Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katy a R
buchač
Žiaci na druhom stupni by sa mohli od budúceho septembra vzdelávať aj doma

https://domov.sme.sk/c/22457642/ziac....html?ref=njct

Kaderník bol asi príliš dlho na slnku...lysinu mu pripálilo a rozum sa uvaril...mu hrabe dokonale.
juraj - píšeš, ako keby teba "kaderník" nútil povinne vzdelávať svoje vnúčatá (asik je fakt teplo)
veru - mne sa to celkom páči - určite tak nebudú robiť bežní rodičia (a ani ich nnikto nebude nútiť) Využijú to tí, čo na to majú - a svoje deti lepšie naučia, ako v škole, alebo tí, ktorí to potrebujú - napr zdrav. stav, bývanie na samote a pod.
A okri momentálne - naši veru aj zapisujú deti do českých škôl - lebo tam to funguje
Hehehe...ak je fest teplo, tak sa zašijem do dielničky, tam je solídne chladno...

Na moje vnúčence v tomto ohľade nemám dosah...poradiť áno, ale rozhodovacie právo majú ich rodičia.
Ale vypichla si to svoje...no moje otázky si nechala na pokoji.
Ako som spomenul, tak som debatoval s učiteľmi...ich názor beriem skôr, ako nejaké články ... a rozhodnutia Kaderníka sú len nariadenia. Osobne si myslím, že takýmto nariadeniam by malo predchádzať širšia diskusia odborníkov (Kaderník a spol. ním rozhodne nie je), škôl a aj zástupcov rodičov/žiakov.
----------------------------------
Ale pohľad na net priniesol určité informácie.

Otázka: Mám dostatočnú kvalifikáciu na DV?

Odpoveď: Ak radi svojim deťom čítate, radi s nim trávite čas, radi spolu s nimi objavujete svet, považujete za dôležité učiť ich nové veci, a hlavne, ak ich milujete, máte de facto dostatočnú kvalifikáciu. Ak nemáte kvalifikáciu učiteľstvo 1. stupňa bude De Iure treba zohnať ústretovú pani učiteľku, ktorá bude tou osobou: “Vzdelávanie žiaka, …, zabezpečuje zákonný zástupca žiaka osobou, ktorá spĺňa kvalifikačné predpoklady vysokoškolského vzdelania druhého stupňa ustanovené pre učiteľov I. stupňa základnej školy.” § 24 ods. 4 školského zákona.

Otázka: Aké sú nevýhody DV?

Odpoveď: Táto forma vzdelávania má aj svoje nevýhody, a to predovšetkým vo forme nesúhlasu a nepochopenia okolia, kritiky najbližších, a taktisto aj straty platu rodiča, ktorý doma vzdeláva deti. Napriek tomu sa táto investícia mnohonásobne vráti v podobe zvýšenej kvality života DV detí. Pre mnohé rodiny však strata jedného príjmu nie je zanedbateľnou položkou. Taktiež býva náročné zladiť nároky domácnosti a vyučovania, autorita rodiča ako učiteľa býva často deťmi vytrvale skúšaná . Všetko však podľa našich skúseností vedie k príležitostiam pre osobný rast.
https://www.domacaskola.sk/faq-otazky/#11otazka

- Takže ak rodič nemá dostatočné vzdelanie, tak má smolu učiteľ. Lebo tento bude musieť vypracovať pre žiaka rôzne prípravné papiere. Toto sa dialo aj teraz nedávno, v čase karantény...poniektorí žiaci nemali prístup na net, takže učitelia im museli robiť prípravu - a toto mám z prvej ruky, susedka nadávala jak pohan.
- Ktorá rodina si môže dovoliť prísť o jeden príjem ???
0 1
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Ďuri - ak rodič nemá dostatočné vzdelanie - tak hádam ozaj nebude na hlavu padnutý - a nebude sa "tlačiť" učiť svoje deti - či? veď by im uškodil! Alebo ak doma nemajú internet a ani si ho nezavedú .... ????
A predstav si, že u nás je učiteľov dosť - len záujem o učenie je malý - snažia sa "prchnúť" kde sa dá a kde lepšie platia. Česť výnimkám .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katy a R
Ďuri - ...
Kaderníček je na funkcii krátko (tie jeho múdrosti spred ministrovania neriešim) a už by rád zaviedol novoty.
...ono to je celé školstvo už roky rokúce na trt...a je jedno za akej vlády a či ministra.
Veď toľko novôt je (s nadsádzkou) problém vymyslieť a nie ich zaviesť do praxe. Veď koľko učebníc sa vydalo a ležia ladom ?
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Katy a R
Ďuri - ak rodič nemá dostatočné vzdelanie - tak hádam ozaj nebude na hlavu padnutý - a nebude sa "tlačiť" učiť svoje deti - či? veď by im uškodil! Alebo ak doma nemajú internet a ani si ho nezavedú .... ????
A predstav si, že u nás je učiteľov dosť - len záujem o učenie je malý - snažia sa "prchnúť" kde sa dá a kde lepšie platia. Česť výnimkám .
Ani sa im nečudujem, hlavne ak majú možnosť získať lepšie finančné ohodnotenie.
Nepomohli im ani protesty, ani štrajky, neviem do akej miery učiteľov podporili rodičia a verejnosť.
Prečo tento stav štátu vyhovuje? Prečo sa postavenie učiteľa v spoločnosti prepadlo?
V mojich očiach nie, ale celkovo?
A dovolím si povedať, že aj ich úroveň. Negeneralizujem, iba vychádzam zo svojich skúseností, že sa nájdu aj takí. V období, keď som sa nemohla dostatočne venovať deťom, zobrala som si z agentúry budúce slovenčinárky na "doučovanie", študentky 3. r. Nachádzala som po nich chyby v diktátoch. Neverím, že takýto uchádzači o štúdium by prešli prijímačkami pred 89.
.
Účtovníčky sa zapisovali na štúdium nemčiny na Pedag. fakulty s tým, aby mali v praxi po prvé diplom jedno z čoho, papier o jej štúdiu v nem. firmách. Štúdium zadarmo, ušetrili na jazykových školách.
A zrejme podobne aj iné cudzie jazyky. Potom, že prečo niet kvalifikovaných jazykárov.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Neviem ako to je zakotvené v dnešnom zákone, samozrejme, že takéto vzdelávanie hlavne na 1. st. pomôže rodičom pracujúcim v zahraničí. Osobne si myslím, že sa to šilo najskôr na ľudí z kultúry, možno menších ambasádach a pod. Kedysi. Ako napr. Jenisovci.

Zo skúseností viem, že pri slove reforma, hlavne pri predvolebných materiáloch, by mal človek spozornieť. Pretože nikto nevie, čoho sa bude reforma týkať. Lenže v tom čase sa ľudia nachádzajú v eufórii a ani im nenapadne, že reforma nemusí byť vždy iba prínosná.
To ukáže iba čas, a tak to bude aj v tomto prípade, komu vlastne v budúcnosti poslúži a čo sa ňou sleduje.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Katy a R
Ďuri - ak rodič nemá dostatočné vzdelanie - tak hádam ozaj nebude na hlavu padnutý - a nebude sa "tlačiť" učiť svoje deti - či? veď by im uškodil! Alebo ak doma nemajú internet a ani si ho nezavedú .... ????
A predstav si, že u nás je učiteľov dosť - len záujem o učenie je malý - snažia sa "prchnúť" kde sa dá a kde lepšie platia. Česť výnimkám .
Ja by som aj trochu nesúhlasia. Ak rodič nebude z rôznych možných príčin spokojný so školou, tak môže jednoducho dostať odporučenie - tak si dieťa vzdelávajte doma.
Nie je problém nič dopredu rozkrokovať.
A z tých 500 eur. zárobkov nebude mať rodič na výber, iba ho v tej škole ponechať i naďalej.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Katy a R
Ďuri - ...
Kaderníček je na funkcii krátko (tie jeho múdrosti spred ministrovania neriešim) a už by rád zaviedol novoty.
...ono to je celé školstvo už roky rokúce na trt...a je jedno za akej vlády a či ministra.
Veď toľko novôt je (s nadsádzkou) problém vymyslieť a nie ich zaviesť do praxe. Veď koľko učebníc sa vydalo a ležia ladom ?
A nejde práve o to, aby bolo aké je?
.
V 60. r. bolo v triedach 50% vyznamenaných žiakov. Príliš veľa budúcej inteligencie. Osnovy boli výborné, vybrané slová nastúpili až v 6. ročníku. Neskôr sa zaviedli myslím už vo 4. ročníku., čo bolo zavčasu. (Cca 90 r.. možno skôr.)
.
V 70 r. boli v BA na ZŠ štyri experimentálne triedy, na ktorých sa odskúšal prvýkrát model zavedenia množín do matematiky. Výsledok? Zostala v triedach tretina vyznamenaných.
Dôvod experimentu v praxi? Zvýšenie počtu ľudí do remesiel, služieb a výroby, nakoľko sa znižovali miesta pre prac. inteligenciu.
Aké jednoduché. A táto manipulácia prebieha stále na rôznych úrovniach a oblastiach.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
PhDr. Mária Benová č.100 za OĽANO
23 h ·

ŽEVRAJ Minist.Vnútra uzavrelo ZMLUVU na 84mil.€
-> Zmluvu však vysúťažili SAKOVÁ+PELLEvláda(2018)
-> Ak by nové MV SR zmluvu nepodpísalo, ďalšie verej.obstarávanie by trvalo rok a všetky ministerstvá by ostali bez audit.služieb a poradenstva. Pretože šlo o verej.obstarávanie pre potreby celej verej.správy.
buchač
Čo píše alebo nepíše Braník by malo byť nepodstatné...
Podstatné ale je, že podľa screenu CRZ je informácia o zmluve pravdivá.

...a aj keby zmluvu začala riešiť predchádzajúca vláda...tak podpísala je vláda súčasná.
Ale určite Múdrosráč použije čarovnú formulku.." lebo Smer, lebo Fico "...
Takže síce nie (zatiaľ) Múdrosráč, ale nejaká psychoška ...ale predpokladám, že aj šialený dilino si z huby neurve...
...a že jááák si sypal popol na hlavu, lebo nedodržal (už zasa) zákon...tentoraz stavebný.

Zmluvu podpísali, lebo vraj museli....ale prečo boli ticho ?
Teraz, po zverejnení, sa ozývajú ?
Iné veci neboli podpísané a čo také sa stalo ? No nič...
..napríklad sa nepodpísal zákon o 13tych dôchodkoch (respektíve sa čiastka upravila) a čo sa deje ? No nič...oyebabrali ľudí a klídek pohoda...
splietaš piate cez deviate...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
splietaš piate cez deviate...
Jasnééé...to len ty tu budeš mať pravdu...a Múdrosráč s jeho kumpánmi sú najlepšia vláda od čias Svätopluka...

Sulík sa včul vzdal predkupného práva ohľadom VSE. Nemec kupuje od Nemca a Slovák na to doplatí...a kuwa fest.
Som zvedavý, kedy a o koľko sa zdvihnú ceny elektriny...

Povedzme, že Kaderníka ospravedlňuje jeho neznalosť a krátka doba v politike.
Ibaže Sulík ide za svojím cieľom aj cez mŕtvoly...jednu vládu už položil...je to proste hajzel, jednoznačné hovado...ten jeho pohľad spoza skiel je úlisný a zradný...
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Klídek!
Ale v jednom máš pravdu - Šulino to pohnojil! Prečo len 35 melónov? Veď cela elektrifikačná sústava (ZSE, SSE, VSE dokopy) má pre nás obrovskú hodnotu - nie v miliónoch, desiatkach miliónov, ale v miliardách! Prečo ten Šulino nepýtal za to napr. 500 miliónov, 750 miliónov - to by už boli iné prachy.
A keď nemčúri takto pôjdu ďalej (neverím, že budú investovať toľko, koľko na papier položili - skôr budú vysávať) - tak celá naša elektrifikačná sústava už nebude naša. A potom sa nám zatočia očičká pri cene za kWh. Nebude to už 0,45€, ale 4,5€ - možno i 45€. A potom sa môžeme (my Slováci) aj posrať.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
splietaš piate cez deviate...
Jasnééé...to len ty tu budeš mať pravdu...a Múdrosráč s jeho kumpánmi sú najlepšia vláda od čias Svätopluka...

Sulík sa včul vzdal predkupného práva ohľadom VSE. Nemec kupuje od Nemca a Slovák na to doplatí...a kuwa fest.
Som zvedavý, kedy a o koľko sa zdvihnú ceny elektriny...

Povedzme, že Kaderníka ospravedlňuje jeho neznalosť a krátka doba v politike.
Ibaže Sulík ide za svojím cieľom aj cez mŕtvoly...jednu vládu už položil...je to proste hajzel, jednoznačné hovado...ten jeho pohľad spoza skiel je úlisný a zradný...
samozrejme, že mám pravdu

ceny energii určuje URSO, zisti si čo to je....a žiadny nemčúri....
vždy sem niečo dáš, zanadávaš si a ked sa ťa opýtam ako konkrétne, tak sa vyparíš

ako konkrétne teda doplatíme na to, že jedna nemecká firma kupuje od druhej nemeckej firmy podiel vo firme ? a ešte sulík od ních za to vytiahol 35 000 000 euro.....
konkrétne...nie iba kuwa fest..




a čo do toho zaťahuješ tvojho kaderníka ??? z čoho ho ospravedlňuje -podla teba - jeho neznalosť ? čo vyviedol ? kde ste ho zas načapali ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
Klídek!
Ale v jednom máš pravdu - Šulino to pohnojil! Prečo len 35 melónov? Veď cela elektrifikačná sústava (ZSE, SSE, VSE dokopy) má pre nás obrovskú hodnotu - nie v miliónoch, desiatkach miliónov, ale v miliardách! Prečo ten Šulino nepýtal za to napr. 500 miliónov, 750 miliónov - to by už boli iné prachy.
A keď nemčúri takto pôjdu ďalej (neverím, že budú investovať toľko, koľko na papier položili - skôr budú vysávať) - tak celá naša elektrifikačná sústava už nebude naša. A potom sa nám zatočia očičká pri cene za kWh. Nebude to už 0,45€, ale 4,5€ - možno i 45€. A potom sa môžeme (my Slováci) aj posrať.
ako píšeš, klídek

cenu energií, ako aj jej prenosu určuje štát, nie nemci
čo sulík pohnojil ? on nič nepredával, to jedna nemecká fy kúpila druhú....a ešte z nich vytiahol 35 000 000.....
za to nám mala dať 750 000 000 ???
na našej elektrifikačnej sústave sa absolútne nič nemení, stále máme 51 %.....

máme skoro najvyššie ceny energii, lebo dotujeme smeráckých šmejdov cez zelené energie, cez slnečné energie s 10 x predraženými výkupnými cenami,cez malé vodné elektrárne, čo nám devastujú vodné toky a prírodu, cez v alobale balené dotácie do uhlia, ale vy tu budete trúbiť takéto somariny...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

fico vám kúpil spp.......tu máte výsledok

Štátny obchodník s plynom SPP utrpel vlani prevádzkovú stratu vyše 100 miliónov eur. Odkedy ho prevzal a riadi Smer, podnik prerobil už takmer pol miliardy eur.

Straty sa dramaticky zhoršili, aj keď expremiér Robert Fico (Smer) sľúbil, že ich za pár rokov zníži na nulu.
https://e.dennikn.sk/1987034/ficov-s...redat/?ref=top
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
samozrejme, že mám pravdu

ceny energii určuje URSO, zisti si čo to je....a žiadny nemčúri....
vždy sem niečo dáš, zanadávaš si a ked sa ťa opýtam ako konkrétne, tak sa vyparíš

ako konkrétne teda doplatíme na to, že jedna nemecká firma kupuje od druhej nemeckej firmy podiel vo firme ? a ešte sulík od ních za to vytiahol 35 000 000 euro.....
konkrétne...nie iba kuwa fest..

a čo do toho zaťahuješ tvojho kaderníka ??? z čoho ho ospravedlňuje -podla teba - jeho neznalosť ? čo vyviedol ? kde ste ho zas načapali ?
Ááááále trt máš pravdu...respektíve si neobjektívny a vidíš len pravdu svojich Oľajnistov - Onanistov...

Ale šak samozrejme, že ceny určuje URSO...pre zmenu si nájdi ty, že ako sa rok od roka zdvíhajú ceny energií, tepla...ale ostatne, šak by si to mal vidieť aj pri vyúčtovaní.

Sulík je ujo...a basta !!!
Kaderník je buzík...
Múdrosráč je oný...
Akurát Remišová nepasuje ku nim...ona je totiž 3,14čka.

P.S.:
Nik sa nevyparuje...ja ti mám vopred určený plán dňa...nesedím za ntb, ale tvrdo makám.
Konkrétnosti ? Ak ich dám, tak šmahom ruky zamietneš a ešte mi povieš, že splietam...tak na čo sa mám realizovať ?
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
ako píšeš, klídek

cenu energií, ako aj jej prenosu určuje štát, nie nemci
čo sulík pohnojil ? on nič nepredával, to jedna nemecká fy kúpila druhú....a ešte z nich vytiahol 35 000 000.....
za to nám mala dať 750 000 000 ???
na našej elektrifikačnej sústave sa absolútne nič nemení, stále máme 51 %.....

máme skoro najvyššie ceny energii, lebo dotujeme smeráckých šmejdov cez zelené energie, cez slnečné energie s 10 x predraženými výkupnými cenami,cez malé vodné elektrárne, čo nám devastujú vodné toky a prírodu, cez v alobale balené dotácie do uhlia, ale vy tu budete trúbiť takéto somariny...
....zatiaľ.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ja som nedal názory žiadnych politikov
ja som dal iba reálne fakty, ktoré si ľahko môžeš overiť, prípadne ich vyvrátiť, ak máš argumenty...
0 0
skuš skuš

skuš je offline (nepripojený) skuš

[QUOTE="alaya1"]
buchač
alaya1
misoft

Hmmmm.... odkazovať na TRI roky starý článok.... ts-ts-ts.... veď teraz horko-ťažko im tam niekto príde.
Presne tak. Videla som vcera zabery z Besenovej. Hlava na hlave v bazenoch. Tu malo ludi na sezonu. Najviac mudruju ti co paty z domu nevytiahnu.
Poznámka o mudrovaní patrila mne...a to bez diskusie.

1. Mudrovať môžu a aj mudrujú tiež takí, čo sú skoro celý rok ta het...nie iba päty vytiahli z domu, ale celého človeka odšibujú preč.
2. Títo mudrlanti ale veľmi rýchlo zmenia svoje pôsobisko, keď k niečomu dôjde...viď repatrianti...
3. Títo tiež prídu na Slovensko, ak potrebujú opraviť zuby alebo inú zložitejšiu zdravotnú starostlivosť.
4. Ako som v predchádzajúcich príspevkoch spomenul, určité lokality (Vysoké a Nízke Tatry, aquaparky, jaskyne, hrady a zámky...atď) sú v dovolenkovom období VŽDY preplnené...lenže mudrlanti o tom nevedia, nakoľko krásy Slovenska NEPOZNAJÚ.
5. Tiež som spomenul, že ja k moru nemôžem, nakoľko ho mám zo zdravotných dôvodov ZAKÁZANÉ.
Kto vie, ako budú mudrlanti na tom so zdravím v budúcnosti...potom budú inú pesničku spievať.

---------------------------------------------------
alaya1
misoft
alaya1
Tal ja tam dole byvam. Tu chodim na navstevu
Aha! Tak v tom prípade si budem myslieť svoje.....
Nech sa paci...kazdy byva kde mu je dobre
buchač
AMEN !

Veľa som počul, veľa som videl...hada čúrať proti vetru, leva kŕmiť sa špenátom, koňa lietať... ale toto je sila, na to by neprišiel snáď ani Matovič...dokonca ani Bláha by také niečo nevymyslel.
Návštevu a či bývanie neriešim...aj keby ma zaujímalo, že ako vlastne vykonávaš svoje zamestnanie.
---------------!-----------------------------------------
Vidis a v tom je medzi nami rozdiel. Mna ty vobec nezaujimas.
Šak zato mu furt vypisuješ
3 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

bjuty smis
buchač
bjuty smis
splietaš piate cez deviate...
Jasnééé...to len ty tu budeš mať pravdu...a Múdrosráč s jeho kumpánmi sú najlepšia vláda od čias Svätopluka...

Sulík sa včul vzdal predkupného práva ohľadom VSE. Nemec kupuje od Nemca a Slovák na to doplatí...a kuwa fest.
Som zvedavý, kedy a o koľko sa zdvihnú ceny elektriny...

Povedzme, že Kaderníka ospravedlňuje jeho neznalosť a krátka doba v politike.
Ibaže Sulík ide za svojím cieľom aj cez mŕtvoly...jednu vládu už položil...je to proste hajzel, jednoznačné hovado...ten jeho pohľad spoza skiel je úlisný a zradný...
samozrejme, že mám pravdu

ceny energii určuje URSO, zisti si čo to je....a žiadny nemčúri....
vždy sem niečo dáš, zanadávaš si a ked sa ťa opýtam ako konkrétne, tak sa vyparíš

ako konkrétne teda doplatíme na to, že jedna nemecká firma kupuje od druhej nemeckej firmy podiel vo firme ? a ešte sulík od ních za to vytiahol 35 000 000 euro.....
konkrétne...nie iba kuwa fest..




a čo do toho zaťahuješ tvojho kaderníka ??? z čoho ho ospravedlňuje -podla teba - jeho neznalosť ? čo vyviedol ? kde ste ho zas načapali ?

Ceny nejakých energií možno určuje URSO, ale cenu elektriny (práce ) určuje PEX - burza
0 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

[QUOTE="buchač"]
bjuty smis
samozrejme, že mám pravdu
ako konkrétne teda doplatíme na to, že jedna nemecká firma kupuje od druhej nemeckej firmy podiel vo firme ?

a čo do toho zaťahuješ tvojho kaderníka ??? z čoho ho ospravedlňuje -podla teba - jeho neznalosť ? čo vyviedol ? kde ste ho zas načapali ?
Ááááále trt máš pravdu...Ale šak samozrejme, že ceny určuje URSO...


pre zmenu si nájdi ty, že ako sa rok od roka zdvíhajú ceny energií, tepla.

Sulík je ujo...a basta !!!
Kaderník je buzík...
Múdrosráč je oný...
Akurát Remišová nepasuje ku nim...ona je totiž 3,14čka.

P.S.:
Nik sa nevyparuje...ja ti mám vopred určený plán dňa...nesedím za ntb, ale tvrdo makám.

/QUOTE]



Nerozumiem, prečo sa zelený gumák vyjadruje k cenám energií, keď tomu ako on píše TRT rozumie
(nálepkuje tu niektorých a o Ficovi sa bál napísať pravdu = že je KLAMÁR )
PS
radšej by sa venoval svojim žabykláčom
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
mari2x
Nerozumiem, prečo sa zelený gumák vyjadruje k cenám energií, keď tomu ako on píše TRT rozumie
(nálepkuje tu niektorých a o Ficovi sa bál napísať pravdu = že je KLAMÁR )
PS
radšej by sa venoval svojim žabykláčom
TY ešte veľa veciam nerozumieš...
Hlavne, že sa potrebuje modročervenozelenožltý kábelník vyjadrovať (čítaj urážať)...
(onálepkujem aj teba, keď len toto chceš...a o Ficovi som nie raz napísal = že je to ZLODEJ a aj iné)
P.S.:
Nestaraj sa do žabykláčov, TRT tomu rozumieš...

P.S.:
Radšej si vytvor pár ďalších nickov, zídu sa ti.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať