Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

letavizu 1
Test na koronu je dobrovolny, testy nie su spolahlive , zodpovednost tu na porade myslim si ze nema nikto , nikto tu na porade nema vyssie IQ ako hupaci kon.
preto si si dal svoje priamo do nicku ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
letavizu 1
Test na koronu je dobrovolny, testy nie su spolahlive , zodpovednost tu na porade myslim si ze nema nikto , nikto tu na porade nema vyssie IQ ako hupaci kon.
Keď myslíš...ale vitaj v klube.
Naposledy upravil buchač : 25.10.20 at 11:18
0 0
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

Buchac Slovaci su na tom asi vsetci skoro rovnako,
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

letavizu 1
Test na koronu je dobrovolny, testy nie su spolahlive , zodpovednost tu na porade myslim si ze nema nikto , nikto tu na porade nema vyssie IQ ako hupaci kon.
One time or next time vycapí na FB rovno do statusu “That’s the way forward, there’s no doubt about it,” said Luke O’Neill, professor of biochemistry in the School of Biochemistry and Immunology at Trinity College Dublin. “That’s a good case study. If that one works it will be informative for the rest of the world.”
ale zvyšok článku už pre istotu neuvedie ... napr. The tests aren’t the higher-quality PCR diagnostic tests that were used in Qingdao, which detect the presence of viral genetic material. Instead, the government is using less accurate antigen tests that look for specific spike proteins on the virus’s surface. Some epidemiologists worried that the relatively high rate of false negatives will lead to infected people carrying on with their social life.

“They will think they are OK and they will spread the infection further,” said Alexandra Brazinova, epidemiologist at the Faculty of Medicine in Bratislava’s Comenius University. “We worry this will decrease the public’s trust in testing altogether.”
Celý článok tu: https://www.wsj.com/articles/as-covi...on-11603462995

Ak by boli testy dobrovoľné a skutočne založené na slobodnej vôli, tak by neboli reštrikčné opatrenia, lenže to by one time or next time nemohol robiť prípadovú štúdiu. Takto pod rúškom ochrany zdravia pekne donútil kopec ľudí sa toho zúčastniť.

Aj húpací koník si vie naštudovať aspoň základy o vírusoch ... odporúčam začať učivom pre stredné školy napr. https://biopedia.sk/virusy-a-bakteri...usu-sars-cov-2
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A nedá sa tu vyhlásiť, nariadiť karanténa?
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Možno by aj tu na istý čas pomohol lockdown.
5 0
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

Nahubky uz mame, lockdown sa pouzival vo vezniciach ked muklov zamikali do ciel, to sa zavadza teraz. Slovensko ma prvenstvo, uz len tomu tlieskat vo viere ze je to prenas to najlepsie.
1 3
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Mna velmi prekvapuje, ako všetci rozumejú zrazu všetkému. Pred mesiacom trestnému právu, potom futbalu, cyklistike, štatistickým modelom, dnes spoľahlivosti testov, imunológii, pneumológii. Ešte mi teda chýbajú tuším vyjadrenia k fungovaniu armády
Ja osobne sa teda v tých článkoch strácam po prvých vetách. A koľko tu máme odborníkov na angličtinu. Lebo teda predpokladám, že všetci tí, čo sa smiali z angličtiny to dávajú ľavou zadnou. Vlastne neviem, prečo sa u nás dabuje...
Ešte fakt že máme toľko odborníkov, ktorí vedia úplne všetko. Teda zvyčajne až na gramatiku, ale to je len malý prehrešok, ktorý sa z času na čas prihodí každému

A ešte ma vždy prekvapuje, koľko majú ľudia času, aby vyhľadávali kade tade všetko možné. Aby sa v tom vyznali, vždy vedeli, čo treba citovať...

Jaaj a odborníkov na ústavné právo som úplne zabudla

Och ľahko nám v tomto štáte žiť, keď sa o nás stará toľko odborníkov....
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
letavizu 1
Mam znamu ktora zije v UK, v praci im nariadili testy na koronu, dali im testy ktore si doma rozbalili , mali si urobyt vyter z nosa zabalit a odovzdat, prilizne tak to mali urobit. Pre poradakov co maju nizke IQ nepisem cely podrobny navod ako to mali spravit spravne, nejdite si na nete.p asiolovica z nich teda aby ste rozumeli, zamestnancov ktorim nariadili test ho iba rozbalila , nerobili vyter a zabalila a odovzdala. z 300. testovanich bolo 80 udajne maju kovid zvysny su otazny hoci negat,
U nás ludia nepočúvajú pokyny od lekára, resp. zdravotnej sestry ako treba vykonat "prvotný" úkon pre TEST na tzv. okultné krvácanie. Mini flašitička s roztokom s uzaverom na ktorej je tyčinka, sa par krat vnorí do produktu nášho potrubia. Pre menej chápavých do hovna. A zaskrutkuje a tyčinka je v tom roztoku. Laboratoria vyhodnotia čo treba. No a hádajte ako to ludia nosia do ambulancie? Napechované hovnom. Tak dolu klobúk pred občanmi UK, proste jinej oddíl, STS Chvojkovice Brod.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
sekyrka14
letavizu 1
Test na koronu je dobrovolny, testy nie su spolahlive , zodpovednost tu na porade myslim si ze nema nikto , nikto tu na porade nema vyssie IQ ako hupaci kon.

Keď NIKTO , tak ani ty !
No on je vodca hupácích koníkov.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
letavizu 1
Duves , asi este stale potrebujes pampersky.
Ked som bol ja malý, boli iba bavlnené plienky a ty si bol vtedy v mrakoch.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

duves
letavizu 1
Duves , asi este stale potrebujes pampersky.
Ked som bol ja malý, boli iba bavlnené plienky a ty si bol vtedy v mrakoch.
Tie sú aj teraz, ale sliepky ich už nechcú používať. Ja som ich používal pre obidve svoje deti, syn teraz ešte nemá 5r.
Takže plienky sú, ale sliepky ich nepoužívajú.
Tvoji vnuci nosili látkové plienky?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

letavizu 1
Test na koronu je dobrovolny, testy nie su spolahlive , zodpovednost tu na porade myslim si ze nema nikto , nikto tu na porade nema vyssie IQ ako hupaci kon.
Jasné,všetci sú blbí,len ty si lietadlo.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kollar bol v aute aj s misskou a pri havárii sa mu zlomil kolík (na stavci)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
letavizu 1
Test na koronu je dobrovolny, testy nie su spolahlive , zodpovednost tu na porade myslim si ze nema nikto , nikto tu na porade nema vyssie IQ ako hupaci kon.
Jasné,všetci sú blbí,len ty si lietadlo.
Správne kvietoček.... len si zabudla napísať - papierové z hajzeľ papiera.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

letavizu 1
Mam znamu ktora zije v UK, v praci im nariadili testy na koronu, dali im testy ktore si doma rozbalili , mali si urobyt vyter z nosa zabalit a odovzdat, prilizne tak to mali urobit. Pre poradakov co maju nizke IQ nepisem cely podrobny navod ako to mali spravit spravne, nejdite si na nete.p asiolovica z nich teda aby ste rozumeli, zamestnancov ktorim nariadili test ho iba rozbalila , nerobili vyter a zabalila a odovzdala. z 300. testovanich bolo 80 udajne maju kovid zvysny su otazny hoci negat,
Hmmmm... možno.... nejaká z 3.sveta.... ilegálna.... to už je len teda "známa.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Je zaujímavé, ako sa odrazu "aktivizovali" nicky, ktoré celé roky sa ani len neozvali.... a teraz tu zasie*rajú Poradu. Keď nemôžu tliachať sprostosti na ulici (bo je zákaz vychádzania) - tak sa tu začali realizovať.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
kollar bol v aute aj s misskou a pri havárii sa mu zlomil kolík (na stavci)
A vraj sú spolu v jednom špitáli... a kvôli úspore miesta jeden na druhom
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft
pavol54
kollar bol v aute aj s misskou a pri havárii sa mu zlomil kolík (na stavci)
A vraj sú spolu v jednom špitáli... a kvôli úspore miesta jeden na druhom
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
kollar bol v aute aj s misskou a pri havárii sa mu zlomil kolík (na stavci)
A vraj sú spolu v jednom špitáli... a kvôli úspore miesta jeden na druhom
ale ochrankár mu uvoľňoval zaseknutý jazyk ( tá má v šoku dobrý stisk čo?) u nás sa hovorilo že vraj jedna sa zasekla v šoku a musela dostať injekciu aby povolila
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať