Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
mna nezaujímajú názory smeráckeho odpadu
mna zaujíma, že sme zvládli koronu,..

a že za najvačší problém vlády považuješ akúsi aplikáciu ..
a nie vládu mafie, rozkradnutý štát, vraždu novinára......tak je to potom v poriadku...
Lenže počiatočné parametre ochrany štátu pred korona nastavil ten odpad ktorý tu vládol a títo už len cizelujú to čo bolo zavedené
ja myslím, že bratislavský župan dropa je stále v úrade....
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Ja nespochybnujem,ze tu bol - je virus......vzdy tu je a bude nejaky virus...mne ide o to,ze sa vytvorila taka panika....ze to preskoci rozumove pochody...
Vírus chrípky zabije ročne xxx krát viac ako to urobil covid.

Paniku ani nespomínaj...zdraví jedinci mali čo robiť, aby ten nový stav zvládli nie ešte starí ľudia. Tak na čo umreli...na covid ?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm....veľmô zaujímavé..vskutku " zaujímavé ".
Okrem tých ospevných ód by bolo dobré vedieť, že prečo " Hlava roka " nezabezpečila porovnateľnú appku z krajín, kde ju už dávno mali aplikovanú...napr. Singapur.
https://www.tracetogether.gov.sg/
Veď aj Krčméry ospevoval Singapur a Hong Kong, že ako to tam zvládajú...aj s pomocou appky...a ajhľa, neskôr otočil.
Naposledy upravil buchač : 24.05.20 at 17:48
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
mna nezaujímajú názory smeráckeho odpadu
mna zaujíma, že sme zvládli koronu,..

a že za najvačší problém vlády považuješ akúsi aplikáciu ..
a nie vládu mafie, rozkradnutý štát, vraždu novinára......tak je to potom v poriadku...
Lenže počiatočné parametre ochrany štátu pred korona nastavil ten odpad ktorý tu vládol a títo už len cizelujú to čo bolo zavedené
ja myslím, že bratislavský župan dropa je stále v úrade....
písal som štáte, nie o župe
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ja viem.....ani to nebol pelle schopný sám rozhodnuť a nakoplo až konanie drobu....tuším aj visku**** v tt
0 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
a kdeže ho ja velebím ? však píšem, že my sme ju zvládli...
Trochu odvážne tvrdenie.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Skúška, páči sa mi, že Visku****.
Správne by to malo byť aj s bratrancom.
Teda, Mato**** :-)))
Bjuty, ale možno myslíš toho menovca Visku****. :-)
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
ja viem.....ani to nebol pelle schopný sám rozhodnuť a nakoplo až konanie drobu....tuším aj visku**** v tt
aha, len čo tí penzisti?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dnes mi priniesli potraviny. Odovzdávajúci nemal rúško ani rukavice. Vraj už "to končí".
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Toho nosáka ešte neskolil korona?
Čo ten vírus fľaskol nosom ako muchu mucholapkou?
:-)))))
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Dnes mi priniesli potraviny. Odovzdávajúci nemal rúško ani rukavice. Vraj už "to končí".
Z tesca?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Čo viedlo Kovačiča k výberu tohto hosťa do rozhovoru, či už prebúdzajúce sa predvolebné obdobie, či čo ...

Fair Play: Mať 10 partnerov je normálne, svet bez viery by bol lepším
Aký zmysel má vyťahovať video z 11/2018?
Ale inak má pravdu,aj keď s tou polymamoriou sa ja nestotožňujem,ale to je jej vec,mňa do toho nič.
Naposledy upravil kopretinka : 24.05.20 at 23:08
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
bjuty smis
mna nezaujímajú názory smeráckeho odpadu
mna zaujíma, že sme zvládli koronu,..

a že za najvačší problém vlády považuješ akúsi aplikáciu ..
a nie vládu mafie, rozkradnutý štát, vraždu novinára......tak je to potom v poriadku...
Lenže počiatočné parametre ochrany štátu pred korona nastavil ten odpad ktorý tu vládol a títo už len cizelujú to čo bolo zavedené
Este, ze odpad dal moznost restikam rozvoz a predaj "cez okienko" by som mala doma dvoch s "0" e.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Jeho argumenty pre predaj v nedeľu ma zarazili, ale prinútila som sa tú znôšku argumentov na úrovni "krčmových kecov" dopočúvať. Krčmových preto, lebo on sám si dovolil používať tento výraz v reakcii ku diskutérom z prvého videa.
21.5.
Sila argumentov pre predaj v nedeľu od cca 8:00 do 12:00. Kto vydrží, môže pokračovať. Nechápem, ako dospel k porovnávaniu ľudí z maloobchodu so službami, kultúrou, dopravou, zdravotníctvom, športom a inými zložkami - hasičmi, pumpami ... Každý človek vie, ak skončí svoj dobrovoľne vybraný študijný odbor, čo ho predsa v živote čaká.

17.5.
Tú hviezdičku z vreckovky si môže za svoj výkon premiestniť aj na vhodnejšie miesto na tele.
Má pravdu,a sice v tom,že nikto nemôže nikomu rozkazovať,kedy má nakupovať,kedy a či vôbec má chodiť do prírody,ako má tráviť svoj voľný čas atď.
A môj názor na na to je:prestaňte sa už konečne starať o predavačky! Nikto vás nenuti chodiť nakupovať v nedeľu! Seďte v nedeľu na prdeli doma alebo v kostole!
Každá predavačka vedela,že ako bude robiť,tak sa tam nemala zamestnať,ked chce byt v nedelu doma!
Aktívni blbci zrušili sviatky,to by vám už mohlo stačiť!!!
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
kopretinka
korela
Čo viedlo Kovačiča k výberu tohto hosťa do rozhovoru, či už prebúdzajúce sa predvolebné obdobie, či čo ...

Fair Play: Mať 10 partnerov je normálne, svet bez viery by bol lepším
Aký zmysel má vyťahovať video z 11/2018?
Ale inak má pravdu,aj keď s tou polymorfiou sa ja nestotožňujem,ale to je jej vec,mňa do toho nič.
Akou polymorfiou? To je o užívaní morfia vo veľkom?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
korela
Jeho argumenty pre predaj v nedeľu ma zarazili, ale prinútila som sa tú znôšku argumentov na úrovni "krčmových kecov" dopočúvať. Krčmových preto, lebo on sám si dovolil používať tento výraz v reakcii ku diskutérom z prvého videa.
21.5.
Sila argumentov pre predaj v nedeľu od cca 8:00 do 12:00. Kto vydrží, môže pokračovať. Nechápem, ako dospel k porovnávaniu ľudí z maloobchodu so službami, kultúrou, dopravou, zdravotníctvom, športom a inými zložkami - hasičmi, pumpami ... Každý človek vie, ak skončí svoj dobrovoľne vybraný študijný odbor, čo ho predsa v živote čaká.

17.5.
Tú hviezdičku z vreckovky si môže za svoj výkon premiestniť aj na vhodnejšie miesto na tele.
Má pravdu,a sice v tom,že nikto nemôže nikomu rozkazovať,kedy má nakupovať,kedy a či vôbec má chodiť do prírody,ako má tráviť svoj voľný čas atď.
A môj názor na na to je:prestaňte sa už konečne starať o predavačky! Nikto vás nenuti chodiť nakupovať v nedeľu! Seďte v nedeľu na prdeli doma alebo v kostole!
Každá predavačka vedela,že ako bude robiť,tak sa tam nemala zamestnať,ked chce byt v nedelu doma!
Aktívni blbci zrušili sviatky,to by vám už mohlo stačiť!!!
osobne by som okrem nutných služieb zakázal veškerú výrobu v nedeľu. Mne takto utiekli roky čo som mohol stráviť s rodinou a to už nevrátiš ani tými pár drobnými nenahradíš.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
kopretinka
Aktívni blbci zrušili sviatky
Kto ake sviatky zrusil? Sviatky chcel kedysi rusit Sulik, vraj ich mame nadpriemerne. Ale v mnohych krajinach ak sviatok pripadne na sobotu ci nedelu, volno sa posuva na susedny den, ale u nas nie.
Mozno si myslela zakaz predaja na sviatky? Co je na tom zle, ze sviatok ma byt sviatkom?

Co sa tyka nedelneho predaja - rovnake mnozstva potravin, topanok, oblecenia, drogerie za rok kupim / potrebujem, ci to vsetko budem nakupovat 7, 6, ... alebo 1x do tyzdna.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

marjankaj
kopretinka
korela
Čo viedlo Kovačiča k výberu tohto hosťa do rozhovoru, či už prebúdzajúce sa predvolebné obdobie, či čo ...

Fair Play: Mať 10 partnerov je normálne, svet bez viery by bol lepším
Aký zmysel má vyťahovať video z 11/2018?
Ale inak má pravdu,aj keď s tou polymorfiou sa ja nestotožňujem,ale to je jej vec,mňa do toho nič.
Akou polymorfiou? To je o užívaní morfia vo veľkom?
Polyamória či tak nejako,bože,ani si to nepamátám to slovo,keďže ma to nezaujíma
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

vicktor
kopretinka
Aktívni blbci zrušili sviatky
Kto ake sviatky zrusil? Sviatky chcel kedysi rusit Sulik, vraj ich mame nadpriemerne. Ale v mnohych krajinach ak sviatok pripadne na sobotu ci nedelu, volno sa posuva na susedny den, ale u nas nie.
Mozno si myslela zakaz predaja na sviatky? Co je na tom zle, ze sviatok ma byt sviatkom?

Co sa tyka nedelneho predaja - rovnake mnozstva potravin, topanok, oblecenia, drogerie za rok kupim / potrebujem, ci to vsetko budem nakupovat 7, 6, ... alebo 1x do tyzdna.
Nikto ti nebráni,nakupuj kedy chceš
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať