Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a to ti fakt vadí ?
chovajme sa k sebe normálne...a bude sa aj " druhá strana ", máš deti, vnúča-/tá/ a ty tu riešiš toto ??

pozri radšej na coronu a na príspevky expertov - bojovníkov proti rúškam...sú tu 2 hviezdy
tých si podaj----lebo za pár dní opatrenia pocítime všetci...

edit:
to s tou rodinou myslím v dobrom zmysle slova..teš sa...ži..

.carpe diem
Naposledy upravil bjuty smis : 25.09.20 at 18:55
1 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

pavol54
Nandrolon
buchač
Prieskum: Ak by sa cirkvi odlúčili od štátu, zo svojho by im prispelo len minimum ľudí

Až 77 percent ľudí by neprispelo....
https://domov.sme.sk/c/22492029/prie...at-cirkvi.html

Ja (a samozrejme nie som sám) toto tvrdím už roky....a na potvrdenie tvrdej reality potreboval niekto aj prieskum ?
Veď hento bolo, je...a aj bude jasné jak facka.

Ale " katolíci " by radi určovali iným (aj ateistom), čo je pre nich dobré...
Pokryteckí hajzli sú to nie raz a nie veriaci....veria len vo svojho boha Mamona.
Ja som za to. Budem im prispievať.
Ale mám aj "kolegyne", ktoré povedali, že však nebudú prispievať.
Som sa smial, lebo tu vidno ich vieru....
Prispejem, aj keď by to bolo moje posledné.
Ale zároveň chcem jedno.
Prispievaš? Krst, Sviatosť oltárna, Birmovanie, Pokánie, Pomazanie chorých, Posvätenie kňažstva /to by sa určite netýkalo/, manželstvo.
Všetko oceniť aspoň 2 000 eur. Však "ateisti" nechcú nič.
Prečo ma irituje, keď poctivý kňaz nechce pochovať s omšou ateistu, ale rodina na tom trvá?
Prečo ateisti volajú na konci svojho života Boha Da ich rodina chce pohreb s Omšou???
By som to tým chujom neveriacim ináč tie svadba a pohreby vyčíslil!!!
Nech ateisti nedávajú krstiť, neberú sa v kostole, nedávajú na sv. prijímanie svoje deti, nech ich nedávajú na birmovku....
.... edit a ako vyššie píše Pavol54, tak nech sa platia členské príspevky...
Poznám jednu osobu čo za socíku každému kto chodil od kostola nadávala do svätých kolien, a dnes je aktívnou kresťankou aj v speváckom zbore (to sú kotrmelce) Aj starý kiska je už hlboko veriaci a predtým ničil existencie učiteľov. Ale som toho názoru že každému stačí ak uverí v Boha deň pred smrťou. Len je tu veľký problém -poznať ten deň
77% opýtaných, nie obyvateľov
Detto u nás dokonca "súdružka" učiteľka, nadávala spolužiakom, že naučiť sa do školy nevie, ale vysedávať v kostole to áno. Fakt je, že chalani sa neučili, ale nadávať im za chodenie do kostola skoro na každej hodine si mohla odpustiť. A potom sa zrazu stal zázrak a teraz sedáva aj s famíliou v prvej lavici v kostole.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
a to ti fakt vadí ?
chovajme sa k sebe normálne...a bude sa aj " druhá strana ", máš deti, vnúča-/tá/ a ty tu riešiš toto ??

pozri radšej na coronu a na príspevky expertov - bojovníkov proti rúškam...sú tu 2 hviezdy
tých si podaj----lebo za pár dní opatrenia pocítime všetci...
Vadí - nevadí...to bol len taký povzdych nad nenormálnosťou daného buzeranta.
Absolútne netuším a ani neriešim, čo ho k takému konaniu vedie...ale nech si poslúži.

Pozri, tak poviem.
Názor na koronu iných akceptujem...je to ich voľba a aj prípadné konanie.
Podávať si ich nemá nejak nemá význam, aj tak by to bolo hádzanie hrachu na stenu...veď aj ty máš názor na Múdrosráča a Zhulíka (dokonca kladný), no tiež si nedáš povedať, že sa mýliš.
Pre informácie si chodím inde...a tie sú rozhodne relevantnejšie, ako tie od účtovníkov.
Ozaj...koľkí z nich sa zapoja do debaty ?...povedzme, že zo desať, aj to som prehnal.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tu máš pokrytcov, čo kritizujú mínuskárov a celé dni nič iné nerobia....to je odpad...nie ten, o ktorom to vieš
názory aj ja akceptujem....ale corona sa nešíri kvúli názorom...a nakoniec dajú vinu matovičovi..
Naposledy upravil bjuty smis : 25.09.20 at 20:04
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hehehe...mňa odsudzujú, že som neslušný vo vyjadrovaní...ba priam sa sťažujú tomu, čo to tu nevedie. Naposledy Mila1234567890000...
Tu máš pokrytcov (napríklad aj Mila123456789000) do aleluja...
-----------------------------
Si píš, že Múdrosráčovi...veď komu inému ?
Prídu nové voľby a Onanisti skončili, pôjdu onanovať inde...a Múdrosráč bude mydliť barana.
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/...ekari-a-sestry
A šoféri autobusov v TN SAD aj v mestskej veselo bez rúšok
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

no vidíš.. na mňa pôsob podľa príspevkov ako rozumná žena..

s tou 2. vetou súhlasím....všetko ide, ako má...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To mi chceš povedať, že Matovič je taký etalón čestnosti, že bankám /v ktorých má aj on aj žena účty/ dal tých 300 mil. eur ročne nezištne?
Že mu nič z toho nejakým spôsobom "nekvapne"?
Človek, ktorý pre pár tisíc eur /cesťáky/ podvádzal, že pri miliónoch eur bude zrazu čestný?
Ja dúfam, že za 4 roky on, žena a dcéry budú mať zhabaný majetok a Plačko v base. Teda viem, že to tak nebude, ale je to krásna predstava.
Mimochodom, chcelo by to nového Rybaniča. Stál som za ním aj vtedy, schvaľoval by som to aj teraz.
Na účty ľudí, ktorí narábajú s našimi peniazmi sa treba pozerať. Keď sa to nedá legálne, treba aj nelegálne.
To by vyskakoval, ak by sa kuklo na jeho dcérušky a ženu...
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Napísala som to na šuták a kopírujem aj sem: Mládež, keďže už teraz budem mať voľnejšie, by som pobalila ak by niekto okrem Darinky ešte chcel slez maurský, prihláste sa. Tento rok ho mám veľa a veľa aj čerstvého aj sušeného som už rozdala.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

... 552 ... Pokazili si to ... rúška, odstup, ruky ... žiadna zodpovednosť... žiadna sloboda ...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Toto by v SR vydržalo tak do polnoci. Potom by to niekto za 10 sek. umyselne pokazil a finito.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som nic nepokazila....masku nosim,dezinfikujem tam kde je k dispo.,neleziem nikom na chrbat ...nik mi to nemusi dat prikazom...a mudrosrač s.r.o...urcite nie.....aj ked o maske si myslim svoje....špinave ruky si nepcham do ust,oci....ani v nose si nesparam...u nas doma sme v marci neobjavili hygienu-mydlo.....lebo vzdy ...ked sa pride dom ako prve sa umyvaju ruky.....a dokonca aj sa vyzuvame....a kym sa bude dat....tak kazdy stvrtok v rakusku na nakupe.....
https://dennikslovensko.sk/59494/nic...zachutila-moc/
5 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Však aj povedal " moja manželka nič nepokazila. Niekto iní pico, pepelini a manželke preto zostali len piliny.

Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú. ešte to platí?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Igor Matovič k novým 552 prípadom koronavírusu: „Situácia je mimoriadne vážna, a preto po troch mesiacoch preberám vedenie boja voči COVID-19 do vlastných rúk s rovnakým cieľom ako počas prvej vlny.“



a ste sa báli.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nech sa postara a rizikovu skupinu...a ostatnych nech necha zit....ci..zase vybavi odklad splatok...hypo a inych uverov.....?!.... tak to ma dohodnute s bankami....pre nich druha vlna plnky.....slaby labilny jedinec....vcera som ho pocula v radiu...lebo spravy...a tusim zas plačkal....?
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Za tie nehorázne prachy, čo sa dali doteraz na väčšinou negatívne testovanie sa mohol kvalitne postarať o všetkých, ktorí by to potrebovali.
4 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Musím priznať, že po voľbách som od jeho osoby žiaden veľký zázrak nečakala. Chcela som však, aby mal šancu dozrieť, aby mal čas sa zorientovať a rozkukať. Nech kritici hneď nevykrikujú. No teraz som sa konečne zorientovala ja sama. Jeho správanie a vystupovanie sa nikam k lepšiemu neposunulo. Takto si nemôže získať ľudí na svoju stranu. Bez hanby konštatujem, že je to skutočne sebestredný truľo. Po jeho posledných statusoch by som asik, že Batman, len sa mu neroztiahli krídla a rúti sa k zemi.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
Za tie nehorázne prachy,....
Cena testov od marca 2020
https://drive.google.com/file/d/1LAH...PDSiskEV3/view
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Hmmm....Bukovskemu pozastavili relaciu v slov.rozhlase....nehraje do noty...

https://www.arfa.cz/jdou-po-nem-prof...Y#.X29CCWnahdb
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať