Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
toto je tak obrovský tlak na psychiku ľudí že do videnia.
Poviem inak ?

My, čo sme si už niečo prežili, tak nás nejaké íčoviny blbca z Trnavy nerozhodia. Zapindáme si a ideme ďalej.
Nápor na psychiku je niečo iné a nie drísty v telke.
Ľudia sú períčka, letiace vo vánku...stačí iba jeho mierny poryv a už sa vznášajú na negatívnej vlne.
Dnes ráno som postrehol rozhovor s psychošom...s mladým Kleimanom. Už sa ozývajú, lebo takýchto článkov je hafo...už sa chystajú na hostinu.

Máš diaľkáč ? Samo, že hej.
Rob ako nie jeden...zbadáš v telke coviďáka, prepni na prírodný kanál...hneď ti duša pookreje. Ešte lepšie je vypadnúť z domu...vziať výbavu a hajde do lesa, do prírody.
Ak už informácie, tak z určitých zdrojov (určite nie Tv Narkóza a Tv GrC)...proste si vyberať a zhodnotiť ich vlastným úsudkom.
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

No ľudkovia ako? Už ste doma aj prikúrili? U nás doma dnes skúška radiátorov.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
videl som..klasika
https://sk.pinterest.com/pin/174866398020704647/
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Pri "prvej vlne" sa zvýšila pedofília o 170%, domáce násilie a znásilnenia vlastných manželiek o 30%. Rozprával o tom muž, neudržal sa smiechu aj so slzami v očiach. Absurdum, že nezvládli domáci priestor.
Ten druhý príspevok bol z Čiech, prvý už neviem, či bol náš, či ich.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
pavol54
Jarčuška - infektológ rieši problémy proti vnikaniu infekčných organizmov do tela a eliminovanie ich účinku medicínskymi prostriedkami
Bukovský- rieši boj samotného organizmu(imunitou a pod) s vnikajúcimi infekčnými organizmami.
Jarčuška rieši...a hlavne lieči.
Buki nerieši...ale zarába na ľudskej hlúposti.
Kuwa rozdiel....

To odporúčanie je také šmé...o ničom, nakoľko neplatí všeobecne.
Keď ťa tak neustále irituje, čo ho nevypneš ako radíš nižšie iným?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Pri "prvej vlne" sa zvýšila pedofília o 170%, domáce násilie a znásilnenia vlastných manželiek o 30%. Rozprával o tom muž, neudržal sa smiechu aj so slzami v očiach. Absurdum, že nezvládli domáci priestor.
Ten druhý príspevok bol z Čiech, prvý už neviem, či bol náš, či ich.
" Milujem " tieto tvoje " informácie ".... o dvoch veciach sú.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kvůli možné nákaze primátů koronavirem zůstane v pražské zoologické zahradě od soboty uzavřena Indonéská džungle a expozice lemurů. Na twitteru o tom informoval její ředitel Miroslav Bobek. Primáti mohou onemocnět covidem-19 stejně jako lidé, uvedl.
Pavilon goril zůstává přístupný, gorily jsou za sklem a venku v dostatečné vzdálenosti od lidí, doplnil. ....
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/...xpozici-lemuru

Teraz, jednak po karanténe, kedy tam nevkročil návštevník a ešte aj podnes je ZOO prakticky prázdna, tak si vyžadujú tesný kontakt.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Pri "prvej vlne" sa zvýšila pedofília o 170%, domáce násilie a znásilnenia vlastných manželiek o 30%. Rozprával o tom muž, neudržal sa smiechu aj so slzami v očiach. Absurdum, že nezvládli domáci priestor.
Ten druhý príspevok bol z Čiech, prvý už neviem, či bol náš, či ich.
" Milujem " tieto tvoje " informácie ".... o dvoch veciach sú.
Fakty.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Amen..aj s tvojimi faktami !!!


P.S.:
...a zasa drbeš info od českých šovinistov. To koho zaujíma ?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... znásilnenia vlastných manželiek.
:-)))))))))))))))))))))
.... to už kto "jede také bomby" ?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zaujalo: https://www.cas.sk/clanok/1034527/pr...rmalu-video/3/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Čo mám odsledované, tak Krčméry má od prvej polovice marca každú chvíľu iný názor, a to mi na ňom dosť vadí. Stráca moju dôveru.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Lenže situácia s vírusom je od marca každý týždeň iná.Vírus a jeho správanie sa každú chvíľu mení.
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Čo mám odsledované, tak Krčméry má od prvej polovice marca každú chvíľu iný názor, a to mi na ňom dosť vadí. Stráca moju dôveru.
Nandy, poviem ti to takto lopatisticky, len blbci nemenia svoje názory.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Zmenu názorov Krčméry zdôvodnil, som včera pripla citáciu z rozhovoru s ním. Je to rovnaké ako píše BXL.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Jarka, prikurujeme aj my, dokonca dnes som kúrila navyše. Podpálila som si veľkú varechu drevenú, čo mám na zaváranie. Včera som varila paradajky, že dnes budem robiť plnenú papriku, varecha ostala na kraji sporáka pri stene. Priniesla som doobeda hrniec s rozvarenými paradajkami, zapla na sporáku oheň pod ním. O chvíľu v kuchyni úžasná vôňa, ako ihličie v lese, ešte som nadvihla pokrievku, či to tak paradajky, no tie klasicky. Neskôr mi to voňalo ako ohníček v lese, stále som nevidela nič, nesmrdelo to spáleninou, iba lesným drevom. Až keď už plamienok olizoval kachličky vedľa sporáka, nad výšku hrnca to bolo viditeľné, zaplo mi to. Varecha v strede prehorela, ale vôňa v kuchyni bola neskutočná.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Anička, ta aká romantika z varechy . Hlavne, že si to včas ukončila.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
Čo mám odsledované, tak Krčméry má od prvej polovice marca každú chvíľu iný názor, a to mi na ňom dosť vadí. Stráca moju dôveru.
Nandy, poviem ti to takto lopatisticky, len blbci nemenia svoje názory.
Jedna vec je zmena názorov, ktoré sa u inteligentných ľudí "vyvíjajú" ale v jadre sa nemenia, a potom sú to len pätolízači a prevracači kabátov, karieristi /netvrdím že Krčméry je AŽ TOTO/.
A dúfam, že myslíš profesné názory, lebo osobné postoje sa u čestných a inteligentných ľudí nemenia, nakoľko je predpoklad, že inteligentný človek nebude skalopevne presvedčený o ľahko preukázateľnej blbosti.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Čo mám odsledované, tak Krčméry má od prvej polovice marca každú chvíľu iný názor, a to mi na ňom dosť vadí. Stráca moju dôveru.
Nandy, poviem ti to takto lopatisticky, len blbci nemenia svoje názory.
Jedna vec je zmena názorov, ktoré sa u inteligentných ľudí "vyvíjajú" ale v jadre sa nemenia, a potom sú to len pätolízači a prevracači kabátov, karieristi /netvrdím že Krčméry je AŽ TOTO/.
A dúfam, že myslíš profesné názory, lebo osobné postoje sa u čestných a inteligentných ľudí nemenia, nakoľko je predpoklad, že inteligentný človek nebude skalopevne presvedčený o ľahko preukázateľnej blbosti.
Samozrejme, že v tomto prípade profesné. Medicína nie sú matematické konštanty, tá ide dopredu,.tak aj poznatky o liečbe sú novšie..., , tak trvať na jednom názore by bolo prinajmenšom nezodpovedné.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXL, Tweety, takže torý od marca tvrdí dodnes to isté a zároveň to korešponduje s aktuálnym postojom Krčméryho je len blbec, ktorý mal povinne 3x zmeniť postoj? Lebo takého poznám, denne čítam jeho ODBORNÉ lekárske názory, nakoľko je primár, od Krčméryho o trochu starší, na určité veci určite menej fundovaný odborník, ale na druhé zase jednoznačne viac. Každopádne to nie je človek "z pred kamier", ale človek z praxe.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať