Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
to ti má po lopate povedať, že aj na chodbách, aj na schodoch, aj v telocvični ??

matovič jasne vraví, že rúška preto, lebo neverí rodičom, že priznajú pobyt...že nejaká čestné vyhlásenie nič negarantuje...
A prečo by mali niekomu niečo priznávať?
Je legálne ísť za hranice?
Sú hranice otvorené?
Tak budem chodiť každý týždeň ako doteraz a nikomu to nemienim vešať na nos.
Ináč zaujímavé, že vo všetkých tých formulároch je písané, že "Boli ste za posledných 14 dní v zahraničí?" Teda spadajú tam aj zelené krajiny, aj ČR, aj PL?
Podľa všetkého spadajú, preto všade uvádzam, že NIE, nakoľko nemám povinnosť /zákon ani ústava mi to neprikazuje/ napísať pravdivo.
Aby ma ešte niekto kto ma v riti dieru za to buzeroval, dokonca aj moje deti? Dcérku pravidelne vozím so sebou a naďalej aj budem.
aby - ked náhodou vypukne corona v triede - škole - vedeli čo najskôr zistiť kto je zdroj nákazy a zabránili šíreniu

tvoj prístup radšej nebudem ani komentovať

radšej povedz, odkiaľ máš tie debiliny, že kollár vytuneloval desiatky fy. môžeš konkrétne ?
a prečo klameš, že vytuneloval veľkú raču , čo si pamätám, on ju kúpil tesne pred krachom od domorodcov, stabilizoval a predal...
Najskôr bola umelo znížená jej účtovná hodnota, potom prišiel hrdina Kollár, ktorý jú kúpil "akože zadĺženú" a za krátky časový úsek ju predal XY x drahšie.
Typický legálny tunel.
Ty si ver rozprávkam o zadĺženosti, ale Veľká Rača vždy prosperovala, vždy tam bol nátresk. Menej ľudí tam je až teraz, lebo sú ceny vysoké a služby na H. Preto chodíme radšej lyžovať do zahraničia...
Ešte napíš, že bez Kollára by skrachovala, že ju vlastne nezištne zachránil. On mal iba 1 úmysel. Od "večera do rána" sa nabaliť niekoľkými miliónmi "za nič". Lebo ináč nedáva zmysel, prečo by ju kupoval a potom sa jej zbavoval. Išlo iba o rozdiel sumy medzi kúpou a predajom.
Ak niečo chcem, tak to predsa nekúpim a vzápätí nepredám. Ale tomu ty nechápeš.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ešte k tej Rači:

http://zelenykamen.sk/?p=50

a citácia z iného článku - "Nie je tajomstvom, že skicentrum Oščadnica má v súčasnosti finančné problémy. Hovorí sa o tom, že Boris Kollár (majiteľ Fun rádia a lyžiarskych stredísk na Donovaloch a Štbskom Plese) odkúpil pohľadávky strediska Veľká Rača za 90 miliónov korún. Obratom ich môže predať za 250 mil. Sk. Že vraj.
Nech je ako chce, verím, že Boris je sympaťák, do strediska naleje ďalšie prachy a bude ho naďalej rozvíjať. Fun rádio tu hrá z každého amplióna, tak dúfam, že je to predzvesť lepších časov pre Raču a ľudí v Oščadnici. "
Naposledy upravil Nandrolon : 14.08.20 at 08:53 Dôvod: oprava
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
lujza.j
Vadi mu zahranicie....ale zahranicie doma na kupalisku a inde kde hromada ludi mu nevadi...
Ked pocujem necestujte a dovolenkujte na slovensku....uz chytam alergiu....
Stále si myslím, že percentuálne najvyššia šanca je nakaziť sa v hypermarkete. Predsa len sa tie košíky a vozíky chytajú do rúk, potom telefón, obhrýzanie nechtov u niektorých ani nespomínam, špáranie v nose...
Mng v obchode nedvíha tel. ani keby kto volal, ev. si ho pre istotu necháva doma.
A keď bola prísna karanténa, tak tobôž.
.
Obchody a pošty. Banky sú celkom ok.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Nandrolon
lujza.j
Vadi mu zahranicie....ale zahranicie doma na kupalisku a inde kde hromada ludi mu nevadi...
Ked pocujem necestujte a dovolenkujte na slovensku....uz chytam alergiu....
Stále si myslím, že percentuálne najvyššia šanca je nakaziť sa v hypermarkete. Predsa len sa tie košíky a vozíky chytajú do rúk, potom telefón, obhrýzanie nechtov u niektorých ani nespomínam, špáranie v nose...
Mng v obchode nedvíha tel. ani keby kto volal, ev. si ho pre istotu necháva doma.
A keď bola prísna karanténa, tak tobôž.
.
Obchody a pošty. Banky sú celkom ok.
Stačí ak príde domov a zabudne si ihneď umyť ruky. Ale predtým ešte tými neumytými rukami musí stlačiť kľučku a otvoriť dvere..... Ak ideme do detailu, tak pred tou nákazou sa na 100,00% ochrániť nedá. Dá sa eliminovať, ale nie na nulu.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
korela
Nandrolon
lujza.j
Vadi mu zahranicie....ale zahranicie doma na kupalisku a inde kde hromada ludi mu nevadi...
Ked pocujem necestujte a dovolenkujte na slovensku....uz chytam alergiu....
Stále si myslím, že percentuálne najvyššia šanca je nakaziť sa v hypermarkete. Predsa len sa tie košíky a vozíky chytajú do rúk, potom telefón, obhrýzanie nechtov u niektorých ani nespomínam, špáranie v nose...
Mng v obchode nedvíha tel. ani keby kto volal, ev. si ho pre istotu necháva doma.
A keď bola prísna karanténa, tak tobôž.
.
Obchody a pošty. Banky sú celkom ok.
Stačí ak príde domov a zabudne si ihneď umyť ruky. Ale predtým ešte tými neumytými rukami musí stlačiť kľučku a otvoriť dvere..... Ak ideme do detailu, tak pred tou nákazou sa na 100,00% ochrániť nedá. Dá sa eliminovať, ale nie na nulu.
My všetci by sme sa nedokázali doma po príchode zvonka pohybovať po byte ani sekundu bez umytia rúk. Odjakživa. To máme total vžité, rovnako tak sme vyrástli obaja vo svojich rodinách.
Kľúče, výťahy a pod., má vytvorený systém, pohybuje sa medzi ľuďmi denne, ja nie.
Nedá sa ubrániť na 100 perc, ako som počula jeden názor, je to ako pri lotérii.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Ešte k tej Rači:

http://zelenykamen.sk/?p=50

a citácia z iného článku - "Nie je tajomstvom, že skicentrum Oščadnica má v súčasnosti finančné problémy. Hovorí sa o tom, že Boris Kollár (majiteľ Fun rádia a lyžiarskych stredísk na Donovaloch a Štbskom Plese) odkúpil pohľadávky strediska Veľká Rača za 90 miliónov korún. Obratom ich môže predať za 250 mil. Sk. Že vraj.
Nech je ako chce, verím, že Boris je sympaťák, do strediska naleje ďalšie prachy a bude ho naďalej rozvíjať. Fun rádio tu hrá z každého amplióna, tak dúfam, že je to predzvesť lepších časov pre Raču a ľudí v Oščadnici. "
To potvrdzuje moje slová
Nie tvoje....jasné píšu, že bola zadlžená.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Ešte k tej Rači:

http://zelenykamen.sk/?p=50

a citácia z iného článku - "Nie je tajomstvom, že skicentrum Oščadnica má v súčasnosti finančné problémy. Hovorí sa o tom, že Boris Kollár (majiteľ Fun rádia a lyžiarskych stredísk na Donovaloch a Štbskom Plese) odkúpil pohľadávky strediska Veľká Rača za 90 miliónov korún. Obratom ich môže predať za 250 mil. Sk. Že vraj.
Nech je ako chce, verím, že Boris je sympaťák, do strediska naleje ďalšie prachy a bude ho naďalej rozvíjať. Fun rádio tu hrá z každého amplióna, tak dúfam, že je to predzvesť lepších časov pre Raču a ľudí v Oščadnici. "
To potvrdzuje moje slová
Nie tvoje....jasné píšu, že bola zadlžená.
Zadĺžená bola úmyselne za účelom jej predaja.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pobavilo.
Satan Heger sa zase ukázal :-))))))))))
https://www.topky.sk/cl/10/1951631/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
To zmaž, však oni nekradnú !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Ešte k tej Rači:

http://zelenykamen.sk/?p=50

a citácia z iného článku - "Nie je tajomstvom, že skicentrum Oščadnica má v súčasnosti finančné problémy. Hovorí sa o tom, že Boris Kollár (majiteľ Fun rádia a lyžiarskych stredísk na Donovaloch a Štbskom Plese) odkúpil pohľadávky strediska Veľká Rača za 90 miliónov korún. Obratom ich môže predať za 250 mil. Sk. Že vraj.
Nech je ako chce, verím, že Boris je sympaťák, do strediska naleje ďalšie prachy a bude ho naďalej rozvíjať. Fun rádio tu hrá z každého amplióna, tak dúfam, že je to predzvesť lepších časov pre Raču a ľudí v Oščadnici. "
To potvrdzuje moje slová
Nie tvoje....jasné píšu, že bola zadlžená.
Zadĺžená bola úmyselne za účelom jej predaja.
A to už prečo?
Prečo ju predchádzajúci majiteľ zadlžovali za účelom predaja?
A keby aj, kde tam vidíš Kollárove tunelovanie?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Ešte k tej Rači:

http://zelenykamen.sk/?p=50

a citácia z iného článku - "Nie je tajomstvom, že skicentrum Oščadnica má v súčasnosti finančné problémy. Hovorí sa o tom, že Boris Kollár (majiteľ Fun rádia a lyžiarskych stredísk na Donovaloch a Štbskom Plese) odkúpil pohľadávky strediska Veľká Rača za 90 miliónov korún. Obratom ich môže predať za 250 mil. Sk. Že vraj.
Nech je ako chce, verím, že Boris je sympaťák, do strediska naleje ďalšie prachy a bude ho naďalej rozvíjať. Fun rádio tu hrá z každého amplióna, tak dúfam, že je to predzvesť lepších časov pre Raču a ľudí v Oščadnici. "
To potvrdzuje moje slová
Nie tvoje....jasné píšu, že bola zadlžená.
Zadĺžená bola úmyselne za účelom jej predaja.
A to už prečo?
Prečo ju predchádzajúci majiteľ zadlžovali za účelom predaja?
A keby aj, kde tam vidíš Kollárove tunelovanie?
A prečo by Kollár kupoval zadĺženú firmu, ktorá bola teda úplne na hovno?
A za krátko ju predal za trojnásobok bez výraznejšej modernizácie???
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Čo ma potom
Kúpil ju od súkromníkov, predal
Ty tu tvrdíš, že ju vytuneloval...tak teda ako?
Snáď len neklames.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Načo ti to budem vysvetľovať, keď to aj tak nepochopíš a stále budeš velebiť svojho vodcu a jeho poskokov?
"Sviniam perly hádzať" nemienim...
Podľa takých ako si ty nebolo na Slovensku ešte nič vytunelované, keďže nikto za to nebol odsúdený...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

A tie ďalšie desiatky ty, čo vytuneloval?
Klamar ))
Tu nie si na infovojne
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A zas tá tvoja a JarSS infovojna.
Máš pravdu, nie som na infovojne, ani tu, ani doma.
Čo, zas tam dnes nebodaj preberali tvojho štartéra??? Alebo iba po mne budú preberať?
Daj potom vedieť, nech sme v obraze.
Ozaj, kde máš kamaráta SS?
PS: desiatky som tresol iba tak. To ich je aj viac naraz v jednej karuselovej schéme, takže konečné číslo bude ešte vyššie.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Môj názor na Kollára som vyjadril v odpovedi na pavlov príspevok...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Môj názor na Kollára som vyjadril v odpovedi na pavlov príspevok...
Škoda, že ho nezdieľa aj tvoj "preceda". V tom prípade by ale nemal s kým kradnúť, pardón vládnuť.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Spočítali ste, koľko času venujete - ani neviem ako nazvať?
Už tu pomaly niet čo čítať, ani prečo chodiť...
6 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Môj názor na Kollára som vyjadril v odpovedi na pavlov príspevok...
Škoda, že ho nezdieľa aj tvoj "preceda". V tom prípade by ale nemal s kým kradnúť, pardón vládnuť.
Precedu majú iba smeráci..
Táto vláda nekradne, netrep
Keď bude, prvý ti poviem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať