Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dáša_
buchač
korela

Viac informácií
Podľa dostupných informácií na spomenutom súkromnom gymnáziu platia rodičia za svoje deti školné tisíce eur. Pedagógovia vyučujú žiakov v duchu kozmopolitizmu, multikulturalizmu a neoliberalizmu. “Je to liaheň prototypov ľudí novej generácie,” povedal nám o spomenutej škole nemenovaný zdroj a dodal, že by si bolo treba na ňu “posvietiť”.

Riaditeľ Dušan Jaura je manželom podpredsedníčky ultraliberálnej strany Progresívne Slovensko Zory Jaurovej. Na svojom profile na sociálnej sieti pravidelne informuje o ideologicky zameraných akciách, ktoré škola organizuje. Nedávno mali žiaci možnosť dikskutovať s politickými aktivistami Jurajom Smatanom a Marianom Jaslovským a adminmi morbídno-nihilistickej stránky Zomri.
Smatana je učiteľ, máme s ním priamu skúsenosť. A poviem ti, keby včetci učitelia boli ako on, tak by decká do školy chodili aj s radosťou. Nielen z povinnosti.
Ja som chodila do školy s radosťou, nie z donútenia. Na svojich učiteľov nikdy nezabudnem.
Čo robili vo svojom súkromnom čase nás ako žiakov aj rodičov nezaujímalo, na to boli vtedy zrejme iné orgány.
.
Takých liahní ako je táto a podobných je po Slovensku dosť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ak vozíte deti v aute, pozrite si toto:
https://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyr...tlivost-o-deti
Ak ste nedávno kupovali autosedačku, skontrolujte si, či nie je náhodou z týchto. Uvedené autosedačky sú pre deti nebezpečné.
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

55826921_10216219447012040_7862050124816449536_n.jpg  
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

jasné, krátke a hlavne zrozumiteľné
54524061_3102434783115597_1912993826801188864_o.jpg  
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

taký je život
54462595_819276661739681_2003824143069347840_n.jpg  
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

jaj ako dobre, my už koksom nekúrime
53913882_625003151256499_7419924851336413184_n.jpg  
3 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
vicktor
Nasr... dilo: rano som na poste vybral oznam z banky, ze mi na hypo-uvere zdvihnu urokovu sadzbu o 0,9%. Vrrr
Napisem ze Adieu, snad sa spamataju (ako pred 3 rokmi).

Pred chvilou ma potesili telefonatom a potvrdzujucim mailom - od 10.4. mi terajsiu sadzbu znizia o 0,15%.
Nechapem ze tie cisla hadzu od buka do buka...?
Naposledy upravil vicktor : 26.03.19 at 12:47
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmmm........
http://www.teraz.sk/zahranicie/smern...19-clanok.html
"Článok 11, v pôvodnom znení označovaný tiež ako „daň z odkazu“ alebo „link tax“ upravuje ochranu tlačových publikácií v súvislosti s digitálnym užitím. Jeho cieľom je nahradiť ušlý zisk vydavateľom, ktorých články, resp. ich časti sa šíria internetom (napr. prostredníctvom Google) bez kompenzácie.
V reakcii na kritiku tohto článku v jeho pôvodnom znení však Európsky parlament hlasoval o zmene a doplnení smernice tak, aby sa jasne uviedlo, že právo na uverejnenie tlače sa nevzťahuje na hyperlinky, ktoré sú doplnené samostatnými slovami a tiež, že toto nové „susedské“ právo vydavateľov nebráni legitímnemu súkromnému a nekomerčnému využívaniu tlače a publikácií jednotlivými používateľmi.
Článok 13 označovaný tiež ako „upload filters“ alebo „meme-killer“ upravuje využívanie chráneného obsahu poskytovateľmi služieb informačnej spoločnosti, ktorí ukladajú a sprístupňujú veľké množstvo diel a iných predmetov ochrany nahrávaných ich užívateľmi (tzn. online content sharing providers) napr. Google, Facebook, Youtube.

Pokiaľ by chcel teda napríklad užívateľ sociálnej siete nahrať fotografiu, povinnosťou online platformy (napr. Google) bude prostredníctvom softvéru filtrujúceho obsah overiť či neporušuje autorské práva. V prípade, ak by automatický algoritmus na fotografii rozpoznal autorsky chránený obsah, sociálna sieť bude povinná takýto obsah nepublikovať. V zásade na tomto princípe funguje v súčasnosti contentID na Youtube.
"

Takže - niekto na FB zavesí svoju fotku (s úsmevom od ucha k uchu ), lenže na pozadí bude nejaká budova nejakého známeho architekta. V podstate - stáva sa to. Lenže sociálna sieť to môže vyhodnotiť ako porušenie autorského práva (architekt) a fotku jednoducho VYMAŽE (aspoň takto to chápem ja).
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pekne napísané
https://www.idnes.cz/sport/biatlon/a...36_biatlon_mt2
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Vraj uz prileteli lastovicky...
IMG_20190326_103108.jpg  
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

nuž nepotešilo
54770941_809032469469624_5559392147385352192_n.jpg  
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
nuž nepotešilo
Boooože...to je taká ujovina, že to až dverami trieska !!!
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

ale veď to je jasné!!!!! že je to od nejakého uja, ale na pobavenie dobré, kde tí ujovia na to chodia
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pre boha...to aj niekto kupuje?!
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Pre boha...to aj niekto kupuje?!
Lujza, chodim okolo jednej masiarne- polska. Videla by si, kolko ludi tam stoji a nakupuje. Ja Bohu vdaka nejem maso, je mi to jedno, moji doma jedia, ale nakupuju si vo farmarskom obchode.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Vcera som cital ako polsky prezident vychvaloval kvalitu polskych potravin a vyhlasil ze Polsko je lidrom v kvalite a cely svet sa od nich moze ucit.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Eurobyrokrati teda namiesto toho, aby začali vo veľkom preverovať a keď treba, aj postihovať Poľsko a jeho výrobcov potravinového odpadu a podporili každý krok zameraný na ochranu zdravia občanov členských štátov EU, prikazujú Česku, aby s týmito kontrolami v rámci voľného trhu a spoločnej politiky prestala! Už je každému jasné o čo byrokratom z EK ide? Im je srdečne jedno, či tu my budeme jesť nakazené mäso alebo iný potravinový odpad, u nich je hlavný voľný trh, korporátny lobbing a veľké peniaze. Je to podobná nehoráznosť ako fakt, že ako štát nemôžeme svojvoľne zakázať dovoz potravín z niektorej členskej krajiny EU, pretože sme odovzdali právomoci ohľadom povolení a zákazu importu a exportu potravín z krajín v rámci EU Európskej komisii!

A z toho teda vyplýva, že ak budú eurobyrokrati chcieť, môžu nechať poľský a iný zahraničný potravinový odpad cez niektorú členskú krajinu EU aj naďalej prúdiť v rámci EU na Slovensko a do iných štátov EU a naša vláda, ani iné vlády, s tým nič nemôžu urobiť! A to je niečo skutočne nehorázne s čím treba začať konečne niečo robiť. Najlepšie vziať si plné kompetencie v oblasti poľnohospodárstva a potravinovej politiky do vlastných rúk. Nie je totiž možné, aby o niečom tak závažnom ako je ľudské zdravie rozhodovali nikým nevolení a od reality odtrhnutí papaláši z Eurokomisie…
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Pre boha...to aj niekto kupuje?!
To varovanie je o čom ?
Veď chyba nemusela byť práve v tom mäse...čím netvrdím opak.
Ale kľudne mohlo ísť o nedodržanie určitých výrobných procesov.

Hej, kupuje...iné im neostáva...sa majú ísť pásť.
Alebo čo majú ľudia kupovať ? Hovädzinu, teľacinu, jahňacinu, zajačinu...ryby ?
Nebudem Ťa urážať tým, že nepoznáš ceny týchto potravín , takže zvyšok je jasný.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

A nie je jedno, kde sa to mäso znehodnotilo?
O tom je to varovanie...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať