Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
buchač
bjuty smis
no ja si myslím, že armádne obkjekty na slovensku má strážiť slovenská armáda...
a 50 000 000 evri vieme aj lepšie využiť

alebo nám teda buchač - ako odborník na problematiku stráženia vojenských objektov- vysvetli, čo je zlé na mojom neštudovanom názore....
Ja netvrdím, že som odborník na problematiku...to vravíš ty.

Ja som len jedinec, ktorý mal možnosť prístupu do určitých armádnych objektov...strážených a aj fest strážených.
Som tiež jedinec, ktorý mal preukaz pracovníka SBS a aj nejaký čas v takýchto firmách pôsobil.

Snáď len zopakujem otázku...." Nože mi povedz, v koľkých utajených a strážených objektoch si bol ? "

P.S.:
Samozrejme, že očakávam aj klasické podyebovačné otázky (šak iné nevie, len sa pýtať) a komentáre od BBXX...šak ako inak.
Jeho sa pýtaj, on je odborník na slovo vzatý...kuwa, šak prepadol stráž, odzbrojil ju...následne sa sám ozbrojil a hajde sa prestrieľať.
ja len chcem vedieť dôvod, prečo si armáda nemôže strážiť svoje objekty sama...z akého dôvodu...ja naozaj žiadny nevidím....
a dáva 50 000 000 éček fy bonul, ktorá pre fica vyberá výpalné z nakradnutého...

"Minister dopravy Doležal odvolal šéfa Slovenskej správy ciest Romana Žemberu. Aktuality.sk včera zverejnili nahrávku, kde Žembera hovorí o peniazoch pre „Roba“ – konkrétne o 400 tisícoch, na ktoré sa ho pýtal „Noro“. Žembera neskôr priznal, že „Noro“ z nahrávky je Norbert Bödör."
a ktorý získaval info pre mafiána kočnera.....

čo treplo to kotlebové vemeno ma nezaujíma
50 000 000 rozmením na drobné: 24x365 dní x100 zam x 57za hod je 50 000 000. Je to veľa či málo? ja neobhajujem a ani nekritizujem ( a to určite si počas služby nestrúhajú drevené zbrane, ani nechodia peši, ani nechodia vo svojich teplákoch, aj stravu dostávajú) Aký je priemerný plat vojaka a to by boli v stráži alebo v službe všetci včetne generálov? Hlupákov je najlepšie ohúriť veľkou sumou, to sa potom rozvášňuje dav
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty smis
ja len chcem vedieť dôvod, prečo si armáda nemôže strážiť svoje objekty sama...z akého dôvodu...ja naozaj žiadny nevidím....
a dáva 50 000 000 éček fy bonul, ktorá pre fica vyberá výpalné z nakradnutého...
Nevidíš ? Predsa peniaze...
Už pred rokmi sa zrušilo stráženie vojakmi základnej služby.
Na ich miesto nastúpili maníci - občianski zamestnanci armády...a tých bolo potrebné šatiť, živiť, vyzbrojiť a aj zaplatiť.
..atď, etc,...
A ešte raz BLÁ BLÁ BLÁ.
-----------------------------------
A bonul to akože robí zdarma, plus 50 000 000 € ako všimné, že sa o našu armádu starajú profíci. Si ozaj len gumák z praveku.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="BXLmiami"][QUOTE="buchač"]
korela
V súčasnosti je asi najlepším príkladom aj dôkazom zmena správania fauny, autistických detí a pod.
Naše mačky sa povaľujú a striehnu na misky ako vždy. Dilino pes vychádzkuje sám jak vždy.
Ešte aj ten pripečený jastrab celé dni nalietava na sliepky ako vždy.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
bjuty smis
buchač
bjuty smis
no ja si myslím, že armádne obkjekty na slovensku má strážiť slovenská armáda...
a 50 000 000 evri vieme aj lepšie využiť

alebo nám teda buchač - ako odborník na problematiku stráženia vojenských objektov- vysvetli, čo je zlé na mojom neštudovanom názore....
Ja netvrdím, že som odborník na problematiku...to vravíš ty.

Ja som len jedinec, ktorý mal možnosť prístupu do určitých armádnych objektov...strážených a aj fest strážených.
Som tiež jedinec, ktorý mal preukaz pracovníka SBS a aj nejaký čas v takýchto firmách pôsobil.

Snáď len zopakujem otázku...." Nože mi povedz, v koľkých utajených a strážených objektoch si bol ? "

P.S.:
Samozrejme, že očakávam aj klasické podyebovačné otázky (šak iné nevie, len sa pýtať) a komentáre od BBXX...šak ako inak.
Jeho sa pýtaj, on je odborník na slovo vzatý...kuwa, šak prepadol stráž, odzbrojil ju...následne sa sám ozbrojil a hajde sa prestrieľať.
ja len chcem vedieť dôvod, prečo si armáda nemôže strážiť svoje objekty sama...z akého dôvodu...ja naozaj žiadny nevidím....
a dáva 50 000 000 éček fy bonul, ktorá pre fica vyberá výpalné z nakradnutého...

"Minister dopravy Doležal odvolal šéfa Slovenskej správy ciest Romana Žemberu. Aktuality.sk včera zverejnili nahrávku, kde Žembera hovorí o peniazoch pre „Roba“ – konkrétne o 400 tisícoch, na ktoré sa ho pýtal „Noro“. Žembera neskôr priznal, že „Noro“ z nahrávky je Norbert Bödör."
a ktorý získaval info pre mafiána kočnera.....

čo treplo to kotlebové vemeno ma nezaujíma
Na takú komplikovanú otázku, ti predsa nemajú ako odpovedať. Oni sa totiž nič také neučili.
Ich nikto nikdy neviedol k samostatným úvahám.
-----------------------------------------------------------------
Ale čo ja viem zo ZVS, tak bežné objekty, ako kasárne, autopark, topku a muničák sme si strážili sami. My obyčajní záklaďáci a dokonca sa stávalo, že nám dali do stráže aj záložákov, alebo holubov od bigošov.
A naviac vtedy jestvovali aj strážne jednotky.
------------------------------------------------------------------
Teraz určite nieje žiadny logický dôvod, aby ktorýkoľvek vojenský objekt musel strážiť niekto iný, ako profesionálny vojak.
Jediný logický dôvod je, dať niekomu dobre zarobiť.
ešte dobre že končí deň už máš právo byť myšlienkove unavený
Aby nám bolo jasné strážne jednotky nemali za úlohu strážiť objekty ale transporty
najutajovanejšie objekty boli aj vtedy strážené dobre vycvičenými civilnými zamestnancami, keby si ho stretol pri výkone služby ak by si prežil už by si tu komunikoval očami ako ten generál v monte christovi. žiadni základáci tobôž nie bigoši
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Transparentný účet pre ľudí postihnutých koronou,zaujímavé čítanie,z umelcov iba Adela prispela,ostatní asi plačú v kúte.
https://www.pokladnica.sk/sk/fond-vzajomnej-pomoci
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="misoft"][QUOTE="korela"]Tušila som, že niekto tu spomenie v prvom rade paranoju.


To je každému hádam jasné, človek nemá istotu ani vo vlastnej obývačke, čo sa týka súkromia, preto telefón buď prekrývam alebo vypínam, a ak je ešte aj obojstranná kamera
.., plus monitory, novodobé obrazovky a pod., ale to je najmenej, že ti zmapujú celé obydlie aj zvnútra."

Jakí zvedaví. Znamená, že máš ešte furt zaujímavejší život ako oni.


Nie sú to príznaky paranoje?

Nie sú. Proste si doma a robíš si, čo chceš.
Hráš sa,predstavuješ si aké by to bolo, ako sa cítiš pri predstave, že ťa niekto sleduje doma a okupuje tvoju kameru. .. . .
Naposledy upravil bettylou : 01.05.20 at 05:19
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

[QUOTE="bettylou"][QUOTE="BXLmiami"]
buchač
korela
V súčasnosti je asi najlepším príkladom aj dôkazom zmena správania fauny, autistických detí a pod.
Naše mačky sa povaľujú a striehnu na misky ako vždy. Dilino pes vychádzkuje sám jak vždy.
Ešte aj ten pripečený jastrab celé dni nalietava na sliepky ako vždy.
U vás sa hádam niečo veľmi výrazne zmenilo? Lebo ak je už niečoho príliš, tak je toho už moc.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE="buchač"]
bjuty smis

P.S.:
Samozrejme, že očakávam aj klasické podyebovačné otázky (šak iné nevie, len sa pýtať) a komentáre od BBXX...šak ako inak.
Jeho sa pýtaj, on je odborník na slovo vzatý...kuwa, šak prepadol stráž, odzbrojil ju...následne sa sám ozbrojil a hajde sa prestrieľať.
ČO som vravel ???
UŽ CHUJ99 nastúpil a jede a jede ....
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

[QUOTE="buchač"]
buchač
bjuty smis

P.S.:
Samozrejme, že očakávam aj klasické podyebovačné otázky (šak iné nevie, len sa pýtať) a komentáre od BBXX...šak ako inak.
Jeho sa pýtaj, on je odborník na slovo vzatý...kuwa, šak prepadol stráž, odzbrojil ju...následne sa sám ozbrojil a hajde sa prestrieľať.
ČO som vravel ???
UŽ CHUJ99 nastúpil a jede a jede ....
Dobré kotrmelce tu stváraš.
--------------------------------------
Ešte raz sa ťa opýtam.
Pracoval si niekedy vo svojom živote na niečom skutočnom?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
[............................................
Ide o to, že ty si presvedčený o svojej pravde (Naď je fasa) a ja zasa o svojej (Naď je fas).
.............................
Naď (z maďarského NAGY) je veľký........
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Takze su 2 verzie....
Jar88,.....chcu sa nabalit ( samozrejme aj moj nazor)
Ostatni...armada chce usetrit....

Danko,. Rozkaz je viac ako zakon gajdos a najmá holko su toho zaruka...
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

!!!!!!!!!!nuž! bez týchto oplzlostí!!!!!!! na ktoré tu nikto nie je zvedaví!!!!!!!!!!!! by to tu bolo dýchatelnejšie!!! ak nemáte čo povedať, nenapadávajte!!!!!!!!!!!!!! zmiznite z porady!!!!!!!!!
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

prosím admina, aby túto tému zrušil, už je to len nevraživosť a dokazovanie si ega!
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Terezia13
prosím admina, aby túto tému zrušil, už je to len nevraživosť a dokazovanie si ega!
Zrejme reaguješ na mňa, ale ja zase reagujem na príspevok "anderkova3"...
0 2
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

nuž len je mojim prianim - nič viac - nereagumte na blbcov!!!!!!! idete na ich úroveň!!!!! a nech si blbý besný pes chudák šteká, však zájde na jeho besnotu
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Terezia13
nuž len je mojim prianim - nič viac - nereagumte na blbcov!!!!!!! idete na ich úroveň!!!!! a nech si blbý besný pes chudák šteká, však zájde na jeho besnotu
OK. :-)
1 2
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
sito
"Nikto vás nemôže prinútiť konať inak, ako sa tak rozhodnete."

betty, a čo divoký západ? Tí domorodci sa rozhodli inak ako privandrovalci. A čo spravili privandrovalci? Genocídu. A vidíš, čo stvára ten ich najlepší kovboj. Na západe už nič nie je, tak sa pustil do planéty, bude naša.
Ty si nevzal náhodou omylom z kuchyne tabletky s nápisom LSD? že máš divoký západ??
Baby chceli znižovať el. smog. Tak som myslela, že vypisovanie na sieti, nie tá pravá cesta ako to dosiahnuť.
Jak donútiš niekoho používať tie sračky ak nechce? Nijak. Ako tak čítam, ľudia sú leniví niečo pre seba spraviť, tak sa vyhovárate na mocných. Ako keby vás oni držali pred telkou a do rúk vám chemoprenom vlepili mobil a vy teraz plačete, že to oni za všetko môžu. Čo myslíš, žekovboj príde s chlapcami kukať na ciganske osady? Hentí pripečenci, kým sami seba presvedčia, že je planéta ich, tak ju skôr kobylky zožerú.
Korony kus zafúklo a Geroj amerika sa posral v bunkri. Ozaj už ste mu tam do tých bunkrov doručili trocha svietiplynu, aby si tam potom mohol posvieťiť do zrkadla, aký je K0k0t?.
Naposledy upravil bettylou : 30.04.20 at 22:49
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
bjuty smis
buchač
bjuty smis
vynikajúca práca ministra naďa...
včera odkapitánovanie, zrušenie nákupou ot....vykopnutia balciara už skôr

dnes dalšia svinstvá sns a mafie

https://www.aktuality.sk/clanok/7866...a-48-milionov/
...a nie si ty nejaký vyštudovaný poľnohospodár...či ?
Sorry...ty sa rozumieš aj do problematiky stráženia vojenských objektov a aj strategického významu ako takého ?
Nože mi povedz, v koľkých utajených a strážených objektoch si bol ?
ty sa rozumieš ?
tak nám teda potvrd, že je správne, aby armáda platila 50 000 000 evri súkromnej mafiánskej firme za stráženie svojích objektov...
to bolo priame zadanie alebo výber z viacerých ponúk. Inak najlepšie by bolo keby to prišla strážiť nejaká čínska firma. Je lacnejšia. Keď môže čína dodávať najlacnejšie rúška a ostatné pomôcky pre štát, ten štát ktorému sa nehnusí vyberať dane od svojich obyvateľov, ale drahšie dodávky sú zlé. Pretože ak číňanky môžu šiť za misu ryže, potom môžu aj Slovenky, tak isto by mohli objekty strážiť za cenu podobnú čínskej.
Isto? Len aby po strážení za takú výplatu aspoň pôdorys po objekte zostal.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

https://www.euro.cz/tv/chceme-se-vra...astimil-tlusty
„Navrhneme úpravu české ústavy. A to narovnání vztahu Prahy s Bruselem, toho, že v některých otázkách můžeme být teď Bruselem přehlasováni a tím jsou nám některé věci nařizovány. Vyřešíme diktát Bruselu vůči Praze bez toho, aby bylo nutné vystupovat z EU,“ slibuje někdejší otec myšlenky české rovné daně, která přetrvala v tuzemském daňovém systému dodnes.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Premohla som sa a donútila pozrieť celý záznam.
Nie je charakterovo čistejší ako niektorí predchádzajúci členovia vlád, ľudia očakávali mladých a dravých ľudí túžiacich možno aj po pravde a nie iba po nenávisti a odplate.
.
Jeden z príspevkov pod videom.
Pred 2 hodinami
"Ovce tlieskajú daňovému podvodníkovi... takže je tam koľko ? ... 95 či menej podržtašiek čo kryjú daňového podvodníka Matelka.... Ty trnavský blázon - do roka a do dňa padne tá tvoja skorumpovaná tlupa a ako sa podarilo zrušiť Mečiarove amnestie tak sa bude dať zrušiť aj premlčanie tvojich podvodov a pôjdeš ty do basy...nezabúdaj potom nechať otvorené dvere, aby ti ich nemusela vylamovať NAKA ."
.
Nejde o ojedinelý príspevok v tomto duchu, musí mať s ním podobné skúsenosti viac ľudí, ale neviem z akého dôvodu sa ho boja.
Jedno je fakt, a budem to tu opakovať, lebo ak je to jeho vlastnosť, aj tak sa časom prejaví.
A Ritomska o ňom vyjavila iba pravdu. Jeho pracovné metódy boli prinajmenšom "zvláštne".
Bolo by zaujímavé poznať jeho rodičovské, ev. aj starorodičovské zázemie, niečo ho po tejto pomerne ešte krátkej ceste života muselo poriadne ovplyvniť.

Pre bjutyho a jar, ešte kým mi capnete ako vždy pri spomenutí jeho osoby zakaždým dve mínusky, áno, neuzatváral s ľuďmi písomné pracovné zmluvy, pre neho platili v deväťdesiatych rokoch iba ústne. Iba ústne! Či sa vám to chce veriť alebo nie. Samozrejme potom aj s výhodami pre jeho osobu.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať