Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zmráka sa, stmieva sa konečne už aj nad ním: https://domov.sme.sk/c/22516111/naka...-kovacika.html
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kičura je oproti trnavskému mafiánovi úplný škôlkár. Matovič kradne vo viacciferných číslach. Pardón, nekradne, obstaráva. Len dúfam, že do budúcna skončí práve ako Kičura.
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
kičuru by som vám doprial, nech vás lieči zlatými tehlami z jeho trezoru.....aboli by ste spokojné
Ved ho máme.Tú trnavskú firmu predsa.[/QUOTE]
fíha...dáš aj niečo konkrétnejšie ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Tvrdím niekde, že nebola dohoda medzi odbormi a Smerom ?
Chceš mi snáď ty tvrdiť, že podobná neexistuje medzi terajšou garnitúrou a Novými odbormi ?
Znova zopakujem...PREČO skoro vždy zamontuješ do textu niečo ohľadom Smeru (a nie, som smerák) ?

Fakty som tu dal, len si spomeň alebo zalistuj v histórii.
Faktom je napríklad to, že môj sused sa na tú "podporu" vysral z vyššie uvedených dôvodov.
Faktom je aj to, že manželka bola zo 6 týždňov na "maródke"...
Tak mi láskavo netvrď niečo o omáčke...keď si neprišiel ani o euro.

Štát len bude platiť...aj to nie každému.
Tými 4% zamestnancov je sranda. V podstate pomoc dostanú veľké (zahraničné) firmy...tie slovenské budú mať smolu, šak ako zvyčajne.
))tak dám ti tu zmluvu, kde sa odbory konkrétne zaväzujú k podpore a spolupráci zo smerom a ty sa ma znovu opýtaš, prečo smer ????????????????
aká zmluva vlády s a s akými novými odbormi ?? no však nám je teda ukáž , snád len nevymýšlaš....
toto je hrach na stenu hádzať.......
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Trošku dlhšie čítanie
https://najmama.aktuality.sk/clanok/...o-v-statistike
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dobre a pravdivo napísané.
https://dennikslovensko.sk/63027/mat...ovori-baranek/
3 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
Toto sú tie skutočné príbehy a nie tie, kde Matovič úmyselne a cielene vyhľadá zomrelého lekára, náhodou tam, kde ide robiť svoj pilotný pokus a urobí o tom tlačovku.
Edit: nie, žeby to bolo vymyslené a nebola škoda mladého života, ale už to bolo vytiahnuté za nejakým konkrétnym účelom.
Naposledy upravil Nandrolon : 22.10.20 at 12:34
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

súhlas, tancovanie na hrobe
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandrolon
veronikasad
Toto sú tie skutočné príbehy a nie tie, kde Matovič úmyselne a cielene vyhľadá zomrelého lekára, náhodou tam, kde ide robiť svoj pilotný pokus a urobí o tom tlačovku.
Edit: nie, žeby to bolo vymyslené a nebola škoda mladého života, ale už to bolo vytiahnuté za nejakým konkrétnym účelom.
Toto bolo pre koho neužitočné ? Chlapi, už nebláznite ...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
Nandrolon
veronikasad
Toto sú tie skutočné príbehy a nie tie, kde Matovič úmyselne a cielene vyhľadá zomrelého lekára, náhodou tam, kde ide robiť svoj pilotný pokus a urobí o tom tlačovku.
Edit: nie, žeby to bolo vymyslené a nebola škoda mladého života, ale už to bolo vytiahnuté za nejakým konkrétnym účelom.
Toto bolo pre koho neužitočné ? Chlapi, už nebláznite ...
Bodliak.
Ja som tu písal, len pre informáciu, ktorú som zistil na základe niekoľkých mesiacov, že bjuty a bodliak je jedna a tá istá osoba. Nikoho nepresviedčam, môžete žiť v nevedomosti.
Ak by som to tu hodil do excelu, tak by vám to bolo jasné rovnako ako mne.
Jeden deň o 22:55 XY mínusiek od ich dvoch.
Ďalší deň 21:25 XY mínusiek zasa od nich.
A takto to pokračuje sústavne. Takmer sa mi nestalo, aby v +- 5-tich minútach som mal iba od jedného.
Ak sa toto stáva pravidlom niekoľko mesiacov vkuse, tak ja mám jasno.
Tu na porade je rozohratá "iná hra". Bodliak nick je určený iba na mínuskovanie a SEM-TAM niečo napíše, druhý tu rozdáva múdrosti a poučuje.
Okrem toho si určite ešte okrem mňa niekto pozornejší všimol spoločné znaky vo vyjadrovaní.
Ale ako píšem, nevadí mi, že niektoré nicky to nepochopia, neuveria. Osobná skúsenosť je totiž neprenosná.
Keby som to nepozeral denne, nepoviem ani ň.
A ten link, čo som uviedol tak mínus Mila123 /hádam nie je "dementná" ako aj mne vyššie písala, že "nie som", tak vie prečo/ a samozrejme Bodliak.
Naposledy upravil Nandrolon : 22.10.20 at 16:58
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

dobré....už sa tu nečudujem dámam...

https://www.cas.sk/clanok/1041702/po...-do-hlav-toto/
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bjuty smis
dobré....už sa tu nečudujem dámam...

https://www.cas.sk/clanok/1041702/po...-do-hlav-toto/
prečo používaš množné číslo a čo s tým maju poraďáčky? Ak by ľudia dostávali pravdivé informácie od kompetentných, nebudú sa šíriť takéto blbosti ...
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Hentým bludom sa u mňa Kotleba definitívne diskvalifikoval, keď natočil to video. V budúcich voľbách mám jasno, koho budem voliť. Bude to jedna z dvoch najsilnejších strán /na 99% to bude Hlas/, jedine tak porazí slovensko Matoviča. Predsudky musia ísť bokom.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, vieš čo je na všetkom už na smiech? Že už si pretrhol tú reťaz "rovnakých časov" z obidvoch nickov. Len neviem, prečo si ju práve pretrhol od včera. Žeby to bola zase iba náhoda???
Si chorý, možno už aj diagnostikovaný a toto je vlastne forma tvojej terapie.
Akože 100-150 dní stále a naraz nič?
Načo si sa tak nechal mnou vytočiť a začal ma mínuskovať dvojnásobnou "váhou", myslel si si, že si to nevšimnem?
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

odhalil si ma.....si bystrejší ako vesmír...odhalil si tu naozaj veľkú zákulisnú hru
-
verejne ťa vyzývam, aby si zverejnil mínusky odo mňa...na začiatok tých 100 - 150 dní stále
vážne neber na mňa ohľad a ukáž to všetkým ....alebo ukáž ten tvoj tajný excel

a daj print tvojích hodnotení....len skopíruj stranu tvojích posledných hodnotení, čo si udelil TY


alebo že by si zas a zas len sprosto klamal a kecal.?......ale dnes máš bobríka odvahy, nerobíš to poza chrbát...za to máš červený bod na nástenku.....
2 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Nandrolon
... informáciu, ktorú som zistil na základe niekoľkých mesiacov, že bjuty a bodliak je jedna a tá istá osoba. Nikoho nepresviedčam, môžete žiť v nevedomosti.
My dvaja zostaneme v nevedomosti a ty sám v zadubenosti.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bodliak smis, nech sa páči, nevadí mi to. Dúfam, že ti to stojí za to.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

samozrejme, inak by som to nerobil...však pozri, zas som sa prepol....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
odhalil si ma.....si bystrejší ako vesmír...odhalil si tu naozaj veľkú zákulisnú hru
-
verejne ťa vyzývam, aby si zverejnil mínusky odo mňa...na začiatok tých 100 - 150 dní stále
vážne neber na mňa ohľad a ukáž to všetkým ....alebo ukáž ten tvoj tajný excel

a daj print tvojích hodnotení....len skopíruj stranu tvojích posledných hodnotení, čo si udelil TY


alebo že by si zas a zas len sprosto klamal a kecal.?......ale dnes máš bobríka odvahy, nerobíš to poza chrbát...za to máš červený bod na nástenku.....
Excel nemám, načo by som to robil, aj som to písal.
Keď Richard zverejní históriu hodnotení za 150 dní, tak ju tu hodím. Lebo zatiaľ to nie je technicky možné, nakoľko vidím len posledných hodnotení, čo ty s dvoma nickmi za 1 deň tú stranu 2x minieš.
Zrejme tak, ako niektorí ste si mysleli, že človek si sem-tam vypije /máme veľkú rodinu, tak častokrát cez víkend sa vypije - rodičia, súrodenci, synovci a teraz započítaj meniny + narodeniny + výročia + veľká noc + vianoce/ atď....A VYNÁSOB TO POČTOM ČLENOV.
Áno, nie som abstinent a v našom regióne je v každej rodine pri oslave alkohol. Keďže ja nešoférujem väčšinou späť, tak nalievam a pijem s nešoférmi, a keďže nemám 120 kg, tak mi to vojde hneď do hlavy. Aj keď sa nepije, so ženou sa striedame v šoférovaní, lebo nie je nič horšie ako zlá šoférka, prípadne nešoférka.
A potom reku idem pozrieť správy, majly a samonasranie zafunguje.....
Ale máš trochu jednoduchý postoj, že človek čo si vypije = hlupák, možno aj s tou, čo nie je dementná.
Opýtam sa teda konkrétne - je podľa teba napr. Ing. Ján Slota hlupák? Lebo je to ožran, čo je fakt, ale hocikoho dá "rozumovo" do vrecka.
O lekároch nepíšem, lebo najväčšie kapacity častokrát podliehajú alkoholu, drogám.
Iné je to u rodín, ktoré sa nenavštevujú, majú slobodné dcéry niekde preč, alebo vnukov taktiež preč, rozvedené páry bez partnerov atď.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nikdy som nemal problém sa priznať k mínuske, keď tu revete tu máš moje hodnotenia za týždeň a porovnaj to s tvojími bludmi, čo tvrdíš.....

koľko som dal plusiek a mínusiek

edit: mená som radšej zamazal pre ich dobro, tu je všetko možné
Naposledy upravil bjuty smis : 22.10.20 at 23:23
InkedScreenshot_2020-10-22 Nastavenia - PORADA sk(1)_LI.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať