Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
BXLmiami
Mám ju spojenú so sterilizovanými romkami,ale možno sa mýlim.
Mám dojem, že sa mýliš.
Bratislava je dosť vzdialená od východného Slovenska, kde došlo k ÚDAJNÝM sterilizáciám...
Veď si vezmime, že do volieb o nej nebolo absolútne nič počuť...zviditeľnila sa až v predvolebnom boji, kde sa rehotala do kamier a pritom reč znela o koncentrákoch.
Moja zmienka o kameňoch mala opodstatnenie...lebo cigáni hádzali kamene na mítingoch kotlebovcoch a nie naopak.
A to ich skandovanie, ešte dobre, že nepridali aj - Nech žije! ( K ....) , ale iba priezvisko.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Cigáni, ktorí boli organizovane autobusmi vození a zdarma dostávali plagáty s heslami...
To nepocítili v rodinnom rozpočte, neodvďačili sa hlasmi, mudrák ich zhrabol.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Nandrolon
Cigáni, ktorí boli organizovane autobusmi vození a zdarma dostávali plagáty s heslami...
To nepocítili v rodinnom rozpočte, neodvďačili sa hlasmi, mudrák ich zhrabol.
Mudrák najviac vybabral s vlastnými a to sa mi páči!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešila správne ukončená akcia zo strany policajtov!
https://www.aktuality.sk/clanok/7980...ne-su-aj-deti/
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prichádza Amerika.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Prichádza Amerika.
Konečne, o jedného údenáča menej, bol to totiž cigáň /vrah/. Teda aspoň podľa tých, čo to videli...
Naposledy upravil Nandrolon : 11.06.20 at 10:57
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
BXLmiami
Prichádza Amerika.
Konečne, o jedného údenáča menej, bol to totiž cigáň /vrah/. Teda aspoň podľa tých, čo to videli...
Počkaj počkaj budeme štrajkovať a žiadať odstúpenie policajtov až po Lučanského, Len čo povie Irenka
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No zbohom,dalšia ikona médií prichádza.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
No zbohom,dalšia ikona médií prichádza.
??
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

12:14

Drobenie v malých stredových stranách pokračuje mimoparlamentnou stranou Spolu, ktorú zakladal Miroslav Beblavý. Časť členov je nespokojná s tým, ako nové vedenie tlačí stranu do zelených tém, vytvorili si vlastnú platformu..... .
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Oplzlý Kramár sa cíti urazený za kritiku obchytkávania masérky pred kamerami, neviem ako by sa zachoval keby sa tá maskérka otočila a chytila ho pred kamerami za gule.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Neobhajujem jeho harašenie(také sa nemá robiť) ale ani táto dáma nie je nijaké neviniatko. https://www1.pluska.sk/soubiznis/dom...itm_position=7
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Oplzlý Kramár sa cíti urazený za kritiku obchytkávania masérky pred kamerami, neviem ako by sa zachoval keby sa tá maskérka otočila a chytila ho pred kamerami za gule.
Ktovie, či ho za tie gule nechytila niekde u seba doma :-)))))))))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

aké harašenie ....
bolo to cez prestávku, nie v rámci relácie
ona sa na tom zasmiala a jasne povedala, že jej to nevadilo..

a pár starých dievok a feministiek z toho bude robiť halo.. s... samozrejme hoši od irenky biháriovej
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Keby to urobil chlapovi, tak liberáli typu Poliačik by žiadali takéto ukončenie každej relácie pod hrozbou pokuty :-)))))))))
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Maroš je pre mna nechutny....najlepsie nevidiet a nepocut...duplom po česky....vzdy ked ho vidim v uputavke na čr stanici....dumam...ci im tam dosli herci..ked tam on....alebo nik nevezme taku rolu....tak tento ako... po nebohom?!podobne ako zdena v čr krimoške....
.....alebo kazda reklama dobra??
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Keby to urobil chlapovi, tak liberáli typu Poliačik by žiadali takéto ukončenie každej relácie pod hrozbou pokuty :-)))))))))
a pellé by naňho žmurkol...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
aké harašenie ....
bolo to cez prestávku, nie v rámci relácie
ona sa na tom zasmiala a jasne povedala, že jej to nevadilo..
Hm...a nie je jedno, že akej čajočke (či latexovej alebo normálne) poškrabal prdel ?
Ja nie som nejaký puritán...polaškujem, posrandujem, podpichnem v rámci debaty nie raz na ostrí noža...ale ešte som si nedovolil cudziu ženskú takýmto spôsobom dotknúť.

To Kramár potrebuje takto sa prezentovať ?

Vieš, ono je to tak...u nás nefunguje taký systém zákonov, ktorý by niečo také postihoval.
Ale taká Amerika je iný level...veď si vezmi, že poniektorým ženám s hereckej (alebo aj inej) brandže nevadilo, že sa ich herec, režisér, scénarista dotýkal. Im dokonca nevadilo, že ich hentí statočne fikli.
...a včul, po 10tich a viac rokov si zrazu uvedomili, že ani s tej sexovačky majú mindráky, ba traumu...lenže tá ich veľmi rýchlo prejde, ak dostanú solídne odškodné.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
Oplzlý Kramár sa cíti urazený za kritiku obchytkávania masérky pred kamerami, neviem ako by sa zachoval keby sa tá maskérka otočila a chytila ho pred kamerami za gule.
Ktovie, či ho za tie gule nechytila niekde u seba doma :-)))))))))))))))
To mi jedno aj keď pod stolom pretiahol, ale podstata "pred kamerami" To už ozaj sa nevedia ako sa na verejnosti správať? A potom idú na verejnosti moralizovať
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
bjuty smis
aké harašenie ....
bolo to cez prestávku, nie v rámci relácie
ona sa na tom zasmiala a jasne povedala, že jej to nevadilo..
Hm...a nie je jedno, že akej čajočke (či latexovej alebo normálne) poškrabal prdel ?
Ja nie som nejaký puritán...polaškujem, posrandujem, podpichnem v rámci debaty nie raz na ostrí noža...ale ešte som si nedovolil cudziu ženskú takýmto spôsobom dotknúť.

To Kramár potrebuje takto sa prezentovať ?

Vieš, ono je to tak...u nás nefunguje taký systém zákonov, ktorý by niečo také postihoval.
Ale taká Amerika je iný level...veď si vezmi, že poniektorým ženám s hereckej (alebo aj inej) brandže nevadilo, že sa ich herec, režisér, scénarista dotýkal. Im dokonca nevadilo, že ich hentí statočne fikli.
...a včul, po 10tich a viac rokov si zrazu uvedomili, že ani s tej sexovačky majú mindráky, ba traumu...lenže tá ich veľmi rýchlo prejde, ak dostanú solídne odškodné.
že by tie poškodené potrebovali prachy aby bol ešte sex? "Za peníze v Praze dúm"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať