Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
buchač
Lipšica v koalícii spomínajú ako možného generálneho prokurátora
https://domov.sme.sk/c/22396696/sas-...i.html?ref=trz

Toto snáď hádam nie.....či ???
Dúfam,že nie.Zákony platia pre každého rovnako.Aspon dúfam,či?
No, neviem, ako by niektorí lekári preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
Čo sa týka zdravia, ani ústava sa nedodržuje roky.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
No, neviem, ako by niektorí lekári preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
Čo sa týka zdravia, ani ústava sa nedodržuje roky.
No, neviem, ako by niektorí účtovníci (daniari, finančníci.....) preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
No, neviem, ako by niektorí lekári preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
Čo sa týka zdravia, ani ústava sa nedodržuje roky.
No, neviem, ako by niektorí účtovníci (daniari, finančníci.....) preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
To bol jeden z dôvodov, prečo Harabín neprekročil ani min. hranicu.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

korela
buchač
korela
No, neviem, ako by niektorí lekári preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
Čo sa týka zdravia, ani ústava sa nedodržuje roky.
No, neviem, ako by niektorí účtovníci (daniari, finančníci.....) preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
To bol jeden z dôvodov, prečo Harabín neprekročil ani min. hranicu.
teda kto nevolil Harabina má nakradnuté? či ako ?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
buchač
korela
No, neviem, ako by niektorí lekári preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
Čo sa týka zdravia, ani ústava sa nedodržuje roky.
No, neviem, ako by niektorí účtovníci (daniari, finančníci.....) preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
To bol jeden z dôvodov, prečo Harabín neprekročil ani min. hranicu.
hej....zlodejskí účtovníci rozhodli...

daj ešte niečo z hlavných správ
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
jar88
Jediná tu spomína Krajciho?
A to je akože niečo neprípustné?
Skús tu niekedy dať aj nejakú odpoveď, lebo si tu človek môže pripadať ako na februárke pred 89.
Je vhodné si pozrieť dnešného Štubniaka, dobre rozobral vládnu suitu.
Dnes na zahrade som počúval toto video.
Nieje dnešné, je zo včerajšku.
Pustil som si ho tri krát za sebou a nie a nie si z neho niečo rozumné zapametať.
Skoro ako keby som počúval nejaký prejav z rokov pred rokom 1989.

Nuž mi napovedz, čo som prepočul.
-------------------------------------------------
Pritom toho Kundracíka stačí vypočuť raz a už nikdy neuveríš na elektrosmog. A nie tak ešte na pukance.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Mila123
korela
buchač
korela
No, neviem, ako by niektorí lekári preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
Čo sa týka zdravia, ani ústava sa nedodržuje roky.
No, neviem, ako by niektorí účtovníci (daniari, finančníci.....) preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
To bol jeden z dôvodov, prečo Harabín neprekročil ani min. hranicu.
teda kto nevolil Harabina má nakradnuté? či ako ?
No a ako inak?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
korela
No, neviem, ako by niektorí lekári preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
Čo sa týka zdravia, ani ústava sa nedodržuje roky.
No, neviem, ako by niektorí účtovníci (daniari, finančníci.....) preukazovali svoje majetky a životnú úroveň.
Ty si niekde počul, že by sa preukazovanie majetku malo týkať aj účtovníkov a ostatných obyčajných ľudí?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prečo ho tu stále od začiatku obhajuješ? Neustále tu jediná spomínaš Krajčího, akoby neišlo aj o ostatných členov vlády. Dobre vieš, že príčina je niekde inde. Iba odkláňaš od problému.
Skús odpustiť prešľapy každému bez rozdielu, potom ti uverím.[/QUOTE]
*
Som lekár a zaujíma ma ministerstvo zdravotníctva a náš minister,náš zdrav.program,informácie o Covide z môjho hľadiska-čo ma má zaujímať obrana?Čo mám podľa Teba odpúšťať?
3 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

buchy už toľko nepreháňaj ... zase si sa zadrapil parlamentného bufetu ...to, že USS zavrel bufet, ešte neznamená, že všetky firmy a podniky ich mali zatvorené ... pri určitých opatrenich fungovali aj inde
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak mňa baví Lipšic ako kandidát na generálneho prokurátora.Nič proti nemu,má všetky predpoklady na danú funkciu a aj by bol vhodný,ale....v podmienke?Generálny prokurátor SR v podmienke?Dobrý vtip,teda,kam sa hrabú zväzáci zo Zomri.
2 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Zákon BY MAL platiť pre každého rovnako. Na Slovensku sa BY používa veľmi často a v rôznych spojeniach ... úplne najlepšie je ak v správach počujem ... údajne by malo ...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
sito
...............................

Vtedy nikto z obchodu nevolal, že majú toto a toto. Mám kúpiť, a koľko? Vtedy sa dal telefón odpočúvať. A dnes? Dá sa cez telefón zistiť či ste na záchode, hajzli. No to je v riti, kde všade majú siete niti.
Pozor! Lebo vymyslia ešte aplikáciu, ktorá z výkalov zistí všetko - či piješ, ješ, slopeš, inhaluješ, fetuješ, picháš si... len bude potrebné zakúpiť nový phone, pretože počas "aktu" srania si ho budeš musieť dať pod riť a kydať na neho.
To hádam nie! Či?

Dušan, naučili ho rozprávať, naučili ho počúvať. Ak ho naučia ešte aj čuchať, tak to už bude v riti. A budú vedieť aj to, čo všetko je v riti. A všetkých nás budú mať pri tom u prdele.
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

BXLmiami
Tak mňa baví Lipšic ako kandidát na generálneho prokurátora...
Súhlasím, ale je zaujímavé sledovať, ako úzkostlivo sa skúma profil uchádzača .. nasledujúceho po Čižnárovi !
Alebo ako sa bude skúmať kandidát, ktorý príde na Kováčikove ("skóre 60:0") miesto...

Áno, Lipšic zrazil (ožratého) chodca, ktorý mu za tmy vbehol do cesty spoza odbočujúceho auta. Áno, urobil chybu, išiel o pár km/h viac, ako mal.
A to je jeho jediný problém v tomto prípade. Aký iný problém má ?
0 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Súhlasím,je to jediný problém a nemá žiadny iný.Ale generálny prokurátor musí mať čistý register trestov a predpokladám,že ak lekári či učitelia MUSIA mať čistý ODPIS trestov a ani že nie výpis,tak generálny prokurátor SR ho tiež musí mať čistý.Toto nie je o chybe,toto nie je o ničom inom ako o právnom štáte.
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Hm, právny štát .................................................. .................

A čo je to právo ?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

To na čo sme za posledných 20 rokov zabudli a čo táto vláda sľúbila vrátiť.Alebo si to už rozmysleli?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Tak mňa baví Lipšic ako kandidát na generálneho prokurátora.Nič proti nemu,má všetky predpoklady na danú funkciu a aj by bol vhodný,ale....v podmienke?Generálny prokurátor SR v podmienke?Dobrý vtip,teda,kam sa hrabú zväzáci zo Zomri.
učitel musí dať odpis z registra. a prokurátor čo?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bodliak
BXLmiami
Tak mňa baví Lipšic ako kandidát na generálneho prokurátora...
Súhlasím, ale je zaujímavé sledovať, ako úzkostlivo sa skúma profil uchádzača .. nasledujúceho po Čižnárovi !
Alebo ako sa bude skúmať kandidát, ktorý príde na Kováčikove ("skóre 60:0") miesto...

Áno, Lipšic zrazil (ožratého) chodca, ktorý mu za tmy vbehol do cesty spoza odbočujúceho auta. Áno, urobil chybu, išiel o pár km/h viac, ako mal.
A to je jeho jediný problém v tomto prípade. Aký iný problém má ?
Iný problém že vtedy telefonoval počas jazdy, čo my nesmieme.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

sito
Hm, právny štát .................................................. .................

A čo je to právo ?
a indiáni nevedeli čo je to právny.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať