Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Musím priznať, že po voľbách som od jeho osoby žiaden veľký zázrak nečakala. Chcela som však, aby mal šancu dozrieť, aby mal čas sa zorientovať a rozkukať. Nech kritici hneď nevykrikujú. No teraz som sa konečne zorientovala ja sama. Jeho správanie a vystupovanie sa nikam k lepšiemu neposunulo. Takto si nemôže získať ľudí na svoju stranu. Bez hanby konštatujem, že je to skutočne sebestredný truľo. Po jeho posledných statusoch by som asik, že Batman, len sa mu neroztiahli krídla a rúti sa k zemi.
niekto používa všeznamenajúce slovo "oné" a on slovo "srať" už len aby to doplnil slovami K... P... a úroveň politika nedosiahnuteľná. ktovie aká forma debaty je u nich v domácnosti.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Igor Matovič k novým 552 prípadom koronavírusu: „Situácia je mimoriadne vážna, a preto po troch mesiacoch preberám vedenie boja voči COVID-19 do vlastných rúk s rovnakým cieľom ako počas prvej vlny.“



a ste sa báli.....
Kto sa bojí/bál?
Ja som za prirodzené premorenie. Ak by brali dobrovoľníkov na protilátky z krvi ako v ČR /u nás to určite "nehrozí"/, tak sa hlásim, lebo na 99% som to mal a viem aj kedy a od koho a som tomu rád.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

nandy nie si sám s týmto pocitom ... no dobrovoľne by som sa nikam nehlásila ... však neviem, či by sa to časom neobrátilo v môj neprospech ... momentálne je sistsuácia celá postavená na hlavu
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jarka 1
nandy nie si sám s týmto pocitom ... no dobrovoľne by som sa nikam nehlásila ... však neviem, či by sa to časom neobrátilo v môj neprospech ... momentálne je sistsuácia celá postavená na hlavu
To nie je iba pocit... na pocity by som nikdy nedal :-))
ale nechcem dávať viac "na sklo" ako treba.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

včera som pozerala tlačovku ... úplne zbytočnú tlačovku, lebo až v pondelok rozhodne krízový štáb, čo a ako bude ... truľo zvolal tlačovku len na to, aby vynanadal ľudom s tým, že niektorí z nás na to serú ... dvakrát som si pustila späť záber, ako zareagovali tí traja, čo stáli za ním ... Jančuška, krehká pediatrička a ešte jedna žena ... ako si vzájomne vymenili prekvapené až zdesené pohľady ... Jančuška tam stál letargicky, no po tých slovách ožil ... mala som pocit,že tá pediatrička by sa najradšej prepadla od hanby ... sklonila hlavu a pozerala do zeme ... sproste ich použil ako křoví ...
4 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Nandrolon
Jarka 1
nandy nie si sám s týmto pocitom ... no dobrovoľne by som sa nikam nehlásila ... však neviem, či by sa to časom neobrátilo v môj neprospech ... momentálne je sistsuácia celá postavená na hlavu
To nie je iba pocit... na pocity by som nikdy nedal :-))
ale nechcem dávať viac "na sklo" ako treba.
voľakde som čítala (južnej Ameriky sa to týkalo) - že tí, ktorí majú zistené protilátky (ten test) - tak vraj sú uprednostňovaní pri prijímaní do zamestnania. Asi že už sú menej rizikoví ????
Ale zase nedávno bol článok, kde bol popísaný prípad, že opakovane sa nakazil (aj keď mal protilátky). No tak už ozaj ... ? - však uvidíme (ako slepý povedal).
Inak podobný pocit asi má veľa ľudí
1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Naposledy som čítala, že ak si to už mala ... tak si chránená tri mesiace. Neviem ako na to prišli.

Minulý týždeň bolo v rádiu, že ak dosiahneme počet 450 niekoľko dní po sebe, tak testovanie v podobe dohľadávania kontaktov krachne. Nebude sa to už dať kapacitne zvládnuť a budú sa musieť sústrediť na pomoc ľuďom, ktorí budú mať vážnejšie problémy pri covide. Takže to aj tak speje k tomu premoreniu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Naposledy som čítala, že ak si to už mala ... tak si chránená tri mesiace. Neviem ako na to prišli.

Minulý týždeň bolo v rádiu, že ak dosiahneme počet 450 niekoľko dní po sebe, tak testovanie v podobe dohľadávania kontaktov krachne. Nebude sa to už dať kapacitne zvládnuť a budú sa musieť sústrediť na pomoc ľuďom, ktorí budú mať vážnejšie problémy pri covide. Takže to aj tak speje k tomu premoreniu.
základná otázka: Aká je smrtnosť na obyvateľa. Nedá sa všetkých testovať a dookola po uplynutí inkubačnej doby znova. Takže smrtnosť na počet pozitívne testovaných nie je smerodajný údaj.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jarka 1
Naposledy som čítala, že ak si to už mala ... tak si chránená tri mesiace. Neviem ako na to prišli.

Minulý týždeň bolo v rádiu, že ak dosiahneme počet 450 niekoľko dní po sebe, tak testovanie v podobe dohľadávania kontaktov krachne. Nebude sa to už dať kapacitne zvládnuť a budú sa musieť sústrediť na pomoc ľuďom, ktorí budú mať vážnejšie problémy pri covide. Takže to aj tak speje k tomu premoreniu.
Stále o tom píšem. Tak, či tak dôjde k premoreniu. Toto dlhodobo neudržíš. Akvaristi by pochopili.
Ale je otázne, koľko peňazí sa stihne vyhodiť do vrecák zainteresovaných firiem...
A tu sa cielene potrebuje vyhodiť čo najviac za čo najkratší čas, kým celé testovanie "nekrachne".
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ale hlavne, že budeme mať noviny do každej rodiny...
Sulíka práve nemusím, no súhlasím s jeho názorom, že bude aspoň na čom čistiť zemiaky.

Radšej keby tie love daroval ako Fico.
...áno, ja viem...Fico ich dal do obcí, kde bol starosta smerák...lenže smerák raz odíde a kľudne môže prísť trebárs aj katolik alebo kotlebovec.
Otázka znie...nechal by ten nový starosta zbúrať nejaké (povedzme) multifunkčné ihrisko, ktoré je stále využívané deťmi, ktorým je šuma fuk, kto je starostom obce ?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Ale hlavne, že budeme mať noviny do každej rodiny...
Sulíka práve nemusím, no súhlasím s jeho názorom, že bude aspoň na čom čistiť zemiaky.

Radšej keby tie love daroval ako Fico.
...áno, ja viem...Fico ich dal do obcí, kde bol starosta smerák...lenže smerák raz odíde a kľudne môže prísť trebárs aj katolik alebo kotlebovec.
Otázka znie...nechal by ten nový starosta zbúrať nejaké (povedzme) multifunkčné ihrisko, ktoré je stále využívané deťmi, ktorým je šuma fuk, kto je starostom obce ?
... kukni Stará Bystrica /Podmanický/ a napíš, či existuje za tak krátky čas ešte nejaká obec v SR viac vybudovaná...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stále nepozerám správy a ani sa nechystám, len som si prečítala, čo si dovolil povedať premiér na adresu Bukovského, som zhrozená. To je to Slušné Slovensko? Bukovský už reagoval.
3 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

On je drza nevychovana opica.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Ale hlavne, že budeme mať noviny do každej rodiny...
Sulíka práve nemusím, no súhlasím s jeho názorom, že bude aspoň na čom čistiť zemiaky.

Radšej keby tie love daroval ako Fico.
...áno, ja viem...Fico ich dal do obcí, kde bol starosta smerák...lenže smerák raz odíde a kľudne môže prísť trebárs aj katolik alebo kotlebovec.
Otázka znie...nechal by ten nový starosta zbúrať nejaké (povedzme) multifunkčné ihrisko, ktoré je stále využívané deťmi, ktorým je šuma fuk, kto je starostom obce ?
slabé
pozri na escobara...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ty si puk...Escóbar mal vyšší majetok ako Slovensko rozpočet na cca 5 rokov...a to bolo pred 20 rokmi, keď bola hodnota dolára trochu iná.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jáááj..
tak on to nerozdával z naších daní ako filcka ??
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jááááj....
Tak to som nevedel, že Onanista cvakne vládne noviny zo svojho..
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

To nevieš ani teraz..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dežko prišiel po Korona - prázdninách opäť do školy. Učiteľka sa pýtala na zážitky z Korona prázdnin....
Dežko vraví že bol na prázdninách u deda, a tam sa okotila mačka, mala 5 mačiatok.
A všetky boli za Matoviča a schvaľovali nosenie rúšok.

Učiteľka jasala od šťastia.
Po týždni prišiel do školy pán inšpektor a učiteľka povzbudzuje Dežka, aby vyrozprával príbeh.

Dežko vraví...bol som na prázdninách u deda, a tam sa okotila mačka, mala 5 mačiatok.
A jedno je za Matoviča a nosenie rúšok...
Učiteľku zalial pot a vraví.... ale veď ich bolo päť?
Dežko odpovie...no 4. už vidia !!!
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

slovenský svet sa háda o blbostiach, ale aby nás niekto informoval o výsledkoch ukrajinskej návštevy - nič
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať