Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Čo mám odsledované, tak Krčméry má od prvej polovice marca každú chvíľu iný názor, a to mi na ňom dosť vadí. Stráca moju dôveru.
Nandy, poviem ti to takto lopatisticky, len blbci nemenia svoje názory.
Jedna vec je zmena názorov, ktoré sa u inteligentných ľudí "vyvíjajú" ale v jadre sa nemenia, a potom sú to len pätolízači a prevracači kabátov, karieristi /netvrdím že Krčméry je AŽ TOTO/.
A dúfam, že myslíš profesné názory, lebo osobné postoje sa u čestných a inteligentných ľudí nemenia, nakoľko je predpoklad, že inteligentný človek nebude skalopevne presvedčený o ľahko preukázateľnej blbosti.
Samozrejme, že v tomto prípade profesné. Medicína nie sú matematické konštanty, tá ide dopredu,.tak aj poznatky o liečbe sú novšie..., , tak trvať na jednom názore by bolo prinajmenšom nezodpovedné.
Ešte že si to takto krásne vysvetlila. Lebo túto slávnu vetu použil aj Kiska ale v inom kontexte.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

A hlavne vírus je živý tvor a nesmierne prefíkaný.My zmeníme správanie on odpovie,my odpovieme on odpovie-čo je dôvod že IT grafy zlyhávajú.Vykašlite sa na to a nechajte tie nervy nám.Vy sa len chránte v rámci možností,podporte imunitu,to je všetko čo sa dá spraviť.Dej sa vôľa Božia.../prírody,osudu,pandemie/...:-)).
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Anička...moj chlap ked v robote citi vonu avivaze...vie,ze mu hori zasteraklasicka profi kuch.zastera dlha...nejaky horak maju nizsie ako klask.vyska ostatnych...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Len jeden pohľad lekárky.: https://www.cas.sk/clanok/1034712/st...tkym-slovakom/
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Každopádne pán Krčméry sa na začiatku prvej polovice marca sám svojim triafaním mimo bránku dosť diskvalifikoval medzi vlastnými kolegami na svojej úrovni.
Aj preto predpokladám, že sa"stiahol" sám na svoju žiadosť. Teraz dosť otočil a zase je pred kamerami.
BXL - ak to bolo na mňa, tak ja sa nijako neangažujem, ale neviem, prečo by som si nemohol prečítať aj odborné názory od niekoho iného, ako od tých, ktorých nám tu v mediách nútia oligarchovia vlastniaci tieto médiá.
Pre mňa je súkromný názor fundovaného odborníka, u ktorého viem, čo má za sebou hodnotnejší ako vyjadrenie osoby na tlačovke.
A áno, v prvom rade sa majú angažovať lekári, od toho predsa sú. Hádam mi účtovníci nepôjdeme liečiť, rovnako ako vy nepôjdete do nejakej korporácie robiť hlavných účtovníkov a ekonómov.
Ale to prikazovanie a odporúčanie si radšej nechajte všetci pre seba a svoje rodiny. Svojprávny človek sa dokáže najlepšie zariadiť tak, ako to vyhovuje v prvom rade jemu.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

no hlavne som si nevšimol, že by mal krčméry každú chvíľu iný názor....od začiatku vraví to isté...
akurát je iná nálada a ochota obyvateľstva.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

https://cnn.iprima.cz/i-z-klidoveho-...estovani-10702

Ano zase ČR...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Predpokladám, že Česko prestane skôr nezmyselne plošne testovať ako my a tým pádom ušetrí milióny Kč, ktoré bude môcť využiť na cielené testovanie pred nasadením konkrétnej liečby.
My - núdzový stav vyhlásený na 45 dní, oznámené mám dojem že 2 dni vopred, ČR - núdzový stav na 30 dní ohlásené 4-5 dní vopred.
Darmo, nemajú tam nášho faceTLUKA Igiho.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Ľudkovia, ak niekto chce, aby na neho z Porady každý deň vyskočila korona ... v tejto téme to má už niekoľko mesiacov zaručené. Kritizujeme média a sami robíme to isté. Takmer všetky príspevky sa stále nejakým spôsobom točia okolo korony. Je to tu ako rozbehnutý vlak, z ktorého nevieme vystúpiť.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Ľudkovia, ak niekto chce, aby na neho z Porady každý deň vyskočila korona ... v tejto téme to má už niekoľko mesiacov zaručené. Kritizujeme média a sami robíme to isté. Takmer všetky príspevky sa stále nejakým spôsobom točia okolo korony. Je to tu ako rozbehnutý vlak, z ktorého nevieme vystúpiť.
správne prestaňme o korone a začnime o covide
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Už sa bude zmrákať. O chvíľu začnú v záhrade lietať netopiere.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Kvaka
Jarka, prikurujeme aj my, dokonca dnes som kúrila navyše. Podpálila som si veľkú varechu drevenú, čo mám na zaváranie. Včera som varila paradajky, že dnes budem robiť plnenú papriku, varecha ostala na kraji sporáka pri stene. Priniesla som doobeda hrniec s rozvarenými paradajkami, zapla na sporáku oheň pod ním. O chvíľu v kuchyni úžasná vôňa, ako ihličie v lese, ešte som nadvihla pokrievku, či to tak paradajky, no tie klasicky. Neskôr mi to voňalo ako ohníček v lese, stále som nevidela nič, nesmrdelo to spáleninou, iba lesným drevom. Až keď už plamienok olizoval kachličky vedľa sporáka, nad výšku hrnca to bolo viditeľné, zaplo mi to. Varecha v strede prehorela, ale vôňa v kuchyni bola neskutočná.
Romantika pri ohníčku
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Mne sa páči: ... O chvíľu v kuchyni úžasná vôňa, ako ihličie v lese, ... Neskôr mi to voňalo ako ohníček v lese,

To nemá chybu
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
To nemá chybu
Prečo...?
Veď to má logiku.
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

buchy, neber ten život tak vážne
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Kde ja teraz vezmem takú veľkú varechu? Slúžila roky iba na zaváranie. A to veru budem ešte dnes potrebovať, akurát som našla poslednú debničku hrušiek, úplne žltých, už nevydržia, sú sladké, ako med. Treba prevariť na pretlak, bo nám zhnijú. Ešteže som pár debničiek darovala, bola nadúroda.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
buchy, neber ten život tak vážne
Ale néééé...ja a vážny ? Si sa koňom zrazila ?

Bol som svojho času na hubách...na jednom mieste som zacítil neskutočne prenikavú vôňu borovice alebo limby (to je jedno)...som zastal a dýchal zhlboka. Skoro mi išlo pľúca roztrhnúť od tej arómy...som si musel zapáliť, aby som sa dostal do normálu...
1 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

buchy, tak to by si si mal častejšie zapáliť ... už som preč
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi uvolni sa trochu
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešil jeden pravdivý status fundovaného medika z 1.10.2020, citujem:
"núdzový stav je asi posledné, na čo sa zmohol duševne silno limitovaný priemer a jeho poskokovia. S opatreniami sa kupčí žongluje, kto si dupne má a premiér zrejme predpokladá, že koronavírus sa prispôsobí tiež. Mstí sa na vlastnom národe( či lepšie v jeho prípade na vlastných občanoch) hrá si svoje sadistické psychedelické hry, hoci reálne je zjavné, že nevie kam z konopí.Prešustroval leto Krajčiho už ani moc neukazuje a Mikasa vodí so sebou zrejme už len ako gorilu. a to je na tom najhoršie- núdzový stav len všetko zhoršil, opatrenia sa zavádzajú chaoticky nesystémovo ľudia nemajú perspektívu, ovce nemajú čuvača, čo by ich previedol cez úzky zráz, len čokla čo do zachrípnutia ide svoje. Môj názor je že 300-500 tisíc ľudí je už kolonizovaných vírusom a naháňačka za pozitívne podchytenými bude trvať do objavenia prvej vakcíny na trhu. Dovtedy tu bude psychoza a panika živená médiami, ekonomika padne na hubu lebo pol Slovenska zavrú do karantény. už mali tí slávni odborníci okolo priemera fakt niečo vymyslieť aby- napr. zdraví pozitívni ľudia nemuseli drepieť doma 14 dní v karanténe aby celý systém bol operatívnejší a pružnejší, aby ozaj neškodní občania mohli pracovať a normálne žiť aj za tých čo sú chorí. od jari sa nezmenilo na systéme práce vôbec nič a ak tak k horšiemu lebo s pribúdaním testov sa preťažuje systém a vzniká chaos v objednávaní v interpretácii a zasielaní výsledkov, ale hlavne ak niekto povie iný názor je bitý po hlave. aký je vlastne oficiálny názor? čo múdre povedal v poslednej dobe taký Jarčuška, alebo Visolajský? Nič. Vsjo jasno. Nu, charašo, padaždím. Všetko v najlepšom neporiadku, udržujte paniku!"

A ešte jeden z 2.10.2020, citujem:
"Jednoducho Igor. Odbrzdený, deliberovaný, úplne bez zábran s IQ a slovníkom 14 ročného teenagera( mládež prepáčte!). Včera povedal, že sme vo vojne. Neviem ako to myslel, ale naozaj sme. So stupiditou aroganciou moci, neschopnosťou a nekompetentnosťou. Lebo ak to myslel inak, tak najmenej dve tretiny vlády by museli byť superarbitrovaní pre blbosť s modrými knižkami pre psychiatrickú indikáciu."



... nakoľko momentálne sledujem iba regionálnu českú televíziu, lebo nič aktuálne nechytám, ani to TA3, ktoré mi išlo /a ani mi to nevadí/, tak mi toto Matovičove vyhlásenie našťastie ušlo a ušetrilo trochu nervov.
Pán, ktorého som citoval ma môj 100% súhlas bez výhrad s obidvoma príspevkami.
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať