Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

zas bude veselo

https://svet.sme.sk/c/22425487/polic...a.html?ref=trz
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
To bola reakcia
Ak si reagoval na apolku, tak v tom nevidím rozdiel vtedy to patrilo firme okupačnému štátu (IGFarben), dnes to patrí cez MOL firme amerického štátu
no kolega dal link o bombardovaní apolky a naších demokratických priateľoch..
tak len aby sa niekto tomu až tak nečudoval, ked sme im vyhlásili hrdinskí vojnu a zásobovali fašistov palivom....
malý štát vždy musí slúžiť záujmom silnejších, ak mu títo dohovorom nezabezpečia neutralitu, vždy záleží na politikoch aký hlboký predklon nám zabezpečia. My sme nezásobovali ale nemecká firma čo si apolku strategicky privlastnila, to ako keby si napísal že sovietsky zväz cez vojnu vyvážal transporty vlakov s vyťaženou čiernozemou z Ukrajiny.
Naposledy upravil pavol54 : 14.06.20 at 09:35
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

"chudák" vrútočan asi si právnici zmľasnú, aj ten nemal pištoľ .
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
To bola reakcia
Ak si reagoval na apolku, tak v tom nevidím rozdiel vtedy to patrilo firme okupačnému štátu (IGFarben), dnes to patrí cez MOL firme amerického štátu
no kolega dal link o bombardovaní apolky a naších demokratických priateľoch..
tak len aby sa niekto tomu až tak nečudoval, ked sme im vyhlásili hrdinskí vojnu a zásobovali fašistov palivom....
malý štát vždy musí slúžiť záujmom silnejších, ak mu títo dohovorom nezabezpečia neutralitu, vždy záleží na politikoch aký hlboký predklon nám zabezpečia. My sme nezásobovali ale nemecká firma čo si apolku strategicky privlastnila, to ako keby si napísal že sovietsky zväz cez vojnu vyvážal transporty vlakov s vyťaženou čiernozemou z Ukrajiny.
ty to vidíš teda tak, že amíci zmobardovali nemeckú fy...ok, potom žiaden problém

a niekto to vidí tak, že zbombardovali bratislavu....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
To bola reakcia
Ak si reagoval na apolku, tak v tom nevidím rozdiel vtedy to patrilo firme okupačnému štátu (IGFarben), dnes to patrí cez MOL firme amerického štátu
no kolega dal link o bombardovaní apolky a naších demokratických priateľoch..
tak len aby sa niekto tomu až tak nečudoval, ked sme im vyhlásili hrdinskí vojnu a zásobovali fašistov palivom....
malý štát vždy musí slúžiť záujmom silnejších, ak mu títo dohovorom nezabezpečia neutralitu, vždy záleží na politikoch aký hlboký predklon nám zabezpečia. My sme nezásobovali ale nemecká firma čo si apolku strategicky privlastnila, to ako keby si napísal že sovietsky zväz cez vojnu vyvážal transporty vlakov s vyťaženou čiernozemou z Ukrajiny.
ty to vidíš teda tak, že amíci zmobardovali nemeckú fy...ok, potom žiaden problém

a niekto to vidí tak, že zbombardovali bratislavu....
niekto to vidí presne tak ako ty s tvrdením že sme zásobovali fašistickú armádu. Poznám málo prípadov kedy sa likvidovalo mesto len tak (Hirošima ,Nagasaki, Leningrad) V prvom rade sa likviduje logistická základňa pre vedenie vojny (Bratislava- apollo, Nové Zámky dopravný uzol, Dráždany výrobné podniky pre vedenie vojny a dopravný uzol. To že medzi zameriavačom a cieľom je veľká vzdialenosť, spôsobuje nepresnosť presne vedených úderov alebo potrebu kobercového bombardovania A tým aj vedľajšie straty
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

no v 1. rade sme im vyhlásili vojnu......a potom je niekto prekvapený
najviac harabín, keď sa opýta amerického veľvyslanca, že kde môže položiť američanom vence...

a hirošima, nagasaki neboli len tak
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
no v 1. rade sme im vyhlásili vojnu......a potom je niekto prekvapený
najviac harabín, keď sa opýta amerického veľvyslanca, že kde môže položiť američanom vence...

a hirošima, nagasaki neboli len tak
To akože ak by sme nevyhlásili tak by to hitler nechal len tak? Aj sankcie voči iným štátom sa v súčasnosti vyhlasujú na základe nejakých"dohovorov" Ak by bola pokračovala vojna klasicky tak by nestála spolu toľko životov čo v tých dvoch mestách. Oni boli zničené len tak "symbolicky" aby sa ukázalo svetu čím disponujú američania
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

aký hitler, bavíme sa o americkom bombardovaní...

japonci boli fanatici, bojovali o každý nepodstatný ostrov až do úplného konca
američania by ich porazili aj konvenčnou vojnou, ale mali by státisícové straty....
a prečo by mali radšej obetovať vlastných ? ked ich šikmáči napadli ? tam nevelil stalin..

a to, že použili jadrové zbrane malo samozrejme odstrašujúci efekt a podľa mňa to zabránilo dalším vojnám s oveľa vačším počtom obetí.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
aký hitler, bavíme sa o americkom bombardovaní...

japonci boli fanatici, bojovali o každý nepodstatný ostrov až do úplného konca
američania by ich porazili aj konvenčnou vojnou, ale mali by státisícové straty....
a prečo by mali radšej obetovať vlastných ? ked ich šikmáči napadli ? tam nevelil stalin..

a to, že použili jadrové zbrane malo samozrejme odstrašujúci efekt a podľa mňa to zabránilo dalším vojnám s oveľa vačším počtom obetí.....
až budeš chápať a vedieť pospájať všetky súvislosti tak diskutuj. udalosti vytrhnuté z dejinného vývoja, je to isté ako keď rozumný policajt sa diví že v kríkoch prichytí pri súloži dvoch.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Potešilo ma že vojvodkyňa Kate má novú asistentku, pôjdem pozrieť či už bude chlieb lacnejší
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
aký hitler, bavíme sa o americkom bombardovaní...

japonci boli fanatici, bojovali o každý nepodstatný ostrov až do úplného konca
američania by ich porazili aj konvenčnou vojnou, ale mali by státisícové straty....
a prečo by mali radšej obetovať vlastných ? ked ich šikmáči napadli ? tam nevelil stalin..

a to, že použili jadrové zbrane malo samozrejme odstrašujúci efekt a podľa mňa to zabránilo dalším vojnám s oveľa vačším počtom obetí.....
až budeš chápať a vedieť pospájať všetky súvislosti tak diskutuj. udalosti vytrhnuté z dejinného vývoja, je to isté ako keď rozumný policajt sa diví že v kríkoch prichytí pri súloži dvoch.
chápem veľmi dobre..
ty si doteraz nepochopil môj prvý príspevok z dobovej tlače, tak už nechaj tak a venuj sa ďalej súložiam...samozrejme len z počutia..
Naposledy upravil bjuty smis : 14.06.20 at 17:19
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
aký hitler, bavíme sa o americkom bombardovaní...

japonci boli fanatici, bojovali o každý nepodstatný ostrov až do úplného konca
američania by ich porazili aj konvenčnou vojnou, ale mali by státisícové straty....
a prečo by mali radšej obetovať vlastných ? ked ich šikmáči napadli ? tam nevelil stalin..

a to, že použili jadrové zbrane malo samozrejme odstrašujúci efekt a podľa mňa to zabránilo dalším vojnám s oveľa vačším počtom obetí.....
až budeš chápať a vedieť pospájať všetky súvislosti tak diskutuj. udalosti vytrhnuté z dejinného vývoja, je to isté ako keď rozumný policajt sa diví že v kríkoch prichytí pri súloži dvoch.
chápem veľmi dobre..
ty si doteraz nepochopil môj prvý príspevok z dobovej tlače, tak už nechaj tak a venuj sa ďalej súložiam...samozrejme len z počutia..
Tvoj prvý príspevok bola podľa tvojho vyjadrenia reakcia na niečo a teraz si sa do toho tak zamotal že ani nevieš či si to písal s dávkou posilováku alebo nie. Tak čo si vlastne chcel napísať a prečo si napísal ten prvý príspevok, Nikto sa tu nebavil ani o vojne ani vyhlasovaní vojen ani o spojenectvách
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

o 10:02 som vysvetlil...a ja som sa zamotal)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
o 10:02 som vysvetlil...a ja som sa zamotal)
Ty si tam tvrdil že sme zásobovali fašistov palivom, čo mali sme dosť kanistrov? ja som ti vysvetli že to IGF ( ale dobre ...)
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ako si žijú v Dánsku:

https://www.facebook.com/worldeconom...DkDZWfR_st0kw0
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Krásne.Akurát zabudli ukázať černošské a arabské štvrte :-)))
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Policajný zásah Vrútky, 12.06.2020
https://www.facebook.com/PresovskyVe...8962760721687/
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prvý článok ktorý pomenováva veci pravými menami a neblbne všelijakými rasistami a protirasistami-na Expres.cz.
Potešil.
Naposledy upravil BXLmiami : 15.06.20 at 08:46
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Policajný zásah Vrútky, 12.06.2020
https://www.facebook.com/PresovskyVe...8962760721687/
neviem či by som tiež nepobiehal ako králik sem tam
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať