Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Suck
jar88
buchač
bjuty smis
Dam a ty povies..jeeezis, aktuality, dennik n, dag danis,....a k veci nic
Vies googlit, dnes ti to korela krasne vysvetlila )
ALE šak ty to robíš v podstate tiež....

Ale ak ťa vezmem za slovo, tak aktuality, denníkn a či dag nie je predsa svet....či ?
...a ozaj...na google nejakú chválu od zahraničných médií alebo politikov nevidno.
A toho tvojho pucipajtáša ani len na Slobodnom vysielači neospevujú. Aj tú stranu "že Vlasť" si musel ospevovať sám. Nikto iný sa k tomu nechcel pridať.
--------------------------------------
Ale musím priznať, že mu za veľa vďačíme. On totiž, sám jediný, ako "sám vojak v poli" odfajčil náckov do opozície. Vďaka mu za to.
to vazne este niekto veri Harabinakovi ?
Veď ho skús nejako "očierniť". Stačí spomenúť, ako spolupracoval s jeho Vladinkom a Dlinobuch hneď začne šantiť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Blbečkovia...ja len poznamenám, že by bolo dobre čítať aj iné príspevky, pokiaľ tu začnete mudrovať.

buchač
bjuty smis
nebud zbabelec a povedz, koho si volil
lebo navážať sa tu do mňa vieš, ale sám sa hanbíš priznať svojho štetináča )
Nenavážam sa.
Si normálny ... ja a ten ksicht voliť ? Otecka som volil...
Ale keď je Kollar štetináč...nuž nech sa páči.
Naposledy upravil buchač : 29.04.20 at 19:07
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Blbečkovia...ja len poznamenám, že by bolo dobre čítať aj iné príspevky, pokiaľ tu začnete mudrovať.

buchač
bjuty smis
nebud zbabelec a povedz, koho si volil
lebo navážať sa tu do mňa vieš, ale sám sa hanbíš priznať svojho štetináča )
Nenavážam sa.
Si normálny ... ja a ten ksicht voliť ? Otecka som volil...
Ale keď je Kollar štetináč...nuž nech sa páči.
Tak otecka si volil?
To už ako si k tomu "nepevnému" rozhodnutiu dospel. Tu si nadával na zbohatlíkov, na vekslákov na mafiánov a aj na vlastníkov médií, dokonca aj na médiá samotné a tu kotrmelec, ako sviňa.
------------------------------
To čo si si od toho sľuboval? 20 000 bytov? Či nebodaj amnestiu na exekúcie?
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Terezia13
chlopi moje ja sa toho bojím, nuž toť ten problém, už aj bez toho je toho elektronického smogu viac ako dosť, aj to trvalo veľmi dlho, kým to začali brať ľudia vážne, hoax sem hoax tam, na zdravie to bude mať určite väčší dosah, ako si to chceme pripustiť, a nielen zdravie obetujeme, ale už o nás budú vedieť aj či sedíme v kadibudke, alebo.....a podobne
Tak tie dáta majú už dávno, aj s polohou v reálnom čase to sa naozaj nemusíš báť. A . Dokonca aj polohu tajných amerických základní po svete majú, po tom, čo si niekoľkí vojaci doma zaobstarali pod vplyvom reklamy smartwatch a vrátili sa s nimi do práce

Kto už je konečne mimo dosahu kamier a obrazoviek, bere so sebou mobil alebo gps (čo keby náhodou..), lebo chce byť sledovaný a ešte z vďaky odvšadiaľ pošle kopu svojich fotiek na sieť. .

Treba si položiť otázku: Aký má byť osoh pre užívateľov 5G ?

ešte rýchlejší internet, automatické navádzanie áut, čo ja viem, čo ešte...

Ak si užívatelia nerobia starosti o účinky 5G na zdravie tak poskytovatelia určite trochu áno:
Pokryli by zisky z 5G náklady na súdy a kompenzáciu poškodených, ak by táto sieť spôsobovala ľuďom ochorenia alebo trvalé poškodenie po celom svete?
Z čoho budú tí "chorí" ľudia platiť paušály pre 5G,???
Dovolí si investor celoplošne ohroziť zdravie zamestnancov a majiteľov nadnárodných korporácií...? Nechali by sa veľké svetové ekonomiky takýmto projektom zruinovať ?
Ja si myslím, že nie.
Ale ak áno, koho by to nezasiahlo ?

A teraz čisto konšpiračne: V prípade škodlivosti, existuje už projekt pre ochranné štíty, ktoré budú drahé, ale ľudia si ich budú kupovať, a naďalej využívať 5G podľa plánu a pracovať, aby to všetko zaplatili. Áno, budú takto zotročení, je to NWO. A ja len doplním, že teda ak sú takí prijebaní, tak si ani nič iné nezaslúžia.

Aby to nedopadlo ako s telkami. Ľudia si ich pokúpili, aj programy platia aby mali zábavu i poučenie... a zábavu si neužijú, lebo dodávateľ vysielania im každý jeden televízny zážitok niekoľkokrát preruší, vnucuje nevkusné reklamy (diváci - zvýšte svoj životný štandard nákupom.. - lebo asi ste žebráci), upútavky (asi nikto si nevie prečítať program a sám sa rozhodnúť,.. ) a podsúva modelové reakcie zakomponované v humore a príbehoch, ktoré divák nekriticky preberá, lebo sú od obľúbených hercov a moderátorov a ďalej používa namiesto svojich vlastných aj keď ho často finančne aj morálne poškodzujú. Úspešne ovplyvňuje názory divákov o správnosti a dôležitosti čohokoľvek.. Proste kopec super vecí, len nie to, na čo ste si telku kupovali - film a zábava, kde ťa nerušia. Prípadne správy, čo majú hodnotu, šport

Neviditeľná ruka trhu vytvorila dopyt a ponuku. Nie je to však dopyt diváka, na ktorý je vytvorená ponuka, ale na dopyt inzerujúceho mám ten pocit.
Divákovi sa ponúkli väčšie telky s lepším rozlíšením, a tak ho očarili, že ten viac nehľadá nerušenú zábavu - radšej rezignuje, a snaží sa byť skromný (šak už má veľkú telku, tak čo by ešte chcel) a potlačí aj svoju túžbu oddýchnuť si podľa svojich predstáv a znesie ten fekál. A inzerent sa vytešuje, že aj predal, aj ďalšiu reklamu má už u diváka vo veľkom.
A diváci platia niekomu, kto nemá záujem spraviť pre nich zmenu v štruktúre vysielania, sám nemá potrebu diváka potešiť a oni si to nepresadia, pretože s ním nekomunikujú narozdiel od inzerenta, ktorý možno platí menej ako diváci spolu. A just ešte aj zákon je taký, aby diváci ani spoločne neboli schopní vyjednať iné podmienky vo vysielaní aj keby sa hneď dohodli, lebo furt sa niekto odhlási alebo prihlási. Spätnä väzba v podobe internetových diskusií atď, je len mantinelom, má dať pocit, že divák je dôležitý, a vytvára ilúziu zlepšenia, čo úplne stačí, aby sa nič nezmenilo a diváka sa vrátil k obrazovke v nádeji, že teraz im dal a dúfa zmenu. To faakt?
A funguje to na celej planéte.

Keby ste spravili toto v zamestnaní,že po príchode na pracovisko, ďalej v hociktorom v dôležitom okamihu pracovného procesu alebo keď to považujete za výhodné pre vás, prestali pracovať a začali ponúkať svoje výrobky alebo služby, všetkým, čo sú práve poblízku, lebo oni vám predsa tiež zaplatia, keď kúpia váš tovar. Tak 15-20 minút zakaždým a vrátite sa k práci akoby sa nič nestalo. Myslíte, že zamestnávateľ ocení, že ste prerušili jeho prácu, a prípadne si ešte niečo od vás kúpi, keď už tak málo zarábate, aby ste znova prišli a popri robote svoje ponúkali alebo budete do týždňa všetci nezamestnaní? Radšej by oželel firmu, ako by nechal zo seba debila robiť.

A s 5G to nebude inak. Zblbnú ľudí, že to chcú a potrebujú, a vysvetlia, čo musia robiť, a aké ďalšie inteligentné služby a inteligentné zariadenia je výhodné si zaobstarať, lebo to pokrýva ten najvýhodnejší paušál, tak aby ste ho využili a neplatili nadarmo.Plus ďalšie balíky výhodných služieb, aby si v tom každý dačo našiel a platil. Též chcú, aby im ten kočár drahý zarábal. Budú hustiť a propagovať zo všetkých strán naraz, aby ľudia nadobudli novú rutinu a nevymýšľali, že takú sprostosť im vôbec netreba. A nedumali, kto to teda využije naozaj. Ale mali radosť, že si uľahčia život. . Ešte si to marketingovo pozichrujú pripomienkami na výhodné apky do bánk (aby ľudia nezabudli, kde dlžia a kto drží ich peniaze), cestné spravodajstvo vylepšené isto, nák centrá , inteligentný domov- aby ľahko míňali a mali nad všetkým dôležitým okamžitú kontrolu vrátane uviazanej mašličky psa a kúrenia v dome, kým sú v práci. plus pre tých, čo majú čo skrývať aj kódovanie, hry ...A aby všetci boli v spojení so svojimi najbližšími kedykoľvek a kdekoľvek .
Čo mnoho ľudí pojme svojsky a hlásia sieťou každý prd aj s emotikonom.

Ľuˇom opäť stúpne životná úroveň (inak by to nerobili ) Len čas pred obrazovkami sa určite neskráti, napriek predpovedanej megarýchlej sieti, pretože nejaký chytrák tam zabudoval kurvítko a isto nie jedno. A predsa len aj rýchlosť ľudského vnímania má svoje hranice A nezabúdajme na inzerentov, ktorí budú verne doprevádzať každý váš krok so svojimi robotíkmi, aby vám neponúkali sprostosti, ale pre vás užitočné veci , tak ako doteraz podľa navštívených stránok, napísaných slov, rozhovorov so siri a pod. keď už vás zase operátor osral a dovolil zakomponovať reklamy do najpoužívanejších častí displeja a text poskakuje hore dole, aby uvoľnil miesto reklame a vy ste si párkrát zaskrolovali, a neplánovane precvičili motoriku. A život ide ďalej. No a konšpirovať sa bude v 5G sieti.


Terka, Dokáže tvoja psychika fungovať bez elektroniky? Čo budeš robiť celý deň? Presviedčať ostatných, že 5G je zlé? To ťa rýchlo prestane baviť, a je to také nepresvedčivé, keď to píšeš na zariadení vytvárajúcom el. smog..
Nemáš ale nijaký iný nápad ani projekt, čo by si tým ľuďom pre potešenie miesto 5G natrvalo ponúkla. Alebo máš? Skús dať.
Okrem strachu o zdravie spôsobeným článkami na sieti a nechuti zo sledovania?
Toto má totiž každý na háku, hoci ti bude tvrdiť opak.

Nemusíš obetovať zdravie - nerob, ani neplať žiadne aktivity, pri ktorých sa el. smog vytvára priamo alebo nepriamo. (vlastne to by si asi ani nenakúpila:ani sa neosprchovala - lebo aj výrobu šampónov a úpravu vody rieši elektronika..výrobu a rozvoz tovaru detto ).
Čoho všetkého by si sa vzdala v záujme zdravia? Ochrániš svoje zdravie tým, že sa presťahuješ do kultúry nezávislej na elektrine a elektronike a dokážeš sa prispôsobiť tamojšiemu životu? Asi nie. Ale možno pokladáš za správne, aby sa tu prispôsobili ostatní tebe... To je v poriadku, ale musíš mať víziu, ktorá nás presvedčí.
Možno sa vykašli na obavy zo sledovania a poraď nám ostatným, ako a čím ty znižuješ el.smog odkedy ho berieš vážne a aké úskalia obnášajú také zmeny.
4 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

A vlastne, čo sme mali vo voľbách na výber?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Kto to prečítal celé?
4 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Bude zaujímavé ako majú kalkulované oblasti hurikánov a tiež tie "mierumilovné" krajiny, čo sa v jednom kuse medzi sebou hlušia. Tam to bude iste vysokoprínosné aj ziskové. Ale isto si nebudú sťažovať na el. smog a vibrácie.

Korela, Nie, G5 nemusíbyť po celej zemi. Čo to je sprostosť. Prečo by musela. Že sa dáky bohatý megaloman dačo rozhodne, je málo. Možno len prehral stávku.
Naposledy upravil bettylou : 30.04.20 at 21:36
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

"Nikto vás nemôže prinútiť konať inak, ako sa tak rozhodnete."

betty, a čo divoký západ? Tí domorodci sa rozhodli inak ako privandrovalci. A čo spravili privandrovalci? Genocídu. A vidíš, čo stvára ten ich najlepší kovboj. Na západe už nič nie je, tak sa pustil do planéty, bude naša.
2 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

misoft
Nandrolon
Pobavilo, hlavne tá hlavička listu.
Nechápem, ako môže niekto tých pár riadkov napísaných na papieri A4 ešte dodrbať.
Kto písal, aj kto podpísal tento list musí byť poriadny intelektuálny akrobat.
Prsty boli asi rýchlejšie u sekretárky ako sledovanie napísaného....
len že či je terazky takýto "rozkaz" platný??? -chyba písania. Či sa kapitáň nebude odvolávať ..? (to len srandujem!)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
buchač
Terezia13
chlopi moje ja sa toho bojím, nuž toť ten problém, už aj bez toho je toho elektronického smogu viac ako dosť, aj to trvalo veľmi dlho, kým to začali brať ľudia vážne, hoax sem hoax tam, na zdravie to bude mať určite väčší dosah, ako si to chceme pripustiť, a nielen zdravie obetujeme, ale už o nás budú vedieť aj či sedíme v kadibudke, alebo.....a podobne
...hoax sem, hoax tam....

...a ty si snáď myslíš, že keď sa mocní tohoto sveta rozhodnú na niečom, tak to nejaká smiešna petícia (nech je už očomkoľvek) ovplyvní ? Že sa zľaknú alebo čo ?

Či sedíš alebo nesedíš na latríne, aj tak o tom bude prehľad.
Respektíve ťa zabijem rovno argumentom...si myslíš, že už terau je to nejaký problém ?
Omyl vážená...a veľký.

P.S.:
Účty si tu vybavuje len jeden hajzel ...

Rozdiel je v prístupe k riešeniu problémov. Je naivné sa domnievať, že petícia niečo rieši. Je to požiadavka, aby niekto za niekoho niečo vyriešil a celé úsilie ostatných je podpis s adresou. Môže kompetentný počítať s ich všestrannou pomocou pri riešení petičných problémov? Vývoj kvalitnejšej verzie alebo zmena životného štýlu...
Ak nám je 5G zbytočné, tak to treba ignorovať. A ak mocní nemajú lepšiu ponuku, hľadať dostupné prostriedky, ako ich presvedčiť, že je to pre nich u nás stratové. Ignorovať súvisiace projekty, ktoré by nás v budúcnosti doviedli do potreby jej využívania. Tvoriť vlastné užitočné a bezpečné projekty.
Ale treba dať ostatným našim ľuďom, ktorí s jej využívaním u nás počítajú, pre blaho národa nejakú alternatívu. Blaho operátorov ma nezaujíma.
Každý má plnú hubu elektronického smogu, vĺn, vbrácií, ok.
Tak prestaňte využívať kompletne elektronické systémy a odpojte sa od nich. Ukážte, že situáciu riešite ako mocní so všetkými dôsledkami. Nikto vás nemôže prinútiť konať inak, ako sa tak rozhodnete.
Petícia informuje, ale nerieši. Ani by som nezriadila prevádzky, ktoré by sa akokoľvek podieľali na jej výrobe. Ale bude to dosť ťažké vysvetliť ľuďom, ktorí potrebujú živiť svoje rodiny a vezmú čokoľvek. Tí, čo podpisujete, skúste povytvárať zmysluplnejšie pracovné miesta a hlavne nie za pôžičky z únie ktoré si kladú podmienky za akých budú použité.
Nielen petícia, ale ani voľby nič neriešia, ak by áno, tak ich dávno zrušia. To všetko je len na vytvorenie dojmu myslieť si že sa ako volič podieľam na moci.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bettylou
Kto to prečítal celé?
Ja...a súhlasím do posledného slovka.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Suck

Druhá možnosť
Jaroslav Naď uviedol, že okrem zrušenia hodnosti pre expredsedu NR SR Danka mal možnosť v súčasnej krízovej situácii rozhodnúť o jeho povolaní zo zálohy.
„V zmysle zápisu na okresnom úrade je totižto citujem: ‘odborník na zabezpečenie proviantných materiálov vo funkcií skladník, údržbár.’ Verte mi, že provianťáka by sme vedeli využiť, napríklad v Žehre, v Krompachoch…, kde by mohol intenzívne pomáhať pri zabezpečovaní jedla pre ľudí v karantenizovaných osadách, alebo pri zabezpečovaní pitnej vody a nemohol by povedať ani pol slova.“
„Takéto paradoxné to je, keď politici v rámci papalašizmu rozdávajú hodnosti a nevedia, čo to reálne znamená,“ doplnil na záver Naď.
Ale to má pravdu - ex-kapitán, teraz už desiatnik je ešte v aktívnej zálohe - takže teoreticky - mohli by ho pre krízovú situáciu aj povolať.
ty ako čítaš jemu ešte aj toho desiatnika zobral. Za mojich čias ak spravil niekto v aktívnej službe prieser ,mohla sa mu odobrať hodnosť len o jeden stupeň, takže mal ostať ako slobodník, ale možno sa predpisy zmenili. (To nehodnotím politické povyšovanie a politické degradovanie)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
Bude zaujímavé ako majú kalkulované oblasti hurikánov a a tie "mierumilovné" krajiny, čo sa v jednom kuse medzi sebou hlušia. Tam to bude iste vysokoprínosné aj ziskové.

Korela, Nie, G5 nemusíbyť po celej zemi. Čo to je sprostosť. Prečo by musela. Že sa dáky bohatý megalomanský dilinko dačo rozhodne, je málo. Možno má syndróm pyramíd.
sťažoval sa niekto komu dávali elektrošoky? NIE. Signál ako signál
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

vysoké napätie má nepriaznivý vplyv na zdravie,takž toto má vplyv tiež.
Na paneláku na streche,kde je rodičovský byt,je neskutočné množstvo rôznych antén.
Za 50 rokov pôsobenia to musí mať nejaký vplyv.
Pred 1,5rokom som sa tam vrátila bývať a posledneho pol roka som stále chorá.
1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

jar88
Na toto sa mohla spýtať Fica a neskôr aj Pelegriniho.
-----------------------------------------------------------------------
Kde bola keď s tým prišiel Matovič?
A teraz fakt nechápem, prečo sa nehlási tam, kde ju čakajú, ale ide s tým do novín.

Nie som si istá, či správne rozumiem tvojmu komentu. Môžem však povedať, že celé roky za Ficovej vlády bola v tomto smere totálna ignorácia. Roky sa bojovalo za ten najmenší posun vpred. Až ku koncu volebného obdobia sa po rokoch neprestajnej práce podarilo dosiahnuť nejaké testovanie pre rizikové skupiny. Všetky neziskovky zaoberajúce sa problémom spájali svoje sily a do nekonečna presviedčali kompetentných. Po ich neúnavnom tlaku nakoniec začali aspoň čosi konať. No Ficova vláda to odprezentovala tak, že to oni urobili, spúšťajú screningy a ako im záleží na občanoch. Nikto nevie, že neziskovky ako napr. Europacolon, Nie rakovine a iné zbierali podklady, roky viedli tabuľky, ktoré potom poslúžili iným, aby sa na nich bezpracne priživili. Teraz, keď sa veci mali konečne začať hýbať prišla korona. Nestačím sa čudovať, že zrazu sú prachy na testovanie celých osád. Ukázalo sa, že som mala pravdu, keď som nedávno písala, že osadníci to zvládnu. Z jednej osady iba traja skončili s ťažkosťami v nemocnici, ostatní to zvládli ľavou zadnou.
5 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Jarka 1
jar88
Na toto sa mohla spýtať Fica a neskôr aj Pelegriniho.
-----------------------------------------------------------------------
Kde bola keď s tým prišiel Matovič?
A teraz fakt nechápem, prečo sa nehlási tam, kde ju čakajú, ale ide s tým do novín.

Nie som si istá, či správne rozumiem tvojmu komentu. Môžem však povedať, že celé roky za Ficovej vlády bola v tomto smere totálna ignorácia. Roky sa bojovalo za ten najmenší posun vpred. Až ku koncu volebného obdobia sa po rokoch neprestajnej práce podarilo dosiahnuť nejaké testovanie pre rizikové skupiny. Všetky neziskovky zaoberajúce sa problémom spájali svoje sily a do nekonečna presviedčali kompetentných. Po ich neúnavnom tlaku nakoniec začali aspoň čosi konať. No Ficova vláda to odprezentovala tak, že to oni urobili, spúšťajú screningy a ako im záleží na občanoch. Nikto nevie, že neziskovky ako napr. Europacolon, Nie rakovine a iné zbierali podklady, roky viedli tabuľky, ktoré potom poslúžili iným, aby sa na nich bezpracne priživili. Teraz, keď sa veci mali konečne začať hýbať prišla korona. Nestačím sa čudovať, že zrazu sú prachy na testovanie celých osád. Ukázalo sa, že som mala pravdu, keď som nedávno písala, že osadníci to zvládnu. Z jednej osady iba traja skončili s ťažkosťami v nemocnici, ostatní to zvládli ľavou zadnou.
Pýtal som sa, prečo s tým nešli za terajšou vládou (Matovič vo volebnej kampani predsa deklaroval, že budú brať každú rozumnú myšlienku a zopakoval to aj po voľbách.) ale namiesto toho išli do novín. Ten ptvoj príspevok sa tvári, ako keby ich Matovič odmietal, alebo aspoň ignoroval. Ako keby ich predchádzajúca vláda podporovala a tá terajšia to ide bojkotovať, či dokonca rušiť.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

jar88
Jarka 1
jar88
Na toto sa mohla spýtať Fica a neskôr aj Pelegriniho.
-----------------------------------------------------------------------
Kde bola keď s tým prišiel Matovič?
A teraz fakt nechápem, prečo sa nehlási tam, kde ju čakajú, ale ide s tým do novín.

Nie som si istá, či správne rozumiem tvojmu komentu. Môžem však povedať, že celé roky za Ficovej vlády bola v tomto smere totálna ignorácia. Roky sa bojovalo za ten najmenší posun vpred. Až ku koncu volebného obdobia sa po rokoch neprestajnej práce podarilo dosiahnuť nejaké testovanie pre rizikové skupiny. Všetky neziskovky zaoberajúce sa problémom spájali svoje sily a do nekonečna presviedčali kompetentných. Po ich neúnavnom tlaku nakoniec začali aspoň čosi konať. No Ficova vláda to odprezentovala tak, že to oni urobili, spúšťajú screningy a ako im záleží na občanoch. Nikto nevie, že neziskovky ako napr. Europacolon, Nie rakovine a iné zbierali podklady, roky viedli tabuľky, ktoré potom poslúžili iným, aby sa na nich bezpracne priživili. Teraz, keď sa veci mali konečne začať hýbať prišla korona. Nestačím sa čudovať, že zrazu sú prachy na testovanie celých osád. Ukázalo sa, že som mala pravdu, keď som nedávno písala, že osadníci to zvládnu. Z jednej osady iba traja skončili s ťažkosťami v nemocnici, ostatní to zvládli ľavou zadnou.
Pýtal som sa, prečo s tým nešli za terajšou vládou (Matovič vo volebnej kampani predsa deklaroval, že budú brať každú rozumnú myšlienku a zopakoval to aj po voľbách.) ale namiesto toho išli do novín. Ten ptvoj príspevok sa tvári, ako keby ich Matovič odmietal, alebo aspoň ignoroval. Ako keby ich predchádzajúca vláda podporovala a tá terajšia to ide bojkotovať, či dokonca rušiť.
Fico na nich kašľal a Matovič teraz rieši koronu. Korona je priorita.Za Fica bol postoj taký,že onkopacienti a starí ľudia boli príťažou pre systém.
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jar88
A vlastne, čo sme mali vo voľbách na výber?
Asi ako v tom lietadle.
Letuška sa pýta cestujúceho, či si prosí večeru.
Cestujúci: a aký je výber?
Letuška: áno alebo nie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katy a R
len že či je terazky takýto "rozkaz" platný??? -chyba písania. Či sa kapitáň nebude odvolávať ..? (to len srandujem!)
Hneten blábol - akože " rozkaz " ? Kuwa ...a z ministerstva ?
Nuž aký minister, taký rozkaz...

Ono je pravdou, že uja jak jeho stožiar do Danka...lenže toto je priorita ministra armády ???
Nemá iné starosti a či povinnosti ?
Kuwa...ďalší manager na funkcii....len keď sa jeden pozrie na jeho CV, nuž má aj dosť.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_Na%C4%8F
Ďalšie súvislosti ani nespomínam, nasral by som sa...
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať