Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

[QUOTE="Nandrolon"][QUOTE="bjuty smis"][QUOTE="romana147"]
kukučka
bjuty smis
romana147
bjuty smis
Úplne jednoduchá otázka...ako ťa okradol
...
Pri takých ako vy dvaja, rozmýšľam, aké ste mali matky.

Takže buchač ti je kámo
Nandrolon ti je fajn
Korela ti je s jej tirádami a táraninami FAJN
a ja som ti skrutka ?
to máš tak, keď si slepica myslí, že je kukučka...
Nový člen v klube gentlemanov?
máš tam voľné miesto ? )
dík, ja si svoju partiu vyberám sám......
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To sa opýtaj svojho kamaráta esesáka, či tam má ešte voľno.
Ale dobre by bolo túto debatu ukončiť, lebo fakt sa to tu nedá čítať...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

hej, stačí pozrieť tvoj príspevok vyššie, kde s úsmevom urazíš 500 000 obyvateľov slovenska....to by môj kamarát nedal...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Zase si mimo a nechápeš, na čo narážam.

Dosť pozorujem ľudí. Nejdem písať úplne konkrétne, .......
Taktiež si zoberme takých jehovistov. Už si videl kresťanov chodiť po domoch
To, čo dorábal na videu Krajčí .....
Skutočná viera a racio sa totiž v kresťanstve nevylučujú. V iných vierach si myslím, že je potrebné byť tou vierou sfanatizovaný.
Málokedy som mimo...
Ty pozoruješ ľudí...ja som s ľuďmi roky pracoval......kuwa rozdiel, iná psychológia.

Nejdeš písať konkrétne...ale píšeš tak.
Vravíš o babke -baptistke, spomínaš jehovistov a aj adventistov....spomínaš ich v súvislosti s vlastnými skúsenosťami, ktoré ti ale nik neberie.

Jehovistku som mal kolegyňu, ktorá bola dokonca spolužiačka zo strednej (vedľajšia trieda). Nikdy by som nepovedal, že vyznáva Jehovu...to až po upozornení od iných. No aj tak nelámala partiu, bola normálna a svoju vieru nespomínala vôbec.
Jehovisti mi už pár krát zaklopali na zazvonili, či doma a či na chalupe.
Ak si dali povedať a na moje slušné odmietnutie odišli a nezačali ma lámať, tak pohoda. Ak nie a začali mudrovať, nuž som poslal pekne pá a pribuchol dvere.

Krajčí nebude celkom komplet...ale to je jeho problém...no je to aj problém Múdrosráča, lebo je to minister jeho vlády.

Každý má svoju vieru....ja mám tú svoju.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
hej, stačí pozrieť tvoj príspevok vyššie, kde s úsmevom urazíš 500 000 obyvateľov slovenska....to by môj kamarát nedal...
Tvoj preceda uráža denne niekoľko miliónov.
edit: Buchač.
Tak to potom nebola tá "správna jehovistka", lebo sa správala ináč ako to ich viera vyžaduje /ak nechodia po domoch, tak aspoň postávajú a rozdávajú letáky/.
Síce ich teraz vidieť menej, neviem, či sa niečo zmenilo ale cca 15 rokov späť to bolo na dennom poriadku.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

preceda je len jeden
a ten môj určite nie je...ten už len čaká, kedy naka zaklope...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Tak to potom nebola tá "správna jehovistka", lebo sa správala ináč ako to ich viera vyžaduje /ak nechodia po domoch, tak aspoň postávajú a rozdávajú letáky/.
Síce ich teraz vidieť menej, neviem, či sa niečo zmenilo ale cca 15 rokov späť to bolo na dennom poriadku.
- u nás ešte postávajú... a každý ich ignoruje.
Minule jeden Romulán sa pri nich zastavil a reku - prečo nič nerobia, pretože dostáva malé dávky....
Skoro som sa od rehotu zošúľal na asfalt.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
preceda je len jeden
a ten môj určite nie je...ten už len čaká, kedy naka zaklope...
To len vy múdrosráčovia si myslíte.
On dopadne tak "zle" ako Mečiar, Slota.
Hlupáci si mysleli, že budú sedieť v base a oni si užívajú taký dôchodok, ako nikto z nás nemá a nebude mať.
Slotu do jednej malej podhorskej krčmičky vyváža z jeho veľkolepého sídla frajerka na novom terénnom Porsche, dá si rundu, objedná celej krčme, a frajerka príde po neho. Haciendu mu stráži nonstop SBS, dýcha čerstvý vzduch.
Takže povedz svojmu "PRECEDOVI" nech sa konečne poponáhľa, lebo ty a ostatné ovce na to už veľmi dlho čakajú :-)))))
https://domov.sme.sk/c/20976076/vide...orej-byva.html
... a teraz múdrosráči záviďte! :-)) osobne mu to prajem, aj keď som nebol jeho volič, ale kkt. Danko mu nesiaha ani po päty! Ten bol iba riťopich a po jeho chrbte sa vyškrabal na čelo SNS.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

to si myslíte vy, sprostosráčovia...
aj majský si to tuším 18 rokov myslel....
evidentne nesleduješ, čo sa deje v súdnictve.....a prokuratúra je na rade....
to povedz svojmu precedovi, lebo ty a ostatní somári žijete v bubline....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nebol Majský už raz v base? Nebolo to za tvojho vtedajšieho precedu Fica?
To vieš, ja teraz TV moc nesledujem, venujem sa rodine, koníčkom a práci. Sem-tam sa zasmejem na politike a tu na porade, to je všetko.
V podstate sa mám stále rovnako aj za Mečiara, Fica, aj za postihnutého modroknižníka.
To len ľudia angažovaní v politike, či už komunálnej alebo veľkej, ľudia prisatí na štátny cecok, podnikatelia-špekulanti furt niečo riešia. Tých politika ovplyvňuje. Bežného vzdelaného a pracovitého človeka moc nie.
Preto z recesie budem zas voliť nejakých "podľa teba" fašistov, nech je konečne viac srandy ako plačoviek zroneného chudáka-multimilionára.
:-)
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

len voľ
budúce voľby už 5 % nepreleziete....
presne tých volí bežný vzdelaný a pracovitý človek ))))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
len voľ
budúce voľby už 5 % nepreleziete....
presne tých volí bežný vzdelaný a pracovitý človek ))))
To si si pomýlil so ZA ĽUDÍ a pri troche šťastia s SaS.
A myslíš, že vzdelaní ľudia volia prezlečených hlupákov s výučnými listami a kúpenými titulmi?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
to si myslíte vy, sprostosráčovia...
aj majský si to tuším 18 rokov myslel....
evidentne nesleduješ, čo sa deje v súdnictve.....a prokuratúra je na rade....
to povedz svojmu precedovi, lebo ty a ostatní somári žijete v bubline....
Kľúúúúd...mierni sa vo výrazoch...na Fica a spol. si nadávaj koľko len chceš...ale prečo urážaš jeho voličov (ja som ho nikdy NEVOLIL ) ?
Je to ich názor, tak prečo potom takto reaguješ ? Veď medzi jeho voličmi sú aj takí, ktorí rozhodne nemôžeš povedať, že sú sprostáčikovia.
Obdobne je to aj u Onanistov...tiež sú medzi voličmi jednoduchí, ktorých opil rožkom, no tiež sú tam aj vzdelaní.
Že je Múdrosráč debil, ktorý rozhodne nesiaha Ficovi (po všetkých odborných stránkach ) ani len po členky, tak to je už iná otázka.

Súhlasím s tým, že súdnictvo je jeden moloch...minule som mal na návšteve pár jednotlivcov s dosť vysokých kruhov...
Pri debate som zíral jak puk, že čo sa dialo a deje...a rozhodne sa diať aj bude.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

to bola odpoveď na nandyho príspevok presne jeho rečou,,...čo nevidíš ?
nevidím, kde urážam ficových voličov.... - môžeš konkrétne kde ?
ale iné si nezaslúžia,)

aký múdrosráč ? kľúúúúúúúd...mierni sa vo výrazoch

porovnávať človeka, čo vybudoval veľkú fy s tisíckami zamestnancov, odviedol na daniach ťažké desiatky milionov evri s parazitom, čo nikdy v živote nepracoval a hned po škole sa nasal na štátny cecek je paráda.....a ešte ti vyjde zlodej lepšie
že tu vybudoval mafiánsky štát s prehnitou políciou, súdmi, prokuratúrou je v pohode
taliánska mafia mu nominovala do pelechu štetku a sala miliony z eurofondov v pohode
13 sudcov ., jankovská, kajetan, bodor,,ppa v pohode..

matovič je horší, lebo to ide čistiť

potom sa človek nečuduje, ako to tu vyzerá,,,,
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Darmo sa tu o tomto hádate!
Problém nie je vo voličoch, ale v samotných politikoch!
Volič, ktorý vidí, čo sa deje tam hore pod politikom A, číta vyhlásenia politika B, ako zatočí s politikom A . tak si to zrátajú a volia politika B. Lenže už neovplyvnia toho politika B, aby konal tak, ako predtým "básnil". Politik B totiž niečo upraví, opraví, ale v podstate - pokračuje v tom, čo ide politikom najlepšie - klamať a kradnúť. Bez rozdielu zamerania, farby kravaty, veľkosti majetku, ega... jednoducho - ak sa dostane ku korytu, stáva sa jednou veľkou sviňou, ktorá z toho koryta len ŽERIE! A potom príde politik C, znova básničky, ľudia volia C a celý proces sa opakuje, len v ružovobielom.

Platilo, platí a BUDE platiť!
Zabudol vôl,
že teľaťom bol.
Zabudol politik (poslanec),
že občanom bol!


Len na okraj: koľké roky platí zákon o poukazovaní pôvodu majetku? Koľké roky sa musia podávať daňové priznania?
Občan MUSÍ podať DP, kde uvedie všetko, dokonca i počet trenírok (gatiek) spolu s cenou, ale politici len uvedú, že má dom, auto, nasporené peniaze a NIČ VIAC!
Politici (a poslanci) jednoducho NECHCÚ, aby im plebs videlo do ich vrecák (koľko nakradli, našmelili, presunuli) a dávajú tak tomu plebs najavo, že ONI sú VIAC ako plebs, že sú "ELITA" a tí tam dole - LEN PLAŤTE!!! Pridajú v priebehu roka (napr.) 500€ plebs, ale vzápätí od plebs (akoukoľvek ich zákonnou formou) zoberú 1000€.
Naposledy upravil misoft : 16.08.20 at 14:05
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Sulík povedal že energetické podniky lepšie manažujú nemci ako štát (rozumej Slováci v štátnych podnikoch nie sme schopní) a ja si myslím že by Nemci lepšie manažovali štát (rozumej Slovenskú republiku, teda aj Sulík nie je schopný, by mal byť vymenený za Nemca)
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
Darmo sa tu o tomto hádate!
Problém nie je vo voličoch, ale v samotných politikoch!
Volič, ktorý vidí, čo sa deje tam hore pod politikom A, číta vyhlásenia politika B, ako zatočí s politikom A . tak si to zrátajú a volia politika B. Lenže už neovplyvnia toho politika B, aby konal tak, ako predtým "básnil". Politik B totiž niečo upraví, opraví, ale v podstate - pokračuje v tom, čo ide politikom najlepšie - klamať a kradnúť. Bez rozdielu zamerania, farby kravaty, veľkosti majetku, ega... jednoducho - ak sa dostane ku korytu, stáva sa jednou veľkou sviňou, ktorá z toho koryta len ŽERIE! A potom príde politik C, znova básničky, ľudia volia C a celý proces sa opakuje, len v ružovobielom.

Platilo, platí a BUDE platiť!
Zabudol vôl,
že teľaťom bol.
Zabudol politik (poslanec),
že občanom bol!


Len na okraj: koľké roky platí zákon o poukazovaní pôvodu majetku? Koľké roky sa musia podávať daňové priznania?
Občan MUSÍ podať DP, kde uvedie všetko, dokonca i počet trenírok (gatiek) spolu s cenou, ale politici len uvedú, že má dom, auto, nasporené peniaze a NIČ VIAC!
Politici (a poslanci) jednoducho NECHCÚ, aby im plebs videlo do ich vrecák (koľko nakradli, našmelili, presunuli) a dávajú tak tomu plebs najavo, že ONI sú VIAC ako plebs, že sú "ELITA" a tí tam dole - LEN PLAŤTE!!! Pridajú v priebehu roka (napr.) 500€ plebs, ale vzápätí od plebs (akoukoľvek ich zákonnou formou) zoberú 1000€.
Ako sa to ...? Vrana, vrane oko nevykole! A je to pravda, a aj pre niektorých skúsenosť.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...GmWXPdyormIO4P
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešil ma dnešný veľmi pravdivý status Pána primára, fundovaného odborníka, citujem:
"Priatelia, mne ten náš samovládca Igor pripomína čoraz viacej geniálneho vodcu KĽDR Kim-čong-una.To je človek aký sa fakt narodí asi raz za storočie. Podľa štátnej propagandy tento pán skladá symfonie, píše básne, projektuje jadrové ponorky, riadi stíhačku a... je to nadlho. Neveríte?
A náš Igor zasa najlepšie rozumie nášmu zdraviu. Je to epidemiológ, infektológ, alergológ, pediater... Neveríte?
Len tak, počas defekácie ho napadne myšlienka. A keďže nemá pri sebe zbraň, nemá sa jej ako ubrániť a tak ju prednesie fiktívnemu krízovému štábu, ktorý ho už v predklone čaká( asi na úrade vlády) a po prezentácii myšlienky ho odmení standing ovation. Deťom na druhom stupni rúška počas vyučovania! No a čo aj tak svine iba vyrušujú, bavia sa a takto nebudú môcť. Skúšali ste niekedy ako decká vyrušovať na vyučovaní s rúškom na hube? Tak viete aké je to ťažké. Lenže, ako vraveli nebohý pán prezident Kováč - ávšag!
Podľa mojich skúseností sa koronavírusom najviac darí v nosohltanoch detí najmenších. Máme možnosť vyšetrovať 4 kmene tých "starých" a relatívne často ich nachádzame u najútlejších detí a často v spoločnosti iných "zabijakov"- chrípka, parachrípka, RSV, metapneumnovírus...
Takže dať náhubky starším deťom a menším nie je úplny nezmysel- je to ako naberať vodu do kýbľa čo nemá dno. Čiže celkovo nezmysel.
Je tu ďalšia otázka - alergici. 30-40% detí je dispenzarizovaných pre nejakú formu alergie, asi polovica z nich ju naozaj má. Najčastejšie respiračnú- pele, roztoče, prach, srsť... No a včiľ je obdobie peľovania najagresívnejších fytoalergénov- ambrózie palinolistej a viacerých druhov paliny. Ich peľ je jemný ako portlandský cement a dokáže letieť vetrom desiatky kilometrov. Nachytá sa do rúšok a dostane sa čiastočne aj cez ne. a ak sú vlhké- lebo dieťa hentoho veku vydýcha denne pľúcami asi 150-250 ml vodnej pary- tak sa na tých rúškach prilepia a budú robiť galibu aj ked dieťa už bude mimo zásahu peľov. Jediné východisko je, ak to budú rodičia akceptovať, dať dieťaťu do školy zopár rúšok, aspoň 3 na výmenu. Inak sa dá predpokladať, že sa môžu u viacerých detí zhoršiť príznaky, ostanú doma a problém sa vyrieši sám.
Ale poznáte decká- zabudnú na odporúčania sotva prekročia prah školy a pokojne pretrvajú počas výučka v jednom rúšku.
Ale je tu ďalší problém- psychologicky dopad náhubku. je veľmi pravdepodobné, že rúšky budú deti znervóznovať, zhoršia koncentráciu a uvažovanie, navyše môžu mať deti pocit nedostatku vzduchu, čo môže vyústiť až do hyperventilačnej tetanie či nebodaj panickej úzkostnej ataky.
Nedozvedel som sa nikde, či sa bábkový krízový štáb týmito vecami v predklone pred veľkým Vodcom zaoberal. Asi nie, napriek tomu že je tam klenot slovenskej lekárskej vedy, čo veľmi túži zaštepiť proti korone celý národ povinne. Pozrite si jeh profil na internete- ten má viacej funckií ako váš najnovší smartfon.
Toto je môj súkromný, dá sa povedať že profesný názor. Som zvedavý, čo urobia slovenskí rodičia školopovinných detí. Či sa to náhodou neobmedzí zasa len na rozhorčené diskusiu pri kávičke a cigaretke na Modrom oslíkovi. či koníkovi?"
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Asi mu slubili nejake eurofondy....tak stratil vlastne ja na zaciatku tak ale ako uz s igorom ako igor nakazal...
0 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

buchač


nesiaha Ficovi ... ani len po členky
To už musí byť riadny vyhodňar ak dáva za etalón odbornosti toho, čo

- je KLAMÁR od birmovky

- bol doteraz VŽDY iba funkcionár

- dovolil za 12 rokov ROZKRADNÚŤ okolo 20 miliárd €

- ZVÝŠIL štátny dlh o 25 miliárd € ( = 5400 € / na hlavu (ŠÚ 2019 8400 / 2006 3000) )

PS
Tú diaľnicu ti už dokončil ? ? ?
Naposledy upravil romana147 : 17.08.20 at 09:14
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať