Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pavol54, veď to je jasné, kto zdravý a normálny by sa už rozhodol dobrovoľne nemať deti... V okolí poznám ľudí takých, ktorí nemohli mať deti, aj takých, ktorí sa "sami rozhodli". Na tých ale vidno už zďaleka, že nie sú po psychickej stránke normálni. I keď sú to vzdelaní ľudia s VŠ, ale pre "život" nepoužiteľní, jednoducho by ho nedokázali žiť...
... častokrát ich okolie škatuľkuje ako homošov, lesby a pod... pre mňa sú to proste iba "čudáci".
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo,ze vcera decko po 91 dnoch zase v robote
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
Pavol54, veď to je jasné, kto zdravý a normálny by sa už rozhodol dobrovoľne nemať deti... V okolí poznám ľudí takých, ktorí nemohli mať deti, aj takých, ktorí sa "sami rozhodli". Na tých ale vidno už zďaleka, že nie sú po psychickej stránke normálni. I keď sú to vzdelaní ľudia s VŠ, ale pre "život" nepoužiteľní, jednoducho by ho nedokázali žiť...
... častokrát ich okolie škatuľkuje ako homošov, lesby a pod... pre mňa sú to proste iba "čudáci".
No jasné, normálny si iba ty. Mohol by si robiť aj premiéra, dal by si to tu do poriadku.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Neprekrúcaj. Píšeme tu o niečom inom. A robiť premiéra? čo sme v škôlke na nejakej hodine budúcich povolaní?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
Neprekrúcaj. Píšeme tu o niečom inom. A robiť premiéra? čo sme v škôlke na nejakej hodine budúcich povolaní?
Ani ja nepovažujem všetkých veriacich za nenormálnych. A v niektorých prípadoch by som aj mohol.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
Ani ja nepovažujem všetkých veriacich za nenormálnych. A v niektorých prípadoch by som aj mohol.
...v tomto prípade dotyčného veriaceho za nenormálneho považovať musíš !

Bývalý riaditeľ ústavu Ladislav Kužela podľa Krajčího nehovoril úplne pravdu. „Pán Ladislav Kužela bol aktér kauzy, ktorá bola učebnicovým príkladom parazitovania súkromných firiem na zdravotníctve,“ povedal. Podľa Krajčího bol Kužela riaditeľom a spolumajiteľom súkromného zariadenia, ktoré ako jediné na Slovensku vedelo zistiť prítomnosť helicobactera z dychu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...jeho-cinnosti/
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

že vykopol tunelára ? normálne je ho nechať ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
že vykopol tunelára ? normálne je ho nechať ?
Tunelovanie je niečo iné...ale budiž.

Len som zvedavý, kedy Osvietený vypíše tender na verejné obstaranie prístrojov na zisťovanie daného helikoptérového bacila.
Kúpi, čo myslíš ? Lebo ak nie, tak súkromné zariadenie bude zarábať aj tak.

Ale ten lesník určite dá do poriadku NÚDCH...detičky budú miesto adekvátnej liečby sadiť stromčeky...

P.S.:
...a ozaj...aj tí ostatní vyhodení boli tunelári ???
2 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Juraj a toto už neplatí?
§ 340
Neoznámenie trestného činu
(1) Kto sa hodnoverným spôsobom dozvie, že iný spáchal zločin, na ktorý tento zákon ustanovuje trest odňatia slobody s hornou hranicou najmenej desať rokov, alebo niektorý z trestných činov korupcie uvedených v treťom diele ôsmej hlavy osobitnej časti, a taký zločin alebo trestný čin neoznámi bez odkladu orgánu činnému v trestnom konaní alebo Policajnému zboru, alebo namiesto toho, ak ide o vojaka, svojmu nadriadenému alebo služobnému orgánu, a ak ide o osobu vo výkone trestu odňatia slobody alebo vo výkone väzby príslušníkovi Zboru väzenskej a justičnej stráže, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Prípadne toto?
§ 373
Ohováranie
(1) Kto o inom oznámi nepravdivý údaj, ktorý je spôsobilý značnou mierou ohroziť jeho vážnosť u spoluobčanov, poškodiť ho v zamestnaní, v podnikaní, narušiť jeho rodinné vzťahy alebo spôsobiť mu inú vážnu ujmu, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

hned napíš, že má stredoškolské vzdelanie....aj to je pravda....., ten lesník má viac vysokých škôl, aj manažment na ekonomickej,,,ten lesník už riadil zdravotnícke zariadenia..
ja som zásadne proti tomu, aby človek s lekárským- alebo len s lekárským vzdelaním viedol taký kolos, ako nemocnica zo stovkami zamestnancov a mnohomilionovým rozpočtom...
nechápem, prečo potom volkswagen neriadi automechanik.....ten sa isto lepšie vyzná do motora ako nejaký manažérko...

o tom kuželovi bolo už písane vela, neplatil odvody, čím porušoval zákon
to netunelovanie - je staré už roky rokúce
https://dennikn.sk/blog/632339/vsetk...ocnicu/?ref=in

„Môžeme byť v niečom aj prví,“ konštatuje poslanec za Smer-SD Jozef Valocký. „ Celý svet sa vtedy čudoval načo je Slovensku takéto drahé a zbytočné vyšetrenie. Asi jediný kto sa nečudoval, bol dovozca testu a ten kto ho vyhodnocoval. Test vyhodnocovalo jediné zariadenie na Slovensku, gastroenterologické centrum Thalion , ktoré patrilo pánovi Ladislavovi Kuželovi.
iba si špinavci priamo nastavili zákon....


ale ja by som ho hned vykopol za to, čo vyvádzal pred rokom s tým malý chlapcom, čo mu nechcel dovoliť akútnu reoperáciu nádora mozgu u šťena, až ked matka zavolala televíze...

pre svoje ego by ho nechal aj umrieť, chrapúň...
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE="marjankaj"]Juraj a toto už neplatí?
...a čo ti ja poviem ?
Neriešim, netýkajú sa ma tieto hrátky.
Kužela dostane nejaké mastné odstupné a bude sa hrať na vlastnom piesočku....a všetci budú spokojní.
...až teda na rodičov detí, ktoré na takéto hrátky len doplatia.

Krajčí je dokonca detský kardiológ v Detskom kardiocentre, takže sa mu aj čudujem.
Ak mi chce niekto nahovoriť, že za celých 22 rokov nevzal ani jeden prezent, tak je na totál naivný !
Je tiež v Nadácii kardiocentra...a všetci vieme, ako " fungujú " tie nadácie.
Že je veriaci, to je jeho osobná vec. No už nie je kóšer, ak na svoju vieru obracia iných a vierou podmieňuje aj iné aspekty...(len dúfam, že na ministerstve nezačínajú deň Otčenášom a Zdravasom).
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kdesi som zachytil, že niektoré porady majú tak začínať...
0 1
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

pavol54
Dáša_
Nandrolon
PS: to, čo vyrobili aj predajú a je jedno či vtedy, alebo teraz. Ročné tržby budú mať také, ako vyrábali.
Snáď si nemyslíš že to vyrábali a hádzali do kontajnerov na smetisko? Oni vyrábajú iba toľko, koľko fabriky odoberajú, nakoľko s nimi komunikujú. Ak budem mať čas, ešte pozriem KIU Žilina. Tá "nevyrábala možno 2 týždne dokopy", ináč frčali taktiež v obmedzenom režime, ale stále...
Ach jaaj, lenže aby mohli vyrábať, museli nakupiť material. A ten museli zaplatiť. A keď im napríklad KIA neplatila., tak nemali ani z čoho nakúpiť. Ani zaplatiť mzdy. Naviac, ten výpadok je proste výpadok, nedoženie sa. Automobilky nebudu teraz chcieť dva ktrat tolko dielov. Iba tolko, čo normálne stihnp vyrobiť. Robenie na sklad nepomáhalo. To prekryje pár dní.
citujem "Aby mohli vyrábať museli nakúpiť materiál" S akou obrátkovosťou nepíšeš. Ja napríklad v novembri 2018 kúpim hnojivá nakúpim služby na poľné práce. február 2019 nakúpim osivá hnojivá a poľné práce, vysádzam vysiem a ošetrujem do augusta,pozbieram (ako by som nakúpil materiál) dám do pohárov so všetkými vstupmi a v marci 2020 odberateľ povie neberiem lebo kuchyne neberú. banka povie vám bezúročný úver nedáme lebo SK NACE, však podpora poľnohospodárov, a tých brigádnikov čo po pol pracovnom dni odpadnú a viac neprídu, nech si zamestná za minimálnu mzdu ten kto vládne. ak majú stáli robotníci 30% nad minimum, a dozvedia sa že brigádnik čo nič nevie ani motyku chytiť do ruky (čo je veda napriek posmechu iných)by mal dostať viac ako minimum , tak v tom momente mám výpovede na stole. A teraz rob nákup materiálu na výrobu pre rok 2021!

Počkaj radšej s nákupom do novembra.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

mari2x
pavol54
Dáša_
Nandrolon
PS: to, čo vyrobili aj predajú a je jedno či vtedy, alebo teraz. Ročné tržby budú mať také, ako vyrábali.
Snáď si nemyslíš že to vyrábali a hádzali do kontajnerov na smetisko? Oni vyrábajú iba toľko, koľko fabriky odoberajú, nakoľko s nimi komunikujú. Ak budem mať čas, ešte pozriem KIU Žilina. Tá "nevyrábala možno 2 týždne dokopy", ináč frčali taktiež v obmedzenom režime, ale stále...
Ach jaaj, lenže aby mohli vyrábať, museli nakupiť material. A ten museli zaplatiť. A keď im napríklad KIA neplatila., tak nemali ani z čoho nakúpiť. Ani zaplatiť mzdy. Naviac, ten výpadok je proste výpadok, nedoženie sa. Automobilky nebudu teraz chcieť dva ktrat tolko dielov. Iba tolko, čo normálne stihnp vyrobiť. Robenie na sklad nepomáhalo. To prekryje pár dní.
citujem "Aby mohli vyrábať museli nakúpiť materiál" S akou obrátkovosťou nepíšeš. Ja napríklad v novembri 2018 kúpim hnojivá nakúpim služby na poľné práce. február 2019 nakúpim osivá hnojivá a poľné práce, vysádzam vysiem a ošetrujem do augusta,pozbieram (ako by som nakúpil materiál) dám do pohárov so všetkými vstupmi a v marci 2020 odberateľ povie neberiem lebo kuchyne neberú. banka povie vám bezúročný úver nedáme lebo SK NACE, však podpora poľnohospodárov, a tých brigádnikov čo po pol pracovnom dni odpadnú a viac neprídu, nech si zamestná za minimálnu mzdu ten kto vládne. ak majú stáli robotníci 30% nad minimum, a dozvedia sa že brigádnik čo nič nevie ani motyku chytiť do ruky (čo je veda napriek posmechu iných)by mal dostať viac ako minimum , tak v tom momente mám výpovede na stole. A teraz rob nákup materiálu na výrobu pre rok 2021!

Počkaj radšej s nákupom do novembra.
prečo píšeš hlúposti
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Bihariová: Také Palermo ako Matovič, si nedovolili ani za Fica

https://domov.sme.sk/c/22420592/biha...ie-riadit.html
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ani nepotešilo ani nerozčúlilo ale...: https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...u-stolicku-2/2
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No,ak to ustoja za chvíľu sú nazad.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Ani nepotešilo ani nerozčúlilo ale...: https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...u-stolicku-2/2
https://www.cas.sk/clanok/990228/kon...trany-smer-sd/
Urobil to rozumnejšie, ako si to pán bývalý preceda, predstavoval.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať