Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

korela
bjuty smis
komu pomôže ?

10:46

Tesco oddnes rozširuje on-line nákupy do ďalších miest Slovenska. Tovar si môžu objednať aj obyvatelia Trenčína, Nového Mesta nad Váhom, Trenčianskych Teplíc, Banskej Bystrice, Zvolena, Popradu, Spišskej Novej Vsi, Kežmarku a okolia.
Išla som sa pozrieť ako je to s voľnými termínmi a hneď aké milé prekvapenie, ceny donášky sa zdvihli, pritom sú v súčasnosti najlacnejšie pohon. hmoty, všetko ostatné zostáva po starom, možno zdvihli pracovníkom mzdy. To by ma tiež ale prekvapilo.

Obchod nemá chrbticu. Potravinové eshopy zneužívajú dobu. Najmä nové.
Prirátaj množstvá rušok pre všetkých a kvantá dezinfekcie a pozri koľko to stojí.Všetko musí hore s cenami.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

[QUOTE="jar88"][QUOTE="
----------------------------
A vieš ty, prečo majú v Čechách lacnejšiu naftu a aj zubára?[/QUOTE]

Nebyť Zajaca a jeho "reformy" aj s jeho pofidérnym riešením zdravotníctva cez dvadsaťkorunáčky so zdôvodnením, že penzisti zapĺňajú čakárne pre vyplnenie svojho spoločenského života, proste zvrátenosť mysle.
Hlasovanie v NR ...

Čechom vôbec zubné ošetrenia ešte dlho roky za štátne vôbec neprekážali, neviem, ako to majú dnes.
Slovensko nemá mindráky aby muselo prijímať nové rozhodnutia iba preto, aby predbiehalo Česko a dokazovalo si, že i keď je mladšie, je schopnejšie. Oni sa nemajú prečo ponáhľať, idú si svojou cestou.
Ono to bude asi vychádzať z rozdielu, protektorát - Slovenský štát, inak si ani tie slovenské reformy neviem vysvetliť, ani kurz eura, našu reštruktualizáciu priemyslu a pod.

Ja ho roky nesledujem, ale zasa sa vyjadruje k zdravotníctvu, ešte som rozhovor s Hríbom nečítala, ale vraj ho tam zotrel.
Šedá eminencia je ešte, tak sa zdá, stále snaživá.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nech dá ruku hore ten, kto si aj o ňom myslí, že má čisté ruky.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dlho sa mi stáva, už som si za roky vymenila viac klávesníc, tými to asi nebude, ale ak napíšem určitý druh príspevkov, vyjdú mi tu duplicitne, neviem prečo. Následne ich likvidujem cez F5.
Možno sa to dá nejako technicky vysvetliť.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte ... nedávno sa tu niečo spomínalo neviem v rámci čoho, ale zamysleli sa niekedy ľudia, komu mohol v tej dobe prekážať v Európe tento politický celok?
https://sk.wikipedia.org/wiki/Rak%C3...rojection).svg
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Okrem Rakusanov a Madarov vsetkym ostatnym.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

[QUOTE="korela"][QUOTE="jar88"]
"
----------------------------
A vieš ty, prečo majú v Čechách lacnejšiu naftu a aj zubára?[/QUOTE

Nebyť Zajaca a jeho "reformy" aj s jeho pofidérnym riešením zdravotníctva cez dvadsaťkorunáčky so zdôvodnením, že penzisti zapĺňajú čakárne pre vyplnenie svojho spoločenského života, proste zvrátenosť mysle.
Hlasovanie v NR ...

Čechom vôbec zubné ošetrenia ešte dlho roky za štátne vôbec neprekážali, neviem, ako to majú dnes.
Slovensko nemá mindráky aby muselo prijímať nové rozhodnutia iba preto, aby predbiehalo Česko a dokazovalo si, že i keď je mladšie, je schopnejšie. Oni sa nemajú prečo ponáhľať, idú si svojou cestou.
Ono to bude asi vychádzať z rozdielu, protektorát - Slovenský štát, inak si ani tie slovenské reformy neviem vysvetliť, ani kurz eura, našu reštruktualizáciu priemyslu a pod.

Ja ho roky nesledujem, ale zasa sa vyjadruje k zdravotníctvu, ešte som rozhovor s Hríbom nečítala, ale vraj ho tam zotrel.
Šedá eminencia je ešte, tak sa zdá, stále snaživá.
pozri si na doplatky pacientov za zajaca a teraz......naozaj si to pozri...

20 sk = 60 centov.....to si môžeš s toho rozdielu odpočítať....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Tu mate, gumkaci...

https://m.topky.sk/cl/10/1899625/EXK...enovat-za-sefa
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Len toľko k tomu....
Kauflanďák jeden....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jar88
Zaujímavé, ako tu s vami mlátia správy z médií, ktoré vlastne ani nečítate.
Nieje tomu až tak dávno, kedy nám tu "hrozila" tretia svetová, lebo Tramp pustil pár Tomahavkov do Sýrie. Zároveň nám "hrozila" záplava arabov a potom sme sa stali aj spoluvrahmi nejakého Sulejmániho a hrozil nám boží trest. Neskôr nám "hrozila" ekonomická kríza a teraz tu máme pandémiu Korony, a po nej zas kríza z potravinovej NEsebestačnosti.
No a teraz tu riešime nejakého Šoltésa, donášky z Tesca, sedenie na terase a v krčme a čo ja viem čo ešte. A to som ani nespomenul naše voľby, ani Fica, ani novú vládu v EÚ a tlačenie peňazí v USA a ECB a podobne.
---------------------
Viete si uvedomiť tie naše kotrmelce a priority v priebehu posledných pár mesiacov?
však si pozri tému, v ktorej diskutujeme

každého iné trápi...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchacik
buchač
...
............takych, co si nestoja za svojim komentarom, zbabelo ho mazu a orezuju sceany --- phe neuznavam, povazujem ich za kybel sraciek s IQ=0. Kde sa hrabes na inteligentneho bodliaka ?
P.s. Misoft: ty si rovnaka mazacia sracka
Myslíš?
Keby to tak bolo - už tu dávno nie si - sra*ľo trollovský miliónnickový....

Ale stačí, aby si len ďalej zabŕdal - tak ťa naozaj vyrazím a aj tie ostatné nicky, ktoré založíš.
Naposledy upravil misoft : 07.05.20 at 20:00
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

lebo mne tu tiež občas zmiznu príspevky....samozrejme oponentovi nie....a potom to vyyzerá, že ako ma zotrel...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchak
pretoze sa sam priznal, ze kryje kolegu lampasaka buchaca. kde zmizol bodliakov komentar
Bodliak nech zadá samostatnú odpoveď a nikto mu to nebude mazať. Ak niekto vymaže svoju odpoveď, tak zmiznú aj komentáre pod tým.
Ale bodliak sa musí prilepiť na buchača ako teľa na cecok, tak nech sa potom nediví.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchak
marjankaj
buchak
pretoze sa sam priznal, ze kryje kolegu lampasaka buchaca. kde zmizol bodliakov komentar
Bodliak nech zadá samostatnú odpoveď a nikto mu to nebude mazať. Ak niekto vymaže svoju odpoveď, tak zmiznú aj komentáre pod tým.
Ale bodliak sa musí prilepiť na buchača ako teľa na cecok, tak nech sa potom nediví.
bodliak dal samostatnu odpoved - na nikoho sa nezavesil. Zmazany bol. No, ved to kazdy vidi, ze buchac vulgarne reaguje na kazdeho - osobitne na ludi s vacsim IQ - bodliaka, bjuty smis a jar88
Možno to zmazal bodliak sám. Alebo ty si bodliak?
Mne je jedno kto sa s kým vadí. Na to musia byť najmenej dvaja.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
inak nandrolon zas ukázal aká je sprostá kurva

veselo ma ohovára a nadáva mi na šuťáku, kde ja nechodím a len náhodou som to zbadal..

to je harakter jak béla....
Ojojooooj, nechcem vidieť, čo si ty v reále za pupkáč nadávačný, niesi ten polcigáň Šoltéz?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
buhik
bjuty smis
lebo mne tu tiež občas zmiznu príspevky....samozrejme oponentovi nie....a potom to vyyzerá, že ako ma zotrel...
Nemiznu. Mazu ich "moderatori" misoft, buchac, nandrolon. Potom kazdy okrem nich "je zotrety"
ja by som skôr povedal, že je to marjankáár...

to je taká špina zákerná....
Počuj Bjuty, to koho si tu chcel nabaláchať, že tam /na šuťák/ nechodíš a zbadal si to iba náhodou?
Myslíš, že tu je niekto taký sprostý, ako si ty múdry???
Ináč čítam, že máš pekný, a slušný slovník. Akosi dnes všetkých podávaš, čo si si dal nejaký doping?
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

V žehre otvorili kontajnerové mestečko kvôli karanténe. čo poviete bude do konca karantény vybývyné alebo nie. l kg. kovového šrotu stojí 0,07eur
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
V žehre otvorili kontajnerové mestečko kvôli karanténe. čo poviete bude do konca karantény vybývyné alebo nie. l kg. kovového šrotu stojí 0,07eur
Do konca karantény - na 100% to bude už len šrot....
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Zatepluju nám panelák,teraz prišli k nášmu poschodiu,40cm hrubé to je,šak tam ledva slnko do toho okna dôjde a teraz budem mať izbu už celkom bez slnka.....
A keď z každej strany to urobia aj na lodžii,tak sa tam ani neotočim.......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať