Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pobavilo, ako aj celý Korona Fajrus :-)))))))))))))
Lampedusa.jpg  
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ked už fakt že sa bavili sestričky-chcelo sa mi s tých vulgarizmov vracať.Moje dieťa sa zdvihlo a odišlo,povedala že takéto niečo fakt nemusí.Možno má napríklad pravdu či už ten vulgárny Šoltes alebo vulgárny Havran-ale neviem čo si dokazujú ked tie zvratky z ust púšťajú do eteru na pokračovanie.Nezaslúžia si žiadnu pozornosť.
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Neviem kto je Havran, musím asi doštudovať. Šoltésa si pamätám ako investigatívneho novinára v nejakej TV, takto to sa vyjadroval normálne.
Ale teraz ma napadlo, ako na nočnej sestričky flirtovali v sesterni s asi 2 pacientami. Celá naša izba nespala, lebo ten retardovaný rehot hihihi a neslušné vtipy frčali celú noc aj cez zatvorené dvere.
Nemocnice sú asi kapitola sama o sebe.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dresk
BXLmiami
Ked už fakt že sa bavili sestričky-chcelo sa mi s tých vulgarizmov vracať.Moje dieťa sa zdvihlo a odišlo,povedala že takéto niečo fakt nemusí.Možno má napríklad pravdu či už ten vulgárny Šoltes alebo vulgárny Havran-ale neviem čo si dokazujú ked tie zvratky z ust púšťajú do eteru na pokračovanie.Nezaslúžia si žiadnu pozornosť.
Vulgarita je odrazom IQ. A taky vulgarny buchac vam nevadi ?
Nič v zlom, ale asi o týchto veciach moc toho nevieš. Taktiež nadpriemerne inteligentní ľudia majú "väčšie" sklony k alkoholizmu, naopak podpriemerne inteligentní majú "väčšie" sklony ku gamblerstvu a omamným látkam /fetovanie, omamné drogy-nie povzbudzováky, napr. pri kokaíne je to zas naopak/. Vyradiť všetkých užívajúcich kokaín, to by nás častokrát nemal kto operovať...
Pre niekoho ťažké pochopiť. Ale odborné výskumy existujú.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Dáša, opýtam sa priamo. Videla si ten film? Lebo to hrešenie je fakt na smiech.
Vyslovene toto som nezažil ani na stavbách, kde fakt pracovali vo výškach tvrdí chlapi, ani vo fitkách trojbojároch a myslím si, že ani sám veľký Kočner, Fico, Kaliňák sa takto v súkromí nevyjadrujú.
Proste ak sa chceš k tomu filmu vyjadriť, pozri si ho. Pozerám všeličo, od hororov cez akčné nízkorozpočtové, ale toto je už fakt na smiech. To nemôže nikto myslieť vážne, niekedy sa mi aj zdá, že samotní herci si v tom filme robili komédiu a bolo im aj do smiechu keď sa podľa scenára museli takto správať...
ty sa radšej pozri, čo tu vyvádzaš...nemusíš chodiť do kina...
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Chcel som ráno napísať, že presne ten film oslovuje divákov ako si ty a v podstate rovnakých. Ale nechcel som začať ako prvý...
Vám stačí málo.
Natrieskať za každým slovom niečo začínajúce na ku, pi, ko, je a budete sa chytať za bruchá od smiechu celý film.
Ako málo ti stačí k spokojnosti. V podstate taký úbohý, čisto konzumný spôsob života. K tomu ešte nejaký gril, slaninu, klobásu, uhorku a vlastnú nadváhu. :-))
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Bohuzial, vulgarizmy sa coraz častejšie objavuju aj v "moderných" divadelnych predstaveniach, s ktorými chodia známi (nielen serialovi) herci hostovat po SK. Vadi mi to, uz minimalne dvakrat som z predstavenia odisla, a nebola som sama ...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ked isiel film v kinach...pacili sa mi komentare-gunďžovanie ludi....ze xy krat - "1000" za den to "puštali" ale napr. Bed boys3 2x....
Zas film nacasovany...ako film unos...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dáša_
BXLmiami
Žeby aj v tej knihe pretekal, kto za stanovený čas viackrát zahreší???
*
Ved ano,ked týchto ľudí počúvam tak si vravím čo chceme od detí čo majú takýto vzor vulgárnych chlapov.Slušnú vetu nepovedia ani ked sa pomýlia.Hnus.
na jednej strane su to vulgarizmy. Nepáči sa mi to používanie. Aj by som bojovala proti používaniu, aj sa doma snažia. Ale vždy to niekde utečie.
Na druhej strane, sú to iba slová. Pre mladých je to niečo ako "hele vole".... len fráza. A vlastne, fakt sa maju vyjadrovať len jemnučko, aby sa nikoho nedotkli?

Obávam sa, že toto je už bežný jazyk.
A na druhú stranu, to že sa to nepoužívalo vo filmoch ešte neznamená, že to neexistovalo. Že sa vždy nenašli také, čo to používali.
Veď práve, týmto si to zdôvodní veľa ľudí bez akéhokoľvek zamyslenia. Nezastávam tento názor. Všetci vieme, že slovo má silu hromu, ako nás dokážu priamo zasiahnuť niekoho myšlienky, význam ich vyjadrení aj slov tak, že človek je schopný pocítiť v momente stratu svojej energie, pocit obliatia potu, zblednutia a iných fyziolog. reakcií. Asi sme sa s tým mnohí stretli. Niektorí nemuseli.

Pýtam sa, prečo by nás mali obklopovať toxickí ľudia? Prečo im to tolerujeme? Kto má záujem a podporuje rozširovanie tohto vyjadrovania v éteri všeobecne a špeciálne v kultúre? Ja si to viem veľmi dobre vysvetliť.
Je vždy iba na jednotlivcovi, ako sa vyjadruje. Každú sekundu rozhodujeme v prítomnosti o svojej budúcnosti. Vždy ide o voľbu.

Mojich rodičov som do ich smrti nepočula vysloviť jeden vulgarizmus. Nikdy. Ani starších bratov a žijúci má stále v tomto zmysle rovnakú slovnú zásobu. Nič mu nikdy neutečie.

Už som to tu niekoľkokrát spomínala, a aj to, že vôbec nie je nutné vulgarizmy používať. Dávam ich totiž jednoducho do súvislostí s energiami, všetko sa dá nejako vyhodnotiť, obklopujú nás všade, a zastávam tento názor:
"Ak je teda pravda, že naše telo obsahuje 70% vody a voda vie zachytávať rezonanciu z okolia, tak je veľmi jednoduché, aby sme ovplyvňovali našim správaním a konaním, čo je následkom nášho myslenia, aj druhých ľudí vedľa nás."
(Citované z teraz náhodne nájdeného webu https://www.ozsmaragdy.sk/l/voda-a-laska/ pri hľadaní dokument. fotiek Japonca Emoto Masaru, tie pozná už asi každý inteligentnejší človek.)
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
BXLmiami
Žeby aj v tej knihe pretekal, kto za stanovený čas viackrát zahreší???
*
Ved ano,ked týchto ľudí počúvam tak si vravím čo chceme od detí čo majú takýto vzor vulgárnych chlapov.Slušnú vetu nepovedia ani ked sa pomýlia.Hnus.
na jednej strane su to vulgarizmy. Nepáči sa mi to používanie. Aj by som bojovala proti používaniu, aj sa doma snažia. Ale vždy to niekde utečie.
Na druhej strane, sú to iba slová. Pre mladých je to niečo ako "hele vole".... len fráza. A vlastne, fakt sa maju vyjadrovať len jemnučko, aby sa nikoho nedotkli?

Obávam sa, že toto je už bežný jazyk.
A na druhú stranu, to že sa to nepoužívalo vo filmoch ešte neznamená, že to neexistovalo. Že sa vždy nenašli také, čo to používali.
Skús sa baviť zo svojim klientom alebo šéfom takýmto bežným jazykom. Mne takto omylom povedala jedna robotníčka a už bola za bránou. Veľmi sa ospravedlňovala na druhý deň že už si bude dávať pozor na jazyk. Film alebo verejné vystúpenie má aj výchovný cieľ ako v jazyku tak aj v správaní. Potom by nemohol premiér v dialógoch hovoriť o "sraní, vysraní" do éteru ako o bežnej komunikácii
5 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Chcel som ráno napísať, že presne ten film oslovuje divákov ako si ty a v podstate rovnakých. Ale nechcel som začať ako prvý...
Vám stačí málo.
Natrieskať za každým slovom niečo začínajúce na ku, pi, ko, je a budete sa chytať za bruchá od smiechu celý film.
Ako málo ti stačí k spokojnosti. V podstate taký úbohý, čisto konzumný spôsob života. K tomu ešte nejaký gril, slaninu, klobásu, uhorku a vlastnú nadváhu. :-))

ja som ho nevidel, ani sa nechystám
ty tu o ňom dávaš už aspoň 5 príspevok....
Naposledy upravil bjuty smis : 06.05.20 at 10:20
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

komu pomôže ?

10:46

Tesco oddnes rozširuje on-line nákupy do ďalších miest Slovenska. Tovar si môžu objednať aj obyvatelia Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Trenčianskych Teplíc, Banskej Bystrice, Zvolena, Popradu, Spišskej Novej Vsi, Kežmarku a okolia.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Spomínam si ako zaradili do Inkognita Kramára a ako už prvým svojím pôsobením v relácii ovplyvnil jej kvalitu svojim slovníkom. Netrvalo dlho a stiahli ho, predpokladám, že išlo aj o zásah divákov.
Potom sa trochu síce umravnil, ale je to stále v ňom.
Neviem si predstaviť, ako vníma svoje obecenstvo, za čo ho má?
Z Havrana som raz iba kúsok, stačilo a o nejaký čas som sa vedome od týchto médií úplne odstrihla.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bjuty smis
Nandrolon
Chcel som ráno napísať, že presne ten film oslovuje divákov ako si ty a v podstate rovnakých. Ale nechcel som začať ako prvý...
Vám stačí málo.
Natrieskať za každým slovom niečo začínajúce na ku, pi, ko, je a budete sa chytať za bruchá od smiechu celý film.
Ako málo ti stačí k spokojnosti. V podstate taký úbohý, čisto konzumný spôsob života. K tomu ešte nejaký gril, slaninu, klobásu, uhorku a vlastnú nadváhu. :-))
veronikasad
Bohuzial, vulgarizmy sa coraz častejšie objavuju aj v "moderných" divadelnych predstaveniach, s ktorými chodia známi (nielen serialovi) herci hostovat po SK. Vadi mi to, uz minimalne dvakrat som z predstavenia odisla, a nebola som sama ...
ja som ho nevidel, ani sa nechystám
ty tu o ňom dávaš už aspoň 5 príspevok....
Bjuty, co má spoločne tvoj komentar s mojou odpovedou, ktorú citujes?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

veronikasad
bjuty smis
Nandrolon
Chcel som ráno napísať, že presne ten film oslovuje divákov ako si ty a v podstate rovnakých. Ale nechcel som začať ako prvý...
Vám stačí málo.
Natrieskať za každým slovom niečo začínajúce na ku, pi, ko, je a budete sa chytať za bruchá od smiechu celý film.
Ako málo ti stačí k spokojnosti. V podstate taký úbohý, čisto konzumný spôsob života. K tomu ešte nejaký gril, slaninu, klobásu, uhorku a vlastnú nadváhu. :-))
veronikasad
Bohuzial, vulgarizmy sa coraz častejšie objavuju aj v "moderných" divadelnych predstaveniach, s ktorými chodia známi (nielen serialovi) herci hostovat po SK. Vadi mi to, uz minimalne dvakrat som z predstavenia odisla, a nebola som sama ...
ja som ho nevidel, ani sa nechystám
ty tu o ňom dávaš už aspoň 5 príspevok....
Bjuty, co má spoločne tvoj komentar s mojou odpovedou, ktorú citujes?
nič, je som reagoval na nandyho.. tvoj je pod jeho...prilepilo to ..
odstránil som...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bjuty smis
veronikasad
bjuty smis
Nandrolon
Chcel som ráno napísať, že presne ten film oslovuje divákov ako si ty a v podstate rovnakých. Ale nechcel som začať ako prvý...
Vám stačí málo.
Natrieskať za každým slovom niečo začínajúce na ku, pi, ko, je a budete sa chytať za bruchá od smiechu celý film.
Ako málo ti stačí k spokojnosti. V podstate taký úbohý, čisto konzumný spôsob života. K tomu ešte nejaký gril, slaninu, klobásu, uhorku a vlastnú nadváhu. :-))
veronikasad
Bohuzial, vulgarizmy sa coraz častejšie objavuju aj v "moderných" divadelnych predstaveniach, s ktorými chodia známi (nielen serialovi) herci hostovat po SK. Vadi mi to, uz minimalne dvakrat som z predstavenia odisla, a nebola som sama ...
ja som ho nevidel, ani sa nechystám
ty tu o ňom dávaš už aspoň 5 príspevok....
Bjuty, co má spoločne tvoj komentar s mojou odpovedou, ktorú citujes?
nič, je som reagoval na nandyho..
Preco si ju teda skopíroval, ked ja som naňho nereagovala?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

veronikasad
bjuty smis
veronikasad
bjuty smis
Nandrolon
Chcel som ráno napísať, že presne ten film oslovuje divákov ako si ty a v podstate rovnakých. Ale nechcel som začať ako prvý...
Vám stačí málo.
Natrieskať za každým slovom niečo začínajúce na ku, pi, ko, je a budete sa chytať za bruchá od smiechu celý film.
Ako málo ti stačí k spokojnosti. V podstate taký úbohý, čisto konzumný spôsob života. K tomu ešte nejaký gril, slaninu, klobásu, uhorku a vlastnú nadváhu. :-))
veronikasad
Bohuzial, vulgarizmy sa coraz častejšie objavuju aj v "moderných" divadelnych predstaveniach, s ktorými chodia známi (nielen serialovi) herci hostovat po SK. Vadi mi to, uz minimalne dvakrat som z predstavenia odisla, a nebola som sama ...
ja som ho nevidel, ani sa nechystám
ty tu o ňom dávaš už aspoň 5 príspevok....
Bjuty, co má spoločne tvoj komentar s mojou odpovedou, ktorú citujes?
nič, je som reagoval na nandyho..
Preco si ju teda skopíroval, ked ja som naňho nereagovala?
neskopíroval som
priamo som reagoval na nandrolona..
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo, uvidíme, ako sa to ešte vyvine.
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Áno, ale ide o takú veľkú perinu, že si to vie málokto nielen predstaviť, ale vôbec pripustiť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Áno, ale ide o takú veľkú perinu, že si to vie málokto nielen predstaviť, ale vôbec pripustiť.
Keď si v pamäti premietnem to, čo tvrdil Matovič s aktuálnym pomerom politických síl, kedy má ústavnú väčšinu, tak žiadna perina by pre neho nemala byť veľká.
Jedine, že by sa na tom zištne osobne podieľal, preto píšem, že uvidíme ako sa to vyvinie...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať