Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Aké zdražovanie, koho diskriminácia? Takéto vydieranie podpisov nie je namieste.
Zdražujú sa položky jedna za druhou počas celého roka, diskriminovaní sú obyvatelia v okolí obchodov, mohli by mať nárok aspoň jeden deň v týždni na stíšený deň.
Ani na stavbách sa v nedeľu nepracuje. Prečo asi?
Ja neviem,prečo sa v tvojom okolí na stavbách v nedeľu nepracuje.Na našom paneláku pracovali aj cez májové sviatky,a nepracovali cez týždeň.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
A vari naozaj?
Na niektorých sa buduje nonstop.
A aj na stavbe domov sa buduje aj v nedeľu.
Prečo asi?
ak je to svojpomoc - lebo nie sú v práci
...alebo im horí plán. Dnes sa snažia termíny dodržiavať (no nájdu sa výnimky - rôzne s.r.o. - ktoré "meškajú" aj roky) - bo sankcie, pokuty za nedodržanie termínu.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Tieto opatrenia vláda od 3.6.2020 ruší :

https://www.aktuality.sk/clanok/7953...ontent=clanok1
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ááá, vítame pána miňištra krajčího ))

Po čistkách v nemocniciach sa objavilo ďalšie video ministra Krajčího: Satan chce cez svojich ľudí ovládnuť moc!
Toto je niečo, čo Satan vyhľadáva, lebo Satan chce mať moc a on chce cez svojich ľudí tú moc ovládnuť. On je knieža tohto sveta,“ hovorí Krajčí, ktorý dodal, že veľmi závisí od Pána..
AMEN !

P.S.:
Niekto vymazal môj príspevok....ta díky Broňa.
Je viac ako isté, že na čí podnet...ta díky Broňa.
1 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

chlapci, nezačínajte zase ...Bodliak, zmaž tú poslednú správu, lebo to nahlásim moderátorom na zmazanie.
Naposledy upravil veronikasad : 01.06.20 at 20:16
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
chlapci, nezačínajte zase ...
Veronka...ja som kľudný až až.

Na objasnenie (veď už sme si písali) snáď len podotknem.
Mne nevadí, ak dostanem nesúhlasné...nesúhlasné, ktoré je patrične zdôvodnené. Nič sa nedeje, diskutujeme a život ide ďalej.

No je nenormálne, ak niekto nemenovaný (podliak) ma tu vyslovene prenasleduje už pár mesiacov a drbe a drbe jedno neužitočné za druhým.
Pokiaľ by šlo o môj názor, tak sa nad tým povznesiem (viď aj táto téma, všetky mínusky sú od neho). Ale ak dáva to "hodnotenie" príspevku, ktorý cituje zákon, predpis, rôzne odborné návody...?
Holt, čo na to povedať ?
Čo povedať na to, že hodnotí ešte aj témy o zdraví ? Veď to je chrapúnstvo najhrubšieho zrna. Už len čakám, že sa zrealizuje aj v tej najhorúcejšej téme...v onkologickej. Ak by sa to udialo ? By som bol zvedavý na reakcie iných.
Ani nevravím, že ku nie jednému môjmu komentu dá ten svoj...vyslovene provokatívny.
Teraz dal screen (skreslený a vytiahnutý z kontextu...nakoľko nevidno, že čo on napísal) mojich vyjadrení na neho. Nuž, ja si za svojím slovom vždy stojím, takže sa ani za tie výrazy absolútne nehanbím.

Záver ? Je to proste chudák...
1 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Juraj, celé hodnotenie na Porade je jedna velká *ujovina, ani v odborných témach nezodpovedá skutočnosti. Preto sa veľmi divím, že ti to dvíha tlak .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Súhlasím...presne si to pomenovala.
Tlak mám OK, ešte aj doktorečka je s ním spokojná...
Holt, som stará škola...mám rád fér pléj a nie podrazy.
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lubko6394
misoft
lubko6394

Neprehnal si to ? Policajti môžu za to že demonštranti zapaľujú autá a rabujú obchody ? Jeden policajt sa zachová neadekvádne a mne zato zapália auto ?
Nemal si tam parkovať
A nebol jeden - nestačil by - hneď traja tam boli.
https://tv.idnes.cz/zahranicni/minne...9_idnestv_rejs
Keby aj všetci 4-ia zabíjali toho černocha čo oprávňuje nespokojným s takýmto postupom policajtom zapáliť auto náhodne parkujúceho tisíce kilometrov od miesta činu ?
Oprávňuje ich túžba vyhrať boj. A keď chcú vyhrať boj, tak narozdiel od teba vedia, že víťaz si určuje miesto, čas, podmienky a štýl boja. A nemožu vyhrať, ak budú hrať podľa pravidiel tých, ktorých chcú poraziť. Čo na tom nechápeš??
A ak by som z balkóna brokovnicou chránil svoje auto tak by to asi bolo tiež v poriadku ?
To musíš vedieť ty, či by to bolo v poriadku. Či si len bábka v niečích rukách a niekto ti má všetko odobriť alebo zakázať?? Nevravím, že také niečo chcem alebo podporujem, ale vidím veci reálne.
Apropo - rabovačky boli naplánované pre ameriku už na dni ca 2,5 mesiaca dozadu (sa vlnili konšpiračné weby - bez vetra sa ani..), vyhrotil sa konflikt medzi ázijcami a bielymi rozšírením korony do US tiež to hasili národnými gardami vo viacerých mestách a aglomeráciách. Nevyšlo, holt stvorilo sa toto. Ide aj o voľby, ale problém je hlbší.
Naposledy upravil bettylou : 02.06.20 at 00:07
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

bettylou
buchač
kukučka
A nielen to, ani žiadne kosačky a podobne v nedeľu.
...a prečóóóó...???
Fras ulap kosačky, ale kedy si mám stihnúť porezať drevo? A ked mám vykopané základy na dačo a cez týždeň má pršať, tak si ich určite nenechám zamyť blatom a ďalšie dve soboty ich kopať nanovo....lebo dakto si myslí, že v nedeľu chce rozjímať a ja nesmiem pustiť miešačku, abo hobľovku. Keď sa dá, tiež v nedeľu relaxujem, ale aby ľuďom niekto organizoval ešte aj voľný čas - kua to už potom nechápem načo by sa niekto taký bránil hoci aj povinnému očipovaniu Jedno príslovie hovorí, pozametaj si pred vlastným prahom... Veci sa robia presne naopak a nefungujú. Mnohí chcú rozhodovať o životoch iných a pritom ani 3dni nechodili v ich topánkach, nehľadiac na to, že ich o to nikto nežiadal.
Satan vyhľadáva, lebo Satan chce mať moc a on chce cez svojich ľudí tú moc ovládnuť. On je knieža tohto sveta,“
nandrolon kysucký
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
BXLmiami
No neviem, ty si už mal tú česť s takým. Pozri si ho mohutný chlap s heroinom v krvi, neviem či by si si to s ním chcel rozdať. Je to zámienka k rabovaniu, tak ako to vidíme bežne na západe. Netvrdím ze to mali spraviť ale ten heroínu tam zrejme spravil veľa. Pozrieme si či to amici zvládnu lepšie ako Macron.
Nie som lekár, ale človek s heroínom v krvi nejak nevylučuje adrenalín, mozog je v stave euforického opojenia, kým mu nevyprchá dávka. Takže ak si niekoho podal, tak ho v krvi viac nemal ako mal. Ťažký závislák, ktorý je aj po dávke trochu viac pri sebe, nikdy nemá mohutnú postavu.
Ale mala by si prehodnotiť potrebu tých amerických zákonov, lebo ani ten farmársky dáko majitelia obchodov a áut nevyužili..
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
bjuty smis
kukučka
Príliš skoro sme zabudli na zatvorené obchody v nedeľu, aj na to, že sa otvárali, lebo prišlo s otvorenou nedeľou Tesco. Čo je to za žena, ktorá nevie nakŕmiť rodinu bez nedeľného nákupu?
A ak ozaj zavrieť, tak všetci, nie že zase zisk pôjde do zahraničia a Slovák utri hubu.
A nielen to, ani žiadne kosačky a podobne v nedeľu.
presne tak, milí katolibanci..

a ako prvé v nedeľu zatvoriť kostoly !

keď zatvorené, tak zatvorené.....
však ste ich už zatvorili a rýchlejšie ako komunisti.
Tak moment, zatvoriť ich dal hlbokoveriaci konzervatívny katolibanec.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

To betónuješ každú nedeľu? Koľko rokov?
Aj ja som pracovala na dome cez nedele, ale šlo o výnimočnú situáciu a bola som rada, že mi má kto pomôcť a mám tolerantných susedov, ale nebudem to robiť len preto, že to nie je zakázané a "mám právo". Na čo všetko dnes ľudia "majú právo"! Len neviem, kto im ho dal, ako ho získali.
PS.
Všetko sa dá, keď sa chce. Alebo mus je veľký pán a nemus ešte väčší.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
kukučka
To betónuješ každú nedeľu? Koľko rokov?
Aj ja som pracovala na dome cez nedele, ale šlo o výnimočnú situáciu a bola som rada, že mi má kto pomôcť a mám tolerantných susedov, ale nebudem to robiť len preto, že to nie je zakázané a "mám právo". Na čo všetko dnes ľudia "majú právo"! Len neviem, kto im ho dal, ako ho získali.
A sme doma. Toto o niečom svedčí.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Veď napíš, o čom?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Aby bolo jasné, hovorím svoj názor, nikomu nič nevnucujem a už tobôž nepodporujem ničie politické ambície a trenice. Je mi len smutno, nielen z tejto diskusie.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
kukučka
Veď napíš, o čom?
Ak sa potrebuješ dozvedieť niečo o práve, tak na začiatok si skús prečítať ústavu SR.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

No skús mi ty napísať, v čom ju porušujem.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
kukučka
No skús mi ty napísať, v čom ju porušujem.
A kde som písal, že ju porušuješ?
Pýtala si sa:
Na čo všetko dnes ľudia "majú právo"! Len neviem, kto im ho dal, ako ho získali.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

No dobre, chytil si ma za slovo, ale hádam vieš čítať medzi riadkami.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať