Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
hádam pôjde

https://www.facebook.com/LADbible/vi...0331833872952/
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Love incomming right now
pekná kompilácia

https://www.facebook.com/ynteligent....8827892621569/
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Pokiaľ sa hýbeš, žiješ.
Toto zo Slovenska sa mi ráta. Vnúčik púčik nakrúcal. :-)
https://www.facebook.com/watch/?v=331695587427754
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

korela
Pokiaľ sa hýbeš, žiješ.
Toto zo Slovenska sa mi ráta. Vnúčik púčik nakrúcal. :-)
https://www.facebook.com/watch/?v=331695587427754
vnuk asi pustil do gatí
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka
korela
Stále niet kde vkladať dobré skladby. :-(((
Bolo by, keby...
...bude. Treba pridať usmernenie do zadania, aby sa nepridávali komentáre a rebeli nech si vytvoria svoj chlievik, keď im chýba.

Ja som tam tiež nemala reagovať na preklad piesne, mrzí ma to.

Teraz som prišla na to, že ayya si dala tú námahu, že vytvárala dokonca zoznamy https://www.porada.sk/t67983-muzika-...tml#post598141

Budem žiť v očakávaní, že sa téma znovu otvorí, alebo vytvorí nová. :-)
Sama občas nazriem do Dobrých filmov pre inšpiráciu. Dobre padne.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
korela
Pokiaľ sa hýbeš, žiješ.
Toto zo Slovenska sa mi ráta. Vnúčik púčik nakrúcal. :-)
https://www.facebook.com/watch/?v=331695587427754
vnuk asi pustil do gatí
môj synok loko chodí so mnou po streche, dakedy tam aj jabĺčko dáme, zhora na svet pozrieme ako tetky kostolníčky dohora krky vykrúcajú. šak jóga

hoci ak ide o vyššie štácie (vyhliadky) tak ca od 15m môj žalúdok štrajkuje,, ale ked už z výšky kukám na vrcholce jedlí, tak mi je to u ďabla. Aj na bandži džampingu zo žeriava, meranie .. pulz 163, že už bol aj vyšší mi chlapík hovorí. Ne tlak, pulz
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Videla som to aj na inych strankach....nemusi byt sk....skorej by som,ze russia....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bettylou a skočila si?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Muzikou, svokrinou kuchyňou a mnohým iným tu Ayya zanechala nezmazateľnú stopu, bolo to obdobie budovania Porady. A pri muzike sme prispievali svojou mladosťou, svojimi láskami.
Korela nemusíš sa ospravedlňovať, nejde o ojedinelé príspevky, to je predsa normálne. Nemám chuť zachádzať do podrobností, všetci vieme o čo ide. Malého Kubka, ktorého miluje celé Slovensko, som dala do témy Zázračné deti, dodnes mi je veľmi ľúto ako práve tu bola znevažovaná jeho matka. A vôbec, nakuknem a radšej idem preč...
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
hej, už dvakrát, ale som si musela predstaviť pod sebou bazén, ten prvýkrát
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Hrozná správa, už to sotva uhasia.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

kukučka
Muzikou, svokrinou kuchyňou a mnohým iným tu Ayya zanechala nezmazateľnú stopu, bolo to obdobie budovania Porady. A pri muzike sme prispievali svojou mladosťou, svojimi láskami.
Korela nemusíš sa ospravedlňovať, nejde o ojedinelé príspevky, to je predsa normálne. Nemám chuť zachádzať do podrobností, všetci vieme o čo ide. Malého Kubka, ktorého miluje celé Slovensko, som dala do témy Zázračné deti, dodnes mi je veľmi ľúto ako práve tu bola znevažovaná jeho matka. A vôbec, nakuknem a radšej idem preč...
Tak ste prispievali muzikou svojej mladosti... a čo svet ustrnul, zastavil sa, nepokračuje, nevolala sa tá rubrika "Muzika, ktorú milujeme"? Každý hudobný žáner má svoju hodnotu! Samé výhovorky...keď pozriem na začiatky, vidím úsmevy, pozdravy, kávičkovanie. A dnes? Tí, čo tam každodenne prispievali, tak teraz nazerajú a mínuskujú, hoci na Poradu nedali príspevok niekoľko rokov.
Ste si to tu predplatili, alebo čo? Okrem vás "starých" tu nik nemôže niečo dať?!
Nedávno som objavila rubriku "Rock", zakladateľovi som s nadšením dala srdiečko a poslala odkaz, že ako fajn, predsa nejaká hudba...a? Rubriku zrušil! Takýto ste tu vy super ľudkovia. Samé podrazy, neprajnosť, klam, vypočítavosť. Sedieť a zízať, kritizovať, striehnuť na každú zápletku, ponižovať... to vám fakt ide super!!!
Čo si myslíte, prečo ste tu? Porada má žiť a nie prepáčte "zdochýňať", život pulzuje, napreduje, každý deň prinesie niečo nové, aj krásne a tu len samý negativizmus. Kto je unavený, užundraný, znechutený, tak nech si dá pauzu a sedí v kúte.

Ja sa teším z každého dňa, to prajem aj vám.

Pekný večer vospolok

1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Reálne vysielanie

1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

žiaľ, videla som to, hlavná veža sa už zrútila
Naposledy upravil Terezia13 : 15.04.19 at 20:05
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
žiaľ, videla som to
Fasa realita...

Keď sa to tak vezme ?
Počas II. WV sa tie staré kultúrne pamiatky vyhli následkom vojen...síce nie všetky a za nie rovnakých okolností, ale to je teraz jedno.
No nepozornosťou, nezáujmom, hlúposťou, škrtnutím jednej zápalky došlo-dochádza-a aj bude dochádzať k neskutočným stratám.
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

práve robili rozsiahle rekonštrukcie možno aj na el. vedení, neviem
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Takéto nehody sa často stávajú pri úplne bežných rekonštrukciách bytov, domov, striech, stačí ozaj malé nedodržanie tech. postupu, neopatrnosť a oheň je na svete.
Takto som zachránila novému susedovi na Veľkú noc RD, ešte neboli nasťahovaní. Pracoval sám na druhej strane objektu, keď mu začala vpredu horieť strecha. Keby mi tam nepadli oči,.. ešte stihol zahasiť sám, Plamene už mali 30 - 40 cm.
.
A čo sa týka kultúrnych nenahraditeľných pamiatok, to by mali robiť špeciálne tímy a správať sa pri práci ako pri reštaurovaní, nie obyčajnej rekonštrukcii.
Verme, že neišlo o úmysel, ale i tak tento aspekt hlboko podcenili.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
no tak to j.blo, škoda, lebo decká idú začiatkom júna pozrieť Paríž. Ta, boh dal boh vžal, dufajme, že to nehukne cale
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

15. 4. 1865 - atentát na Abrahama Lincolna
15. 4. 1912 - potopenie Titanicu
15. 4. 1989 - tragédia na štadióne Hillsborough
15. 4. 2013 - bombový útok na maratóne v Bostone
15. 4. 2019 - požiar katedrály Notre Dame
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať