Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Dúfam, že korona bude trvať minimálne vyše roka. Nech Matoviča zas klepne a zavrú ho do blázninca. A zároveň, nech sú spokojní aj podnikatelia s nulovými tržbami. Majú mať "vankúš", keď nemajú, nech sa zamestnajú a našetria si z platu.
:-)))
a komu potom budeš robiť účtovníctvo ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Minúta po minúte: Na Slovensku pribudlo 101 potvrdených prípadov, v 5 osadách zistili 31 nakazených

odvolajte hliadky....slobodu pohybu máte v ústave..hlavne teda tam, na východe...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sito
Kvaka
Prezidentka už viac ráz napomínala premiéra. Nepočúva, stále sa opakuje, nevie to, aj mi ho je ľúto, ale on sám vytvára ten chaos, ale to je tak, keď ľavá ruka nevie, čo robí pravá.
Ahoj, Kvaka. Doteraz bol vraj klaun, šašo, či po voľbách sa zmenilo dačo?
Zmenilo....
Teraz už nie je len šašo, klaun, ale aj matelko


Doplnenie: Nezamieňať si to s Malým Televíznym Kolotočom!
Teraz je nové pomenovanie malý televízny k*k*t.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty smis
pýtam sa konkrétne...vás, čo najviac pindáte ....
platí aj pre buchača
kolega, sused, henten, tamten nepindajú ....oni pochopili situáciu...vy tu pindáte )
...a veru budem pindať..a to až dovtedy, pokiaľ bude ten blázon preceda.
Už len to je ujma, že ním je...
Na nás a naše ujmy sa vyser...iné a iní sú dôležitejší. Toto si nepochopil z mojej odpovede, nečítaš pomedzi riadkami ?

Pozor ale na jedno.
Ja hentú situáciu dokonca aj chápem a v určitých ohľadoch aj súhlasím s nejakou tou uzáverou (po slovensky blecky auto).
Mojko dnes máme nových 100 nakazených.
Najviac ich je tam okolo tvojej lesnej búdy.
V osadách. Jarovnice sú len výnimkou potvrdzujúcou pravidlo.
---------------------------------------------------------
Príde čas, že začneš Matovičovi ďakovať za sledovanie pohybu nakazených cez mobil.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Minúta po minúte: Na Slovensku pribudlo 101 potvrdených prípadov, v 5 osadách zistili 31 nakazených

odvolajte hliadky....slobodu pohybu máte v ústave..hlavne teda tam, na východe...
..a teraz čo ??? ...a má byť čo ???
1 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

bjuty smis
Minúta po minúte: Na Slovensku pribudlo 101 potvrdených prípadov, v 5 osadách zistili 31 nakazených

odvolajte hliadky....slobodu pohybu máte v ústave..hlavne teda tam, na východe...
a to vlastne otestovali iba tých, čo sa vrátili zo zahraničia. Vôbec netestovali nikoho z tých, s ktorými sa tu 2-3 týždne stretávali, kade chodili. Otestovali 30 osád a je ich viac ako 1000. Aj keď teda v každej asi nebudú takí, čo sa vrátili zo zahraničia. Ale toto vyzera fakt na veľké čísla.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
Minúta po minúte: Na Slovensku pribudlo 101 potvrdených prípadov, v 5 osadách zistili 31 nakazených

odvolajte hliadky....slobodu pohybu máte v ústave..hlavne teda tam, na východe...
Už Dášenka napísala... tých 31 je len hlavička na špendlíku. Ani sa nebudem čudovať, až o pár dní, týždňov tu budeme mať viac nakazených, ako v Čechách.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
sito
Kvaka
Prezidentka už viac ráz napomínala premiéra. Nepočúva, stále sa opakuje, nevie to, aj mi ho je ľúto, ale on sám vytvára ten chaos, ale to je tak, keď ľavá ruka nevie, čo robí pravá.
Ahoj, Kvaka. Doteraz bol vraj klaun, šašo, či po voľbách sa zmenilo dačo?
Zmenilo....
Teraz už nie je len šašo, klaun, ale aj matelko


Doplnenie: Nezamieňať si to s Malým Televíznym Kolotočom!
Teraz je nové pomenovanie malý televízny k*k*t.
Ahaaaa! Tak nie červotoč, ale *****oč ...





No nepovedz ...

1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
Minúta po minúte: Na Slovensku pribudlo 101 potvrdených prípadov, v 5 osadách zistili 31 nakazených

odvolajte hliadky....slobodu pohybu máte v ústave..hlavne teda tam, na východe...
..a teraz čo ??? ...a má byť čo ???
asi pred 3 týždňami sa tu nandy rehotal z rúšok, alebo z celého korona...nechcem klamať, ked treba najdeme

stále ti nezapaluje ?
chýbajú ti tlupy nakazených cigáňov pred každým obchodom ? alebo go, že ti ntento rok nedôjdu zavinšovať a zahrať na garmoške ?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Blava ušla včera ukázala Matovic ovi dlhý nos. Chlap by mal už prestať hviezdi lebo nie korona ale on položí krajinu.
citát jedného generála na cvičení "Všichni, tanky i letadla zaradí spátečku a vráti sa do výchozích pozic" V našom prípade by to bola dobrá 29.02.07.00
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
bjuty smis
Minúta po minúte: Na Slovensku pribudlo 101 potvrdených prípadov, v 5 osadách zistili 31 nakazených

odvolajte hliadky....slobodu pohybu máte v ústave..hlavne teda tam, na východe...
Už Dášenka napísala... tých 31 je len hlavička na špendlíku. Ani sa nebudem čudovať, až o pár dní, týždňov tu budeme mať viac nakazených, ako v Čechách.
Spomeň si, čo ste tu tarali pár strán dozadu. Dokonca ešte aj pred hodinou.
Som zvedavý, ako budeš Matovičovi nakladať v sobitu, prípadne v nedelu, či pondelok.
------------------------------------
Ako sa budeš zastávať "zdravého rozumu" určitých politikov.
-------------------------------------
Budte si istí, že sa to z osád roznieslo, alebo ešte len roznesie do okolia. Pod tým okolím si predstavte práve vaše obydlia. Obchody a podobne a práve tam sa veľmi ľahko nakazíte.
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

By si sa čudoval, koľko ich je a stále viac a viac bude. Ale už by som sa v budúcnosti orientoval skôr na ČR.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
By si sa čudoval, koľko ich je a stále viac a viac bude. Ale už by som sa v budúcnosti orientoval skôr na ČR.
Tá výtka o minulom táraní, sa vzťahuje aj na tvoje táranie.
A dávať tu radu orientovať sa do čiech, je ozaj na hlavu.
0 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
BXLmiami
Blava ušla včera ukázala Matovic ovi dlhý nos. Chlap by mal už prestať hviezdi lebo nie korona ale on položí krajinu.
citát jedného generála na cvičení "Všichni, tanky i letadla zaradí spátečku a vráti sa do výchozích pozic" V našom prípade by to bola dobrá 29.02.07.00
a hlavnú cenu oskára vtipkára ivan krajíček osobne odovzdáva ....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
Nandrolon
By si sa čudoval, koľko ich je a stále viac a viac bude. Ale už by som sa v budúcnosti orientoval skôr na ČR.
Tá výtka o minulom táraní, sa vzťahuje aj na tvoje táranie.
A dávať tu radu orientovať sa do čiech, je ozaj na hlavu.
jar88
Nandrolon
By si sa čudoval, koľko ich je a stále viac a viac bude. Ale už by som sa v budúcnosti orientoval skôr na ČR.
Tá výtka o minulom táraní, sa vzťahuje aj na tvoje táranie.
A dávať tu radu orientovať sa do čiech, je ozaj na hlavu.
hlavne na jeho....
1 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Preco nezaviedol statnu karantenu aj pre indivindi vracajucich sa......aby mohol pindat na peťa....ako pri vsetkom...ked sa nieco pokaka?!
Matovice ovce uz nech ho tak nelyžu... nene lyzatko
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
By si sa čudoval, koľko ich je a stále viac a viac bude. Ale už by som sa v budúcnosti orientoval skôr na ČR.
Tá výtka o minulom táraní, sa vzťahuje aj na tvoje táranie.
A dávať tu radu orientovať sa do čiech, je ozaj na hlavu.
Nereagoval som na tvoje seniliny, tak zadrž moč.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

lujza.j
Preco nezaviedol statnu karantenu aj pre indivindi vracajucich sa......aby mohol pindat na peťa....ako pri vsetkom...ked sa nieco pokaka?!
Matovice ovce uz nech ho tak nelyžu... nene lyzatko
a ktorých teraz konkrétne myslíš, p. nelýžúca ?
0 3
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
misoft
bjuty smis
Minúta po minúte: Na Slovensku pribudlo 101 potvrdených prípadov, v 5 osadách zistili 31 nakazených

odvolajte hliadky....slobodu pohybu máte v ústave..hlavne teda tam, na východe...
Už Dášenka napísala... tých 31 je len hlavička na špendlíku. Ani sa nebudem čudovať, až o pár dní, týždňov tu budeme mať viac nakazených, ako v Čechách.
Spomeň si, čo ste tu tarali pár strán dozadu. Dokonca ešte aj pred hodinou.
Som zvedavý, ako budeš Matovičovi nakladať v sobitu, prípadne v nedelu, či pondelok.
------------------------------------
Ako sa budeš zastávať "zdravého rozumu" určitých politikov.
-------------------------------------
Budte si istí, že sa to z osád roznieslo, alebo ešte len roznesie do okolia. Pod tým okolím si predstavte práve vaše obydlia. Obchody a podobne a práve tam sa veľmi ľahko nakazíte.
A prečo to niekto vôbec dopustil aby k tomu došlo? Ešte v 50. r. roznášali infekčné choroby, tu boli tiež dobré getá. Ale podchytilo sa to, asi je to už hlboko uložené v zabudnutí.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Sladká nevedomosť a zbytočná opatrnosť tam kde netreba. Roky tu na to upozorňujem, že je to iba otázkou času.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať