Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
veronikasad
misoft
lujza.j
V ČR...je vecer o cca.1775 nakazenych na covid menej ako rano cisty kabaret...
Žiadny kabaret - len české "štatistiky" - cól sem-cól tam.... . Musia sa predsa ukázať, že až tak nakazení nie sú.
Upravili pocty vyliecenych, nie pozitivne testovanych...
Ja som niekde pisala ,ze ide o pozitiv.testovanych....
Štatistiky sú len čísla na papieri...oveľa horšie bude, ak sa tie čísla premietnu do reality, do tvrdej reality...(aj keď je štatistika obraz reality).
..a že bude horšie, tak to je teda veru fakt...ono to s tými momentálnymi vakcínami nie je až tak veľmi ružové.
...a len potom začne kabaret...a u nás dupľom, nakoľko múdrosráč podvodník a plagiátor Bláznovič sa začne realizovať svojimi " nápadmi a rozhodnutiami ".

Na rozdiel od iných štátov ( USA, Brazília, Taliansko, VB.....) môžeme byť radi, že máme zdravotníctvo na takej úrovni, aké je...presnejšie ide o starostlivosť o pacienta, kde sa nepozerá na to, či je to biely, cigán, bohatý a či chudobný.

Trúfam si tvrdiť, že ak začne exodus, tak sa začne aj ďalšia repatriácia tých, ktorí sa budú domáhať dostať sa všetkými možnými spôsobmi a prostriedkami na Slovensko...a budú to hlavne dovolenKÁRI, ktorí teraz ospevujú svoje destinácie...ľudia, čo vymenia všetku opatrnosť a zdravý rozum za 7-14 dní niekde pri mori.
1 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

kopretinka
Čo si dovoľujú už niektoré "firmy" !
Vyvolávajú ohľadne kontroly plastových okien,tak som ich zrušila,že máme nové,kontrolu nepotrebujeme,inak by som sa ich nezbavila asi.
Ale pred chvíľou niekto zvonil,že kontrola okien,že nech otvorím vchod do paneláku.
Ja nepotrebujem kontrolovať okná.Tak nech mu otvorim,že šak on ide kontrolovať všetky byty.Nie,neotvorim,som ho zrušila.Ale aj tak ho niekto iný pustil,lebo o chvíľu som počula susedu,ona strašne kričí....že šak poďte dovnútra.....
Tak som vybehla von a on melie,že sa kontroluju všetky byty v rámci tej našej rekonštrukcie
Mladého som vyhodila,že žiadna kontrola okien sa nerobí a nech ide,lebo zavolám policajtov.

Pred pár dňami sa takí dobýjali aj ku kamarátovej žene
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Na preplnenom sk/v komentoch na nete,ze pekny masaker/sa na dov.neda nakazit?alebo u čr?
A vobec ako viem.....ci nemam covida?!
Asi tazko ma niekto v hr na plazi..kde ja,chlap a pes..."opluje covidom"....ci lepsie na sk v preplnenom akvaparku?
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo dnes...ked 19rocna holka...mi ...klobuk dole pre vami ako skacete na švihadle...ja dochnem po 30sec.
0 0
skuš skuš

skuš je offline (nepripojený) skuš

kolko členov?
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

buchač
lujza.j
veronikasad
misoft
lujza.j
V ČR...je vecer o cca.1775 nakazenych na covid menej ako rano cisty kabaret...
Žiadny kabaret - len české "štatistiky" - cól sem-cól tam.... . Musia sa predsa ukázať, že až tak nakazení nie sú.
Upravili pocty vyliecenych, nie pozitivne testovanych...
Ja som niekde pisala ,ze ide o pozitiv.testovanych....
Štatistiky sú len čísla na papieri...oveľa horšie bude, ak sa tie čísla premietnu do reality, do tvrdej reality...(aj keď je štatistika obraz reality).
..a že bude horšie, tak to je teda veru fakt...ono to s tými momentálnymi vakcínami nie je až tak veľmi ružové.
...a len potom začne kabaret...a u nás dupľom, nakoľko múdrosráč podvodník a plagiátor Bláznovič sa začne realizovať svojimi " nápadmi a rozhodnutiami ".

Na rozdiel od iných štátov ( USA, Brazília, Taliansko, VB.....) môžeme byť radi, že máme zdravotníctvo na takej úrovni, aké je...presnejšie ide o starostlivosť o pacienta, kde sa nepozerá na to, či je to biely, cigán, bohatý a či chudobný.

Trúfam si tvrdiť, že ak začne exodus, tak sa začne aj ďalšia repatriácia tých, ktorí sa budú domáhať dostať sa všetkými možnými spôsobmi a prostriedkami na Slovensko...a budú to hlavne dovolenKÁRI, ktorí teraz ospevujú svoje destinácie...ľudia, čo vymenia všetku opatrnosť a zdravý rozum za 7-14 dní niekde pri mori.


bruchač


ono to s tými momentálnymi vakcnami nie je až tak veľmi ružové

dupľom dobrosráč podvodník ... Bláznovič
Pokiaľ viem , tak proti besnote je vakcína k dispozícii


tebe by mali dať DVOJITÚ !
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
mrokar na 2x

Pokiaľ viem , tak proti besnote je vakcína k dispozícii


tebe by mali dať DVOJITÚ !
Ty si zjavne po aplikácii...ale nepomáha a nepomáha.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


kopretinka
Čo si dovoľujú už niektoré "firmy" !
Vyvolávajú ohľadne kontroly plastových okien,tak som ich zrušila,že máme nové,kontrolu nepotrebujeme,inak by som sa ich nezbavila asi.
.................
I u vás otravujú? Ja som tiež pred cca 10-dňami dvakrát vyhodil (asi nie sú koordinovaní) dvoch v priebehu jedného dňa.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

veronikasad
lujza.j
veronikasad
misoft
lujza.j
V ČR...je vecer ............................
Žiadny kabaret - len české "štatistiky" - cól sem-cól tam.... ..............................
Upravili pocty vyliecenych, nie pozitivne testovanych...
Ja som niekde pisala ,..............................
reagovala som na Dusana
To máte fuk - i tak sú to "presné" štatistiky "nepresných" čísel....
Pravda je asi niekde inde ....... bratia Češi na to už dlabú... veď i technopárty si už stihli urobiť - 2000 ich tam bolo - len urobili uličku a odrazu ich bolo "len" 2x 1000 (ale že sa korzovali hore dole - to už neriešili).
A potom sa nečudujte, že odrazu im vyskočí 50-100-150-200 nakazených za deň.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
mrokar na 2x

Pokiaľ viem , tak proti besnote je vakcína k dispozícii


tebe by mali dať DVOJITÚ !
Ty si zjavne po aplikácii...ale nepomáha a nepomáha.
Už bola expirovaná
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

takto sa "bojuje" na Slovensku s koronavírusom..
https://www.topky.sk/cl/100278/19429...ska-vo-svikoch
a hlavne kydajte na zahraničné dovolenky..
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Žabinka
takto sa "bojuje" na Slovensku s koronavírusom..
https://www.topky.sk/cl/100278/19429...ska-vo-svikoch
a hlavne kydajte na zahraničné dovolenky..
Hm...ako ti to ?
- myslím si, že zahraničná dovolenka s tou domácou (vzhľadom ku coviďákovi) sa nedá veľmi porovnávať
- sorry, ale svojho času som ti preposlal určité informácie do ss...že si nereagovala - neodpovedala, to je vedľajšie...ale možno si tak urobila preto, lebo si nemala žiadnu argumentáciu proti.
- nik nekydá na dovovolenky...a ja už vôbec nie (aj keď na ne nechodím, mám zakázané more)...a ešte by niekto stihol mudrovať, že závidím/e.
- no vzhľadom k situácii je vždy vyššia pravdepodobnosť, že niekto chytí vírus práve v tom zahraničí ako doma.
- ten stupídny článok z Tupiek nemá význam ani len riešiť.
Ide o to, že v sezóne sú Tatry a aquaparky pravidelne preplnené už roky (od čias socíku)...táto sa prejaví zvýšenou návštevnosťou aj inou situáciou vo svete...napríklad vojnovým konfliktom....viď článok z roku 2012.
https://slovensko.hnonline.sk/477091...-sa-aj-slovaci

Dovolenkové obdobie skončí, príde jeseň a za ňou zima...príde aj druhá vlna korony (o ktorej vravia niektoré zdroje, že už tu je) a udrie s rovnakou alebo väčšou intenzitou ?
0 1
skuš skuš

skuš je offline (nepripojený) skuš

to ešte neni nič proti tomu, čo sa mi stane

0 0
skuš skuš

skuš je offline (nepripojený) skuš

serpente
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

a kde máš istotu že v tom dave ľudí vedľa teba nestojí zopár prenášačov?
Tatry poznám veľmi dobre, takto to tam vyzerá vždy v lete.. čo má s tým stupídny článok z Tupiek? a kde by sa ti to páčilo, aby to vyšlo, aby to nebol stupídny článok?
aqvaparky ešte horšie..
na túto situáciu ani nie je možné reagovať, takže to ukončím poznámkou, že radšej budem na bezpečnej dovolenke v zahraničí (samozrejme si treba vybrať to správne zahraničie) ako v tejto šialenosti na slovenskej dovolenke..
a o podpore slovenských podnikateľov absolvovaním slovenskej dovolenky nejdem radšej písať, nech ich podporuje štát, nie ja.. ja som od začiatku mimoriadnej situácie od štátu nedostala ani ........ a pritom moje odvetvie je 100% na prvej priečke rebríčkov s poklesom tržieb.. to sa nesťažujem, len konštatujem, že nemám najmenší dôvod niekoho podporovať v jeho podnikaní tým že budem mať slovenskú dovolenku..
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Áno, ale dovolenka na Slovensku sa nemusí konať iba v dave. Koľko je chát na prenajatie, kde široko-ďaleko niet živáčika. Ja by som si ju takto predstavovala.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Žabinka
a kde máš istotu že v tom dave ľudí vedľa teba nestojí zopár prenášačov?
Tatry poznám veľmi dobre, takto to tam vyzerá vždy v lete.. čo má s tým stupídny článok z Tupiek? a kde by sa ti to páčilo, aby to vyšlo, aby to nebol stupídny článok?
aqvaparky ešte horšie..
na túto situáciu ani nie je možné reagovať, takže to ukončím poznámkou, že radšej budem na bezpečnej dovolenke v zahraničí (samozrejme si treba vybrať to správne zahraničie) ako v tejto šialenosti na slovenskej dovolenke..
a o podpore slovenských podnikateľov absolvovaním slovenskej dovolenky nejdem radšej písať, nech ich podporuje štát, nie ja.. ja som od začiatku mimoriadnej situácie od štátu nedostala ani ........ a pritom moje odvetvie je 100% na prvej priečke rebríčkov s poklesom tržieb.. to sa nesťažujem, len konštatujem, že nemám najmenší dôvod niekoho podporovať v jeho podnikaní tým že budem mať slovenskú dovolenku..
- Istota nie je vždy na 100%, to je jasné
Prenášači sú zvyčajne dovozcovia zo zahraničia...dovolenkári, pracujúci v zahraničí...a cigáni, ktorí prídu zo zahraničia. Všetci títo do Tatier chodia málokedy...
- Tupky sú VŽDY produktom stupídnosti...to je jasné jak facka.
- Na každú situáciu sa dá reagovať...otázka už je len tá, že ako.
- Správne zahraničie je ktoré ? Grécko a či Chorvátsko ? Kde sa zíde pomaly celá Európa a jeden nevie, čo má očakávať.
- Na Slovensku nie sú len Tatry...je toľko lokalít, že dovolenka nestačí na obsiahnutie len jednej z nich...
- Podpora slovenských podnikateľov na absolvovanie dovolenky na Slovensku ? No ja neviem, ale ten príspevok nie je nejak nič moc....a netýka sa každého...
Napríklad moja 1/2 nemá nárok (týka sa to celej firmy)...no konateľ firmy bol tohto roku už na dvoch dovolenkách a majiteľ firmy ich absolvoval ešte viac.

...a ozaj...manželka bola na nútenej "maródke" kvôli karanténe vyše 6 týždňov...príjem bol teda fest "parádny", normálne som si išiel kúpiť nové auto.
Po zrušení karantény nástup do roboty...a taká menšia porada. Výsledok bol v zmysle toho, že všetci zamestnanci mali znížené platy...ale hlavne že pán podnikateľ odišiel domov na novej mašine.
0 1
skuš skuš

skuš je offline (nepripojený) skuš

Dve základné otázky trápia ľudstvo do nepamäti:
1. Kto vymyslel robotu?
2. Prečo ho ostatní nezabili?
0 0
skuš skuš

skuš je offline (nepripojený) skuš

[QUOTE="buchač"]
Žabinka
a kde máš istotu že v tom dave ľudí vedľa teba nestojí zopár prenášačov?
Tatry poznám veľmi dobre, takto to tam vyzerá vždy v lete.. čo má s tým stupídny článok z Tupiek? a kde by sa ti to páčilo, aby to vyšlo, aby to nebol stupídny článok?
aqvaparky ešte horšie..
na túto situáciu ani nie je možné reagovať, takže to ukončím poznámkou, že radšej budem na bezpečnej dovolenke v zahraničí (samozrejme si treba vybrať to správne zahraničie) ako v tejto šialenosti na slovenskej dovolenke..
a o podpore slovenských podnikateľov absolvovaním slovenskej dovolenky nejdem radšej písať, nech ich podporuje štát, nie ja.. ja som od začiatku mimoriadnej situácie od štátu nedostala ani ........ a pritom moje odvetvie je 100% na prvej priečke rebríčkov s poklesom tržieb.. to sa nesťažujem, len konštatujem, že nemám najmenší dôvod niekoho podporovať v jeho podnikaní tým že budem mať slovenskú dovolenku..
- Istota nie je vždy na 100%, to je jasné
Prenášači sú zvyčajne dovozcovia zo zahraničia...dovolenkári, pracujúci v zahraničí...a cigáni, ktorí prídu zo zahraničia. Všetci títo do Tatier chodia málokedy...
- Tupky sú VŽDY produktom stupídnosti...to je jasné jak facka.
- Na každú situáciu sa dá reagovať...otázka už je len tá, že ako.
- Správne zahraničie je ktoré ? Grécko a či Chorvátsko ? Kde sa zíde pomaly celá Európa a jeden nevie, čo má očakávať.

Určite grécko, tam to už máte multikulti
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Výlety cez prázdniny s deťmi. Tipy na spoznávanie Slovenska.
https://www.youtube.com/c/SLOVENSKOZDOLA
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať