Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
už dlšiu dobu ma niekto otravuje z tohto čísla, aj pred chvíľou. na interente sa to číslo prezentuje takto.
https://www.google.com/search?client...UTF-8&oe=UTF-8

Má s tým niekto skúsenosť? či je to len robot? len zavolá a na druhej strane sa nikto neozve... dávam do pľacu, keby niekto...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
verná zákazníčka

https://www.facebook.com/EpochTimesT...3988558431757/
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Asi tam má otvorený účet.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bettylou
už dlšiu dobu ma niekto otravuje z tohto čísla, aj pred chvíľou. na interente sa to číslo prezentuje takto.
https://www.google.com/search?client...UTF-8&oe=UTF-8

Má s tým niekto skúsenosť? či je to len robot? len zavolá a na druhej strane sa nikto neozve... dávam do pľacu, keby niekto...
A ako sa to číslo prezentuje? Lebo na Tom tvojom linku nie je žiadne číslo.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0909177998 - tam je asi toto číslo. Operátor Juro (T-debil). Ovšem - môže to byť aj iný operátor, ak preniesol číslo.
Ja mám predné štvorčíslo od T-debilov, ale mám iného operátora = prenos čísla.
Naposledy upravil misoft : 20.03.19 at 10:34
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
len mi neni jasné, na kerú riť volá raz večer raz ráno, keď sa vôbec neozve z druhej strany hlas. čaká, že áno alebo čo??
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
je tam po chuja fotiek, a nad nimi to číslo, to Kopretinke, keby, že má dačo s očami
0909177998
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Nasr... dilo: rano som na poste vybral oznam z banky, ze mi na hypo-uvere zdvihnu urokovu sadzbu o 0,9%. Vrrr
Stale citam, ze ECB drzi Euribor na nule a az do konca 2019 ho zrejme nezvysi. Tak preco hajzli mi zvysia urocenie?
Zasiel som do najblizsej pobocky a tam mi iniciativny zamestnanec ponukol zachovanie sadzby, ale aby som investoval do fondov - z blata do kaluze.
V inej banke na mna nemali cas, dali mi termin na zajtra.
Napisem do "materskej" pobocky ze Adieu, snad sa spamataju (ako pred 3 rokmi).
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vicktor
Nasr... dilo: rano som na poste vybral oznam z banky, ze mi na hypo-uvere zdvihnu urokovu sadzbu o 0,9%. Vrrr
Stale citam, ze ECB drzi Euribor na nule a az do konca 2019 ho zrejme nezvysi. Tak preco hajzli mi zvysia urocenie?
Zasiel som do najblizsej pobocky a tam mi iniciativny zamestnanec ponukol zachovanie sadzby, ale aby som investoval do fondov - z blata do kaluze.
V inej banke na mna nemali cas, dali mi termin na zajtra.
Napisem do "materskej" pobocky ze Adieu, snad sa spamataju (ako pred 3 rokmi).
mne takto napísali že končí povolené prečerpanie a treba do 20 dní okamžite vrátiť celú sumu tomu sa hovorí "cros de fault" SVYNE JENNY.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dobrovoľníčka zo Slovenska sa vybrala do Číny. Zachrániť chrty

https://domov.sme.sk/c/22076039/luci...#ixzz5imrRnVGZ

No ja neviem...ALE :
- nie je na Slovensku dosť problémov so psami ?
- nie je náhodou nedostatok útulkov ?
- nemajú tie (poniektoré) útulky problémy s financiami ?
- .... ???

...a mladá si urobí výlet do Číny, aby doniesla troch vychrtlých chrtov ?
Koľko asi tá celá sranda stála...?
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
Dobrovoľníčka zo Slovenska sa vybrala do Číny. Zachrániť chrty

https://domov.sme.sk/c/22076039/luci...#ixzz5imrRnVGZ

No ja neviem...ALE :
- nie je na Slovensku dosť problémov so psami ?
- nie je náhodou nedostatok útulkov ?
- nemajú tie (poniektoré) útulky problémy s financiami ?
- .... ???

...a mladá si urobí výlet do Číny, aby doniesla troch vychrtlých chrtov ?
Koľko asi tá celá sranda stála...?
Platil si to ty??? Je kazdeho vec kde a ako pomaha.. Ale asi "najlepsia" pomoc je pindat na nete a neurobit nic.
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Dobrovoľníčka zo Slovenska sa vybrala do Číny. Zachrániť chrty

https://domov.sme.sk/c/22076039/luci...#ixzz5imrRnVGZ

No ja neviem...ALE :
- nie je na Slovensku dosť problémov so psami ?
- nie je náhodou nedostatok útulkov ?
- nemajú tie (poniektoré) útulky problémy s financiami ?
- .... ???

...a mladá si urobí výlet do Číny, aby doniesla troch vychrtlých chrtov ?
Koľko asi tá celá sranda stála...?
ak na to mala alebo dal sponzor
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
buchač
Dobrovoľníčka zo Slovenska sa vybrala do Číny. Zachrániť chrty

https://domov.sme.sk/c/22076039/luci...#ixzz5imrRnVGZ

No ja neviem...ALE :
- nie je na Slovensku dosť problémov so psami ?
- nie je náhodou nedostatok útulkov ?
- nemajú tie (poniektoré) útulky problémy s financiami ?
- .... ???

...a mladá si urobí výlet do Číny, aby doniesla troch vychrtlých chrtov ?
Koľko asi tá celá sranda stála...?
Platil si to ty??? Je kazdeho vec kde a ako pomaha.. Ale asi "najlepsia" pomoc je pindat na nete a neurobit nic.
v našej dedine chodia takí chudáci chlapci 7 - 12 rokov rodičia hvezdári amatéri (pozorujú hviezdy cez pohárik ) nepomôžeš?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bettylou
je tam po chuja fotiek, a nad nimi to číslo, to Kopretinke, keby, že má dačo s očami
0909177998
No veď preto sa pýtam,že ako kam si zadala vyhladavat to číslo,keď tam sú tie fotky.Hentak sa číslo nevyhľadáva,že ho dáš rovno do gugla.Najprv si otvoris nejaky vyhľadávač na čísla a
tam zadaš čislo.Mne to číslo nenašlo.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Dobrovoľníčka zo Slovenska sa vybrala do Číny. Zachrániť chrty

https://domov.sme.sk/c/22076039/luci...#ixzz5imrRnVGZ

No ja neviem...ALE :
- nie je na Slovensku dosť problémov so psami ?
- nie je náhodou nedostatok útulkov ?
- nemajú tie (poniektoré) útulky problémy s financiami ?
- .... ???

...a mladá si urobí výlet do Číny, aby doniesla troch vychrtlých chrtov ?
Koľko asi tá celá sranda stála...?
Keď sa to vezme - je to jej problém, keď si to sama platí, nech sa aj sama o ne stará.
Ale! Privezie ich na SK, rok sa bude o ne starať a potom bude na socialnych sieťach vypisovať žiadosti, aby si ich niekto zobral/adoptoval.
A ako už bolo napísané - nemáme na Slovensku dosť nečipovaných, nezaočkovaných psov? Nemáme dosť túlavých psov? Nemáme dosť psích svoriek v Romulánskych osadách, ktoré sú často pri "zdroji dreva" (lese) a tie psy si chodia niečo "uloviť"? A potom tu niektorí potom vypisujú, že poľovník zastrelil psa niekde za dedinou, ktorý odbehol od majiteľa na 50m - bum, prásk - pes je dole. Prečo? Lebo poľovníci si hneď myslia - pes na voľno = loví (pritom na tom poli často ani tá myš (Jerry ) nie je.

Tá "dobrovoľníčka" by tú sumu za letenky do a z Číny + dovoz psov z Číny (buchač už naznačil) mala VENOVAŤ psím útulkom, alebo si SAMA zobrať hafana na adopciu - NAŠEHO psa (alebo sa bude hádam učiť čínštinu?).

Jednoducho - chce sa zviditeľniť (za každú cenu), ale už nemyslí, čo bude potom.
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
buchač
Dobrovoľníčka zo Slovenska sa vybrala do Číny. Zachrániť chrty

https://domov.sme.sk/c/22076039/luci...#ixzz5imrRnVGZ

No ja neviem...ALE :
- nie je na Slovensku dosť problémov so psami ?
- nie je náhodou nedostatok útulkov ?
- nemajú tie (poniektoré) útulky problémy s financiami ?
- .... ???

...a mladá si urobí výlet do Číny, aby doniesla troch vychrtlých chrtov ?
Koľko asi tá celá sranda stála...?
Keď sa to vezme - je to jej problém, keď si to sama platí, nech sa aj sama o ne stará.
Ale! Privezie ich na SK, rok sa bude o ne starať a potom bude na socialnych sieťach vypisovať žiadosti, aby si ich niekto zobral/adoptoval.
A ako už bolo napísané - nemáme na Slovensku dosť nečipovaných, nezaočkovaných psov? Nemáme dosť túlavých psov? Nemáme dosť psích svoriek v Romulánskych osadách, ktoré sú často pri "zdroji dreva" (lese) a tie psy si chodia niečo "uloviť"? A potom tu niektorí potom vypisujú, že poľovník zastrelil psa niekde za dedinou, ktorý odbehol od majiteľa na 50m - bum, prásk - pes je dole. Prečo? Lebo poľovníci si hneď myslia - pes na voľno = loví (pritom na tom poli často ani tá myš (Jerry ) nie je.

Tá "dobrovoľníčka" by tú sumu za letenky do a z Číny + dovoz psov z Číny (buchač už naznačil) mala VENOVAŤ psím útulkom, alebo si SAMA zobrať hafana na adopciu - NAŠEHO psa (alebo sa bude hádam učiť čínštinu?).

Jednoducho - chce sa zviditeľniť (za každú cenu), ale už nemyslí, čo bude potom.
Misoft- nech prvy hodi kamenom ten, co je bez viny.......nevies nic o tomto, ale opat vela slov....naco je to dobre, jedine vtedy, ak si v prvej linii pomoci, napr. psom, v osadach... a ides prikladom, aj tejto dievcine....inak je to jej osobna vec, aj keby sa s nimi dala vystrelit na Mars.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1

Misoft- nech prvy hodi kamenom ten, co je bez viny.......nevies nic o tomto, ale opat vela slov....naco je to dobre, jedine vtedy, ak si v prvej linii pomoci, napr. psom, v osadach... a ides prikladom, aj tejto dievcine....inak je to jej osobna vec, aj keby sa s nimi dala vystrelit na Mars.
Ja IDEM príkladom - ale DOMA! Nie síce psa, ale kocúra som si ADOPTOVAL z útulku - NAŠEHO útulku. Tak mi tu nevyčítaj niečo. Lebo jesto okrem psov i dosť túlavých mačiek.
BTW: a TY si tiež príkladom?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
alaya1

Misoft- nech prvy hodi kamenom ten, co je bez viny.......nevies nic o tomto, ale opat vela slov....naco je to dobre, jedine vtedy, ak si v prvej linii pomoci, napr. psom, v osadach... a ides prikladom, aj tejto dievcine....inak je to jej osobna vec, aj keby sa s nimi dala vystrelit na Mars.
HJa IDEM príkladom - ale DOMA! Nie síce psa, ale kocúra som si ADOPTOVAL z útulku - NAŠÉHO útulku. Tak mi tu nevyčítaj niečo. Lebo jesto okrem psov i dosť túlavých mačiek.
BTW: a TY si tiež príkladom?
Tak vidis, ty si zobral to, co ti prirastlo k srdcu, ona tiez tak...a je jedno, odkial...zivy tvor je predsa tvoj kocurik, aj tie psiky.

P.S. Ja sa svojimi aktivitami na nete neprezentujem.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Psíkov má aj tu dosť... tak nech sa angažuje doma a nie u šikmoočkov.
(Možno jej to pošle Aliexpress.... - bez dopravného)
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
misoft
Jednoducho - chce sa zviditeľniť (za každú cenu), ale už nemyslí, čo bude potom.
A mozno mysli na to, co bude potom po zviditelneni.
Ved sa blizi termin darovania dvoch percent.
Mnozstvo ludi uprednostnuje psie utulky pred detskymi domovmi, senior-hausmi, Ligou proti rakovine, Plamienkom, ...
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať