Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
bjuty smis
kočner a zsuzsová nevinní ..
... a len teraz sa začne čóro-móro.
Kočner čoskoro bude mať ďalších 80 melónov na účte. Niekoľko ľudí zmizne (záhadne), niekoľko pozemkov zmení majiteľa, niekoľko politikov odrazu budú tvrdiť niečo iné, než predtým.
Vivat Slovakia - a sme tam, kde predtým..... Oligarchovia, podvodníci, mafiáni, klamári, zločinci budú (v rámci moci, prachov, funkcií) robiť poriadky.

Úplatní sudcovia budú odrazu najčistejší a ostatní budú len preradzovaní dole.

Ale toto sa dalo očakávať.
Oligarchom je úplne jedno, či budú financovať Smer, SNS, MOST alebo Oľano, Sme rodinu, SaS a Za ľudí.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

stále nie si schopný pochopiť, že politika sa dá robiť aj inak, ako to robia tvojí....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
stále nie si schopný pochopiť, že politika sa dá robiť aj inak, ako to robia tvojí....
Nevedel som že nandy robí politiku, vždy som mal pocit že on ju len komentuje podľa svojho názoru, ktorý je iný ako tvoj názor
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

to nič...človek sa učí celý život..

podľa mňa nerobí...odkiaľ máš to info ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
stále nie si schopný pochopiť, že politika sa dá robiť aj inak, ako to robia tvojí....
No schválne...AKO INAK ?

Ako napríklad ....vo Francúzsku, v Anglicku, v Nemecku...a v neposlednej miere v USA...???
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ako nový zéland, australia, pobaltské krajiny, sewverské krajiny, holandsko
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a samozrejme aj tebou menované krajiny
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
misoft
bjuty smis
kočner a zsuzsová nevinní ..
... a len teraz sa začne čóro-móro.
Kočner čoskoro bude mať ďalších 80 melónov na účte. Niekoľko ľudí zmizne (záhadne), niekoľko pozemkov zmení majiteľa, niekoľko politikov odrazu budú tvrdiť niečo iné, než predtým.
Vivat Slovakia - a sme tam, kde predtým..... Oligarchovia, podvodníci, mafiáni, klamári, zločinci budú (v rámci moci, prachov, funkcií) robiť poriadky.

Úplatní sudcovia budú odrazu najčistejší a ostatní budú len preradzovaní dole.

Ale toto sa dalo očakávať.
Oligarchom je úplne jedno, či budú financovať Smer, SNS, MOST alebo Oľano, Sme rodinu, SaS a Za ľudí.
Ak si niekto vraždu objedná písomne (sms, mail) je rovnaký idiot, ako ako vrah ktorý si spraví na pamiatku selfičko so zavraždeným, veriac že sa na to nikdy nepríde. O objednávke vraždy vždy vedia len dvaja a ak to jeden vybalí proti druhému a ten to popiera , je to len tvrdenie proti tvrdeniu. Aj threma sa dá prelomiť tak ak sa dala vytvoriť
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

myslíš, že ten súd bol len na základe tvrdenia ??
to snád nie
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
myslíš, že ten súd bol len na základe tvrdenia ??
to snád nie
dôkazy sú?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

samozrejme
ty nesleduješ ten proces...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
samozrejme
Aké ?
Tie od Lipshita...?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

používaš kočnerov slovník....jeho diskreditáciu....platil si na to svoje komando, vieš o tom ?
pochybujem....

rektorka Akadémie Policajného zboru v Bratislave Lucia Kurilovská.

"Bola aj možnosť oslobodzujúceho rozsudku. Veľmi sa hovorilo o tom, že je veľa nepriamych dôkazov. Aj svojich študentov učím, že u nás platia nepriame dôkazy rovnako ako každý priamy dôkaz. Keď nepriame dôkazy dávajú mozaiku, že do seba zapadajú a navzájom si neodporujú, ale práve sa podporujú, tak môžeme použiť aj iba nepriame dôkazy," uviedla Kurilovská.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Myslíš si, že iní nemajú svoje komandá ?
Kočner použil to svoje, ktoré si zaplatil...no ono stačí čítať tlač a to sú iné komandá.
Kočner využil svoje na určité ciele...médiá ale ovplyvňujú svojimi nepriamymi dôkazmi verejnú mienku...
Ktorá varianta je lepšia ?

Používam svoj slovník...a keby som šiel do dôsledkov, tak Lipšica nazvem primeraným výrazom....výraz " hajzel " je pre neho ešte slušný a pomaly vyznamenanie.

Kurilovská ?...keď ju vidím a počujem, tak okamžite funguje diaľkový ovládač.
Myslím si, že v takej kauze by sa nemali použiť nepriame dôkazy.

Kočnera neobhajujem, mám ho na saláme...basu si rozhodne zaslúži.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ja iy myslím, že sa mali použiť nepriame dôkazy

ale nespochybňujem sudcov......zákon neporušili, mali na to právo

spochybňujem lučanského, že brzdil vyšetrovanie....predčasne rozpustil vyšetrovací tím...
že novinári musia zverejňovať nové časti threemy a zistí sa, že polícia to má a rok nekonala...

kaliňáka, gašpara, hraška, krajmera, vorobleja ani šéfina už nespomínam...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
bjuty smis
samozrejme
Aké ?
Tie od Lipshita...?
Asi od Tótha, ktorý je nejaký superčlovek a od Remiášovej vraždy svedčil permanentne pri viacerých takýchto, nazvime to "závažných prípadoch"...
Bjuty - nepriame dôkazy sa dajú vyrobiť, priame nie.
V tomto ma Kurilovská, ktorú som doteraz mal za autoritu veľmi sklamala, ale nevadí. Asi cez tú svoju naivitu nemôže byť úplne objektívna.
Spochybňujem Threemu, nakoľko mobil odovzdal Tóth a "orgány" ho mali určitú dobu, za ktorú tam mohli konverzáciu kľudne predpripravenú niekoľko mesiacov aj nahrať /prípadne doplniť existujúcu/.
Lipšica tu ani nespomínaj, ten je rovnako s Tóthom záhadne pri každej takejto poprave, ako samozvadý advokát.
Podľa mňa on osobne z tohto spisu vynášal.
Bjuty - neviem aké nové časti máš na mysli, lebo ona bola zverejnená už celá, mám ju na disku, je to xlsx súbor s 80184 riadkami o veľkosti 4.66 MB.
Naposledy upravil Nandrolon : 04.09.20 at 06:32
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
ja iy myslím, že sa mali použiť nepriame dôkazy

ale nespochybňujem sudcov......zákon neporušili, mali na to právo

spochybňujem lučanského, že brzdil vyšetrovanie....predčasne rozpustil vyšetrovací tím...
že novinári musia zverejňovať nové časti threemy a zistí sa, že polícia to má a rok nekonala...

kaliňáka, gašpara, hraška, krajmera, vorobleja ani šéfina už nespomínam...
*
Napriek tomu že stále funguje vynášač faktov a týmto spôsobom prakticky sabotuje celé vyšetrovanie-nech mi nikto nevykladá že sa nevie kto to je-sa sudcovia rozhodli vystaviť seba aj svoje rodiny neuveriteľnému tlaku a šikanovaniu zo strany celej spoločnosti a médií.Myslíš že keby si to nevedeli ustáť,spravili by to?Teraz sa ukáže či žijeme dobu Horákovej.
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pár slov od Šáteka
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_
pár slov od Šáteka
S tým Tóthom plný súhlas. Mal sedieť medzi obžalovanými Kočnerom a Zsuzsovou. Je priveľká náhoda, kde všade sa tento u mňa vrcholne nedôveryhodný človek náhodou "vyskytol".
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
... stále funguje vynášač faktov a týmto spôsobom prakticky sabotuje celé vyšetrovanie-nech mi nikto nevykladá že...
Ten dilino je neskutočný...žiari vo svetlách reflektorov jak psie gule...
Lenže dokafral počas svojho pôsobenia v politike teda dosť.

Si teraz predstavme, že čo by sa dialo, ak by si henten hajzel sadol na stoličku generálneho prokurátora.
Múdrosráč veľmi dobre vie, že prečo ho tam chcel dosadiť...doslova silou mocou, aj za cenu cieľavedomej zmeny zákona, ktorá v tomto prípade nevyšla.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať