Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ovšem na inštalovanie apk tretej strany to musíš povoliť v Androide - dá sa to, ale ak sa do toho zamontuje Google Protect - môže ju zablokovať. Preto píšu - na vlastné riziko.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Ovšem na inštalovanie apk tretej strany to musíš povoliť v Androide - dá sa to, ale ak sa do toho zamontuje Google Protect - môže ju zablokovať. Preto píšu - na vlastné riziko.
Áno, ale momentálne je stav presne rovnaký, akurát je to neskoro a obmedzene. Mali to spustit o pár týždňov skôr vo vlastnej réžii a dodatočne žiadať tak, ako aj teraz /keď už to nevedeli efektívne a zavčasu zariadiť aj s požehnaním Googlu a Applu/.
Google protect neblokuje korektne fungujúce aplikácie 3. strán, vrátane nelegálnych kópií.
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Slováci, ktorí pracujú v zahraničí, sú veľkí blázni, pretože premiér Igor Matovic ich v diskusii na Rádiu Express nazval ako " štekajúce" psy za plotom...

Čas cca 9:10
https://www.expres.sk/219899/i-matov...itelmi-virusu/

Nespomínam si, že by niektorý z bývalých vrcholových politikov Slovenska takto nazval občanov vlastnej krajiny.
Ak hej, kľudne ma opravte a doplňte.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Formuloval to síce trochu inak, ale v podstate - obsah rovnaký.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

povedal psy štekajú, karavána ide ďalej...vypočuj si to, keď sem už dávaš link....
je to porekadlo, nevidím tam nijaký problém

tým pendlerom mali akurát tak policajti poriadne pomasírovať kríže......
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
povedal psy štekajú, karavána ide ďalej...vypočuj si to, keď sem už dávaš link....
je to porekadlo, nevidím tam nijaký problém

tým pendlerom mali akurát tak policajti poriadne pomasírovať kríže......
Nemaj boja, vypočul som si...

Aj porekadlá majú svoj význam a v akej súvislosti sú použité....a včul si prečítaj ty vysvetlenie.

Psy brešú, ale karavána ide ďalej (netreba sa dať ovplyvniť postojom (rečami, činmi ap.) nežičlivcov)
https://sk.wiktionary.org/wiki/pes#Synonym%C3%A1
Nemyslím si, že ide o nežičlivcov...tu ide o bežných jedincov, ktorí majú politiku totálne u prdele a chcú byť len so svojimi rodinami.
„Ako sa môže štátnik takto vyjadrovať o svojich občanoch? Nikdy som nepočul žiadneho štátnika rozprávať takto dehonestujúco o svojich občanoch…
https://www.hlavnespravy.sk/intelige...piatok/2166572

Pelendreky na pendlerov by si chcel použiť ? Hm...to vážne ? Ak by sa také niečo udialo, tak vláda padne...a tomu ver, Bláznoviča majú v zuboch už aj tí, čo ho volili.
...ale skôr by som si vzal na paškál repatriantov, títo zneužili systém.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

matovič má stabilnú podporu, neboj sa...ludia dobre vedia, čo je druhá alternatíva....
0 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Svedkovia matovičovi....
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Isto ma zvysenu ochranku...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Som zvedava aku podporu bude mat od svojich oviec....ak podmieni povinne ockovanie....chces vycestovat a vratit sa...mozes....ale najprv vakcínka...alebo karantenna stanica....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Som zvedava aku podporu bude mat od svojich oviec....ak podmieni povinne ockovanie....chces vycestovat a vratit sa...mozes....ale najprv vakcínka...alebo karantenna stanica....
tou vakcínou ktorou vyliečili nemocných na korona? napadlo ma, že čím vyliečili tých cca 1400 ktorých diagnostikovali pozitívne. Však žiadny liek neexistuje.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

smeráci kvičia....to bol len minister..
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Palino...."na kašpirovskeho" chytili za čelo asi...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
smeráci kvičia....to bol len minister..
Sorry...ale takéto výrazy sú bežné v diskusiách (ktoré už potom ani nie sú diskusiami) pri jednotlivých článkoch.

Ale šak daj nejaké názory ohľadom korony, daj nejaké informácie....a nie iba zanietené a bezdôvodné obhajovanie Bláznoviča.
Zdôvodni, že prečo je to alebo iné jeho rozhodnutie správne a aj normálne.

P.S.:
...aby jasno bolo, rozhodne nie som smerák.
Lenže dokedy sa chce Matovič a jeho poskokovia vyhovárať na prechádzajúce vlády ?
Konkrétne aplikácia je dielo terajšej vlády, tak niet o čom...a že ju jednoznačne nezvládli, to je jasné.

Šíriť a živiť strach a obavy medzi obyvateľstvom, brať ľuďom osobnú slobodu a schovávať sa pritom za veľké slová, ničiť ekonomiku, školstvo a zdravotníctvo atď...to mu/im ide parádne.
Ale pravdu dnes elity nechcú počuť.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Palino...."na kašpirovskeho" chytili za čelo asi...
cez obrazovku No ale vážne nech nepíšu že ich vyliečili keď im neboli poskytnuté medikamenty, nech napíšu že získali imunitu alebo niečo ja nie som lekár, alebo "samo sa to stratilo" Keď mám chrípku, tak ta si švacnem prvý deň naraz dva acylpyríny, a statočne sa potím za pár dní je po vírusoch
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nedá sa zabudnúť, na jeho reakciu, keď sa dostal prvýkrát do parlamentu.
Čakal na prvý článok, ktorý o ňom vyjde a p r v ý príspevok v diskusii. Ešte v tej minúte odpísal - tu som.
To dokáže iba ...uk. Už vtedy malo ľuďom dôjsť.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

mna nezaujímajú názory smeráckeho odpadu
mna zaujíma, že sme zvládli koronu,..

a že za najvačší problém vlády považuješ akúsi aplikáciu ..
a nie vládu mafie, rozkradnutý štát, vraždu novinára......tak je to potom v poriadku...
1 4
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
Nedá sa zabudnúť, na jeho reakciu, keď sa dostal prvýkrát do parlamentu.
Čakal na prvý článok, ktorý o ňom vyjde a p r v ý príspevok v diskusii. Ešte v tej minúte odpísal - tu som.
To dokáže iba ...uk. Už vtedy malo ľuďom dôjsť.
Hned "strelil"do medii ako mu bola ponuknuta keška za poslanecky hlas....myslim,ze este ani ustabovujuca schodza nebola...len sa ponevieral po budove....uz potreboval..."vsetky oci,usi na mne" je rovnaky klamar....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Som nevedela,ze ak sa pise nieco v zahranicnych mediach..o vlade a igorovi....tak lebo smer....fuha..ty si igor jak vysity....
Ako sme zvladli "korolu".....zmagoreni medialnou masažou....jedna skupina a potom ta...co zapla zdravy rozum....
Ozaj je tu niekto...kto pozna niekoho kto ju mal?
4 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať