Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

S napätím čakám na Mičovského,som zvedavá čo sa mu z toho podarí spraviť.Keby sa aspon z polovice vniesol poriadok do šafárenia Lesov a do agrodotácií bol by to úspech.Zdravotníctvo-program-palec dole.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
buchač
To sa nedá........šak ma ebne od smiechu.


...a že je to tam skreslené, tak ani nevravím.
Také niečo sa môže fakt rozprávať len laikom.

P.S.:
Ale ešte by som rád počul rozprávku o Popoluške.
Doplním ťa.
Len laikom s modrými knižkami alebo náhradnou civilnou službou, prípadne oblbovať ženy, ktoré nemajú doma chlapa čo si odkrútil celú, neskrátenú ZVS.
Ja som si odviedol ZVS (ešte dvojročnú) a naviac aj s 51 či 53 dní v base, plus cca 180 dní zaracha.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

dalšie ohnisko v pezinku .........dss kučisdorfská dolina
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
bjuty smis
buchač
bjuty smis
Nehnevaj sa ale nezvladnem ho sledovat ani 30 sec
No schválne....či zvládnem tvoju odpoveď.
Čo vravíš na hento vyjadrenie ?

Krajniak: Obmedzenie času nákupu pre seniorov vnímam ako odporúčanie
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...o-odporucanie/
Ty to hlavne zas nepochopis )

Dobre to pan minister povedal....je to pre vase dobro.
Už si z altánku vo vnútri ? Už si sa pozrel cez PC na ten screen ? ...a pochopil si ho ?

Vieš, čo ma dnes neskutočne pobavilo ?
Celú dobu, čo je nová vláda, sme sa do Bláznoviča a spol dozvedali, že Pelegrini nezabezpečil testy, no je potrebné testovať a testovať ....a testovať.
...a dnes v správach sa zverejnila správa o tom, že príslušný minister podpísal kontrakt na dodávku testov v počte 1 mega.
No pritom bývalá objednávka bola zamietnutá.
Perlička na záver...? Nová objednávka bude o 500 litrov drahšia...

Som zvedavý na ďalšie účinkovanie vlády a aj parlamentu. Že prečo ? Lebo teraz len žijú z riešenia covid krízy...čo je ale samozrejmé.
Že Bláznovič poslal Jankovskú a iných do vyšetrovačky...že Kičurovi šliapol poriadne na otlak ? Áno, to každý normálny jedinec, občan tohoto štátu len ocení...
No ako sa budú riešiť iné veci (viď program vlády), tak to je len vo hviezdach.
Juraj, neboj. Oni ešte ten milión prikúpia. Nebudú ho ťahať z Dunaja. A bude ešte drahší ako ten polmilión. Veď niektoré hniezda potrebujú rýchlo zistiť či sú nakazené. Ako? Rýchlotestami, či nie?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Európski štatistici v stredu potvrdili, že skutočný vývoj našich verejných financií sa vlani výrazne vzdialil od plánu bývalej vlády mať vyrovnaný rozpočet.

Rozpočtový deficit v roku 2019 dosiahol 1,22 miliardy eur, teda 1,3 % HDP. Eurostat tieto dáta ešte spresní na jeseň.
.... pripomenul veľký potlesk a oslavy, keď predošlá vláda schválila vyrovnaný rozpočet. „Mala to byť nula. Toto sľúbili občanom Slovenskej republiky a sľúbili to v úrodnom roku. Eurostat nám povedal, že z nuly sa v skutočnosti stalo 1,2 miliardy eur,“ povedal Heger.

až 16 krajín z 27 štátov Únie dosiahlo vlani rozpočtový prebytok. Medzi nimi je napríklad Nemecko, Česká republika, Rakúsko, Litva, ale aj Grécko, ktoré malo prebytok 1,5 % výkonu ekonomiky.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Milujem tie "pyromanske" nazvy
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
Nandrolon
buchač
To sa nedá........šak ma ebne od smiechu.


...a že je to tam skreslené, tak ani nevravím.
Také niečo sa môže fakt rozprávať len laikom.

P.S.:
Ale ešte by som rád počul rozprávku o Popoluške.
Doplním ťa.
Len laikom s modrými knižkami alebo náhradnou civilnou službou, prípadne oblbovať ženy, ktoré nemajú doma chlapa čo si odkrútil celú, neskrátenú ZVS.
Jednu o popolúške? Pre Nandrolona?
Predstav si, že sme mali na rote aj troch cigánov. Vlastne ich bolo o jedného viac. Ten bol náš, jeden z tých ôsmich holubov, ako som bol aj ja.
Jeden cigán bol suprák, dvaja boli tí "mazáci čakatelia" a ten náš cigoško z Bruntálu. Vyklul sa z neho majorov poskok superbonzáčik.
--------------------------------------------------------
Chcel by som vydieť Nandrolona, ako by "uznával" toho supráckeho cigoša. Ten vedel Pakostu tak zhulákať, že skoro šťal do gatí. Nosil mu raňajky a nikdy sa neopovážil zabudnúť. Do jedálne behával dvakrát. Raz pre raňajky a druhý krát na raňajky.
a teraz tú červenej čiapočke, alebo tú ako som kradol samopaly
Akože tú vašu o plnení úkolú jen dobre a výtečne?
--------------------------------------------------------------------
Vojak (teoretik) ako ty a celá tvoja partia vedeli velké makové o tom čo a ako sa na rote dialo. Jediné čo vám zostávalo, bolo skreslovanie výsledkov a písanie bludov. Polovica vojakov nevedela ani len poriadne strielať. Viac ako polovica bola obalená sadielkom a akosi nedonosená. Vrátane lampasákov. No a o duševnej spôsobilosti ani nevravím.
Nejeden lampasák sa mi v alkoholickom opojení vyplakal. Vraj prečo so tak spupný a neposlušný. Tak som sa spýtal, či som niekedy prišiel do kasárne neskôr, ako o6:00 hod, alebo či som niekedy nesplnil nejakú zadanú úlohu.
Velitel na to, že fajn, ale furt lítaš po holkách.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
dalšie ohnisko v pezinku .........dss kučisdorfská dolina
To sa dalo čakať.
Hlavne ak vezmeš do úvahy, akým sistémom sú zavedené. No a samozrejme, že tie pravidlá zaviedol Smer s Ficom na čele. A naviac je ich nedostatok a platí sa tam aj úplatok na umiestnenie. Čisto socanský problém.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Európski štatistici v stredu potvrdili, že skutočný vývoj našich verejných financií sa vlani výrazne vzdialil od plánu bývalej vlády mať vyrovnaný rozpočet.

Rozpočtový deficit v roku 2019 dosiahol 1,22 miliardy eur, teda 1,3 % HDP. Eurostat tieto dáta ešte spresní na jeseň.
.... pripomenul veľký potlesk a oslavy, keď predošlá vláda schválila vyrovnaný rozpočet. „Mala to byť nula. Toto sľúbili občanom Slovenskej republiky a sľúbili to v úrodnom roku. Eurostat nám povedal, že z nuly sa v skutočnosti stalo 1,2 miliardy eur,“ povedal Heger.

až 16 krajín z 27 štátov Únie dosiahlo vlani rozpočtový prebytok. Medzi nimi je napríklad Nemecko, Česká republika, Rakúsko, Litva, ale aj Grécko, ktoré malo prebytok 1,5 % výkonu ekonomiky.
Ale veď Matovičovci, Sulíkovci a 5gramovci stále kvičali pred voľbami, že peňazí je dosť, len treba prestať kradnúť.
Tak to ešte môžete na tú nulu dať, či nie? Aha, zabudol som. Nakoniec to bude niekde cez 5% lebo CORONA :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Európski štatistici v stredu potvrdili, že skutočný vývoj našich verejných financií sa vlani výrazne vzdialil od plánu bývalej vlády mať vyrovnaný rozpočet.

Rozpočtový deficit v roku 2019 dosiahol 1,22 miliardy eur, teda 1,3 % HDP. Eurostat tieto dáta ešte spresní na jeseň.
.... pripomenul veľký potlesk a oslavy, keď predošlá vláda schválila vyrovnaný rozpočet. „Mala to byť nula. Toto sľúbili občanom Slovenskej republiky a sľúbili to v úrodnom roku. Eurostat nám povedal, že z nuly sa v skutočnosti stalo 1,2 miliardy eur,“ povedal Heger.

až 16 krajín z 27 štátov Únie dosiahlo vlani rozpočtový prebytok. Medzi nimi je napríklad Nemecko, Česká republika, Rakúsko, Litva, ale aj Grécko, ktoré malo prebytok 1,5 % výkonu ekonomiky.
Ale veď Matovičovci, Sulíkovci a 5gramovci stále kvičali pred voľbami, že peňazí je dosť, len treba prestať kradnúť.
Tak to ešte môžete na tú nulu dať, či nie? Aha, zabudol som. Nakoniec to bude niekde cez 5% lebo CORONA :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))
čo si zase nepochopil ?

to je výsledok za minulý rok, ako to môžu ešte dať ??
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
S tym suhlasim...ani nevinim kajetana za zlu kvalitu testov...
Pre ine on teraz sedi...a isto je na seba hrdy, ze aj jeho vyse 80 r. otec....

Inak nemôze byt vypovednejsie info o konci vlady smeru ako ich kandidatka na ustavny sud...
Kicura - basa
Jankovska - basa
Fico. -.....

Keby im to kiska neprekazil, kde by sme dnes boli....
Tu.
Vladimír Palko: "Matovič má plné ústa demokracie a vlastnú stranu riadi ako monarcha"

Za tie 4 min. to stojí zato.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Európski štatistici v stredu potvrdili, že skutočný vývoj našich verejných financií sa vlani výrazne vzdialil od plánu bývalej vlády mať vyrovnaný rozpočet.

Rozpočtový deficit v roku 2019 dosiahol 1,22 miliardy eur, teda 1,3 % HDP. Eurostat tieto dáta ešte spresní na jeseň.
.... pripomenul veľký potlesk a oslavy, keď predošlá vláda schválila vyrovnaný rozpočet. „Mala to byť nula. Toto sľúbili občanom Slovenskej republiky a sľúbili to v úrodnom roku. Eurostat nám povedal, že z nuly sa v skutočnosti stalo 1,2 miliardy eur,“ povedal Heger.

až 16 krajín z 27 štátov Únie dosiahlo vlani rozpočtový prebytok. Medzi nimi je napríklad Nemecko, Česká republika, Rakúsko, Litva, ale aj Grécko, ktoré malo prebytok 1,5 % výkonu ekonomiky.
Ale veď Matovičovci, Sulíkovci a 5gramovci stále kvičali pred voľbami, že peňazí je dosť, len treba prestať kradnúť.
Tak to ešte môžete na tú nulu dať, či nie? Aha, zabudol som. Nakoniec to bude niekde cez 5% lebo CORONA :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))
čo si zase nepochopil ?

to je výsledok za minulý rok, ako to môžu ešte dať ??
Ja hovorím o pláne na tento rok, teda 2020, kedy bolo plánované vyrovnané hospodárenie, sám som zvedavý, aké oficiálne výsledky bude mať rok 2020. Lebo všetko zvaľovať na CORONU sa nedá. Nikto im nekáže narozhadzovať aj neexistujúce peniaze bohatým firmám, kde veľká väčšina peňazí končí za našimi hranicami.
Ako píšem, odjakživa som proti akýmkoľvek dotáciám /s výnimkou poľnohospodárskych/. Zaujímavé, že kedysi ste tu hlásali heslá ako všetko nechať na zázračný trh, trh všetko vyrieši a podobné kraviny. A pri najmenšom probléme tu kvičíte, kde vám štát zabezpečil rúška, ako štát bude pomáhať firmám.
Teraz by som to ja osobne všetko nechal, nech to vyrieši ten váš zázračný neexistujúci slobodný trh.
Ale to by všetky sro, as, ičá, szčo veru neboli radi... ale však kto nemyslel na horšie časy, nech padá do prdele, nahradí ho druhý - múdrejší, zodpovednejší a pracovitejší.
Naposledy upravil Nandrolon : 23.04.20 at 11:57
2 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Európski štatistici v stredu potvrdili, že skutočný vývoj našich verejných financií sa vlani výrazne vzdialil od plánu bývalej vlády mať vyrovnaný rozpočet.

Rozpočtový deficit v roku 2019 dosiahol 1,22 miliardy eur, teda 1,3 % HDP. Eurostat tieto dáta ešte spresní na jeseň.
.... pripomenul veľký potlesk a oslavy, keď predošlá vláda schválila vyrovnaný rozpočet. „Mala to byť nula. Toto sľúbili občanom Slovenskej republiky a sľúbili to v úrodnom roku. Eurostat nám povedal, že z nuly sa v skutočnosti stalo 1,2 miliardy eur,“ povedal Heger.

až 16 krajín z 27 štátov Únie dosiahlo vlani rozpočtový prebytok. Medzi nimi je napríklad Nemecko, Česká republika, Rakúsko, Litva, ale aj Grécko, ktoré malo prebytok 1,5 % výkonu ekonomiky.
Ale veď Matovičovci, Sulíkovci a 5gramovci stále kvičali pred voľbami, že peňazí je dosť, len treba prestať kradnúť.
Tak to ešte môžete na tú nulu dať, či nie? Aha, zabudol som. Nakoniec to bude niekde cez 5% lebo CORONA :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))
čo si zase nepochopil ?

to je výsledok za minulý rok, ako to môžu ešte dať ??
Ja hovorím o pláne na tento rok, teda 2020, kedy bolo plánované vyrovnané hospodárenie, sám som zvedavý, aké oficiálne výsledky bude mať rok 2020. Lebo všetko zvaľovať na CORONU sa nedá. Nikto im nekáže narozhadzovať aj neexistujúce peniaze bohatým firmám, kde veľká väčšina peňazí končí za našimi hranicami.
Ako píšem, odjakživa som proti akýmkoľvek dotáciám /s výnimkou poľnohospodárskych/. Zaujímavé, že kedysi ste tu hlásali heslá ako všetko nechať na zázračný trh, trh všetko vyrieši a podobné kraviny. A pri najmenšom probléme tu kvičíte, kde vám štát zabezpečil rúška, ako štát bude pomáhať firmám.
Teraz by som to ja osobne všetko nechal, nech to vyrieši ten váš zázračný neexistujúci slobodný trh.
Ale to by všetky sro, as, ičá, szčo veru neboli radi... ale však kto nemyslel na horšie časy, nech padá do prdele, nahradí ho druhý - múdrejší, zodpovednejší a pracovitejší.
A všimol si si cenu ropy?
Myslím, že to spôsobil OPEC a nie trh.
-----------------------------------------------------
Vieš prečo dotácie nič neriešia?
Lebo trh. Pre teba NEVIDITELNY.
-----------------------------------------------------
Ale inak, ty predsa vieš, že peniaze vznikajú zo vzduchu, alebo len tak na papieri sa pridá nula a je vybavené
Prečo by to nemalo platiť aj naopak? Veď ak bude deficit 8 000 000 000 € škrtnú tri nuly a je vybavené, či?
-----------------------------------------------------
Potom aj tebe na výplate jednu škrtnú a budeš v pohode.
Naposledy upravil jar88 : 23.04.20 at 12:16
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Európski štatistici v stredu potvrdili, že skutočný vývoj našich verejných financií sa vlani výrazne vzdialil od plánu bývalej vlády mať vyrovnaný rozpočet.

Rozpočtový deficit v roku 2019 dosiahol 1,22 miliardy eur, teda 1,3 % HDP. Eurostat tieto dáta ešte spresní na jeseň.
.... pripomenul veľký potlesk a oslavy, keď predošlá vláda schválila vyrovnaný rozpočet. „Mala to byť nula. Toto sľúbili občanom Slovenskej republiky a sľúbili to v úrodnom roku. Eurostat nám povedal, že z nuly sa v skutočnosti stalo 1,2 miliardy eur,“ povedal Heger.

až 16 krajín z 27 štátov Únie dosiahlo vlani rozpočtový prebytok. Medzi nimi je napríklad Nemecko, Česká republika, Rakúsko, Litva, ale aj Grécko, ktoré malo prebytok 1,5 % výkonu ekonomiky.
Ale veď Matovičovci, Sulíkovci a 5gramovci stále kvičali pred voľbami, že peňazí je dosť, len treba prestať kradnúť.
Tak to ešte môžete na tú nulu dať, či nie? Aha, zabudol som. Nakoniec to bude niekde cez 5% lebo CORONA :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))
čo si zase nepochopil ?

to je výsledok za minulý rok, ako to môžu ešte dať ??
Ja hovorím o pláne na tento rok, teda 2020, kedy bolo plánované vyrovnané hospodárenie, sám som zvedavý, aké oficiálne výsledky bude mať rok 2020. Lebo všetko zvaľovať na CORONU sa nedá. Nikto im nekáže narozhadzovať aj neexistujúce peniaze bohatým firmám, kde veľká väčšina peňazí končí za našimi hranicami.
Ako píšem, odjakživa som proti akýmkoľvek dotáciám /s výnimkou poľnohospodárskych/. Zaujímavé, že kedysi ste tu hlásali heslá ako všetko nechať na zázračný trh, trh všetko vyrieši a podobné kraviny. A pri najmenšom probléme tu kvičíte, kde vám štát zabezpečil rúška, ako štát bude pomáhať firmám.
Teraz by som to ja osobne všetko nechal, nech to vyrieši ten váš zázračný neexistujúci slobodný trh.
Ale to by všetky sro, as, ičá, szčo veru neboli radi... ale však kto nemyslel na horšie časy, nech padá do prdele, nahradí ho druhý - múdrejší, zodpovednejší a pracovitejší.
A všimol si si cenu ropy?
Myslím, že to spôsobil OPEC a nie trh.
-----------------------------------------------------
Vieš prečo dotácie nič neriešia?
Lebo trh. Pre teba NEVIDITELNY.
Tak prečo si tu minule vyplakával, že vám nikto nezabezpečil rúška? Čo máte utrhnuté ruky, že si ich neviete ušiť, keď už ste lakomí za ne zaplatiť???
1 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

verklíkuješ tu tie sprostosti dokola každý týždeň....
kto tu kedy vyplakával, že nemá rúška ?
Naposledy upravil bjuty smis : 23.04.20 at 12:19
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
bjuty smis
S tym suhlasim...ani nevinim kajetana za zlu kvalitu testov...
Pre ine on teraz sedi...a isto je na seba hrdy, ze aj jeho vyse 80 r. otec....

Inak nemôze byt vypovednejsie info o konci vlady smeru ako ich kandidatka na ustavny sud...
Kicura - basa
Jankovska - basa
Fico. -.....

Keby im to kiska neprekazil, kde by sme dnes boli....
Tu.
Vladimír Palko: "Matovič má plné ústa demokracie a vlastnú stranu riadi ako monarcha"

Za tie 4 min. to stojí zato.
no 4 min. som vydržal a pozrel si to
nerozumiem čo chceš povedať, že tu ?

všimol som si, že tí skrachovaní politici sú najmúdrejší....len tí blbí voliči ich genialitu nie a nie pochopiť...
jeho opis OLANA je v podstate pravda.....25 % voličov to akceptuje a aj tak ho zvolilo...a talibanec tu bude trepať, že to nie je demokracia )
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

tak sme práve doma úspešne odmaturovali
6 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dáša_
tak sme práve doma úspešne odmaturovali
a ako sa to deje?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Žabinka
Dáša_
tak sme práve doma úspešne odmaturovali
a ako sa to deje?
priemer z vysvedčení tuším. Od radosti sme už presne nesledovali. Ale učitelia im už blahoželaju
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Faakt takto??
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať