Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
buchač
Celoplošné testovanie na odhalenie koronavírusu bude s vysokou pravdepodobnosťou dobrovoľné.

1. Kto sa otestovať nepôjde, bude musieť zostať desať dní v domácej karanténe.

2. Ak človek nebude rešpektovať karanténu, bude sa to chápať ako priestupok a bude mu udelená pokuta 1 659 eur.

3. Kto sa vyhne testovaniu, zostane bez nároku na dávku od Sociálnej poisťovne, hrozí premiér Igor Matovič

4. Povinná karanténa sa týka aj detí a mládeže nad desať rokov, ak sa odmietnu zúčastniť na testovaní.

Kuwa...toto by si snáď ani v socíku nedovolili.
a ešte
1.kto pôjde na testy bude pozitívny zostane doma 10 dní v karanténe a nijako nebude liečený nie sú lieky (okrem tých čo prikuľhajú s ťažkými prejavmi ochorenia)
ak pozitívny poruší karanténu pokuta 1659
2. kto NEpôjde na testy musí zostať doma 10 dní v karanténe ak poruší pokuta 1659
3. firmy budú v každom prípade zatvorené

Nebolo by lacnejšie na 10 dní zavrieť celú republiku a zakáz výchádzania na hraniciach postaviť odberné miesta s antigénovými testami
K bodu 1. si zabudol dodať, že pôjde do karantény so všetkými členmi domácnosti, vrátane detí.
PS: myslíš, že by z toho mala rovnaký zisk trnavská firma, ktorá má súkromnú školu, kde chodia Matovičove deti? https://spravy.pravda.sk/domace/clan...zuje-otazniky/
to je v mojom bode 3
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Takto sa motivujú pracovníci, aby bol počet pozitívnych čo najväčší.
Uvádzam radšej aj link, ale povedal to aj naživo na tlačovej besede TA3 včera večer /nevidel som/

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici...30cc47ab5f122/

"Motivovat je má nejen odměna, ale i příplatek ve výši 20 eur (546 korun) za každého zjištěného nakaženého pro ty pracovníky, kteří budou vykonávat samotné odběry vzorků."

- chorý nápad chorého človeka.
A aký máte na túto vetu názor VY???
7 eur na hod 20/8 = 2,5 na člena komisie x 10 pozitívnych 8x7= 56 + 25
1 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Nandrolon
Takto sa motivujú pracovníci, aby bol počet pozitívnych čo najväčší.
Ako dokáže ktokoľvek z nich hromadne ovplyvniť výsledok testov smerom k pozitívnemu výsledku ?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bodliak
Nandrolon
Takto sa motivujú pracovníci, aby bol počet pozitívnych čo najväčší.
Ako dokáže ktokoľvek z nich hromadne ovplyvniť výsledok testov smerom k pozitívnemu výsledku ?
Tak, že keď bude test "neurčitý", tak ho priradia k pozitívnym. Pozri si fotky testu na profile
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003138125061
Pre tých bez FB kopírujem:
"BOHUŽIAĽ, JE TO PRAVDA!
Dostala sa mi do uší neuveriteľná informácia. Odberové miesto bude údajne finančne odmeňované za každý pozitívny test sumou 20 eur. Ak to nie je hoax, bude to znamenať okamžitú diskreditáciu a stratu kredibility celého testovania. Odhliadnuc od už plánovaného porušovania GCP pravidiel, aj GDPR pravidiel.
Prečo?
1. Odčítanie testov závisí na subjektivnom posúdení hodnotiteľa ktoré závisí na jeho skúsenostiach.
2. Množstvo výsledkov je hranične zmyslovo rozpoznateľnych a teda pripúšťajú nejednoznačný výklad.
3. Testy sa po 30 minútach znehodnotia a nebudú viac priraditeľne k testovanej osobe a jej zapísanému vysledku
4. Ak za pozitívne posúdený test dostane hodnotiaci priamo odmenu, nazýva sa to neobjektívny, učelový motivačný faktor zameraný na ovplyvnenie rozhodovania v nejedno- značných prípadoch, ktorých bude určite dosť, v prospech záchytu pozitivneho výsledku.
5. Spätná neodkontrolovateľnosť rozhodnutia spolu s finančnou motiváciou za pozitívny nález spochybňuje automaticky každý možný prínos celonárodného testovania.
Odmeňovanie za účasť v odberovej komisii je správne, malo by byť primerané riziku, ale musí byť striktne! oddelené od akéhokoľvek výsledku testovania.
Takže moja otázka bola už len rečnícka. Je to pravda.
Ako príklad možnej subjektivity hodnotenia prikladám reálny test aj s návodom na jeho vyhodnotenie. Zdá sa vám výsledok jednoznačný?"

A ešte status z 19.10.2020:
"Výsledok Covidoveho rychlotestu. Pozitívny, či negatívny?
A takto budú rozmýšľať narýchlo inštruovaní dobrovoľníci bez skúseností, ktorí prvýkrát uvidia reálny test v deň D a budú ho musieť vyhodnotiť do 15 minut. Test je samozrejme pozitívny a na jeho odčítanie treba mať nielen dobré oči, ale aj skúsenosti.
A dodatok: ako by ste vyhodnotili tento test po prečítaní návodu na použitie?"
0 1
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Nandrolon
Tak, že keď bude test "neurčitý", tak ho priradia k pozitívnym. Pozri si fotky testu na profile
Práve preto to nebudú vyhodnocovať ľudia vylosovaní z facebooku.
Správať sa zodpovedne znamená aj to, že test vyhodnotia ako nepodarený a zopakujú ho.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bodliak
Nandrolon
Tak, že keď bude test "neurčitý", tak ho priradia k pozitívnym. Pozri si fotky testu na profile
Práve preto to nebudú vyhodnocovať ľudia vylosovaní z facebooku.
Správať sa zodpovedne znamená aj to, že test vyhodnotia ako nepodarený a zopakujú ho.
Toľko etalónov čestnosti ani na Slovensku nie je, ktorí by boli potrební na plošné testovanie.
Ale však najlepšie sa smeje až na konci. Aby na to nedoplatili najviac tí zástancovia.
Naviazať odmenu na subjektívne rozhodnutie osoby bez spätnej kontroly je také čestné už samo o sebe.
1 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Nandrolon
Toľko etalónov čestnosti ani na Slovensku nie je, ktorí by boli potrební na plošné testovanie.
Každého formuje prostredie, asi si vyrástol medzi zlodejmi, podvodníkmi, klamármi. Gratulujem.
Spôsobov, ako zistiť manipuláciu s výsledkami je niekoľko a určite ho verejne vopred vyzvonia... V tom prípade by nielen že nedostal žiadnu odmenu, ale naopak, trestné stíhanie má isté.
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bodliak
Nandrolon
Toľko etalónov čestnosti ani na Slovensku nie je, ktorí by boli potrební na plošné testovanie.
Každého formuje prostredie, asi si vyrástol medzi zlodejmi, podvodníkmi, klamármi. Gratulujem.
Spôsobov, ako zistiť manipuláciu s výsledkami je niekoľko a určite ho verejne vopred vyzvonia... V tom prípade by nielen že nedostal žiadnu odmenu, ale naopak, trestné stíhanie má isté.
Dá sa povedať, že veľa ľudí mám takých teraz okolo seba, smutné. Čím vyššie, tým viac.
A o tom overovaní píš malým deťom, lebo nikto normálny svojprávny nad 18 rokov ti to neuverí. Tváriš sa, že máš informácie asi z NASA, pritom si len viacnickový troll.
0 1
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Nandrolon
Tváriš sa, že máš informácie asi z NASA, pritom si len viacnickový troll.
Ak si vymýšľaš a klameš v jednom, potom klameš vo všetkom.
Nože daj príspevky môjho alter-ega, daj ...
1 2
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Nandrolon
Už som to tu viackrát písal a zaregistroval si to aj ty. Takže otroka si rob z toho v zrkadle.
Klameš.
A preto predpokladáš, že klamať budú aj pri testoch.
Na klamstve si vyrástol, v klamstve žiješ, klamstvo šíriš.
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bodliak
Nandrolon
Už som to tu viackrát písal a zaregistroval si to aj ty. Takže otroka si rob z toho v zrkadle.
Klameš.
A preto predpokladáš, že klamať budú aj pri testoch.
Na klamstve si vyrástol, v klamstve žiješ, klamstvo šíriš.
To píšeš o svojej rodine.
Takí ako ty už nevedia rozlíšiť klamstvo od pravdy, takže klamú už stále a vo všetkom.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
bodliak
Nandrolon
Takto sa motivujú pracovníci, aby bol počet pozitívnych čo najväčší.
Ako dokáže ktokoľvek z nich hromadne ovplyvniť výsledok testov smerom k pozitívnemu výsledku ?
Tak, že keď bude test "neurčitý", tak ho priradia k pozitívnym. Pozri si fotky testu na profile
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003138125061
.....................
Nepotvrdené, neoveriteľné - ŠÍRIŠ klamlivé odkazy, správy - ŠÍRIŠ HOAXy!!!!!!!!
0 1
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Nandrolon
To píšeš o svojej rodine. Takí ako ty už nevedia rozlíšiť klamstvo od pravdy, takže klamú už stále a vo všetkom.
Došli argumenty ? Schovávaš sa ? Zbabelec, aký je môj ďalší nick, nech sa pobavím ?
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bodliak
Nandrolon
To píšeš o svojej rodine. Takí ako ty už nevedia rozlíšiť klamstvo od pravdy, takže klamú už stále a vo všetkom.
Došli argumenty ? Schovávaš sa ? Zbabelec, aký je môj ďalší nick, nech sa pobavím ?
Rozdávaš mínusky presne v rovnakom čase ako Bjuty Smis. Je jedno, či ráno, na obed alebo v noci.
Keď si pozriem ten zoznam, je mi to jasné.
Robíš to veľmi hlúpo, priehľadne a primitívne. O ostatných indíciách písať zatiaľ nebudem.
PS: náhoda by to mohla byť, ak by sa to stalo raz za čas, ak sa to ale stane 15x týždenne po dobu niekoľkých mesiacoch, tak skôr vyhráš LOTTO ako sa stane takáto "náhoda".
Podozrieval som ťa už dlhšie, teraz už mám isto.
Naposledy upravil Nandrolon : 21.10.20 at 09:37 Dôvod: doplnenie
0 1
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Nandrolon
Rozdávaš mínusky presne v rovnakom čase ako Bjuty Smis. Je jedno, či ráno, na obed alebo v noci.
Keď si pozriem ten zoznam, je mi to jasné.
Robíš to veľmi hlúpo, priehľadne a primitívne. O ostatných indíciách písať zatiaľ nebudem.
Analýza dokázala .... Ale nech sa páči, máme to tu čierne na bielom.
Nič ďalšie nemáš ? Ja vlastne tiež nie, môžem len zopakovať, že KLAMEŠ. A kto klame, ten aj ...

PS. ...tak si asi práve vyhral EuroJackpot, alebo máš slabé analytické schopnosti. Máš 58 mega ?
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bodliak
Nandrolon
Toľko etalónov čestnosti ani na Slovensku nie je, ktorí by boli potrební na plošné testovanie.
Každého formuje prostredie, asi si vyrástol medzi zlodejmi, podvodníkmi, klamármi. Gratulujem.
Spôsobov, ako zistiť manipuláciu s výsledkami je niekoľko a určite ho verejne vopred vyzvonia... V tom prípade by nielen že nedostal žiadnu odmenu, ale naopak, trestné stíhanie má isté.
ako falošná diplomovka
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bodliak
Nandrolon
Rozdávaš mínusky presne v rovnakom čase ako Bjuty Smis. Je jedno, či ráno, na obed alebo v noci.
Keď si pozriem ten zoznam, je mi to jasné.
Robíš to veľmi hlúpo, priehľadne a primitívne. O ostatných indíciách písať zatiaľ nebudem.
Analýza dokázala .... Ale nech sa páči, máme to tu čierne na bielom.
Nič ďalšie nemáš ? Ja vlastne tiež nie, môžem len zopakovať, že KLAMEŠ. A kto klame, ten aj ...

PS. ...tak si asi práve vyhral EuroJackpot, alebo máš slabé analytické schopnosti. Máš 58 mega ?
Si sa chcel pobaviť, akosi ti "zmrzol úsmev"...
0 1
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Nandrolon
Si sa chcel pobaviť, akosi ti "zmrzol úsmev"...
Čo sa babe chcelo, to sa babe snilo. A si vedľa jak ta jedľa.
Chýba ti úsmev ? :-D
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ešte, že netestujú inteligenciu.........to by boli výsledky
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

BXLmiami
Toto vyzerá na prúúúser ako dom,Učtovnici ako toto bude prevedené v praxi?Ciže pôjdeme do radov-lebo bez nich sa to ťažko dá realizovať.
Ak nepôjdeme tak sme doma 10 dní.
-Kto to bude platiť?Nikto?Je to právne možné že nikto?
-Bude to PN?PN prvých 10 dní platí zamestnávateľ.Bude to platiť zamestnávateľ?
-Ak bude pozitívny ide do karantény-aj s rodinou?Rovnaká otázka-bude to PN?Alebo čo to bude?
-Na základnú zdravotnú starostlivosť sa zo zákona siahnuť asi nedá.Alebo dá?
Pripájam sa k stanovisku ASL SR,ZAP a LK-som za testovanie ale toto je masaker národa a jeho hospodárstva.Tí nadšení teenedžeri vo vláde by už mali dospieť.
Matovic sa nechal pocut, ze kto nepojde na testy pojde na 10 dni do karantény a nebude mat narok na nemocenské. V prípade karanteny ide o pandemicke nemocenske, ktore v ostatných prípadoch plati od prvého dna SP.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať