Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou

Vidíš Duški, to sú skalní podnikatelia. Nech sa deje, čo sa deje zisk si zabezbečujú. Nemusií stúpať aj hodnota produktu, ktorý poskytujú. Asi stúpol dopyt, po tých službách tak reagujú adekvátnou ponukou Prípadne sa zvýšili náklady na ne.
Odhadli, že sú v pozícii, aby to vyžadovali, a hotovo. Čo je na tom divné...
Majú víziu do budúcnosti.
Tie náklady - to pochybujem, aby stúpli tak razantne. Skôr využívajú situáciu - ergo - sú to hyeny.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
bettylou

Vidíš Duški, to sú skalní podnikatelia. Nech sa deje, čo sa deje zisk si zabezbečujú. Nemusií stúpať aj hodnota produktu, ktorý poskytujú. Asi stúpol dopyt, po tých službách tak reagujú adekvátnou ponukou Prípadne sa zvýšili náklady na ne.
Odhadli, že sú v pozícii, aby to vyžadovali, a hotovo. Čo je na tom divné...
Majú víziu do budúcnosti.
Tie náklady - to pochybujem, aby stúpli tak razantne. Skôr využívajú situáciu - ergo - sú to hyeny.
A to za veľkej podpory premiéra.
Už mal byť odvolaný, veď už zavinil aj dvojhodinovú zápchu na dialnici.
To je v skutku neodpustitelné.
----------------------------------------
Pritom on pranieroval minulú vládu aj za takú maličkosť, ako bola dievčinka Trošková a dokonca za smrť neznámeho novinára.
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ľudze mojo zlaté, dávajce na sebe veľký pozor , bo daktere šaľeju z teho , že už sú dluho doma..
Ráno ked som pil kávu, ta sme še o tym rečovali s toasterom a s mikrovlnku, a šicke sme še zhodli na tym, že še to uberá ňedobrým smerom...
Práčke som nič o tym ňerečoval, bo ona aj tak šicko prekruci, a ľadničke už vobec, bo ona je taka žimna a utrimuje sebe od šickeho dištanc..
Na koňec me žehlička upokojila bo povedzela, že šicko budze dobre ????, že žadna situácia ňe je taka plana, žeby še ňedala vyžehlic.
Dávajce na sebe pozor ľudze mojo ????????????????????

FB, Šaľený východ
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Dáša_
Veď ja sa na to nesťažujem Niekto zapojil hlavu a prišiel na to, že na kontrolu všetkých by bolo treba oveľa viac peňazí, ako sa získa na tom, čo sa dodatočne vyberie

čiže zdravý rozum vždy a všade
Vidieť, že si nebola na vojne.
Keď dostaneš rozkaz "skoč", tak môžeš povedať jedine: "vykonám" alebo "provedu" podľa národnosti. Maximálne sa môžeš opýtať: "Ako vysoko?"
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kedy bude mať pán Matovič ďalšiu plačovku? Pardón, tlačovku?
'-)))
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Veru! Aj teraz beží na TA3 a nie je tam?

Však už je u niektorých ako mariška, no nie všetci ju užívajú, nie všetci si ho užívajú, niektorí už aj radšej televízor neužívajú, nepoužívajú. Že by už na neho niečo doliehalo? Lepilo sa?
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Už sa upokojte
forest.jpg  
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Skor kedy nie je tlačofka
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač
bjuty smis
ty aké noviny čítaš ?
Noviny si čítam všeliaké, aby si jeden obraz urobil. Ty snáď len jedny ?
lebo v každých jedných mu nakladajú...pozri si sme, dennikn, denniks a pravdu spomínať nemusím....
1. Nakladajú mu noviny oprávnene ?
Noviny neriešim, to je nie raz len neobjektívny pohľad daného pisálka, ktorý musí písať ako mu nakážu.
2. Nadávali na neho bezdôvodne ?
Nie, nemyslím...dlabať na tých nakupujúcich, tým by som urval pokutu jedna dve.
No vezmi
- že v tých kolonách uviazli pracujúci...tisíce pracujúcich (napr. USS funguje bez prestávky...koroňa hore, koroňa dole).
- že v tých kolonách uviazli nemocní
- že v tých kolonách uviazli jednotlivci, ktorí MUSELI ísť do špitáľa...lebo ak nie, ohrozoli by svoj vlastný život.
- atď...mám pokračovať ?

...a teraz daj svoj názor.
2 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dnes som si na prechádzke nazbierala pľúcnik a podbeľ.. ale tu je toho zatiaľ málo, možno budúci víkend už viac rozkvitne..
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Roky tie rastlinky fungovali a pomáhali.

Pomôžu aj tomuto?

https://www.dnes24.sk/matovic-sokuje...tehnach-358915
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

https://www.teraz.sk/slovensko/v-rom...88-clanok.html

Už len čakám, kedy tá strapaňa Klára sa objaví na obrazovke a začne niečo vykrikovať o zneužívaní sily, o diskriminácii, o obmedzovaní slobody.
Ale to, že oni tam sedia a vodu a potraviny im vozia, pričom gadžovia si musia zabezpečiť, aby im to prípadne nosili a sedia doma dobrovoľne - to už asi nebude vidieť.
I sa potvrdilo - Romuláni sa už vo väčšej miere podieľajú na rozširovaní nákazy. Rôzne kontajnerčaty, skupinový "výlet" na nákup bez rúšok (Bo to ľem gadžove su nakaženi, mi cigaňe ňe sme, bo mi šicke zdrave .... ale keď treba robiť - Ta ja tak strašňe chori....).
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Matovičova vláda jedná, ale Kotleba by im inak nakladal.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
buchač
Terezia13
dnešný môj zážitok...
Sprostredkovaný zážitok z Kaufáča...zať mi ho vravel

Čas cca 8:55...ľudia povykladaný tovar na pásoch, pekne čakajúc na zaplatenie.
Zrazu sa odnekiaľ ozve mužský hlas..." Už je 9 hodín, ja som dôchodca, pustite ma dopredu..."...a rve sa ta het cez všetkých v danej pokladni.

Ľudia sa normálne nezmohli ani len na slovo, nevedeli, čo majú od prekvapenia robiť...či sa smiať, či plakať, či mu urvať.
Ak by som mal vyložený nákup už na páse, tváril by som sa, že som hluchý a čakal, či dôjde k fyzickému kontaktu.
Ak áno, problém by rýchlo pominul, ak nie, tak by som aspoň niečo štipľavé utrúsil , napr. "k*k*tisko jeden" :-)
ak môže vstúpiť do predajne len s vozíkom o 09 00, tak nemôže stáť pri pokladni o 08 55 to by som vedúcu aj keď je dobrá kamarátka rozniesol v krankasových zuboch. takže hoax ako brána
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
bettylou
Niekoho sa dotkne aj toto v časoch, keď je nemožné ísť do práce a zarobiť si:
Teba sa to ako dotkne ???
Mňa osobne (mám účet u SLSP) sa dotkne akurát prvá položka...ide o zasielanie SMS o pohybe na účte.
Zvyšok sú predsa poplatky za úkony na prepážke.

...a ozaj, aké sú poplatky v iných bankách ?
v mojej ak vyberám kartou pri prepážke častejšie ako 30 dní poplatok, ale bankomat je pred poštou tak načo
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
ak môže vstúpiť do predajne len s vozíkom o 09 00, tak nemôže stáť pri pokladni o 08 55 to by som vedúcu aj keď je dobrá kamarátka rozniesol v krankasových zuboch. takže hoax ako brána
Správny postreh.... ale možno si hodinky posunul 2x
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
marjankaj
Lučanský tiež čítal nariadenia a nič mu to nie je platné. Dôležité je sledovať všetky tlačovky a tým sa riadiť.
s či Lúčanský aj iné nariadenia tak dodržiava? Napríklad či testuje každího na dodržiavanie predpísanej rýchlosti?
to zákon nenariaďuje zastaviť každého dnes je objektívna zodpovednosť takže ak nad toleranciu príde srdečný pozdrav ak ťa začipujú, prefrngneš okolo ani ťa nezastavia len si stiahnu údaj ako o bobíkovi
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Nandrolon
buchač
Terezia13
dnešný môj zážitok...
Sprostredkovaný zážitok z Kaufáča...zať mi ho vravel

Čas cca 8:55...ľudia povykladaný tovar na pásoch, pekne čakajúc na zaplatenie.
Zrazu sa odnekiaľ ozve mužský hlas..." Už je 9 hodín, ja som dôchodca, pustite ma dopredu..."...a rve sa ta het cez všetkých v danej pokladni.

Ľudia sa normálne nezmohli ani len na slovo, nevedeli, čo majú od prekvapenia robiť...či sa smiať, či plakať, či mu urvať.
Ak by som mal vyložený nákup už na páse, tváril by som sa, že som hluchý a čakal, či dôjde k fyzickému kontaktu.
Ak áno, problém by rýchlo pominul, ak nie, tak by som aspoň niečo štipľavé utrúsil , napr. "k*k*tisko jeden" :-)
ak môže vstúpiť do predajne len s vozíkom o 09 00, tak nemôže stáť pri pokladni o 08 55 to by som vedúcu aj keď je dobrá kamarátka rozniesol v krankasových zuboch. takže hoax ako brána
Ale nehovor....a to ti kto povedal, že dôchodcovia smú len od 9 - 12 hodine do obchodu ?
Ono je to predsa tak, že v uvedený čas nesmie do nik iný okrem dôchodcov.

Hoaxom nazývaš osobný postreh reálnej osoby ?
Hm...tak to je tu teda hoaxoooooooov....
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
Dáša_
marjankaj
Dáša_
marjankaj
Lučanský tiež čítal nariadenia a nič mu to nie je platné. Dôležité je sledovať všetky tlačovky a tým sa riadiť.
s či Lúčanský aj iné nariadenia tak dodržiava? Napríklad či testuje každího na dodržiavanie predpísanej rýchlosti?
A to mu ukladá nejaký zákon? Alebo mu to niekto nariadil na tlačovke?
Ešte aj za toto ho zrejme pokefujú.
hlavne zdravý rozum
Na vojne a v polícii to neexistuje. Nariadenie alebo rozkaz je zákon.
"rozkaz je viac ako zákon" cit minister obrany Gajdoš O rozkaze sa nediskutuje rozkaz, sa plní, to by bola cochcáreň (každý robí čo chce)
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pavol54, ver tomu, že takí arogantní hajzli fakt existujú. X podobných situácií som už videl na vlastné oči, väčšinou vyhrá ten idiot, lebo ľudia sa dnes boja na niekoho zazjapať.
0 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať