Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
bodliak
BXLmiami
Tak mňa baví Lipšic ako kandidát na generálneho prokurátora...
Súhlasím, ale je zaujímavé sledovať, ako úzkostlivo sa skúma profil uchádzača .. nasledujúceho po Čižnárovi !
Alebo ako sa bude skúmať kandidát, ktorý príde na Kováčikove ("skóre 60:0") miesto...

Áno, Lipšic zrazil (ožratého) chodca, ktorý mu za tmy vbehol do cesty spoza odbočujúceho auta. Áno, urobil chybu, išiel o pár km/h viac, ako mal.
A to je jeho jediný problém v tomto prípade. Aký iný problém má ?
Iný problém že vtedy telefonoval počas jazdy, čo my nesmieme.
Aj na Threemu sa už zabudlo, kde sa Lipšic prejavil zatĺkaním ako jediný zo všetkých.
Morálny kredit má rovnako vysoko, ako Prechádzka. Odbornosť neposudzujem, nie som právnik, ale ružové okuliare nemám ani v tomto smere.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

BXLmiami
To na čo sme za posledných 20 rokov zabudli a čo táto vláda sľúbila vrátiť.Alebo si to už rozmysleli?
Neviem ako rozmýšľa, myslí súčasná vláda, jej primát?

Myslím si, že právo je moc. Mať moc moci, toho je v moci mať právo rozhodnúť o ľuďoch.

Ale, moc ľudí má tiež nejakú moc. A potom mocní potrebujú pomoc voči tým, ktorých je moc. A kto im pomôže?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pavol54
sito
Hm, právny štát .................................................. .................

A čo je to právo ?
a indiáni nevedeli čo je to právny.
... deti prérie, Inkovia, ....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
pavol54
bodliak
BXLmiami
Tak mňa baví Lipšic ako kandidát na generálneho prokurátora...
Súhlasím, ale je zaujímavé sledovať, ako úzkostlivo sa skúma profil uchádzača .. nasledujúceho po Čižnárovi !
Alebo ako sa bude skúmať kandidát, ktorý príde na Kováčikove ("skóre 60:0") miesto...

Áno, Lipšic zrazil (ožratého) chodca, ktorý mu za tmy vbehol do cesty spoza odbočujúceho auta. Áno, urobil chybu, išiel o pár km/h viac, ako mal.
A to je jeho jediný problém v tomto prípade. Aký iný problém má ?
Iný problém že vtedy telefonoval počas jazdy, čo my nesmieme.
Aj na Threemu sa už zabudlo, kde sa Lipšic prejavil zatĺkaním ako jediný zo všetkých.
Morálny kredit má rovnako vysoko, ako Prechádzka. Odbornosť neposudzujem, nie som právnik, ale ružové okuliare nemám ani v tomto smere.
a že mal pravdu ti samozrejme zas uniklo....už nie si na hlavných správach
a že ako jediný ))))) ty zas ideš

maznák sa priznal ? či jankovičová ? alebo teda mamojka ? alebo ktorý smerák ??

a ešt nám povedz, čo klamal.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Klamal, že s ňou nekomunikoval a to mi na jeho morálny "kredit" stačí.
Viac sa rozpisovať nebudem, lebo v tom čase už bolo všetko napísané.
A že "mal pravdu"? Ako vieš?
Alebo stačí, že ti to povedal?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sito
misoft
sito
...............................

Vtedy nikto z obchodu nevolal, že majú toto a toto. Mám kúpiť, a koľko? Vtedy sa dal telefón odpočúvať. A dnes? Dá sa cez telefón zistiť či ste na záchode, hajzli. No to je v riti, kde všade majú siete niti.
Pozor! Lebo vymyslia ešte aplikáciu, ktorá z výkalov zistí všetko - či piješ, ješ, slopeš, inhaluješ, fetuješ, picháš si... len bude potrebné zakúpiť nový phone, pretože počas "aktu" srania si ho budeš musieť dať pod riť a kydať na neho.
To hádam nie! Či?

Dušan, naučili ho rozprávať, naučili ho počúvať. Ak ho naučia ešte aj čuchať, tak to už bude v riti. A budú vedieť aj to, čo všetko je v riti. A všetkých nás budú mať pri tom u prdele.
Kým to bude "v riti" tak to ešte ujde. Ale keď ho už BUDEME mať integrovaný v riti - tak to bude fakt úplne v riti
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
bodliak
BXLmiami
Tak mňa baví Lipšic ako kandidát na generálneho prokurátora...
Súhlasím, ale je zaujímavé sledovať, ako úzkostlivo sa skúma profil uchádzača .. nasledujúceho po Čižnárovi !
Alebo ako sa bude skúmať kandidát, ktorý príde na Kováčikove ("skóre 60:0") miesto...

Áno, Lipšic zrazil (ožratého) chodca, ktorý mu za tmy vbehol do cesty spoza odbočujúceho auta. Áno, urobil chybu, išiel o pár km/h viac, ako mal.
A to je jeho jediný problém v tomto prípade. Aký iný problém má ?
Iný problém že vtedy telefonoval počas jazdy, čo my nesmieme.
Ale on vtedy mal výnimku (ako ten parlamentný bufet), čo my výnimky nemáme....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
To na čo sme za posledných 20 rokov zabudli a čo táto vláda sľúbila vrátiť.Alebo si to už rozmysleli?
Poznáš toto?
Sľuby sa sľubujú - blázni sa radujú!
a toto?
Papier znesie všetko!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Klamal, že s ňou nekomunikoval a to mi na jeho morálny "kredit" stačí.
Viac sa rozpisovať nebudem, lebo v tom čase už bolo všetko napísané.
A že "mal pravdu"? Ako vieš?
Alebo stačí, že ti to povedal?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
s kým nekomunikoval ? s treemou ?
vieš vôbec, čo je treema ?
ešte raz, píšeš, že sa zabudlo na treemu a lipšic sa prejavil zatlkaním..kde ? čo v treeme zatlkal ?

- klamali o treeme iní ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale má pravdu! S treemou naozaj nekomunikoval, ale komunikoval (možno) CEZ aplikáciu Treema. A to je OBROVSKÝ rozdiel!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

s kým komunikoval cez aplikáciu treema a zatlka to ?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, koľko aplikácii si vživote vlastnoručne naprogramoval, že mi ideš vysvetľovať čo je Threema a chytať ma za slovíčka?
Radšej sa odpoj z netu, lebo nemusia všetci vedieť, aký si j*bnutý.
PS: ostatní si domysleli, že myslím tú čiernovlasú ježibabu.
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Bjuty, koľko aplikácii si vživote vlastnoručne naprogramoval, že mi ideš vysvetľovať čo je Threema a chytať ma za slovíčka?
Radšej sa odpoj z netu, lebo nemusia všetci vedieť, aký si j*bnutý.
PS: ostatní si domysleli, že myslím tú čiernovlasú ježibabu.
klasika kotleboveho vemena

zasmradit klamstvami
nevedieť si ho obhájit
trepať veci mimo temy
začať sprosto urážať....

ps - doplním : kde v treeme klamal o čiernovlasej ježibabe ? o čom tu " ostatní ", ktorých si sa zrejme vyhlásil za hovorcu vedia ?
Naposledy upravil bjuty smis : 05.05.20 at 12:24
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
bodliak
BXLmiami
Tak mňa baví Lipšic ako kandidát na generálneho prokurátora...
Súhlasím, ale je zaujímavé sledovať, ako úzkostlivo sa skúma profil uchádzača .. nasledujúceho po Čižnárovi !
Alebo ako sa bude skúmať kandidát, ktorý príde na Kováčikove ("skóre 60:0") miesto...

Áno, Lipšic zrazil (ožratého) chodca, ktorý mu za tmy vbehol do cesty spoza odbočujúceho auta. Áno, urobil chybu, išiel o pár km/h viac, ako mal.
A to je jeho jediný problém v tomto prípade. Aký iný problém má ?
Iný problém že vtedy telefonoval počas jazdy, čo my nesmieme.
Ale on vtedy mal výnimku (ako ten parlamentný bufet), čo my výnimky nemáme....
nie ja zakázané ísť do parlamentného bufetu minimálne ako vodič vozidla so surovinami
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

čo máte stále s tým bufetom
však to nie je reštaurácia pre verejnosť, stravujú sa tam poslanci a zamestnanci nrsr
a tam sú len hygienické obmedzenia, nie je plošný zákaz závodného stravovania....

trápna bola naozaj iba reakcia toho tlstocha hygienika, že on nevedel, že je v parlamente bufet....
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Myslíš to klamstvo toho tlsťocha?
Lebo fakt neuverím, že v jeho gágore neskončilo nič z toho bufetu...
Ja mám zato, že urážať si začal prvý ty, konkrétne posmeškami, že ako mohol komunikovať s threemou a podobné tvoje sračky.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
čo máte stále s tým bufetom
však to nie je reštaurácia pre verejnosť, stravujú sa tam poslanci a zamestnanci nrsr
a tam sú len hygienické obmedzenia, nie je plošný zákaz závodného stravovania....

trápna bola naozaj iba reakcia toho tlstocha hygienika, že on nevedel, že je v parlamente bufet....
Konečne sa rozumieme...fakt trápne vyjadrenie dotyčného.

Máš pravdu, že to nie je reštika pre verejnosť...že sa tam stravujú zamestnanci.
Ale ako som uviedol, tak aj v iných bufetoch (závodných jedálňach) sa stravujú len zamestnanci...no tie na rozdiel od Parlamentky MUSELI byť uzatvorené.
Takže ???
1 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

buchy, definuj presne čo myslíš pod pojmom uzatvorené ... že boli úplne zamknuté a nefunkčné
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
čo máte stále s tým bufetom
však to nie je reštaurácia pre verejnosť, stravujú sa tam poslanci a zamestnanci nrsr
a tam sú len hygienické obmedzenia, nie je plošný zákaz závodného stravovania....

trápna bola naozaj iba reakcia toho tlstocha hygienika, že on nevedel, že je v parlamente bufet....
Konečne sa rozumieme...fakt trápne vyjadrenie dotyčného.

Máš pravdu, že to nie je reštika pre verejnosť...že sa tam stravujú zamestnanci.
Ale ako som uviedol, tak aj v iných bufetoch (závodných jedálňach) sa stravujú len zamestnanci...no tie na rozdiel od Parlamentky MUSELI byť uzatvorené.
Takže ???
19.03.2020 - ÚVZ SR – Dr. Trusková – stravovanie na pracoviskách (závodné stravovanie v uzavretom systéme stravovania)

Pri vydávaní stravy dodržiavať všetky hygienické a protiepidemické opatrenia podľa súčasne platných právnych predpisov. Ak nie je možné v uzavretom systéme zariadenia spoločného stravovania zabezpečiť konzumáciu jedla inak (napr. konzumácia stravy na izbe) musia sa dodržať nasledovné opatrenia:

personál prevádzky stravovania musí mať osobné ochranné pracovné prostriedky (vrátene prikrývky úst a nosa a ochranných jednorazových rukavíc)
výdaj stravy je potrebné zabezpečiť tak, aby sa v jedálni nachádzal obmedzený počet ľudí a aby za stolom sedela jedna osoba,
výdaj jedla možno podávať aj v dlhšom časovom termíne ako sú 3 hod, s tým že je zabezpečený ohrev jedla podľa HACCP,
stoly rozmiestniť minimálne 2 metre od seba,
príbor pre osobu zabaliť do papierovej vreckovky, aby nedošlo ku kontaminácii ďalších príborov (ideálne ak personál odovzdá takto zabalený príbor do rúk stravníkovi),
pre stravníkov pri vstupe do jedálne poskytnúť možnosť dezinfekcie rúk,
zamedziť, aby sa pred jedálňou zhromažďovali stravníci čakajúci na obed.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
buchy, definuj presne čo myslíš pod pojmom uzatvorené ... že boli úplne zamknuté a nefunkčné
neboli zamestnanci, nebola jedáleň
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať