Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Ked ide igor sam do bruselu?!
Obávam sa že ak som bol v minulosti pre falošné udanie na polícii obvinený z trestného činu, čo sa nepotvrdilo, dnes ak má niekto moc, stačí ma obviní z podozrenia z ochorenia na infekčný covid a som na desať dní izolovaný v zariadení a toto môžu opakovať koľkokrát chcú
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Momentálne beriem preventívne 8 000 IU D3/denne. Ale ja som bol na nútenej preventívke naposledy v roku 2011 /pri hospitalizácii/, a nikdy predtým ani potom som nebol..... Taký Buchač, ale aj môj "mentor, kolega, priateľ, kamarát, " by ma prizabili...
Ja furt vravím žene, že nech ma odvezú až keď skolabujem a vyšetria... Asi žijem mimo SR.
Pri vedomí tam nepôjdem.
Som nezodpovedný chuj a srab, priznávam.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Bol som šokovaný osoba idúca po ľudoprázdnej ulici bola políciou pokutovaná za to že nemala rúško cez nos a ústa ale len pod bradou. Ak mi chce polícia dokázať porušenie zákazu vodenia vozidla po požití alkoholu má tester. Ak si dám rúško (obrazne povedané ) zo záclony akú normu poruším? ako preverujú funkčnosť rúška a hygienickú nezávadnosť? Môžem dezinfikovať rúško v toluéne?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Momentálne beriem preventívne 8 000 IU D3/denne. Ale ja som bol na nútenej preventívke naposledy v roku 2011 /pri hospitalizácii/, a nikdy predtým ani potom som nebol..... Taký Buchač, ale aj môj "mentor, kolega, priateľ, kamarát, " by ma prizabili...
Ja furt vravím žene, že nech ma odvezú až keď skolabujem a vyšetria... Asi žijem mimo SR.
Pri vedomí tam nepôjdem.
Som nezodpovedný chuj a srab, priznávam.
Nandy nič mi to nehovorí to je čo tableta či dve? ja som napríklad bol denne vystavený slnečnému žiareniu čo je dosť silný zdroj zabezpečujúci dostatok vitamínu D
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Pali, chceš povedať, že si to videl na vlastné oči - to pokutovanie. Lebo ak áno, tak potom je to všetko už úplne v rixx.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Bol som šokovaný osoba idúca po ľudoprázdnej ulici bola políciou pokutovaná za to že nemala rúško cez nos a ústa ale len pod bradou. Ak mi chce polícia dokázať porušenie zákazu vodenia vozidla po požití alkoholu má tester. Ak si dám rúško (obrazne povedané ) zo záclony akú normu poruším? ako preverujú funkčnosť rúška a hygienickú nezávadnosť? Môžem dezinfikovať rúško v toluéne?
Nebuď šokovaný! Minule som písal, že sú to NELOGICKÉ opatrenia a nariadenia. A teraz sa "orgány" na nás realizujú.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

tritonys
Na balkóne ma inšpiroval nápis na krabičke cigariet :

Dlhodobým skúmaním (začala počas II SV) dospela štúdia Harwardskej univerzity k záveru : Až 95 % ľudí , ktorí denne vyfajčia NAD 15 cigariet denne za neprerušené obdobie NAD 77 rokov , , zomrie na starobu !
77 + 15 = 92 v tomto veku sa už veľmi nezomiera, len sem tam stačí pozrieť náhrobné kamene. Lekárska dianóza dôvod úmrtia "staroba" neexistuje
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Pali, chceš povedať, že si to videl na vlastné oči - to pokutovanie. Lebo ak áno, tak potom je to všetko už úplne v rixx.
to by som bol ten policajt, alebo pokutovaný čítaj že ľudoprázdna ulica. Možno je to hoax
ale zatiaľ nikto nepovedal že v intraviláne, na ulici bez ľudí, rúško netreba
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Ked ide igor sam do bruselu?!
Keď išiel Mečiar do Budapešti odchádzal ako premier a vrátil sa ako radový poslanec, taký bol zámysel otázky?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Momentálne beriem preventívne 8 000 IU D3/denne. Ale ja som bol na nútenej preventívke naposledy v roku 2011 /pri hospitalizácii/, a nikdy predtým ani potom som nebol..... Taký Buchač, ale aj môj "mentor, kolega, priateľ, kamarát, " by ma prizabili...
Ja furt vravím žene, že nech ma odvezú až keď skolabujem a vyšetria... Asi žijem mimo SR.
Pri vedomí tam nepôjdem.
Som nezodpovedný chuj a srab, priznávam.
ty si sa neišiel dať poliať vodou do mesta ??
já že budeš na čele protestujúcich )))
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Verejne dnes vystúpil jediný lekár.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

tritonys
pavol54
Nátíska sa otázka ktorú som položil pred asi mesiacom a potvrdila sa. Vvitamín D3 zvyšuje imunitu vraj bude treba ísť za lekárom pre recept potom ísť do lekárne a tam bude pridelený bezplatne. Je lacnejšie otestovať antigénom 100% obyvateľov, alebo rozoslať každému poistencovi recept na odber potrebnej dávky vitamínu D3 ako prevenciu pre ochorením?
Vitamín D3 capol Bukovský iba zo špásu.
pokiaľ viem, tak bukovský má stopku na slovensku 1. Prišiel som neskoro takže neviem s kým bola dnes debata okolo obeda
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

tritonys
pavol54
Bol som šokovaný osoba idúca po ľudoprázdnej ulici bola políciou pokutovaná za to že nemala rúško cez nos a ústa ale len pod bradou. Ak mi chce polícia dokázať porušenie zákazu vodenia vozidla po požití alkoholu má tester. Ak si dám rúško (obrazne povedané ) zo záclony akú normu poruším? ako preverujú funkčnosť rúška a hygienickú nezávadnosť? Môžem dezinfikovať rúško v toluéne?

Na ľudoprázdnej ulici sa nepokutuje
lebo je prázdna = bez ľudí,
takže tam nie je ani policajt
ani chodec
ani osoba s rúškom pod bradou

Pravdepodobne ti to pošepkal tvoj kamarát Pelle Grýny
//////////
" porušenie zákazu vodenia vozidla"
to je vtedy ak ako vozidlo používaš koňa a vedieš ho ožratý
ty si nejaký detailista alebo si už vytriezvel? ak nemáš nič tak za preklep odvádzaš pozornosť od významu položenej otázky. alebo si ho dezinfikuješ v etylalkohole?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

pavol54
Bol som šokovaný osoba idúca po ľudoprázdnej ulici bola políciou pokutovaná za to že nemala rúško cez nos a ústa ale len pod bradou. Ak mi chce polícia dokázať porušenie zákazu vodenia vozidla po požití alkoholu má tester. Ak si dám rúško (obrazne povedané ) zo záclony akú normu poruším? ako preverujú funkčnosť rúška a hygienickú nezávadnosť? Môžem dezinfikovať rúško v toluéne?
naozaj si toto videl- a nenatočil si to? (to by bola sledovanosť!) ... asi tá ulica ľudoprázna až tak nebola, keď si tam bol ty a policajti - či?
A ktým rúškam čo píšeš - že obrazne - no to ozaj už zostane rozum stáť, ako ti vôbec môže takáto ujovina napadnúť ??? čo by si si chcel s tým dokázať ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Katy a R
pavol54
Bol som šokovaný osoba idúca po ľudoprázdnej ulici bola políciou pokutovaná za to že nemala rúško cez nos a ústa ale len pod bradou. Ak mi chce polícia dokázať porušenie zákazu vodenia vozidla po požití alkoholu má tester. Ak si dám rúško (obrazne povedané ) zo záclony akú normu poruším? ako preverujú funkčnosť rúška a hygienickú nezávadnosť? Môžem dezinfikovať rúško v toluéne?
naozaj si toto videl- a nenatočil si to? (to by bola sledovanosť!) ... asi tá ulica ľudoprázna až tak nebola, keď si tam bol ty a policajti - či?
A ktým rúškam čo píšeš - že obrazne - no to ozaj už zostane rozum stáť, ako ti vôbec môže takáto ujovina napadnúť ??? čo by si si chcel s tým dokázať ?
Na to aby som to natočil nesmiem porušť GDPR takže by som musel dostať súhlas. Napísal som že "Videl som....ako osoba atď?" v dalšom príspevku som už odpovedal, že počul som ale môžem preveriť pravdivosť tvrdenia, nemám dôvod neveriť. Ani neviem či si ho pri prichádzaní policajtov k nemu nasadil. Videl som aj také rúško nasadené že vyzeralo že predtým si ním utrel topánky . Tak aké rúška sú tie správne ak ma má chránit a aj v prípade aby som nenakazil a iných? Ideš po ulici všetci majú rúška a zrazu si pozitívna, ani nevieš kde si to chytila, ako je to možné?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Vo verejnom obstarávaní bola vybraná spol. firma Eurolab lambda, a.s. sídlo má v Trnave

Verejný portal FinStat zverejnil tržby tejto spoločnosti za rok 2019 vo výške: 4,67 mil. Eur. Tržby spoločnosti od roku 2009 t.j. za desať rokov dosiahli 31,41 mil. Eur, čo je o 20% menej ako je hodnota jedinej zákazky za súčasné antigénové COVID testy (39,5 mil. Eur). Inými slovami, za 10 rokov spoločnosť nevykázala taký objem tržieb ako dnes za jeden nákup z verejného obstarávania.

A nakoniec zisťujeme, že podľa portálu Finstat má spoločnosť Eurolab lambda, a.s. dlh vo výške 17285 eur voči sociálnej poisťovni. Podľa zákona 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní, 32 ods. b.
https://somclovek.blog.pravda.sk/2020/10/17/priznanie/
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

tritonys
Katy a R
pavol54

Môžem dezinfikovať rúško v toluéne?

čo by si si chcel s tým dokázať ?
(Maďari majú , že : On je Jani) , tak si to prispôsobil , že : On je Pali.
Ja nefetujem ale videl som dávnejšie feťákov sedieť s handrami od toluénu na nose vtedy boli neutralizovaní
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Vo verejnom obstarávaní bola vybraná spol. firma Eurolab lambda, a.s. sídlo má v Trnave

Verejný portal FinStat zverejnil tržby tejto spoločnosti za rok 2019 vo výške: 4,67 mil. Eur. Tržby spoločnosti od roku 2009 t.j. za desať rokov dosiahli 31,41 mil. Eur, čo je o 20% menej ako je hodnota jedinej zákazky za súčasné antigénové COVID testy (39,5 mil. Eur). Inými slovami, za 10 rokov spoločnosť nevykázala taký objem tržieb ako dnes za jeden nákup z verejného obstarávania.

A nakoniec zisťujeme, že podľa portálu Finstat má spoločnosť Eurolab lambda, a.s. dlh vo výške 17285 eur voči sociálnej poisťovni. Podľa zákona 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní, 32 ods. b.
https://somclovek.blog.pravda.sk/2020/10/17/priznanie/
keby mala moja firma dlh za uplynulý mesiac tak ani podporu na chránenú dielňu nedostanem to sa kšeftuje Holt Malý Rím je mesto zázrakov
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Dosť pochybujem, že by som sa nakazila vonku na ulici, ak budeme všetci nosiť rúška a nebudeme sa na seba tlačiť.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

pavol54
... Videl som aj také rúško nasadené že vyzeralo že predtým si ním utrel topánky . Tak aké rúška sú tie správne ak ma má chránit a aj v prípade aby som nenakazil a iných? Ideš po ulici všetci majú rúška a zrazu si pozitívna, ani nevieš kde si to chytila, ako je to možné?
už som aj ja videla všlijaké rúška! To, aké je rúško správne a dostatočné - tak o tom majú všeci ľudia dostatok informáciíí. A sú všetci oboznámení s opatreniami - aspoň so základnými, (priznám sa, že ani ja všetko nečítam, metodík je vydaných habadej). A predpokladám, že to vieš veľmi dobre aj ty, aké je správne rúško. Tak fakt, ale fakt nemchápem - že ako môžeš toto sem napísať ??? Či chceš naozaj odpoveď typu - že: "Pali uši si rúško zo záclony, namoč do toluénu - a poprechádzaj sa po ulici - veď ti nemôžu dokázť žiadne porušenie predpisov".. ?????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať