Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Dopozeral som film "Sviňa".
Vačšiu blbosť som asi za posledných 10 rokov nevidel.
Toľko slovného, neprirodzeného, ba až násilného hrešenia nie je asi ani v najväčšom americkom prepadáku. Autor toto fakt nemôže myslieť vážne. Je to priam až na smiech. A dej, vymyslená, nútená, podprahová manipulácia vedomia hlboko podpriemerne inteligentných voličov.
Zabitý čas, ešte že prší.
Práve som dopozeral ten film Sviňa. Pozrel som si ho preto, aby som vedel, čo ti pripadá smiešne.
Podotýkam, že som predtým, niekedy vo februári videl rozhovor Vagoviča so Šoltésom.


Teraz po zhliadnutí toho filmu SVIŇA, som si prečítal príspevky (vyjadrenia) tu na porade a až po ich prečítaní som zostal zhrozený. Zhrozený hlavne z toho, že nevnímate o čom ten film vypovedá, že sa tým vôbec nepohoršujete a naopak vás pohoršuje to podanie. Pritom v tréme sa takto vyjadrujú celkom prirodzene.
-----------------------------------------------------------
Myslím, že každý tu vnímame to svoje. Tak ako aj ten Šoltéz povedal, že kto je z toho filmu zhrozený a kto nie. Vraj sa v tom filme niektorí spoznávajú a aj tak reagujú.
0 3
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
Dopozeral som film "Sviňa".
Vačšiu blbosť som asi za posledných 10 rokov nevidel.
Toľko slovného, neprirodzeného, ba až násilného hrešenia nie je asi ani v najväčšom americkom prepadáku. Autor toto fakt nemôže myslieť vážne. Je to priam až na smiech. A dej, vymyslená, nútená, podprahová manipulácia vedomia hlboko podpriemerne inteligentných voličov.
Zabitý čas, ešte že prší.
Práve som dopozeral ten film Sviňa. Pozrel som si ho preto, aby som vedel, čo ti pripadá smiešne.
Podotýkam, že som predtým, niekedy vo februári videl rozhovor Vagoviča so Šoltésom.


Teraz po zhliadnutí toho filmu SVIŇA, som si prečítal príspevky (vyjadrenia) tu na porade a až po ich prečítaní som zostal zhrozený. Zhrozený hlavne z toho, že nevnímate o čom ten film vypovedá, že sa tým vôbec nepohoršujete a naopak vás pohoršuje to podanie. Pritom v tréme sa takto vyjadrujú celkom prirodzene.
-----------------------------------------------------------
Myslím, že každý tu vnímame to svoje. Tak ako aj ten Šoltéz povedal, že kto je z toho filmu zhrozený a kto nie. Vraj sa v tom filme niektorí spoznávajú a aj tak reagujú.
Nepripadá ti trochu gýčové, že nejaký, nazvime ho "novinár" zozbieral za cca 21 rokov VŠETKY frázy, útržky, vyjadrenia a až takmer chaoticky ich použil v cca 90 minútach filmu? Však to vôbec nezapadá do dejového kontextu, umelo je tam povedané všetko od pitia Coly, húpania na rukách, až po "vlasnú hlavu" + všetky ďalšie čo kedy Fico povedal. Zaujímavé, že žiadna vedľajšia postava typu Sulík a ostatní sa tam ani nemihla.
Ale vrchol bol, keď ten film priamo medzi riadkami vypovedá, že vraždu si objednal BOBO, teda Fico.
Toto už bola úplná stoka nad stokou, a každý normálny musí pochopiť iba 1 účel tohto filmu a ten nie je "zabaviť diváka".
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Potešilo, uvidíme, ako sa to ešte vyvine.
Dosť sa čudujem, že s tým prípadom prichádza na verejnosť až teraz. Je to najmenej dva roky stará záležitosť. Foriš a ten druhý siskár na to dali asi 50 trestných oznámeni a nič.
Nikto na to, pre nich z nezmámich príčin, akože adekvátne nereagoval. Prečo asi?
No asi pre to, o čo sa v prípade jednalo. A to akože ani pán poslanec Uhrík doteraz nevie.
-----------------------------------
Neviem, či pán Uhrík nevie, že polícia a ani prokuratúra sa hygienickými postupmi nezaoberá. Máme na to predsa Šojku a Veterinu a tak podobne.
(Skôr si myslím, že dotyční páni skúšali nejako na tom zarobiť, ale akosi im to nevyšlo.)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tu máš toho forischa, čo sa musí ukrývať v zahraničí ))

15. 10. 2019 12:14 ,


Národná kriminálna agentúra dnes zadržala bývalých prislušníkov tajnej služby Pavla Forischa, Jána Feranca a Stanislava Žiarana. Bývalých príslušníkov tajnej služby majú v rukách približne od obeda.

Troch mužov zadržali v súvislosti s násilnou a drogovou trestnou činnosťou aj nedovoleným ozbrojovaním. Televízia Markíza zistila, že policajti robili domovú prehliadku aj u právničky, s ktorou sa dobre poznajú.

Pavol Forisch a Stanislav Žiaran spolu podnikajú, prezentujú sa ako bojovníci s nespravodlivosťou. Spory mali s Pentou, ale trestné oznámenie podal Forisch napríklad aj na organizátorov Iniciatívy Za slušné Slovensko.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Podľa mňa preto, lebo dať dokopy materiál netrvá 1-2 mesiace. Koľko rokov sa vyšetrujú veľké kauzy?
A druhá vec bude tá, že je výmena vlády, ktorá hlásala na 1. mieste protikorupčný boj a nadávala na korupciu Ficovej vlády, asi preto.
Teraz sa už pán Matovič nebude môcť vyhovárať na Kaliňákove a Ficove zametanie pod koberec, keďže už tam má, resp. bude mať iba "svojich ľudí"...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Nandrolon
Dopozeral som film "Sviňa".
Vačšiu blbosť som asi za posledných 10 rokov nevidel.
Toľko slovného, neprirodzeného, ba až násilného hrešenia nie je asi ani v najväčšom americkom prepadáku. Autor toto fakt nemôže myslieť vážne. Je to priam až na smiech. A dej, vymyslená, nútená, podprahová manipulácia vedomia hlboko podpriemerne inteligentných voličov.
Zabitý čas, ešte že prší.
Práve som dopozeral ten film Sviňa. Pozrel som si ho preto, aby som vedel, čo ti pripadá smiešne.
Podotýkam, že som predtým, niekedy vo februári videl rozhovor Vagoviča so Šoltésom.


Teraz po zhliadnutí toho filmu SVIŇA, som si prečítal príspevky (vyjadrenia) tu na porade a až po ich prečítaní som zostal zhrozený. Zhrozený hlavne z toho, že nevnímate o čom ten film vypovedá, že sa tým vôbec nepohoršujete a naopak vás pohoršuje to podanie. Pritom v tréme sa takto vyjadrujú celkom prirodzene.
-----------------------------------------------------------
Myslím, že každý tu vnímame to svoje. Tak ako aj ten Šoltéz povedal, že kto je z toho filmu zhrozený a kto nie. Vraj sa v tom filme niektorí spoznávajú a aj tak reagujú.
Nepripadá ti trochu gýčové, že nejaký, nazvime ho "novinár" zozbieral za cca 21 rokov VŠETKY frázy, útržky, vyjadrenia a až takmer chaoticky ich použil v cca 90 minútach filmu? Však to vôbec nezapadá do dejového kontextu, umelo je tam povedané všetko od pitia Coly, húpania na rukách, až po "vlasnú hlavu" + všetky ďalšie čo kedy Fico povedal. Zaujímavé, že žiadna vedľajšia postava typu Sulík a ostatní sa tam ani nemihla.
Ale vrchol bol, keď ten film priamo medzi riadkami vypovedá, že vraždu si objednal BOBO, teda Fico.
Toto už bola úplná stoka nad stokou, a každý normálny musí pochopiť iba 1 účel tohto filmu a ten nie je "zabaviť diváka".
Predpokladám, že si si nepozrel toho Vagoviča (Na rovinu o filme Sviňa.). Šoltés aj vagovič tam hovoria aj o tom, že to nieje a nemôže byť dokument. Nie sú na to žiadne dôkazy a tak je to len filmové stvárnenie romámu. Vieš čo znamená, či?
-------------------------------------------------------
Ale viem, že to predpokladá nejakú tú dávku inteligencie.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
tu máš toho forischa, čo sa musí ukrývať v zahraničí ))

15. 10. 2019 12:14 ,


Národná kriminálna agentúra dnes zadržala bývalých prislušníkov tajnej služby Pavla Forischa, Jána Feranca a Stanislava Žiarana. Bývalých príslušníkov tajnej služby majú v rukách približne od obeda.

Troch mužov zadržali v súvislosti s násilnou a drogovou trestnou činnosťou aj nedovoleným ozbrojovaním. Televízia Markíza zistila, že policajti robili domovú prehliadku aj u právničky, s ktorou sa dobre poznajú.

Pavol Forisch a Stanislav Žiaran spolu podnikajú, prezentujú sa ako bojovníci s nespravodlivosťou. Spory mali s Pentou, ale trestné oznámenie podal Forisch napríklad aj na organizátorov Iniciatívy Za slušné Slovensko.
Podľa môjho názoru, sú to iba nešikovní a naivní vydierači.
Nabrali si sústo, ktoré je nad ich schopnosti.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
jar88
Nandrolon
Dopozeral som film "Sviňa".
Vačšiu blbosť som asi za posledných 10 rokov nevidel.
Toľko slovného, neprirodzeného, ba až násilného hrešenia nie je asi ani v najväčšom americkom prepadáku. Autor toto fakt nemôže myslieť vážne. Je to priam až na smiech. A dej, vymyslená, nútená, podprahová manipulácia vedomia hlboko podpriemerne inteligentných voličov.
Zabitý čas, ešte že prší.
Práve som dopozeral ten film Sviňa. Pozrel som si ho preto, aby som vedel, čo ti pripadá smiešne.
Podotýkam, že som predtým, niekedy vo februári videl rozhovor Vagoviča so Šoltésom.


Teraz po zhliadnutí toho filmu SVIŇA, som si prečítal príspevky (vyjadrenia) tu na porade a až po ich prečítaní som zostal zhrozený. Zhrozený hlavne z toho, že nevnímate o čom ten film vypovedá, že sa tým vôbec nepohoršujete a naopak vás pohoršuje to podanie. Pritom v tréme sa takto vyjadrujú celkom prirodzene.
-----------------------------------------------------------
Myslím, že každý tu vnímame to svoje. Tak ako aj ten Šoltéz povedal, že kto je z toho filmu zhrozený a kto nie. Vraj sa v tom filme niektorí spoznávajú a aj tak reagujú.
Nepripadá ti trochu gýčové, že nejaký, nazvime ho "novinár" zozbieral za cca 21 rokov VŠETKY frázy, útržky, vyjadrenia a až takmer chaoticky ich použil v cca 90 minútach filmu? Však to vôbec nezapadá do dejového kontextu, umelo je tam povedané všetko od pitia Coly, húpania na rukách, až po "vlasnú hlavu" + všetky ďalšie čo kedy Fico povedal. Zaujímavé, že žiadna vedľajšia postava typu Sulík a ostatní sa tam ani nemihla.
Ale vrchol bol, keď ten film priamo medzi riadkami vypovedá, že vraždu si objednal BOBO, teda Fico.
Toto už bola úplná stoka nad stokou, a každý normálny musí pochopiť iba 1 účel tohto filmu a ten nie je "zabaviť diváka".
Predpokladám, že si si nepozrel toho Vagoviča (Na rovinu o filme Sviňa.). Šoltés aj vagovič tam hovoria aj o tom, že to nieje a nemôže byť dokument. Nie sú na to žiadne dôkazy a tak je to len filmové stvárnenie romámu. Vieš čo znamená, či?
-------------------------------------------------------
Ale viem, že to predpokladá nejakú tú dávku inteligencie.
Myslíš, že mám čas pozerať 27 min? Ak to bude mať max. 2 minúty, tak rád pozriem. Z toho Šoltésa mi už bolo na grcanie aj keď bol ako novinár.
Kto ti hovorí, že to má byť dokument?
Je to gýčové a vulgárne stvárnenie nejakého braku. Ten brak ak nazveš románom /zrejme ani nevieš, čo román znamená/ tak je to urážka toho slova.
Všetko, čo som tu dnes písal, pre koho je ten film vhodný, za všetkým si stojím a myslím si, že si ho nevidel dnes prvý krát /zase si klamal/ a keď si ho videl ako novinku, určite sa ti veľmi páčil. Presne v tom je chválabohu medzi nami priepastný rozdiel.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Len tak aby reč nestála Nandrolon.
To s Forišom prebehlo aj na Kulturblogu, aj na Infovojne a aj na Slobodnom vysielači.
Rovnako aj to tvoje okomentovanie filmu Sviňa.
---------------------------------------------------------------
Aj toto majú tiež z tvojej hlavy? Alebo už prestaneš klamať a priznáš konečne, že si infikovaný blbosťou práve z tých zdrojov, ktoré som tu spomínal?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Len tak aby reč nestála Nandrolon.
To s Forišom prebehlo aj na Kulturblogu, aj na Infovojne a aj na Slobodnom vysielači.
Rovnako aj to tvoje okomentovanie filmu Sviňa.
---------------------------------------------------------------
Aj toto majú tiež z tvojej hlavy? Alebo už prestaneš klamať a priznáš konečne, že si infikovaný blbosťou práve z tých zdrojov, ktoré som tu spomínal?
Nechápeš, že ja tam nechodím? Na kulturblogu som bol raz, keď som našiel video z tej Trubanovej demonštrácie. Infovojna a Slobodný vysielač sú na počúvanie, nie???
Ty to nedokážeš fakt prekúsnuť a stále píšeš, že klamem :-)) Ale ja to nemám ako dokázať, tak si to myslí pokojne aj ďalej. Podľa mňa zhoda náhod. To video čo som tu dal s ĽSNS som našiel dnes na FB. "Sviňu" som nosil celý týždeň na usb kľúči a až včera som sa k nej dostal, lebo som dopozeral poslednú časť série 01 seriálu HBO - "Manifest" /doporučujem/, už sa teším na sériu 02.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Len tak aby reč nestála Nandrolon.
To s Forišom prebehlo aj na Kulturblogu, aj na Infovojne a aj na Slobodnom vysielači.
Rovnako aj to tvoje okomentovanie filmu Sviňa.
---------------------------------------------------------------
Aj toto majú tiež z tvojej hlavy? Alebo už prestaneš klamať a priznáš konečne, že si infikovaný blbosťou práve z tých zdrojov, ktoré som tu spomínal?
Nechápeš, že ja tam nechodím? Na kulturblogu som bol raz, keď som našiel video z tej Trubanovej demonštrácie. Infovojna a Slobodný vysielač sú na počúvanie, nie???
Ty to nedokážeš fakt prekúsnuť a stále píšeš, že klamem :-)) Ale ja to nemám ako dokázať, tak si to myslí pokojne aj ďalej. Podľa mňa zhoda náhod. To video čo som tu dal s ĽSNS som našiel dnes na FB. "Sviňu" som nosil celý týždeň na usb kľúči a až včera som sa k nej dostal, lebo som dopozeral poslednú časť série 01 seriálu HBO - "Manifest" /doporučujem/, už sa teším na sériu 02.
A ja mám ako dokázať, že neklamem? A ešte mi napíš, čo by som tým získal, že som ten film Sviňa ešte nevidel.
--------------------------------
To obhajovanie Foriša prebehlo na SV a IV asi pred pol rokom a pranierovanie Šoltésa a filmu Sviňa, asi 14 dní pred voľbami.
-------------------------------------------------
Mňa by v živote nenapadlo po zhliadnutí toho filmu, pohoršovať sa nad formou a prejavom vo filme, ale skôr nad metodami, ktoré daný film opisuje.
Najme to, ako rodiča dokážu zbaviť rodičovských práv a tým umožniť zmedzeniu kontrolovať spôsob, akým prevýchova ich detí prebieha.
To ako keby si sa s tým postupom stotožňoval. Veď čo na tom, veď to platí hlavne na romákov. Či nie?
-------------------------
Veď zneužívať slovenské (biele) deti, je predsa len iné, ako zneužívať romske deti. Veď to dá rozum aj kotlebám.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Inak Nandrolon, teraz tiež prší a viac, ako pršalo včera. Včera si bol ochotný stratiť viac ako hodinu pozeraním sprostého filmu a dnes ti je ľúto 20 minút? Neblázni.
-----------------------
A ešte jedna vec, najdi si zákon podľa ktorého sa umiestňujú deti do tých sociálnych prevýchovných zariadení a preštuduj si, aký podiel na ňom má ĽSNS. Hlavne tie pozmeňováky.
--------------------------
Smerákov a kotleby by som ani len neoplul. A ty ich tu ideš vynášať na nebesia.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ťažko, na litánie nemám chuť, už som doma...
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
komu pomôže ?

10:46

Tesco oddnes rozširuje on-line nákupy do ďalších miest Slovenska. Tovar si môžu objednať aj obyvatelia Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Trenčianskych Teplíc, Banskej Bystrice, Zvolena, Popradu, Spišskej Novej Vsi, Kežmarku a okolia.
Išla som sa pozrieť ako je to s voľnými termínmi a hneď aké milé prekvapenie, ceny donášky sa zdvihli, pritom sú v súčasnosti najlacnejšie pohon. hmoty, všetko ostatné zostáva po starom, možno zdvihli pracovníkom mzdy. To by ma tiež ale prekvapilo.

Obchod nemá chrbticu. Potravinové eshopy zneužívajú dobu. Najmä nové.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Objednávanie u obvodného. Za poplatok, lebo núdzový stav.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Fakt som zvedavá aj ja, ako bude v zdravotníctve nastavený štandard.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
bjuty smis
komu pomôže ?

10:46

Tesco oddnes rozširuje on-line nákupy do ďalších miest Slovenska. Tovar si môžu objednať aj obyvatelia Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Trenčianskych Teplíc, Banskej Bystrice, Zvolena, Popradu, Spišskej Novej Vsi, Kežmarku a okolia.
Išla som sa pozrieť ako je to s voľnými termínmi a hneď aké milé prekvapenie, ceny donášky sa zdvihli, pritom sú v súčasnosti najlacnejšie pohon. hmoty, všetko ostatné zostáva po starom, možno zdvihli pracovníkom mzdy. To by ma tiež ale prekvapilo.

Obchod nemá chrbticu. Potravinové eshopy zneužívajú dobu. Najmä nové.
A čo povieš na to, že "zatvorené prevádzky" + "zubní lekári" + ďalší, chcú "dohnať tržby zvýšenými cenami" pričom časť tržieb /výplat/ dostali dosť vysokým percentom od Matoviča refundované, aj keď nič nerobili a teda aj pri prestávke" si vyberú to, čo stratili?
Lebo cez tú "prestávku" si pacienti svojpomocne doma zuby nepoopravovali, takže to zinkasujú lekári tak, či tak.
Ak navýšia ceny, mali by vrátiť dotácie, resp. refundácie. Či sa to niekomu nezdá spravodlivé?
Aj pre takýchto ľudí si prajem riadnu krízu. Lebo tých "pár pracháčov" ich neuživí a pre bežných začne turistika za zdravými zubami do ČR a PL, kde si človek všetko sám zaplatí a aj tak 50% mu zostane v peňaženke.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
korela
bjuty smis
komu pomôže ?

10:46

Tesco oddnes rozširuje on-line nákupy do ďalších miest Slovenska. Tovar si môžu objednať aj obyvatelia Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Trenčianskych Teplíc, Banskej Bystrice, Zvolena, Popradu, Spišskej Novej Vsi, Kežmarku a okolia.
Išla som sa pozrieť ako je to s voľnými termínmi a hneď aké milé prekvapenie, ceny donášky sa zdvihli, pritom sú v súčasnosti najlacnejšie pohon. hmoty, všetko ostatné zostáva po starom, možno zdvihli pracovníkom mzdy. To by ma tiež ale prekvapilo.

Obchod nemá chrbticu. Potravinové eshopy zneužívajú dobu. Najmä nové.
A čo povieš na to, že "zatvorené prevádzky" + "zubní lekári" + ďalší, chcú "dohnať tržby zvýšenými cenami" pričom časť tržieb /výplat/ dostali dosť vysokým percentom od Matoviča refundované, aj keď nič nerobili a teda aj pri prestávke" si vyberú to, čo stratili?
Lebo cez tú "prestávku" si pacienti svojpomocne doma zuby nepoopravovali, takže to zinkasujú lekári tak, či tak.
Ak navýšia ceny, mali by vrátiť dotácie, resp. refundácie. Či sa to niekomu nezdá spravodlivé?
Aj pre takýchto ľudí si prajem riadnu krízu. Lebo tých "pár pracháčov" ich neuživí a pre bežných začne turistika za zdravými zubami do ČR a PL, kde si človek všetko sám zaplatí a aj tak 50% mu zostane v peňaženke.
Práve som čítala čo je obsahom novej knižky, a celkom by sa to hodilo aj na túto situáciu:

"Tendencia zaobchádzať s ľuďmi ako s odpadom sa v posledných rokoch neskutočne rozmáha (a budete prekvapení, čo všetko sú ľudia ochotní tolerovať). Je najvyšší čas s tým niečo robiť. Tí, ktorí sa domnievajú, že správať sa ako úplný kretén je cesta k osobnému úspechu, by si tým v každom prípade nemali byť takí istí. A záleží na tých ostatných, aby im to neprešlo tak ľahko."
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Takže. Nedalo mi, stiahol som si na usb to slávne 27 min. video, ktoré som si aj na TV pozrel. Aspoň, že to bolo pri kysnutí chleba.
Jar88 - vieš čo ma brutálne na tom videu prekvapilo? Skutočnosť, že ma vôbec nič neprekvapilo.
Neviem, aký máš emocionálny kvocient, ale po prvých 5 minútach by som vedel to video jeho ústami dorozprávať /a ty by si si zase myslel, že som sa ho kedysi naučil naspamäť/.
To video je iba dôkaz, že Šoltés nenatočil 1 hraný film, ale pre istotu 2. V prvom agitoval proti smeru a v druhom proti Ľsns. Video bolo vyslovene hrané s kamarátom. Ktovie, koľkokrát ho skúšali. Ten vlasatý človek má morálnu latku položenú nižšie ako hovno spadnuté v záchode od môjho 4 ročného syna.
Musím si zajtra kuknúť Šoltésove CVčko, lebo on bude aj doma takto hrešiť a fakt si takého človeka neviem predstaviť ako otca detí, s manželkou po boku.
A zaklincoval to úplne primitívnym spôsobom, že koho "vyzdvihujem", na toho trochu musím aj zanadávať, aby som vyznel ako nezávislý /Matovič/. No, ku kotlebovcom, sa už ten krivohubý židák vyjadril. Asi si myslí, že je múdrejší ako všetci /aj napr. chirurgovia/, čo ho volili.
Dúfam, že ten, kto mu bude operovať nejaký zhubný nádor a nedajbože volil Kotlebu, že sa bude držať iba prísahy a nenechá ho skapať.
:-)
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ako pikošku, v čom spočíva zmysel týchto dvoch akcií?
Asi v priplatení si za lepiacu pásku. :-)))
https://potravinydomov.itesco.sk/gro.../2002015743208
https://potravinydomov.itesco.sk/gro.../2002120228165
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať