ktoré by nezarobil, ani za 50 svojich životov. Však Kočner to má výhodnejšie ako hociktorý ekonomický migrant, ktorý maká v zahraničí, aby doma uživil svoju rodinu :-)))))))))))))))))))))))))
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Tweety
Zmráka sa, stmieva sa...., sľučky sa sťahujú.https://domov.sme.sk/c/22075389/kocn...i-z-penty.html
Divadlo pre slaboduchých.
Fico má nahrabané na 5 generácii vnúčat, Kočner na 10. Hociktorý otrok z fabriky by si rád odsedel smiešnych pár rôčkov za tie milióny eur, ktoré by nezarobil, ani za 50 svojich životov. Však Kočner to má výhodnejšie ako hociktorý ekonomický migrant, ktorý maká v zahraničí, aby doma uživil svoju rodinu :-)))))))))))))))))))))))))
Podstata je inde. To, kto koľko má, je jasné aj deťom v škôlke.
Ako inak, aj to načasovanie smrdí politikárčením. https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...remysleny-plan
Naposledy upravil Tweety : 15.03.19 at 09:19
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať