Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Prispôsobené dnešnej dobe.
4 0
skuš skuš

skuš je offline (nepripojený) skuš

jak kapitán rozkáže, tak se koza uváže :
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Rozosmialo https://slovensko.hnonline.sk/219056...-sefovej-firme
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
To je skôr na zaplakanie.
Takto unikajú neskutočné peniaze...skoro každý podnikateľ si vyváža riť na firemnom aute...pritom vo väčšine prípadov ide viac o jazdy súkromného charakteru ako toho služobného...

...a také podnikanie z domu, kde prízemie je "služobné" a poschodie je "súkromné"...?
Koľkí z Porady tiež takto fungujú ???
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Rozosmialo ma to preto, lebo pre mňa keď sa pozriem na Kollára, Matoviča ale aj niektorých ostatných to nie je nič nové....
Odrbávač zostane odrbávačom do smrti a Kollár je v tom na slovensku č.1.
Je to niečo ako Bžán, ktorý poslal 1000 eur na ten "transparentný účet".
Samozrejme, ja som neposlal nič, takže niekto môže napísať, že poslal tisícku. Ale ak sa povie B, že spreneveril milióny eur, tak je to rovnaké, ako keby som ja poslal pol centa....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kollárovu minulosť ja nejak nehodnotím...no má u mňa plus v niečom inom.
https://www1.pluska.sk/regiony/zapad...l-boris-kollar
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Kollárovu minulosť ja nejak nehodnotím...no má u mňa plus v niečom inom.
https://www1.pluska.sk/regiony/zapad...l-boris-kollar
To vieš, odvtedy, čo nám na kysuciach vytuneloval Veľkú Raču, tak ju hodnotím.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
To je skôr na zaplakanie.
Takto unikajú neskutočné peniaze...skoro každý podnikateľ si vyváža riť na firemnom aute...pritom vo väčšine prípadov ide viac o jazdy súkromného charakteru ako toho služobného...

...a také podnikanie z domu, kde prízemie je "služobné" a poschodie je "súkromné"...?
Koľkí z Porady tiež takto fungujú ???
ja, v dome mám kanceláriu, dvor je zastavaný firemnými halami, a pred domom mám polia to je prieser To si mám niekde 15 km od domu v najbližšom meste prenajať kanceláriu? svojim auztom jazdím pre firmu a predstav si, že píšem cesťáky
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
ja, v dome mám kanceláriu, dvor je zastavaný firemnými halami, a pred domom mám polia to je prieser To si mám niekde 15 km od domu v najbližšom meste prenajať kanceláriu? svojim auztom jazdím pre firmu a predstav si, že píšem cesťáky
Mal som na mysli skôr inú podnikateľskú sféru...neboj sa, hentí sa ale neozvú a nepriznajú k týmto praktikám - vymoženostiam.

P.S.:
Si myslíš, že jedna pani píše cesťák, keď ide do Chorvátska firemným luxusným autom ... a to nie raz do roka ?
Alebo iní majitelia firiem sa unúvajú takýmito zbytočnosťami ?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
pavol54
ja, v dome mám kanceláriu, dvor je zastavaný firemnými halami, a pred domom mám polia to je prieser To si mám niekde 15 km od domu v najbližšom meste prenajať kanceláriu? svojim auztom jazdím pre firmu a predstav si, že píšem cesťáky
Mal som na mysli skôr inú podnikateľskú sféru...neboj sa, hentí sa ale neozvú a nepriznajú k týmto praktikám - vymoženostiam.

P.S.:
Si myslíš, že jedna pani píše cesťák, keď ide do Chorvátska firemným luxusným autom ... a to nie raz do roka ?
Alebo iní majitelia firiem sa unúvajú takýmito zbytočnosťami ?
Momentálny stav je taký, že "konateľ" /môže byť majiteľ firmy, ale vo väčších firmách je to normálny zamestnanec/ si kúpi za firemné peniaze auto, ktoré mu vyhovuje bez ohľadu na obstarávaciu cenu /píšem o výnosných firmách/. A jazdí si kade chce, koľko chce, ako chce. Akurát PHM sa kráti 80/20. Ale to neplatí on, ale firma.
Tých 20% "nedaňových" je pokuta za to, že nevedie knihu jázd. A keďže nevedie knihu jázd, tak aj tie dovolenky do chorvátska mu platí firma /diaľničné známky, PHM, a celkovo všetký náklady auta-obstaranie, phm, servis, výbava, známky, prezúvanie, poistky, spotrebák/...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Akurát PHM sa kráti 80/20. Ale to neplatí on, ale firma.
Tých 20% "nedaňových" je pokuta za to, že nevedie knihu jázd. A keďže nevedie knihu jázd, tak aj tie dovolenky do chorvátska mu platí firma /z pohľadu známky, PHM, a celkovo všetkých nákladov auta-obstaranie, phm, servis, výbava, známky, prezúvanie, spotrebák/...
...a teraz ešte pridaj ku tým vymoženostiam :
- výstavba domu...pardóóón...sídla firmy
- zariadenie "firmy "
- kávovary, televízor, hifi, chladnička, mraznička
- počítač
- ...etc
- ešte aj sracák (ktorým si celá rodina prdel utiera) nie sú ochotní zaplatiť zo svojho

To sa to žije.
Podľa mňa by to malo byť tak, že čo je firemné, tak to má byť aj firemné...a sídlo firmy v žiadnom prípade v mieste trvalého bydliska.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Akurát PHM sa kráti 80/20. Ale to neplatí on, ale firma.
Tých 20% "nedaňových" je pokuta za to, že nevedie knihu jázd. A keďže nevedie knihu jázd, tak aj tie dovolenky do chorvátska mu platí firma /z pohľadu známky, PHM, a celkovo všetkých nákladov auta-obstaranie, phm, servis, výbava, známky, prezúvanie, spotrebák/...
...a teraz ešte pridaj ku tým vymoženostiam :
- výstavba domu...pardóóón...sídla firmy
- zariadenie "firmy "
- kávovary, televízor, hifi, chladnička, mraznička
- počítač
- ...etc
- ešte aj sracák (ktorým si celá rodina prdel utiera) nie sú ochotní zaplatiť zo svojho

To sa to žije.
Podľa mňa by to malo byť tak, že čo je firemné, tak to má byť aj firemné...a sídlo firmy v žiadnom prípade v mieste trvalého bydliska.
Ale ja neúčtujem chujov typu Kollár, ale "časť" veľkej firmy. Účtovníkov/čiek je tu cca 50 ľudí.
PS: ale núka sa mi obor blízky k môjmu koníčku. Musia mi dorásť gule opustiť 20 ročný kolektív... /ale už ich aj zopár zomrelo/
Naposledy upravil Nandrolon : 06.08.20 at 18:40
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

ja nič, len že "b"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Účtovníkov/čiek je tu cca 50 ľudí.
Kto vraví o účtovníčkach LEN tu na Porade ?
Minimálne polovička ich odtiaľ odišlo po "modernizácii" Porady jej "fantastickým" majiteľom...
...a koľko účtovníkov na Poradu proste a jednoducho kladie bobek...táto stránka nie je jediná svojho druhu.

Ja vravím vo všeobecnej rovine, čo sa týka podnikateľstva...je úplne jedno, kde sa jeden pohne, všade je to tak (česť výnimkám) ako som uviedol...či vo väčšom alebo menšom meradle.
...a nikto a nič ma nepresvedčí o opaku...neexistuje, nemá šancu !
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Nandrolon
Akurát PHM sa kráti 80/20. Ale to neplatí on, ale firma.
Tých 20% "nedaňových" je pokuta za to, že nevedie knihu jázd. A keďže nevedie knihu jázd, tak aj tie dovolenky do chorvátska mu platí firma /z pohľadu známky, PHM, a celkovo všetkých nákladov auta-obstaranie, phm, servis, výbava, známky, prezúvanie, spotrebák/...
...a teraz ešte pridaj ku tým vymoženostiam :
- výstavba domu...pardóóón...sídla firmy
- zariadenie "firmy "
- kávovary, televízor, hifi, chladnička, mraznička
- počítač
- ...etc
- ešte aj sracák (ktorým si celá rodina prdel utiera) nie sú ochotní zaplatiť zo svojho

To sa to žije.
Podľa mňa by to malo byť tak, že čo je firemné, tak to má byť aj firemné...a sídlo firmy v žiadnom prípade v mieste trvalého bydliska.
že ty ešte nepodnikáš...

a z čoho to všetko zaplatia ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Účtovníkov/čiek je tu cca 50 ľudí.
Kto vraví o účtovníčkach LEN tu na Porade ?
Minimálne polovička ich odtiaľ odišlo po "modernizácii" Porady jej "fantastickým" majiteľom...
...a koľko účtovníkov na Poradu proste a jednoducho kladie bobek...táto stránka nie je jediná svojho druhu.

Ja vravím vo všeobecnej rovine, čo sa týka podnikateľstva...je úplne jedno, kde sa jeden pohne, všade je to tak (česť výnimkám) ako som uviedol...či vo väčšom alebo menšom meradle.
...a nikto a nič ma nepresvedčí o opaku...neexistuje, nemá šancu !
Ja som písal o našej firme, nie o porade....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
že ty ešte nepodnikáš...
a z čoho to všetko zaplatia ?
Nie, nepodnikám...už je neskoro a ani sa mi nechce.

Ale šak ja chápem, že všetko sa odvíja od prosperovania...čiže sa na všetko musí aj zarobiť.
Lenže je podľa teba v poriadku, ak firma prosperuje, majiteľ a konateľ si vyplatia odmeny, jazdia na súkromnopodnikateľských autách (ich manželky-priateľky detto), no pritom zamestnaci fungujú za minimálnu mzdu ???????????

Ty podnikáš ? Ak dobre pamätám, tak áno.
Hento vyššie uvedené ? Vieš ty, že koľko ľudí poznám osobne, čo takto fungujú ?...a to z oboch strán...čiže aj podnikateľov a aj zamestnancov.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Teraz neviem, či podniká popri zamestnaní, ale však písal, že čosi rozváža a že niektorých jeho kolegov aj prepustili....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
sídlo firmy v žiadnom prípade v mieste trvalého bydliska.
A kde teda?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Moj trener ma sukromne fitko doma...sidlo firmy ma mat kde?!
Fitko ziadna garaz....jeden rodinny dom fitko v druhom byva...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať