Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
k/829093/vlada-vysle-na-oravu-armadu-aby-pomohla-v-boji-s-koronakrizou/

konečne.....aj tí cigáni v osadách sú rozumnejší....
Skôr sa boja.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zaujímajú ma krízové opatrenia, ktoré predloží zajtra komisia na ústrednom krízovom štábe pod vedením HLADNÉHO hygienika. :-)
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Zaujímajú ma krízové opatrenia, ktoré predloží zajtra komisia na ústrednom krízovom štábe pod vedením HLADNÉHO hygienika. :-)
včera testovaných 11123, infikovaných 1887 čo je 17%, hospitalizovaných 10 čo je 0,005% z infikovaných, neviem si na to dať odpoveď
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Zaujímajú ma krízové opatrenia, ktoré predloží zajtra komisia na ústrednom krízovom štábe pod vedením HLADNÉHO hygienika. :-)
včera testovaných 11123, infikovaných 1887 čo je 17%, hospitalizovaných 10 čo je 0,005% z infikovaných, neviem si na to dať odpoveď
Zrejme si Matovič povedal, že 2 000 pozitívnych za deň cez víkend bude aj keby na chleba nebolo....
Som zvedavý, či sme prekročili za včera 2 000 alebo prekročíme za dnes. Alebo v pondelok, keď bude viac ľudských zdrojov v práci.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
Nandrolon
Zaujímajú ma krízové opatrenia, ktoré predloží zajtra komisia na ústrednom krízovom štábe pod vedením HLADNÉHO hygienika. :-)
včera testovaných 11123, infikovaných 1887 čo je 17%, hospitalizovaných 10 čo je 0,005% z infikovaných, neviem si na to dať odpoveď
Zrejme si Matovič povedal, že 2 000 pozitívnych za deň cez víkend bude aj keby na chleba nebolo....
Som zvedavý, či sme prekročili za včera 2 000 alebo prekročíme za dnes. Alebo v pondelok, keď bude viac ľudských zdrojov v práci.
On mi na chleba nedá ak sa oň nepostarám sam, aj preventívne sa musím starať o zdravie on ma nevylieči. Minule som počúval v súvislosti s akýmsi onemocnením že pomer nákladov prevencie (zdravá životospráva) k liečeniu onemocnenia je 1:9.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

On neprispeje nikomu, okrem jemu spriaznených osôb, firiem a sebe...
Ostatným život jedine sťaží.
Však keď si pozrieš, tak tie opatrenia viacmenej dodržujú iba tí najchudobnejší. Boháči si robia čo chcú. Chodia si cez hranice každý deň, nie sú pendleri, nespadajú pod výnimky, nemajú testy. Ale majú cca 50km za hranicami svoje haciendy, tak tam neustále cestujú. Ich sa nič netýka, ich nikto nebuzeruje, ich nikto nezastavuje. Kto by už zastavoval auto za 100 000 éčiek, keď nevie, kto v skutočnosti tam "môže byť"...

S tým pomerom 1:9 by som to aj veril. Pri niektorých DG to bude možno aj 1:1000.
Kedysi sa pýsalo, že 1 chemoterapia stojí 1 mil. korún a človek ich spotrebuje niekoľko. Lenže to sú zase tie "fiktívne a vymyslené" FARMA ceny.
Akože niekto namaľuje obraz, náklady ma "10 korún" a povie, že má hodnotu 500 000 korún /bavíme sa o minulosti/....

Podstatné ale je to, že "zdravú životosprávu" si hradíš sám, musíš si najskôr na ňu zarobiť, ale na "liečbu" sa ti skladá celý národ, aspoň väčšina /bjutyho cigáni nie/.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peter Visolajský

Žiaľ Česká republika je v stave, že jediným riešenim bude iba niekoľkotýždňový lockdown celého štátu. Obávam sa, že ak v krátkom čase nespravíme zásadné opatrenia, podobný scenár čaká aj Slovenskú republiku. Čas sa nám míňa každým dňom. Prvá línia na boj s koronavírusom na Slovensku je prekonaná - regionálne úrady verejneho zdravotnictva nestíhajú, veľa infikovaných im uniká, testujeme málo a izolácia infikovaných je nedostatočná.
.....
Pre štáty, ktoré toto nezvládli zostalo jediné riešenie - lockdown. Ten je však pre obyvateľov aj pre ekonomiku devastačný .
------------------------------
Vzhľadom k vyššie uvedenému je to viacmenej jasné....otázka je len, že kedy vyhlási Múdrosráč lockdown ....
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dúfajme, že čím skôr. Nechce sa mi stáť v kolónach.
:-))
A nám tu ideš hovoriť že čechy máš v prdeli a takto začneš svoj príspevok.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Kedysi sa pýsalo, že 1 chemoterapia stojí 1 mil. korún a človek ich spotrebuje niekoľko. Lenže to sú zase tie "fiktívne a vymyslené" FARMA ceny.
Amen ... a takto vznikajú fámy.


Nandrolon
Dúfajme, že čím skôr. Nechce sa mi stáť v kolónach.
:-))
A nám tu ideš hovoriť že čechy máš v prdeli a takto začneš svoj príspevok.
Tebe nič nevravím...ty si z Oravy....vy ste tam vraj tvrdí jedinci....no natvrdlí ste určite.
Reprodukčné číslo proste stúpa a to je fakt, na základe ktorého krízový štáb rozhodne....a že rozhodne, tak to je fakt.

Čechy mám ja v prdely...a ak si si nevšimol a tým pádom aj nepochopil, tak som citoval dotyčného.
1 1
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

Nandrolon
"
1, Boháči ... majú cca 50km za hranicami svoje haciendy ...

2, Akože niekto namaľuje obraz, náklady ma "10 korún" a povie, že má hodnotu 500 000 korún /bavíme sa o minulosti "
1, Závidíš .
Keby si miesto tárania na Porade niečo robil , bol by si aj ty k tomu bližšie

a 50 km si sa pleskol po bruchu

2, Keby si o obchode vedel viac ako o nejakej drogérii , tak by si VEDEL , že všetko má iba takú cenu , ktorú je niekto OCHOTNÝ ZAPLATIŤ
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

1 0
skuš skuš

skuš je offline (nepripojený) skuš

Nandrolon
Jarka 1
Poznám ľudí, ktorí boli v kontakte s pozitívnym kolegom v práci. Zo strachu, aby ich nehodili na pandemickú PN sa dali za vlastné otestovať. Testy majú negatívne. Stále sa im oplatilo zaplatiť tuším, že 70 € za test, ako mať slabo platenú PN. Takže 10 dní karanténa, ale majú homeficce.
Len či aj tých 5 dní do testu boli mimo práce, alebo chodili so stiahnutými zadnicami ako keby sa nič nedialo. :-))
posiňovali si imunitu za ten čas kým prišli výsledky
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tak pre Buchaca - nie som z Oravy, ale on to vie, len zas *****í.
Lacocotinka- ja nepisem o sebe, lebo tam taktiez chodim, sice nie na takom aute, ale na inom, ktore som si kupil v autosalone za svoje zdanene peniaze a na moje meno.
Tych 50 km je celkom presne od SK hranice.
To, co si pisal o obchode je blud, ktory sa farmafiriem netyka.
Ale ak ma vsetko vyriesit trh, co vzdy hlasala a hlasat bude pravica, tak preco celu koronu nenecha na trh ale sype nase prachy subjektom, ktore si ona urci?
Vsak nechajme vsetko na trh!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

to, že sú cigáni z osady múdrejší a zodpovednejší ako obyvatelia oravy neznamená, že sú moji....uč sa od nich
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

a trhu evidentne rozumieš ako....ako oravák....
však si kúp tie lieky inde lacnejšie
alebo si ich vymysli sám....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
a trhu evidentne rozumieš ako....ako oravák....
však si kúp tie lieky inde lacnejšie
alebo si ich vymysli sám....
Zatiaľ ich nepotrebujem. Ale ak budem, nechám si ich aj tebou zaplatiť.
Ty trhu rozumieš tak, že ho svojimi názormi deformuješ ako sa len dá.
To je to, čo už dávno sa na porade písalo. Určiť strop maržiam. Nie je možné aby si dal niekto 1000 násobnú prirážku na výrobok oproti jeho skutočnej výrobnej hodnote a poisťovne ho kupovali, lebo kartelové správanie monopolov tu vždy bolo a bude.
Bjuty a Buchač: čo vám nejakí oraváci v minulosti opíchali vaše frajerky, že ste na nich tak vysadení?
:-))))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nie...my sme tvoje, ale boli strašne slabé....

ak si niekto myslí, že cenu lieku určuje jeho jeho skutočný výrobná hodnota tak radšej nechajme tak..........
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
nie...my sme tvoje, ale boli strašne slabé....

ak si niekto myslí, že cenu lieku určuje jeho jeho skutočný výrobná hodnota tak radšej nechajme tak..........
To kto tu písal, že určuje???
Najskôr si zisti, čo všetko vstupuje do konečnej ceny a potom mudruj. Ja len píšem, že ak je konečná hodnota výrobku X /vrátane výskumu, prípravy, odpisov budov až po plat upratovačky/ tak nie je v poriadku, ak takýto výrobok nakupuje štát napr. cez všzp za 1000 x X. Štát by mal proste určité veci zastropovať, nakoľko presne takto odcjádzajú naše dane do schránok na Cypre.
PS: "moje" by sa z Vás dvoch jedine dogrcali.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Klamstvo v priamom prenose.Kto z polície bude niesť zodpovednosť?
https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=2LRzw_QaTqY
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
nie...my sme tvoje, ale boli strašne slabé....

ak si niekto myslí, že cenu lieku určuje jeho jeho skutočný výrobná hodnota tak radšej nechajme tak..........
To kto tu písal, že určuje???
Najskôr si zisti, čo všetko vstupuje do konečnej ceny a potom mudruj. Ja len píšem, že ak je konečná hodnota výrobku X /vrátane výskumu, prípravy, odpisov budov až po plat upratovačky/ tak nie je v poriadku, ak takýto výrobok nakupuje štát napr. cez všzp za 1000 x X. Štát by mal proste určité veci zastropovať, nakoľko presne takto odcjádzajú naše dane do schránok na Cypre.
PS: "moje" by sa z Vás dvoch jedine dogrcali.

ty si to písal, ani to si nepamätáš ???

" Nie je možné aby si dal niekto 1000 násobnú prirážku na výrobok oproti jeho skutočnej výrobnej hodnote a poisťovne ho kupovali..."

PS. ked teba žena vždy ogrcá, neznamené, že každého
sa už preber, zajtra ideš na pánske...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať