Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

veronikasad
Kvaka
Právnik o zákaze vychádzania
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...paign=mostread

Je tam okrem iného aj toto, citujem "vždy tam musia byť precízne stanovené výnimky tak, aby to spadlo do pojmu nevyhnutný rozsah a na nevyhnutný čas. To znamená, že keby prijali zákaz vychádzania v týchto dňoch bez ohľadu na to, či má niekto napríklad svoju vlastnú záhradku v inom okrese, chcel by do nej ísť a s nikým tam neprichádza do styku, tak toto by riadne vybočovalo z rámca ústavného zákona. Pretože to nie je nevyhnutné, aby človeku zakázali ísť na svoju vlastnú záhradu.".
Anka, 5 dní bez záhradky vydržíš, aj záhradka bez teba. Keby sa ľudia správali zodpovedne a trochu ohladuplne, žiadne takéto opatrenia by sa nemuseli vydávať ...

Včera som písala s kamarátom, sused na vedlajšej záhradke oslavoval narodeniny, grilovačka, partia min. 20 ľudí ...
veronika práve naopak myslím si že by mal teraz povedať aby každý kto má záhradku tak ju obrábal, lebo čo na jar nevyseješ z toho na jeseň pozbieraš a jesť treba, lenže oni to nevedia lebo potraviny máme z obchodov
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Kvaka
Právnik o zákaze vychádzania
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...paign=mostread

Je tam okrem iného aj toto, citujem "vždy tam musia byť precízne stanovené výnimky tak, aby to spadlo do pojmu nevyhnutný rozsah a na nevyhnutný čas. To znamená, že keby prijali zákaz vychádzania v týchto dňoch bez ohľadu na to, či má niekto napríklad svoju vlastnú záhradku v inom okrese, chcel by do nej ísť a s nikým tam neprichádza do styku, tak toto by riadne vybočovalo z rámca ústavného zákona. Pretože to nie je nevyhnutné, aby človeku zakázali ísť na svoju vlastnú záhradu.".
Pre pána jána...a toto je akože ústavný právnik ???
https://ipravda.sk/res/2020/04/02/th...ak-stvorec.jpg
renomovaný
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ĎAKUJEM mentálnemu chudákovi bodliakovi za "hodnotenia"....som rád, že je aktívny, aj keď do témy neprispel žiadnym postrehom alebo nebodaj skúsenosťou.
Ja by som ho prirovnal koroňákovi...vírus nevidno, no škodí statočne a to hlavne a jednoznačne jeho hlave.

Ale šak pokračujme.
Čo poviete na toto ?
https://www.cas.sk/clanok/967260/fot...-kolony-video/

S kým vydrbal Maťko ??? Čo z toho vyplýva ?
Naposledy upravil buchač : 07.04.20 at 19:04
1 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Kvaka
No práve preto bývame na chalupe, akurát nebudeme môcť ísť 6 dní na prechádzku do prírody, už sme aj dlhšie boli iba v dome. Auto môžem strčiť do dvora, pes chodí na záhradu. Len sa mi to zdá nad rámec ústavy, ak to nie je nevyhnutné. Nestihli chlapci všetko premyslieť.
Anička, my sme prchli na chalupu dnes.. A na prechádzku do lesa veru pôjdeme.. Veď to je celé na hlavu.. V najhoršom si napíšeme čestné prehlásenie že tu máme dom.. Tak poradila dáka teta na TA3..
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
ĎAKUJEM bodliakovi za "hodnotenia"....som rád, že je aktívny, aj keď do témy neprispel žiadnym postrehom alebo nebodaj skúsenosťou.
Ja by som ho prirovnal koroňákovi...vírus nevidno, no škodí statočne.

Ale šak pokračujme.
Čo poviete na toto ?
https://www.cas.sk/clanok/967260/fot...-kolony-video/
.
S kým vydrbal Maťko ??? Čo z toho vyplýva ?
Dovtedy chodí krčah po vodu, kým sa nerozbije. Zábery, ktoré si priložil hovoria za všetko ...
A keď sa o šírenie pričiníme vlastnou nezodpovednosťou, potom budeme nadávať na zdravotníctvo ...
Včera mi volala dcéra, spolužiačka zo strednej školy sa nakazili od kolegu v práci a doma nakazila dve malé deti.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mne syn povedal, že si mám stiahnuť do mobilu list vlastníctva, keby niečo.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Kvaka
Mne syn povedal, že si mám stiahnuť do mobilu list vlastníctva, keby niečo.
to máme aj my..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nič nemusíte mať pri sebe....teda okrem OP....sorry a list vlastníctva na čo ?
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Už sem ako v socializme budeme oslavovať "sviatky jari" (žiadny kostol), len dúfam že nebudeme oslavovať "sviatky zimy"
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
Nič nemusíte mať pri sebe....teda okrem OP....sorry a list vlastníctva na čo ?
zrejme sa treba vyhnúť tomu zisťovaniu údajov, ktoré by mohlo trvať aj dva dni v lepšom prípade.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
nestresujte

to opatrenie je priehladné ako sklo
hlavne ked sme včera v správach videli, že cigáni to nerešpektujú, jedného namerali pred týždňom pri návrate z anglicka a teraz druhá krát
išiel pre dalších príbuzných....

keby to pomenovali priamo, klára orgovánová by vyskočila z kože a eú by nám dala demarš...
Keď už spomínaš tú onú..... Ako vyskakovala onehdá v telke - že vraj demonštrácia sily. A samotní Romuláni poslušne ku armádnym dochtorom idú. A tá 3,14ča exsplnomocnenkyňa si pysky otvára. Ja bych ju hneď do basy strčil.... šak týmto akoby navádzala ostatných, aby sa protivili....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

babka - ježibabka
Duško ja som bola tiež hrdina, ............
Oli - to je tak... exkolega (o rok starší) je 200m od T***a a ide tam autom! Ale už sa mi sťažoval, že mal príhodu a len sa tak ťapká. Ja to mám do T***a cca 1,5km a idem pešo. Auto som skoro pred desaťročím dal do šrotu (a som bez starostí: poistka, benzín, kontroly), takže využívam svoje čongále. A z obchodu si robím "okružnú" prechádzku cez mesto (cca 6-8km) a zvládam to. Lenže teraz - na hube celtovina , v obchodoch sa kontrolovať, aby si mal odstupy, ísť tak, aby si sa prípadne nezhlukoval - no na gebuľu. Takže teraz smer tam a späť. A to mi chýba - tá prechádzka, tie kiláky. Takto si držím akú takú kondičku. Ak si raz človek zvykne chodiť pešobusom, ani auto mu nechýba. A keď potrebujem ísť ďalej - šak autobusy sú, sadnem a šofér - karuj, ja si zdriemnem .
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kvaka
No práve preto bývame na chalupe, akurát nebudeme môcť ísť 6 dní na prechádzku do prírody, už sme aj dlhšie boli iba v dome. Auto môžem strčiť do dvora, pes chodí na záhradu. Len sa mi to zdá nad rámec ústavy, ak to nie je nevyhnutné. Nestihli chlapci všetko premyslieť.
Kvaky-Kvak - ak si na chalupe - práveže môžete do prírody a to aj celá rodina pokope. Zhlukovanie v tomto prípade sa nerealizuje.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kvaka
Buchač, ja nechcem prechádzať okres, ja som už dávno mimo môj okres, mňa zaujímala otázka, ako do prírody tu, v tomto okrese, inom, ako je označené moje auto, lebo napríklad prechádzka so psom? Tiež som overovala, nič sa nevie.
Však som to čítala, čo si pripol, citácia je práve z toho, čo je pod nariadením, lebo, ako píšu, "kontroly bude vykonávať aj na verejných priestranstvách s cieľom odhaliť osoby, ktoré docestovali z iného okresu".
Ako odhalia, či som na lúku za dedinu prišla z BA, či z chalupy?? Ja im poviem, že susedia dosvedčia, že bývame tu? Takže jednoducho, päť dní budem sedieť na riťke. ???
Tak nech si overia - že chalupa tvoja.... si doma...
Na auto hoď čečinu, značku zablať a uvidia veľké - vieš čo .
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Kvaka
Buchač, ja nechcem prechádzať okres, ja som už dávno mimo môj okres, mňa zaujímala otázka, ako do prírody tu, v tomto okrese, inom, ako je označené moje auto, lebo napríklad prechádzka so psom? Tiež som overovala, nič sa nevie.
Však som to čítala, čo si pripol, citácia je práve z toho, čo je pod nariadením, lebo, ako píšu, "kontroly bude vykonávať aj na verejných priestranstvách s cieľom odhaliť osoby, ktoré docestovali z iného okresu".
Ako odhalia, či som na lúku za dedinu prišla z BA, či z chalupy?? Ja im poviem, že susedia dosvedčia, že bývame tu? Takže jednoducho, päť dní budem sedieť na riťke. ???
Tak nech si overia - že chalupa tvoja.... si doma...
Na auto hoď čečinu, značku zablať a uvidia veľké - vieš čo .
To fakt ?
...a čo keď nie je chalupa vo vlastníctve toho, kto sa v nej nachádza ?
...a čo keď bude vo dvore/pred domom zaparkované auto so EČV iného okresu (ako mám aj ja), čo urobia ?
...a čo keď...?
...a čo keď...?


To mi chcete tvrdiť, že poliši budú chodiť od domu k domu a lustrovať všetkých ?
Alebo mi chcete tvrdiť, že poliši budú pobehovať po lúkach a lesoch, vyhľadávať a naháňajúc za účelom kontroly jednotlivcov ?
Ak mi niečo také chcete tvrdiť, tak by som si o tom vážne dovolil pochybovať o duševnom zdraví (bez urážky).

Ale robte si, ako len chcete...a kľudne seďte nepohnute v dome a nevytiahnite ani pätu z dvora.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Buchy... ale šak jasné... pochybujem, že poliši budú kontrolovať vlastníctvo - tí budú mať iné starosti, ako po slovenských lesoch a lúkach niečo kontrolovať.
Oni si zgustnú možno aj na Romulánoch - tí predsa sú "spoločenskí" (niekedy až priveľa).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Paráda...len tak ďalej.

Testovanie Rómov z osady v Jarovniciach bolo rasistické, tvrdia aktivisti
https://denniks.sk/34249/testovanie-...dia-aktivisti/
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Je to sibnute ako celý Matovic
Prežijem 6 dní bez chalupy, ale v paneláku na milión percent stretnem viac ludi ako na tej samote na chalupe. No ale hlavne ze hviezdi a baví ho to.
Zákony a vyhlásenia uznávam, ale keď sú očividne retardované, vtedy využijem ten "kľukatý paragraf". Aj preto som písal Lui, že na svoju chalupu by som cestoval. Skôr sa nakazí na balkóne v králikárni alebo keď bude vymieňať rohožku pred dverami, ako na svojej vlastnej chalupe so záhradou, kde je na km2 niekoľko tisíckrát menej ľudí...
3 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kvaka
No práve preto bývame na chalupe, akurát nebudeme môcť ísť 6 dní na prechádzku do prírody, už sme aj dlhšie boli iba v dome. Auto môžem strčiť do dvora, pes chodí na záhradu. Len sa mi to zdá nad rámec ústavy, ak to nie je nevyhnutné. Nestihli chlapci všetko premyslieť.
Ja idem normálne cestovať ako každý iný deň.
Dnes ráno do práce, ani 1 jediná stojaca hliadka počas celej trasy, žiadni policajti, áut ako nasraných /ako v bežný deň/ a značky od výmyslu sveta...
Okrem toho idem aj kuknúť na biku, ako je strážená naša "zelená čiara" z ČR, nech to má aj správny adrenalín niekde 50 km v Beskydách. Poliaci to majú strážené perfektne, aj na turistických a cyklistických chodníkoch ozbrojená hliadka /policajti, vojaci/.
PS: čítam ten článok čo ste tu dali -Hromadný útek z Bratislavy...
Som sa dnes čudoval, že toľko áut BL som nestretol ešte asi nikdy v týchto končinách. Sa to tu premáva jedno za druhým.
Naposledy upravil Nandrolon : 08.04.20 at 06:40
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon



Keď ťa v piatok uvidí Matovič vonku.

https://www.mojevideo.sk/video/31e91...vic_vonku.html
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať