Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
pavol54
Prečo by som krútil, neviem či sú živnostníci, alebo mali byť zamestnanci úradu, ak robili podľa obchodného zákonníka, tak zmluva nemusí mať písomnú formu, Neviem aký je režim na uzatváranie zmlúv v prípade vyhlásenia krízovej situácie v štáte Neviem ani komu dali vyúčtovanie. Možno ich poslali za tým kto si ich objednal. Veľa neznámych vstupov
pri nástupe do funkcie sú vždy tri obalky

Presne tak, veľa neznámych vstupov, len vinník je jasný - Matovič To je ten problém, rýchly súd bez poznania pozadia
Za to stav v mojej firme som zodpovedný vždy a bezpodmienečne, aj za to čo nemôžem. (počasie, covid, atď) Kontrola zistí že pre sucho rastliny vypadli kto je vinný za malú hustotu výsevu ja, kontrola zistí že papriku zožrali srnky kto je vinný za riedku výsadbu ja, kvôli covidu nemôžem bez testu zamestnať brigádnikov na okopávku kto je vinný za zaburinenie ja. V marci keď sa vysievalo do fóliovníkov na priesady som nevedel čo bude o pol roka.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kočner a zsuzsová nevinní ..
Naposledy upravil bjuty smis : 03.09.20 at 10:19
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
kočner a zsuzsová nevinný ..
A čo si čakal, že Sulíkov kamarát, skončí TERAZ /keď je Sulík vo vláde/ za mrežami?
Kočnera budú ešte 100x potrebovať. V base by im bol nanič!
PS: ale z tvojho príspevku s pravopisnou chybou sme sa nedozvedeli, či ťa to potešilo, alebo rozčúlilo...
Osobne som to čakal. U Zsuzsovej som si nebol istý, ale u Kočnera áno.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tebe už úpne drblo ))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

zuzzicka1
pavol54


Za to stav v mojej firme som zodpovedný vždy ...
kontrola zistí že pre sucho rastliny vypadli kto je vinný za malú hustotu výsevu ja
kontrola zistí že papriku zožrali srnky kto je vinný za riedku výsadbu ja ...
Ak máš svoju firmu , načo si tam púšťaš nejakých kontrolórov
(a čo ich je do toho , čo žerú srnky ! )
Oni sa zo zákona nemusia pýtať, len mi oznámia dátum vykonania kontroly, hodia na chrbát GPS merač do ruky mapu a idú po parcelách za nimi nabehnú z uksupu, zrátajú počet rastlín na m2 odpočítajú manipulačné uličky od celkovej výmery a sme jasní
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
tebe už úpne drblo ))
Mne drblo, možno od radosti, ako vám /voličom tejto čvargy/ bolo týmto rozhodnutím v stotine sekundy nakadené na vaše hlavy.
:-)))))))))))))))))))))
Možno niektorí sa už konečne prebudia o čo tu v prípade Kuciakovej vraždy skutočne išlo.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jááj
ty pozeráš na vraždu podľa toho, koho si volič ?.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

alebo smer I, smer II a náckovia podporujete vraždy ?

pekne
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
jááj
ty pozeráš na vraždu podľa toho, koho si volič ?.
Ja nie, ale v TV sme každý jeden deň videli, kto na ich hroboch tancoval...
Tí, ktorých si pospomínal to neboli. Ale Remišová, NEZÁVISLÝ ŠELIGA, Matovič, Sulík, tí áno.
Však si vyhľadaj televízne noviny z toho obdobia, ak ti to už z hlavy vyfučalo...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ale tu ide o potrestanie vraždy.....aj sem musíš ťahať politiku ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
ale tu ide o potrestanie vraždy.....aj sem musíš ťahať politiku ?
Vražda, ktorá bola politicky účelová?
PS: nezaregistroval som, aby sa novinári vraždili kvôli výmene vlády aj v iných štátoch....
Asi sme lepší.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

politicky účelová vražda ???
novinára vraždili kvôli výmene vlády ??????????

pána beka...nechám radšej tak....na infovojnu sa nechytám

p.s. zabudol si dať šereša a dlažobné kocky
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ako to že nezaregistroval?A USA?Tam médiá čo im nevyhrali demokrati majú dodnes penu na ústach.Trumpova žena bola najšikanovanejší človek médiami,každ= správy začali 10 minutovkou zhadzovania Trumpa a jeho rodiny.Výsledok vidíme v uliciach.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Je pravda, že USA mám v p*deli, takže ani nesledujem tamojšie dianie.
Som rád že to takto dopadlo. Nie je možné, aby si niekto zmyslel, niekoho obvinil a aj ho strčil iba tak do basy, lebo "vyhraj voľby môžeš všetko".
Na tej pokute za nedovolené ozbrojovanie som sa fak schuti zasmial, až tak dobre :-)
Bjuty, ty musíš byť riadne silno veriaci človek, keď si myslíš, že jeho vražda a voľby nemali ale že vôôôôôôôôôôôôôôbec nič spoločné. Aha, to ti povedal tvoj APOLITICKÝ Šeliga, ktorý nikdy nemal politické ambície???
Na jeho vyjadrenia sa asi ani tá tvoja infovojna nechytá :-)))
Naposledy upravil Nandrolon : 03.09.20 at 11:46
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
kočner a zsuzsová nevinní ..
....

0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nekúpi, ide to ďalej...to len na kysuciach otvárajú šampanské, že porazili šereša
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tí Rusi sú tak obmedzení že si neustrážili aby sa k Navaľnému nikto nedostal, alebo nevedia robiť poriadne laboratórne rozbory. Ak niekoho môže zraziť auto prečo by mu mali dávať novičok. Minule som čítal ako v Tomsku ruskí tajní sledovali ani minútu ho nenechali bez kontroly.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
nekúpi, ide to ďalej...to len na kysuciach otvárajú šampanské, že porazili šereša
Nie, nič sa tu neotvára.
Akurát môžem sucho skonštatovať, že tí, čo majú paprče od Kuciakovej a Kušnírovej krvi si môžu otvoriť to šampanské a ironicky povedať, že nezomreli zbytočne, nakoľko vražda splnila svoj účel.
Smutné, ale pravdivé.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

... nevinní ... Osobne som veril v takýto výsledok, ortieľ. No, veril som v jeho príčinu, čo už? Madein SLOVAKIA.

A koľko, že je tých sudcov zadržaných s komunikáciou ctihodného občana cez tú tajnú aplikáciu? Sme s vami!

Vrana vrane oko nevykole.

A politici " však to bol môj dobrý známi, aj som s ním sedel " A teraz, tiež budeme spolu sedieť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
kočner a zsuzsová nevinní ..
... a len teraz sa začne čóro-móro.
Kočner čoskoro bude mať ďalších 80 melónov na účte. Niekoľko ľudí zmizne (záhadne), niekoľko pozemkov zmení majiteľa, niekoľko politikov odrazu budú tvrdiť niečo iné, než predtým.
Vivat Slovakia - a sme tam, kde predtým..... Oligarchovia, podvodníci, mafiáni, klamári, zločinci budú (v rámci moci, prachov, funkcií) robiť poriadky.

Úplatní sudcovia budú odrazu najčistejší a ostatní budú len preradzovaní dole.

Ale toto sa dalo očakávať.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať